>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Bukmacher Bet365 - Wpłaty i wypłaty pieniędzy.

trackbank 1,8K

trackbank

Użytkownik
A wcześniej wpłacałeś ze swojego konta pieniądze ,bądź wypłacałeś na swoje?
Bo jeśli tak to może być problem.
 
przemeksic 18

przemeksic

Użytkownik
Tak. Znaczy, jestem w trakcie zakładania nowego konta, ale chodzi mi o czas. I z drugiej str. myśle czy nie zrobić, tak, że wpłacić 25 PLN przez skrilla i wypłacić też na skrilla. Co myślisz o tym, przejdzie to? Będę mógł wypłacić na skrilla, wpłacając tak?
 
pete1989 1,1K

pete1989

Użytkownik
czy bedzie problem z wyplata kasy jezeli konto w bet365 mam na siebie a chce wyplacic kase na konto bankowe taty?
W każdym temacie będziesz pytał o to,czy jak jesteś dzieckiem to czy możesz wypłacić na konto ojca?Nie,nie możesz.
 
Z 0

zlatanacm

Użytkownik
sory ze tak pytam o te wplaty/wyplaty ale chce zalozyc konto w Mbank. Czy moge z niego bezposrednio przelac wygrana kase z buka czy musze to najpierw zrobic do mooneybookers?
 
A 4

alebum

Użytkownik
coś się goście opuścili z wypłatami.... wypłaciłem w środe wieczorem wypłaty nie ma do dzisiaj czyli pewnie dopiero w poniedziałek... także lipa
 
arturro100 118

arturro100

Użytkownik
Czy jak korzystam z bonusu sezonowego 200 zł , i pokazuje mi się ,że mogę wypłacic kwotę , ale pomniejszoną o te 200 zł (dokonałem dopiero gdzieś 30% obrotu). czyli bonus zablokowany. To mogę wypłacić tą część bez bonusu, czy jednak dopiero bo wypełnieniu całkowitym obrotu. teoretycznie sysstem to chyba puści, ale nie chćę ryzykować .prosze o odp. ,
 
T 0

tabaka

Użytkownik
Wplacilem depozyt przez paysafecard, wiec moge teraz wyplacic tylko na konto bankowe, czy jest jakas mozliwosc, zebym mogl wyplacic pieniazki na konto w moneybookers? Moze jesli teraz dokonam jakiegos depozytu przez MB to bede mogl calosc srodkow na koncie wyplacic spowrotem na MB czy nie ma takiej mozliwosci?
 
A 4

alebum

Użytkownik
czyżby bet365 wprowadził opłate 12 funtów za wypłatę kolejną w ciągu 28dni na konto ^^ kpina troche wypłacam sobie po 500 i mam dawac im 60pln za wypłate ? no to mają pograne ;] max raz w meichu zagram do wypłaty i tyle jeśli tak jest...
 
K 6

kamilos93

Użytkownik
Cześć, mam takie szybkie pytanie odnośnie wypłaty. Kliknąłem &quot;Wypłata&quot;, następnie wpisałem sumę i hasło i wyświetliło się: &quot;Otrzymano prośbę o wypłatę&quot;. Co dalej mam zrobić? Czy Bet przeleje mi automatycznie na MB ? Proszę o dalsze wskazówki.
 
nikefootball 779

nikefootball

Użytkownik
Mam takie pytanie co do Skrill. Chciałbym skorzystać z usług bet365 i chyba najszybszą opcją wpłaty i wypłaty będzie właśnie elektroniczny portfel.
- Zgodnie z cennikiem Skrill wpłata na ich konto metodą &quot;Przlewy24&quot; to 0.90%. Czy przelanie pieniędzy z tego konta na bet365 również coś kosztuje?
- Jak wygląda wypłata pieniędzy. Czy Skrill pobiera cos jeśli chciałbym wypłacić z bukmachera pewne środki?
- Wypłata z konta Skrill jest mozliwa poprzez przelew na konto i prowizja to 7.34zł ?
Dzięki z góry za klarowna odpowiedź. Nigdy nie korzystałem z moneybookers także stąd moja ciekawość.
Jeszcze jedno pytanie: Jak wygląda wpłata za pomocą karty debetowej. Jest to bezpieczne i czy banki pobierają jakąś prowizję ?
 
W 0

wiesior

Użytkownik
@nikefootball
- Zgodnie z cennikiem Skrill wpłata na ich konto metodą &quot;Przlewy24&quot; to 0.90%. Czy przelanie pieniędzy z tego konta na Bet365 również coś kosztuje?
Jest marża ale można po prostu z konta na bet365 wybierać opcję wpłata na konto tam wybiersz bank np. mbank via moneybookers i wtedy nie ma żadnych prowizji.
- Jak wygląda wypłata pieniędzy. Czy Skrill pobiera cos jeśli chciałbym wypłacić z bukmachera pewne środki?
nie, nie ma wtedy opłaty
- Wypłata z konta Skrill jest mozliwa poprzez przelew na konto i prowizja to 7.34zł ? Dzięki z góry za klarowna odpowiedź. Nigdy nie korzystałem z Moneybookers także stąd moja ciekawość.
tak trzeba im zapłacić te 7zł
Tak jeszcze od siebie dodam że przed wypłatą kasy ze skrilla trzeba przejść weryfikacje czyli wysyłają Ci list z kodem który musisz wpisać na stronie.
 
Do góry Bottom