>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher Bet365 - opinie

szetyn 15

szetyn

Użytkownik
przez długi czas byłem zadowolony z usług,lecz wczoraj złożyłem depozyt (2 krotnie) i za każdm razem pieniądze zniknęły z konta u buka po jakiś 1-2 minutach, i nie wiadomo gdzie są. na koncie bankowym również nic. wysłałem screen z transakcji, i zgłosiłem sprawę ale dowiedziałem się że depozytu nie składałem więc i o pieniądzach zapewne mogę zapomnieć. wielki minus.
 
stabilo 0

stabilo

Użytkownik
Nie polecam bukmachera, wieloletnia współpraca dzisiaj dla mnie się zakończyła. Zostałem świadomie wprowadzony w błąd. Zachęcali mnie do wpłaty środków przez bonus, jednak po wpłacie pieniędzy wycofali się z bonusu, informując, że mogą to zrobić w każdej chwili. Jednak takie traktowanie klienta jest nie profesjonalne i według polskiego prawa nie legalne. Ponieważ gdyby nie oferta promocyjna, nie chwiałbym zasilać konta.
????
 
T 13,8K

tadzin

Użytkownik
przez długi czas byłem zadowolony z usług,lecz wczoraj złożyłem depozyt (2 krotnie) i za każdm razem pieniądze zniknęły z konta u buka po jakiś 1-2 minutach, i nie wiadomo gdzie są. na koncie bankowym również nic. wysłałem screen z transakcji, i zgłosiłem sprawę ale dowiedziałem się że depozytu nie składałem więc i o pieniądzach zapewne mogę zapomnieć. wielki minus.
Nie polecam bukmachera, wieloletnia współpraca dzisiaj dla mnie się zakończyła. Zostałem świadomie wprowadzony w błąd. Zachęcali mnie do wpłaty środków przez bonus, jednak po wpłacie pieniędzy wycofali się z bonusu, informując, że mogą to zrobić w każdej chwili. Jednak takie traktowanie klienta jest nie profesjonalne i według polskiego prawa nie legalne. Ponieważ gdyby nie oferta promocyjna, nie chwiałbym zasilać konta.
????
ta jasne. jakis sabotaz.
nigdy nie uwierze w takie brednie.
 
B 0

bartecky

Użytkownik
Jak do tej pory bez problemów...
Mam pytanie dla lepiej zorientowanych:
Jak są realizowane transmisje live z wydarzeń nie transmitowanych przez TV?
Rozumiem, że jakiś wysłannik bet365 musi siedzieć na trybunach i realizować je poprzez internet. Skąd inaczej wiedzieliby ile jest rzutów rożnych na meczu jakiejś 3 ligi polskiej?
 
raveman 736

raveman

Użytkownik
jest gdzieś w bet365 opcja &quot;jutrzejsze zakłady&quot;?
zawsz tylko na dzisiaj a jak chce na jutro zobaczyc to musze każdą lige osobno patrzyc a chcialbym zobaczyc tylko jutrzejsze
 
ledwozipiesz 54

ledwozipiesz

Użytkownik
jest gdzieś w bet365 opcja &quot;jutrzejsze zakłady&quot;?
zawsz tylko na dzisiaj a jak chce na jutro zobaczyc to musze każdą lige osobno patrzyc a chcialbym zobaczyc tylko jutrzejsze
Też kiedyś szukałem. Później sprawdzałem w b-a-h ????
 
O 0

ogien

Użytkownik
Jeśli wygrasz za dużo pamiętaj, że mogą Ci zamknąć konto bez żadnej argumentacji, bo taki mają pkt regulaminu.
I wtedy jak &quot;za dużo się wygra&quot; mogą zamknąć konto i uniemożliwić wypłatę wygranej na rachunek bankowy? (pytanie również odnośnie innych niż bet365)
 
nolito 1,2K

nolito

Użytkownik
uwazajcie na zaklady na strzelca gola, bo nie ma zwrotu stawki w przypadku, w ktorym zawodnik usiadzie na lawce. wystarczy, ze pojawi sie np. na 3 koncowe minuty meczu i juz macie przegrany zaklad, jesli graliscie, ze zdobedzie bramke. pierwszy raz sie z czyms takim spotykam
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
ekaga 238

ekaga

Użytkownik
Jest sens ich straszyć LGA bo zablokowali mi jakiś czas temu konto i zażądali dodatkowej weryfikacji (prawko + dowód, rozmowa telefoniczna + kod do weryfikacji adresu). I to ostatnie jest problemem bo rzekomo wysłali już ten kod kilka razy a od około pół roku wgl nie przyszedł. Na inną metodę potwierdzenia adresu nie chcą się zgodzić.
 
M 465

michal91

Użytkownik
Co do weryfikacji, orientujecie sie, czy żądali kiedykolwiek zdjęcia dowodu przy twarzy, lub jakiś innych tym podobnych sposobów?
 
Do góry Bottom