>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Bukmacher Bet365 - Wpłaty i wypłaty pieniędzy.

tkkf 0

tkkf

Użytkownik
Orientuje sie ktoś może, czy przy pierwszej wpłacie moge pokazać dowód wpłaty? Zależy mi na szybkim przelaniu kasy na poczte, a jedyna możliwość jaka aktualnie mam jest przelanie przez PP.
 
M 0

mateuszs.o.s

Użytkownik
Wypłata pieniędzy
Mam pytanie czy grając w Bet365 bez żadnych bonusów wpłacając np.100 zł moge je w każdej chwili wypłacić czy musze nimi zrobić jakis obrót ???
 
D 0

dixeland

Użytkownik
jaka jest minimalna wplata i wypłata? rozmawiałem na czacie przed chwilą i się dowiedziałem że wpłata 5zł a wypłata 270...prawda? &lt;przelew bankowy
 
stopa 0

stopa

Użytkownik
witam. takie pytanie, prosiłbym o w miarę szybką odpowiedź. czy jeśli wpłaciłem depozyt przez MB, a chciałbym wypłacić na kartę to czy istnieje taka możliwość, że przeleję dodatkowe 40,- kartą na bet365 i wypłacę całość na kartę, pomijając MB?
 
U 0

usiu18

Użytkownik
witam
Chciałem zrobić depozyt do bet365 z mBanku jednak nie wiem gdzie mam wpisac te pierdoły IBAN PL78154000172001390003910001 BIC EBOSPLPW
Czy wplacal ktos juz tam przelewem bankowym i moglby zapodac wzor gdzie co nalezy wpisac??
pozdro
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Z reguły ludzie narzekają na wypłaty u buków.
Tutaj muszę pochwalić bet365. Wypłata w nocy z niedzieli na poniedziałek. Domyślam się, że żaden buk nie zrobiłby mi wypłaty w tak krótkim czasie poza bet365 i pinnacle.
Dla porównania jak długo czekałem na wypłatę z bwina...
 
dexter_romanista 17

dexter_romanista

Użytkownik
Vader
do moneybookers może i szybko, ale ja wypłaciłem 19/12 a kasy jeszcze nie ma...
powiedzie okres świąteczny itp. ale tydzień bez względu na wszsytko to i tak długo...
 
poldi 0

poldi

Użytkownik
witam
właśnie założyłem konto na bet365, czy może mi ktoś zapodać w tym wątku wzór do napisania przelewu PP czy mogę to zrobić bez problemu przez MB ?
 
poldi 0

poldi

Użytkownik
a do tego nie mam nawet konta na MB, więc chciał bym sie poradzić co muszę przygotować dla Poczty Polskiej w celu wrzucenia kasy na bet365 ?
 
unique- 32

unique-

Użytkownik
Wpłacam kasę przez MB , obracam na zakładach np na live po śmiesznych kursach i mogę to wypłacić na kartę kredytową czy tylko na MB ? Zaznaczam , że kilkanaście razy robiłem depozyt kartą jak i również wypłacałem na kartę .
 
radek_p123 6

radek_p123

Użytkownik
U nich to jest naprawdę dziwnie z tym, z własnego doświadczenia mogę Ci powiedzieć że wypłatę będziesz miał dostępną tylko na mb, ale rożnie to może być dlatego lepiej zapytaj na czacie.
 
truum 0

truum

Użytkownik
elo jak mam takie pytanie ????
przy wplacie kaski na bet365 sa podane takie oto dane ich banku:
Nazwa konta Hillside (New Media) Limited
Bank Name: National Westminster Bank plc
PO Box 9
1 Upper Market Square
Hanley
Stoke on Trent
Staffs
ST1 1QA
England
IBAN GB30NWBK60730133015260
Kod Swift NWBKGB2L
ten IBAN to jest nr konta bankowego???
a to co to jest : ???? ? adres??
PO Box 9
1 Upper Market Square
Hanley
Stoke on Trent
Staffs
ST1 1QA
i przy ewentualnej wyplacie nigdzie nie pisze zeby podac nr konta bankowego tylko np: IBAN ?? skad mam wziąść ten IBAN? poprostu wpisac swoj nr konta??

prosze o pomoc i o w miare jaknajszybszą odpowiedź ????
 
travism 190

travism

Forum VIP
wplacal ktos juz przelewem bankowym na bet365 ? bo to jest przelew zagraniczny ;| jakby mi to ktos wytlumaczyl ???? bo tak wypisane ze nie moge nic zczaic ;/
 
kumek 0

kumek

Użytkownik
Po jakim czasie wam bet365 rozlicza kupony? Mi rozliczał zazwyczaj do 10 minut , a dziś czekam na rozliczenie kuponu od 14, pisze że wygrana ale nadal w nierozliczonych jest i zastanawiam się co jest nie tak.
 
Do góry Bottom