>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Bet911 100% bonus

M 0

matekkwiatek

Użytkownik
jaki obrot trzeba w koncu zrobic gdy sie wplaci 100$ i dostaniebonus 100 $.w ich mailu napisane jest &quot;This awesome bonus is for your sign up deposit of $100 with a 4 time Rollover only!!!!&quot; no to chyba 4 razy ale za to tutaj i na innym forum napisane jest ze 3 razy.to ile razy w koncu??? i czy zaklady ML licza sie do obrotu?
Zaklady na ML liczone po minimalnym kursie 1.50
 
osama88 0

osama88

Użytkownik
Dear Tomasz ,

Welcome and thank you for choosing Bet911.com

We have received your payout request. However, you have not completed the rollover required.

• If the wager is risking $201 to win $100, over -200, then it does not count at all. $0 towards his roll over.

• When calculating the rollover, all wagers placed on point spreads or on baseball money lines (sides only) will be calculated by using the risk (when betting underdogs) and win (when betting favorites)

w czym problem??? wszystkie zaklady mialem powyzej2.0 a jeden tylka za-195 ale to i tak jest 1,51.

i po rozmowie na liveczacie juz zupelnie wymiekam!

hello how many money i must bet to completed the rollover?
Currently in room: jessica.
jessica:
you need $501 to complete the rollover
Tomasz :
how many i must bet bonus + deposit ? 3 times?
jessica:
correct
Tomasz
i bet for 600 dolars
Tomasz:
what i do wrong
jessica:
lines with +/-200 or greater do not count towards the rollover
jessica:
most of your wagers are like that
Tomasz:
if it greater +200 it is wrong?
jessica:
those do not count towards the rollover

Czyli zaklady powyzej kursu 3 sie nielicza????Cos tu nie tak jest
 
osama88 0

osama88

Użytkownik
tyle ze moj najwiekszy zaklad byl za 112 dolarow a nie za 201i po kursie +200 ; najmniejszy zaklad zagrany z plusow to +115 ,wiekszosc okolo +210 i pare powyzej +300. Zagralem tylko jednen za -195 za 31 dolcow ale to i tak wychodzi przeciez 1,51.
 
osama88 0

osama88

Użytkownik
Mozna na wszystkim po kursie nie mniejszym jak 1.50 czyli -200 i nie wiekszym jak 3.00 czyli +200
tylko nikt wczesniej niewspomnial o nieliczacych sie zakladach powyzej +200.
To w koncu do obrotu liczy sie jeszcze te +200 czy juz nie?Dla mnie to wazne bo z 200 dolcow mam postawionych wlasnie po kursie +200.
 
K 0

knypi

Użytkownik
[/quote]
Mozna wyrabiac na wszystkich.
Ja wyrabialem na pilce głownie na faworytów stawialem na 1x
Np Chelsea-Blacburn
1 byl kurs 1.50 stawialem 100$
x byl kurs 3.00 stawialem 50$
2 wogole nie bralem pod uwage.
Wygrala chelsea mam tą sama kase na koncie ale obrotu juz 150$
Mozesz postawic wieksze stawki i wtedy wiekszy obrot.
Dzisiaj jest duzo meczu bo sa puchary UEFA.[/quote]

Boczek to zdecyduj sie na czym ten obrót wyrabiałeś, coś dużo niescisłości i brak konsekwencji w tym temacie
 
K 0

knypi

Użytkownik
sorki ze sie jeszce dopytuje ale nie wiem nadal czy mozna robic obrot na livie czy nie?a tak wogole to najlepiej jak go wyrabiac bo z tego co wyliczyłem 10x (bonus plus depozyt,np.250$+250$)=5000$ :wowsdf: to jest troche kaski do przerobienia;)
Mozna wyrabiac na wszystkich.
Ja wyrabialem na pilce głownie na faworytów stawialem na 1x
Np Chelsea-Blacburn
1 byl kurs 1.50 stawialem 100$
x byl kurs 3.00 stawialem 50$
2 wogole nie bralem pod uwage.
Wygrala chelsea mam tą sama kase na koncie ale obrotu juz 150$
Mozesz postawic wieksze stawki i wtedy wiekszy obrot.
Dzisiaj jest duzo meczu bo sa puchary UEFA.
sorry coś cytat nie wyszedł
 
K 0

knypi

Użytkownik
Jak na tak oblężonego buka przez polaków, ilość komentarzy jest przeogromna.

Gra tam ktoś?

Komuś wypłacili pieniadze bo cisza o wypłatach jest nadzwyczajna.

Kilka postów o problemach z wypłatą.
 
R 0

reyad22

Użytkownik
Ja tez twierdze że leca sobie kulki...czesto nie potrafia przyznac sie do błedu..ponadto oferta uboga...brak live...i kursy...:mają masakrycznie niskie!!! ???? sam staram sie troche ugrac bo kiedys wplacilem ale teraz żałuję ???? narzekałem na b.win ale oni to w porownaniu z tymi jak pieklo a niebo...aha...mam pytanie..moze nie umiem postawic ale czy da sie polaczyc w kombinacyjnym overa z normalem..alebo wogole czy moznate overy w kombi stawiac..bo mi w parlay wyskakuje ze niemozliwa kombinacaja;(coz to za polityka... :wowsdf:
 
C 8

carlosmarc

Użytkownik
Powiadomili cię w jakiś sposób. czy sam musiałeś to wypatrzeć?
Sam zobaczylem. Caly piatek mieli kurs na korone 2.3 (+130) no to sobie wzialem za 300usd ale dopiero po polnocy. A w sobote rano patrze a zakladu mojego nie ma i kurs juz obnizony i to sporo. Napisalem do nich a oni:
&quot;Dear, Marcin your bet placed on the Poland futbol Game Kielce Korona is a Bad Line, Lines Manager will not take action on that bet.&quot;

Jeszcze takiego numeru nie spotkalem. Moze trzeba ich pytac po postawieniu zakladu czy go nie anulują? Rozumiem jakby to byla jakas spora pomylka zamiast 2 np. 5-6, ale nie takie cos. Caly dzien trzymali ten kurs... I zero powiadomienia, sam musialem sie upomniec. Jak skoncza ludzie brac od nich bonusy to padną z hukiem, bo kursy fatalne mają i jeszcze wycinaja takie numery.

Wie ktos jak postawic zaklad combo?? Mozna w ogole?
 
Do góry Bottom