>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Bukmacher Bet365 - opinie

Znany jako Tyrion77 3,3K

Znany jako Tyrion77

Użytkownik
Rada na przyszłość. Wystarczyło abyś odpalił kilka innych firm bukmacherskich i sprawdził czy mają ten sam mecz dostępny w swojej ofercie live. Dziś możemy sobie gdybać, ale raczej na 99% był to przypadek. Jeżeli scout sumiennie wykonuje swoje obowiązki, technicznie nie masz szans być szybszy i pograć cokolwiek na klawo.
Januszku a tak swoja drogą - od ok 7 lat żyję tylko z tego , że jestem szybszy od scautów o których piszesz- mam pytanie - jak sędzia przed wbiciem punktu w tenisa schodzi ze stołka idzie do linii - pokazuje co zatwierdzi za 20 sek - po czym człapie na ten stołek zanim wbije a ja wtedy wbijam na 5/6 kontach pod korek kto zdobędzie ten punkt - to jak piszesz jak to jest uważac , że jest niemozliwe granie "na klawo" (Twój wpis :))) )??

To patent nie działający juz dziś ale aktywny przez ostatnie 10 lat - więc z ciekawosci pytam na jakiej podstawie piszesz ludzikom , ze sa gorsi od skautów ? (miliony złotych tak wypłacone przez conajmniej 40/50 osób z Polski zwiedzających tak świat przez ostatnie lata ). Prawidłowo podpowiedziałes koleszce jak sprawdzić rzeczywistość . Ale zupełnie nie zgodnie z prawdą opisałes mu prace skauta :)))
Nie zapominaj, ze do kilkudzieszieciu firm bukmacherskich staty dostarczało jeszcze kilka lat temu wielu operatorów - dzis rynek sie na maxa spłycił - operatorów jest znacznie mniej , ale jednak ciagle kilku . A rozgrywanie pomiędzy firmami zabije dopiero unifikacja rynku i to, ze wszyscy zaczną korzystać z tego samego operatora . Ale miejmy nadzieję , że zanim umrę do unifikacji nie dojdzie i będzie można zyc z tego do końca świata :)))


Wbijam Ci jak to wygląda w ATP lub WTA w ostatnich 3/4 latach - możesz sobie wyobrazić jak wyglądało w ITF i ile osób zamiast Ciebie zarabiało zwiedzając cały świat jesli umieli dobrze zorganizowac "swojego scouta" i siedzieć w domu i czekac na hasło "czerowy- zielony" lub "krasnal-gigant" i wbijając na przygotowanych wczesniej kontach danych opcji :))

PoZdro
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +140
janusz_tracz 4,4K

janusz_tracz

Użytkownik
Serio myślisz, że o tym nie wiedziałem? Kolega pytał o piłkę nożną i odpowiedź dotyczyła tylko i wyłącznie tego sportu. Ameryki nie odkryłeś, a opisana przez Ciebie sytuacja nie dotyczy tylko tenisa, ale wszystkich dyscyplin, na których są tzw. szybkie rynki.
 
simon999 11

simon999

Użytkownik
Grałem u nich kilkadziesiąt meczy bedąc na nich - to co Cię spotkało to przypadek . Moi znajomi zjeździli pół świata jeżdząc na turnieje tenisowe rangi ITF obstawiając spotkania live - na 100 takich przypadków to co Ci się przytrafiło trafiało się 1/2 razy max
Ile razy mieli problemy z tego powodu? Kiedyś się mocno nad tym zastanawiałem, zrobiłem trochę researchu i to dosyć ryzykowna sprawa
 
Znany jako Tyrion77 3,3K

Znany jako Tyrion77

Użytkownik
Ile razy mieli problemy z tego powodu? Kiedyś się mocno nad tym zastanawiałem, zrobiłem trochę researchu i to dosyć ryzykowna sprawa
Juz teraz ten patent nie działa . Działało to do momentu kiedy sedzia nie blokował zakładu schodząc ze stołka.Ile działało - do 2018 . Wczesniej około 2 lat organizatorzy cudowali - robili zdjęcia , wyganiali z kortów jak tylko zobaczyli, ze ktoś ma telefon w ręku itd - ale szło to jak ktoś był kumaty spokojnie ogarnąć.

Ile razy mieli problemy ? Co to za problemy jak na 40 zawodów -1/2 razy wywala Cie z kortów a zwiedzasz sobie for free całą Europę , Północną Afrykę czy Ameryke Północną.

Ryzykowna sprawa ? hmmmm każdy prywatny busines gdzie ryzykujesz własny kapitał jest ryzykowny - ale co ryzykownego widzisz w zagraniu kto wygra gema już po piłce ? osobiście nie wiem - poza tym nie ty jeździsz na korty tylko twój scout a ty siedzisz w domu przy 10 kompach(telefonach, tabletach) i ciśniesz jak najwięcej razy zdążysz zanim sędzia dojdzie i wrzuci wynik :)

Wiadomo , że limity były po 1 zagraniu często ...ale jak wszystko to tez do ogarnięcia bez problemów dla kreatywnych :)
 
R 924

radziooh

Użytkownik
Witam czy jest tutaj ktoś kto napisze jakie są możliwości aby skorzystać z usług bet365 na terytorium Polski ? Mam nordvpn - niedziala ? Wyczytałem że angielską kartą SIM załatwia sprawę , ale co dalej z weryfikacja konto , co jest potrzebne ? Tak samo jaki namiar na konto żeby przeszło revolut?Skrill?PayPal? Coś innego z góry dzięki za wszystkie informacje
Wyjazd do UK do znajomego, założenie konta bankowego w angielskim banku na jego adres + bet365 też na ten adres. Potwierdzenie wyciąg z banku UK.
 
R 924

radziooh

Użytkownik
Tak sobie myślę. W jakim my kraju żyjemy? Polacy jeżdżą do Anglii by zakładać firmy, konta bankowe, konta bukmacherskie itd bo
w Polsce wysokie podatki. Dlaczego nie mogłoby być w Polsce podobnie albo odwrotnie by to Anglicy do nas z chęcią przyjezdzali skuszeni niskimi podatkami, by to Anglicy zakładali z chęcią konta bankowe i firmy w Polsce. Nie wiem czy kiedyś to się zmieni. PIS jakoś tego nie zmienił, a mimo to jest tak lubiany.
 
zksstal 5,3K

zksstal

Użytkownik
😂

Po to, żeby ten najlepszy 1xbet nie zechciał sobie przywłaszczyć pieniędzy jak za dużo wygrasz.Z resztą, innych powodów jest jeszcze z milion, ale co będę je podawał, jak ktoś ceni wyżej ruskiego złodzieja od b365.
 
marcinmotyl 4,9K

marcinmotyl

Użytkownik
i co Ci tam napisali? daj więcej info, ciekawe
konto zamknięte na pół roku, szkoda że nie zrobiłem screena, ale ogólnie tłumaczyli to zasadami odpowiedzialnej gry i że mam problem z hazardem, wszystko co miałem na becie, zlecili do wypłaty. myślałem, że nie będę mógł, ale właśnie się zalogowałem, tylko że od razu pojawia się komunikat o samowykluczeniu, za chwilke podeślę screen
 
Ostatnia edycja:
K 4,6K

kajo88

Użytkownik
Witam - wie ktoś może które virtualne karty bet365 akceptuje do wpłat/wypłat? (konto założone w PLN) - wiem, że Monese przechodzi ale tam nie ma opcji PLN, Ecopayzy, Skrill, Neteller, MuchBetter odpadają.
 
Do góry Bottom