>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher Bet365 - opinie

benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Czy weryfikacja telefoniczna jest w Bet365 normą? Jak to było w waszym przypadku?
Ja nie miałem weryfikacji telefonicznej. Niemniej ja się rejestrowałem kilka ładnych lat temu. Teraz z tego co mi wiadomo jest to losowe.
czy jak podam adres zamieszkania przy rejestracji to przychodzi jakiś list do domu czy nie ?
Do mnie przyszło kilka listów z B365 kilka lat temu. Obecnie nic nie dostaję ;)
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Dzięki, bo bym się zarejestrował, ale nie chce żeby mi coś do domu przychodziło ;)
Zagadaj do supportu i zapytaj czy dalej coś przychodzi. I potem ewentualnie poproś by zastrzec wysyłanie listów po prostu. Kiedyś to przechodziło. Zrób to przed zarejestrowaniem ;)
 
lysy007 0

lysy007

Użytkownik
Witam czy na 365 dalej jest promocja odnośnie &quot;polecenie znajomego&quot; bo nie mogę nigdzie znaleźć a przyznam, że jakiś czas już na bet nie zaglądałem.
 
macieqleo 5,3K

macieqleo

Użytkownik
Witam czy na 365 dalej jest promocja odnośnie &quot;polecenie znajomego&quot; bo nie mogę nigdzie znaleźć a przyznam, że jakiś czas już na bet nie zaglądałem.
Najlepiej jak zapytasz na czacie, będziesz miał info z pierwszej ręki.
 
R 0

rocky_4

Użytkownik
Witam, czy ktoś spotkał się z problemami z otwarciem strony beta? Np. w Chrome wcale się nie otwiera, a już w Firefoxie bez problemu, kwestia syfu w przeglądarce?
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Witam, czy ktoś spotkał się z problemami z otwarciem strony beta? Np. w Chrome wcale się nie otwiera, a już w Firefoxie bez problemu, kwestia syfu w przeglądarce?
CCleaner wyczyść Chrome... oraz dysk. Będzie dobrze.
 
coopycats 2

coopycats

Użytkownik
Jak dla mnie najbardziej przejrzysty buk na rynku, a i kursy jedne z lepszych. Obecnie chyba najlepszy pod względem oferty.
Ps. Ale z e-sportów mogliby dorzucić cs&#39;a ????
 
arturro100 118

arturro100

Użytkownik
no dobra , tak się zachwycacie bet365 to podam swoją super subiektywna sytuacje w bet365: 1) limity od 2012 roku, tak za 80 zł mogę zagrać ,ale te bardziej nieznane ligi to jeszcze ,mniej
2) z wszelkich promocji , typy darmowy zakład bez ryzyka za 40 zł live, oczywiście zostałęm wykluczony
3) siła rzeczy bonusu lojalnosciowego nie otrzymuję ( a konto mam od 2008) ale tu naturalnie nie mam odpowiedniego obrotu, pochoda jak wyżej
3) do pewnego czasu wygrane w konkursach w necie , bonusy w bet365 te znie zostają mi przyznawane po takim mailu od nich: Szanowny Panie A,
Dziękujemy za Pana e-mail.
Uprzejmie informujemy, iż zgodnie z wiadomością jaką Pan otrzymał dnia 1/12/2012 nie kwalifikuje się Pan do otrzymania ofert bonusowych w sekcji Sporty. Dotyczy to także wygranych na naszych stronach partnerskich. Według regulaminu naszego serwisu:
&#39;3. Oferty
3.4 BET365 zastrzega sobie prawo do wycofania dostępności dowolnej oferty lub wszystkich ofert dla jakiegokolwiek klienta lub grupy klientów w dowolnym czasie i według własnego uznania BET365.
3.5 BET365 zastrzega sobie prawo do zmiany regulaminu lub anulowania oferty lub promocji klienta w dowolnym momencie&#39;.
Regulamin, który zaakceptował Pan w procesie rejestracji do naszego serwisu może Pan ponownie przejrzeć udając się do sekcji Pomoc &gt; Regulamin na dole strony głównej. koniec cytatu
Owszem cała reszta ( w tym wypłaty) hula, ale ......... ja nie mam co tam robic ....... acha profesjonalnym graczem nie jestem
....a zaczęło sięjak postawiłem w ramach obrotu mecz ligi chińskiej , i może jakiegos surebeta zagrałem w 2011 roku i co .... dalej mi sankcjonować konto ????? w przypadku , gdy już nic takiego nie robię , nie gram live, nie gram podejrzanych lig, tylko 1x2, przeważnie angielska i hiszpańska
Sami sobie pomyślcie,
Obraz Bet365 nie jest jednowymiarowy...........
 
