>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

Bet911 100% bonus

P 0

protech

Użytkownik
Pitcher jest zmieniany rzadko a jesli nawet jest to i tak wczesniej widnieje info na mlb.com. Nie ma tak ze raptem minute przed meczem zmiana pitchera, zawsze info jest pare godzin wczesniej.
 
K 0

kitekat

Użytkownik
Zapomnicje o tym bukmacherze i nie wplacajcie tam ani grosza! To jst zwykly SCAM! raz na ruski rok wyplaca, a potem to juz mozecie zapomniec o kasie. Ja pierwsza wyplate otrzymalem dokladnie 23 dni po jej zleceniu - wczesniej oczywiscie pelno rozmow na czacie, maili i maili do SBR i bylo to marne 500 $ bo tylko tyle mi pozwolili wyplacic. Pisze marne bo ugralem tam okolo 7000 $, nastepna wyplate czekalem 26 dni i sie jej w koncu nie doczekalem i wszystko przegralem i oto wlasnie im chodzi. Na SBR ocena im spadla w tym czasie, Bill Dozer po moich mailach zainteresowal sie nimi i juz wkrotce ten buk mam nadzieje bedzie mialo ocene F, czego im szczerze życze za to co mi zrobili, a szkoda bo kursy maja zajebiste, tylko szkoda ze to wszystko wirtualne i sluzace do wzbogacania kieszeni wlascicieli tego SCAMU.
 
G 97

gryzonko

Użytkownik
W niedziele 22 lipca obstawiłem w tym buku mecz ligi brazylijskiej Corinthians-Nautico, mecz miał sie odbyć tego
samego dnia. Postawiłem 100$ na remis po kursie +300, oraz 100$ na zwycięstwo gości po kursie +690. Ogólnie kursy meczu rozkładały sie następująco -300;+300;+690 (1.33-4.00-7.90). Mecz zakończył się zwycięstwem gości 3-0. Następnego dnia po zalogowaniu sie do konta okazało się że z historii znikł wygrany zakład Nautico, widnieje jedynie przegrany zakład na remis

Ostro wqrwiony jako że byłem do tyłu blisko 700$, skontaktowałem sie z supportem. Od niejakiego Andego dowiedziałem sie ze anulowali zakłady na Nautico przed meczem, powołując sie na następującą część swojego regulaminu zakładów:
&quot;ALL WAGERS PLACED ON EVENTS with obvious erroneous lines resulting from human error will be graded no action.&quot;
Przez parę następnych dni próbowałem walczyć o swoje poprzez email i na chacie. Bezskutecznie, nic nie dało to że udowodniłem im iz nie mieli żadnego powodu by uznać linię za błędną

Jak widac wystartowali praktycznie z taka sama linią, jak reszta rynku- 25 innych bukmacherów miało w sobote podobny lub wyższy kurs na Nautico. Kursy zaczeły się zmieniać na poważnie w niedziele od mniej więcej południa ( ja obstawiałem w niedziele w okolicach 16)
sportingbet start with odds +700 odds change sunday 3.24 pm
bet365 start with odds +700
expekt start with odds +700 odds change sunday 1.06 pm
paddypower start with odds +700 odds change sunday 4.42 pm
bets4all start with odds +650 odds change sunday 2.56 pm
bettigstar24start with odds +700 odds change sunday 6.34 pm
admiral start with odds +700
betathome start with odds +720 odds change sunday 1.30 pm
betdirect start with odds +750 odds change sunday 4.02 pm
betgun start with odds +690 odds change sunday 5.44 pm
bluesquare start with odds +750 odds change sunday 1.25 pm
bwin start with odds +725
centerbet start with odds +700
Globet start with odds +680 odds change sunday 3.24 pm
Ladbrokes start with odds +700 odds change sunday 3.39 pm
PAF start with odds +690 odds change sunday 5.57 pm
premierbet start with odds +750
primebet start with odds +650 odds change sunday 8.57 pm
rbet start with odds +720 odds change sunday 1.35 pm
Snai.it start with odds +700 odds change sunday 3.19 pm
StanJames start with odds +750 odds change sunday 3.53 pm
Unibet start with odds +700 odds change sunday 3.04 pm
vchandler start with odds +750 odds change sunday 3.04 pm
vierklee start with odds +700 odds change sunday 8.52 pm
W hill start with odds +700
winunited start with odds +720
Woldbet start with odds +700 odds change sunday 1.14 pm
Yabet start with odds +700 odds change sunday 2.28 pm
Bet4e start with odds +700
10bet start with odds +705
W momencie obstawienia przeze mnie zakładu kurs był atrakcyjny, jednak wciąż do wzięcia w co najmniej kilku bukach.Z całą pewnością zwrot obvious erroneous lines resulting from human error nie mógł mieć tutaj zastosowania. Co tu wiele gadać 91,1 postępując tak ewidentnie łamie swój regulamin, nie mówiąc juz o ogólnie przyjętych zasadach funkcjonowania buków.
To jest zwyczajne oszustwo, jednak co innego całkowicie dyskwalifukuje tego bukmachera. Owszem zdarza się anulowanie
zakładów ( generalnie rzadko, i przy naprawde oczywistych błędach), jednak pierwszy raz spotkałem sie z tak prymitywnym oszustwem jak anulowanie jedynie tych zakładów które nie pasują bukmacherowi. Przypomnę zakłady na AWAY zostały anulowane, zakłady na HOME oraz DRAW zostały rozliczone jako przegrane! Klienci grający na Corinthians w tym buku prawdopodobnie do dzisiaj sa nieświadomi faktu że wygrane zakładu na ten mecz zostały anulowane (nie zdziwiłbym sie zreszta gdyby sie okazało sie zakłady na HOME zostały przed meczem &quot;sprzedane&quot; na betfair- przyjmowane były po 1.33 u tych cwaniaczków, zaś przed samym meczem było w okolicach 1.7 na betfair).
Rasumując skoro buk zdolny jest do takich numerów:
-ANULOWANIE ZAKŁADÓW BEZ POWODU
-ŁAMANIE WŁASNEGO REGULAMINU
-ANULOWANIE CZĘŚCI ZAKŁADÓW, PRZY JEDNOCZESNYM ROZLICZENIU POZOSTAŁYCH JAKO PRZEGRANE

to tak naprawde zdolny jest do wszystkiego. Radzę trzymac sie od niego z naprawdę bardzo daleka, bez względu jak wysoki bonus by dawali
Gdyby ktos był ciekawy jak ich support potrafi kłamać w żywe oczy to jeszcze linki do korespondencji z nimi
 
C 8

carlosmarc

Użytkownik
Oni maja takie zasady, ze jak zmieniaja kurs to anuluja zaklady i trzeba byc na to gotowym. Datego ewentualne odstawianie sie polecam robic tuz przed meczem, zeby miec pewnosc, ze zakla w bet91.1 jest zawarty. Pewnie, ze nie jest to do konca fair i ze zaklad zawarty powinien byc święty. Ale trzeba po prostu uwazac lub ich olac. Wyplaty bardzo sie slimacza ale mam nadzieje, ze wkrotce otrzymam wsio od nich...
 
Do góry Bottom