>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<
Fortuna bonus

Bet911 100% bonus

K 0

knypi

Użytkownik
generalnie jest taka mozliwość. W sumie nieźle sią zapowiadali, nic tego nie wróżyło.

Po za kiepskimi kursami na piłkę, to nie można o nich złego słowa powiedzieć.
 
R 0

reyad22

Użytkownik
a moze zmienili stronke,domene czy jak?i nic nam nie powiedzioeli;P
ps.knypi..u mnie dalej nic..nie moge wejsc na stronke...jak czat dostepny to pytaj.. ????
 
K 0

kitekat

Użytkownik
It seems that the domain listed above has already been renewed. The domain should be reactivated shortly. You do not need to renew it now. If you still see this message in 72 hours, please contact us.

czyli wygląda na to że wykupili i stronka powinna ruszyć wkrótce, a może źle zrozumiałem? ale ogólnie i tak słabo to wyglada bo nie wiem czy tam grac czy wyplacac od razu jesli bedzie okazja? ;/
 
K 0

knypi

Użytkownik
It seems that the domain listed above has already been renewed. The domain should be reactivated shortly. You do not need to renew it now. If you still see this message in 72 hours, please contact us.

czyli wygląda na to że wykupili i stronka powinna ruszyć wkrótce, a może źle zrozumiałem? ale ogólnie i tak słabo to wyglada bo nie wiem czy tam grac czy wyplacac od razu jesli bedzie okazja? ;/
Tylko czy wypłacą na razie to nie widzę wielu osób którym wypłacili.
 
R 0

reyad22

Użytkownik
wszystkie chaty s dostępne
knypi..jak to?ja nadal nie moge wejsc?jest nada server czy tam domena nieaktywna..wchodzisz jakos inaczej?wyskakuje mi ze nie moze znlezc serwera lub ze domena jest nieaktywan czy jakos tak..no to co wczesniej ????
 
M 0

matekkwiatek

Użytkownik
Dzwoniłem do nich , wstyd i chańba zeby niezauwazyć ze im się domena konczy, podobno poleciala odpowiedzialna osoba za to.
Teraz wykupili domene az do 2012 roku.
Jesli ktos chce postawic zakład lub zlecic wyplate moze to zrobic przez telefon.
Strona powinna dzialac od poniedzialku lub jesli sie uda juz od dzisiaj poznym wieczorem, takie zapewnienia dostałem od menadzera Bet911.
 
R 0

reyad22

Użytkownik
Dzwoniłem do nich , wstyd i chańba zeby niezauwazyć ze im się domena konczy, podobno poleciala odpowiedzialna osoba za to.
Teraz wykupili domene az do 2012 roku.
Jesli ktos chce postawic zakład lub zlecic wyplate moze to zrobic przez telefon.
Strona powinna dzialac od poniedzialku lub jesli sie uda juz od dzisiaj poznym wieczorem, takie zapewnienia dostałem od menadzera Bet911.
U mnie caly czas to samo..ze domena niedostepna...
a co do zakladu...tzn ze mam dzwonic do nich i jeszcez placici za to ze chce cos postawic?Ciekawe czy rozlicza zaklady jesli ktos wczoraj wieczorem cos postawil na noc?!no nic..niby pozostaje tylko sprawdzac co jakis czas jak im idzie..a swoja droga to powinni jakso zrefundowac swoim klientom ta strate;P


Matek..przedchwila sprawdzalem i o to gdy wybiore ten link co podales to automatycznie mi przelacza na to : http://expired.revenuedirect.com/park.php?domain_name=BET911.COM&amp;amp;site_itd...
 
K 0

knypi

Użytkownik
chodzi na dostawcę domeny.
Klient na live sam był zdziwiony że się do nich dobiłem .
Ze 2h temu dostepne miałam wszystkie live chaty, teraz mam dostnepny technical support i customer support.

Przesyłali mi ten adres co Matkowi ale odsyła mnie do dostawcy (cookie czy co)
 
R 0

reyad22

Użytkownik
mazaq..wlanie sie obawiam o to samo!!!
I dziwiw mnie ze wogole miales jakis czat czy cos tam podobnego..ja caly czas mam informacje o tej domenie...te cale kuki;P usuwalem i jest to samo...moga poprostu grac na zwloke..oby nie
ps.sorki za bledy;P
 
Do góry Bottom