stratus 2,2K

stratus

Użytkownik
Witam. Czy istnieje zmiana waluty w Bet365 na € z PLN?
Nie powinno byc problemu ze zmiana waluty. W moim przypadku zmienili bez problemu ale musialem nie miec zadnych srodkow na koncie. Utwrzone zostanie nowe konto na istniejacym z nowa waluta. Wszystko powinienes zalatwic za pomoca czatu.
Sorry za brak pl znakow - pisze z tel.
 
N 18,3K

norbertb

Użytkownik
najlepszy bukmacher w sieci bez wątpienia, szeroka oferta zdarzeń oraz dobre live, kursy jak najbardziej odpowiednie
Pograj trochę i ugraj z kilkanaście tysięcy w przeciągu paru miesięcy max i zobaczysz że zmienisz zdanie gdy będziesz miał maksymalną wygraną 40zł... żenujący bukmacher żerujący na graczach regularnie przegrywających.
 
arturro100 118

arturro100

Użytkownik
Zgadzam się w pełni z autorem posta powyżej. Jak jesteś niepoprawnym hazardzistą to wszystko cacy, ale jak masz trochę oleju w głowie i emocje starasz sie wyrażać tylko do osób bliskich to już robia nieprawdopodobne problemy, zero promocji, limity śmiesznie niskie, brak przyznania bonusó wygranych uczciwie po ciężkiej rywalizacji na forach sportowych...... żenada.
Poprostu dla bet365 gracz jestem nieekonomiczny............. tylko śmieszą mnie te bannery przy okazji spotkań Premier League.....zapłacili grube miliony . a bonusa wygranego na forum sportowym , kilkadziesiąt zł , mi nie chcieli przyznać......
mówię Wam szydera sama się chce wydostać z ust...
Pozdrawiam i podziwiam nielimitowców ( jak oni to robią......
,ze jeszcze są po jasnej stronie mocy 366)
 
K 0

koksikski

Użytkownik
Na pierwszy rzut oka swietny bukmacher ale to tylko zludne , ogolnie nastawieni sa na zysk. Nic wiecej jakies absurdalne zapisy w regulaminie, pewnego dnia postanowilem grac zaklady live na stawce 1000 - w 3 dni spedzajac dziennie okolo 3 godz ugralem 1500 zl po czym dostalem meila ze natarzam bet 365 na straty i przytoczyli mi swoj cudowny regulamin ze strona sluzy do gry rekreacyjnej a nie zarobkowej i kolejny cytat z regulaminu , moga mnie zbanowac w dowilnej chwili bez podania przyczyny , takze przestrzegam przed oszustami ...
 
N 18,3K

norbertb

Użytkownik
Na pierwszy rzut oka swietny bukmacher ale to tylko zludne , ogolnie nastawieni sa na zysk. Nic wiecej jakies absurdalne zapisy w regulaminie, pewnego dnia postanowilem grac zaklady live na stawce 1000 - w 3 dni spedzajac dziennie okolo 3 godz ugralem 1500 zl po czym dostalem meila ze natarzam bet 365 na straty i przytoczyli mi swoj cudowny regulamin ze strona sluzy do gry rekreacyjnej a nie zarobkowej i kolejny cytat z regulaminu , moga mnie zbanowac w dowilnej chwili bez podania przyczyny , takze przestrzegam przed oszustami ...
Serio? Wklej tego maila!

Czyli co rekreacyjna gra nie może być zarobkowa? Logika bet365.

My musimy tam grać tylko po to aby przegrywać!

:cool:
 
Do góry Bottom