>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher Bet365 - opinie

alexdamiao 392

alexdamiao

Użytkownik
Gram od 2 tygodni i jak na razie żadnych problemów. Wszystko prawidłowo rozliczane. Zobaczymy jak będzie z wypłatą ;)
no ja gram od miesiąca, wypłatę zlecałem na konto bankowe wczoraj rano i właśnie przed chwilą kasa przyszła na konto. Uprzednio trochę sobie porozmawiałem z nimi na czacie, bo przy wypłacie konto skrill mi się pojawiało, a ja ta metodą nie wpłacałem. Przeprosili ładnie, zwrócili środki na konto gracza, zleciłem ponownie wypłatę i efekt taki jak pisałem powyżej.

Ogólnie jak na razie bukmacher dla mnie na✅. Podobno robią jakieś numery, że rozliczają powtórnie po zmienionym kursie, ale ja jeszcze takich akcji nie doświadczyłem, także na razie pozytyw.
 
civilpl 280

civilpl

Użytkownik
Ogólnie jak na razie bukmacher dla mnie na. Podobno robią jakieś numery, że rozliczają powtórnie po zmienionym kursie, ale ja jeszcze takich akcji nie doświadczyłem, także na razie pozytyw.
Prędzej czy później doświadczysz jak każdy co tam dużo gra. Na argument: &quot;po tym kursie bym tego nie zagrał&quot; wklejają formułkę z regulaminu, która umożliwia zmienianie kursu po zawarciu zakładu. Jest to oszustwo, dlatego nie warto nic klikać jak widzisz, że coś się nie zgadza.
 
bezsennosc 23

bezsennosc

Użytkownik
Wielki ⛔ dla Pani Liliana B z czata. Zostałem potraktowany bardzo nieprzyjemnie.
Po 1) Nie usłyszałem odpowiedzi na moje pytanie. Po 2) Zostałem potraktowany tak aby mnie tylko zbyć. Po 3) Zero uprzejmości i pomocy z jej strony.

Ostrzegam.
 
rangizz 2,7K

rangizz

Użytkownik
To jest standard na polskim czacie, także nie tyczy się to tylko tej pani. Polski czat na Bet365 to jest śmiech na sali.
 
T 3

typ_er

Użytkownik
Jeśli chodzi o pomoc na czacie, to raczej zależy na kogo się trafi. Są osoby, które świetnie Ci pomogą i rozjaśnią jakiś punkt regulaminu, a są też takie, które nie potrafią odpowiedzieć na pytanie typu 1+1
 
P 5

petmay

Użytkownik
Nie wiedziałem gdzie to wpisać, więc może tu w ogólnych opiniach.
Jak znaleźć konkretny wynik z dnia wczorajszego tzn.3.05.2013 na bet365? Potrzebuję tego dla porównania z innym bukiem,bo są kontrowersje. Interesuje mnie wynik z piłki nożnej. Nie jestem zapisany na bet365, więc nie mam żadnej orientacji jak tam się poruszać po stronie. Dzięki z góry za pomoc.
 
civilpl 280

civilpl

Użytkownik
Po 1) Nie usłyszałem odpowiedzi na moje pytanie. Po 2) Zostałem potraktowany tak aby mnie tylko zbyć. Po 3) Zero uprzejmości i pomocy z jej strony.
Ja z czatów u buków korzystam dosyć często i generalnie widzę zależność, że jeżeli rozmawiam z kobietą no to szansa na załatwienie sprawy jest bliska 0%, jeżeli zaś trafi się gość no to na ogół potrafi on odpowiedzieć na pytanie lub coś wyjaśnić.
Bet365 tutaj nie jest wyjątkiem, podobny poziom chata ma też betclic i betsafe.
 
M 0

michaello724

Użytkownik
Od kilku dni gram na tym buku &quot;na sucho&quot;. Zapisuje typy w excelu i potem sprawdzam na stronce. Puki co jestem 54% w przód,ale w reali to pewnie inaczej wyjdzie. Ciekawią mnie bardzo typy na żywo i typy finansowe. Możliwość zarobku kilku/kilkunastu/kilkudziesięciu procent w ciągu 5 minut jest naprawdę kusząca, ale pewnie i tak będę musiał czekać do +18,bo pewnie jak im podam moją kartę to odrzuci,bo to jest młodzieżowa :/
 
adhemar 374

adhemar

Użytkownik
Ja z czatów u buków korzystam dosyć często i generalnie widzę zależność, że jeżeli rozmawiam z kobietą no to szansa na załatwienie sprawy jest bliska 0%, jeżeli zaś trafi się gość no to na ogół potrafi on odpowiedzieć na pytanie lub coś wyjaśnić.
Ta prawda życiowa odnosi się do zdecydowanej większości aspektów życia,nie tylko do rozmów na czacie buka.
ale pewnie i tak będę musiał czekać do +18,bo pewnie jak im podam moją kartę to odrzuci,bo to jest młodzieżowa :/
Zdecydowanie musisz poczekać do 18stki.
Ja z kolei mam pytanie.Jak wyłączyć automatycznie włączającą się transmisje na stronie Bet365?
Tzn wyłączyć ją permanetnie,żeby urochamiała się tylko na żądanie,a nie sama z siebie (bo czasami zawału można dostać - gdy rozpoczyna się nowa transmisja ,a ja robię coś na innej zakładce)
 
pete1989 1,1K

pete1989

Użytkownik
Ja po prostu wyłączyłem dźwięki transmisji i jakichkolwiek sygnałów od nich i mam spokój:]
 
howardwebb 47

howardwebb

Użytkownik
od wczoraj wieczór nie ma meczów live piłki ręcznej... mimo, że zapowiadane są takie zdarzenia na stronce... człowiek siedzi z kubkiem gorącego kakao czekając, a z nich tacy ignoranci :p
 
T 9

tesla33

Użytkownik
Orientuje się ktoś, czy bet365 oferuje zakład &quot;Metoda strzelenia pierwszej bramki&quot; poza ligą angielską? Bo dzisiaj przejrzałem to tylko w Premiership jest taki zakład, a w La Liga, czy w innych to już nie ma tego...
 
nolito 1,2K

nolito

Użytkownik
Orientuje się ktoś, czy bet365 oferuje zakład &quot;Metoda strzelenia pierwszej bramki&quot; poza ligą angielską? Bo dzisiaj przejrzałem to tylko w Premiership jest taki zakład, a w La Liga, czy w innych to już nie ma tego...
Oferuje, ale w zakładach na żywo. Na przykład w meczach Primera División jest tego typu zakład na live.
 
K 0

kl1908

Użytkownik
Witam wszystkich! Mam takie pytanko, wiem, że nie ma wyszukiwarki meczy, zdarzeń na stronie, ale jest np opcja &quot;kursy poniżej 2.0&quot; można wybrać dyscyplinę i przedział czasowy 3h, 6h itp. Jednak nie ma tam wszystkich wydarzeń spełniających te kryteria, &quot;chodząc&quot; na pieszo po wszystkich krajach i ligach jest tego zdecydowanie więcej niżeli w opcji &quot;kursy poniżej 2.0&quot; Czy ktoś jest w stanie mi powiedzieć wg jakiego kryterium pojawiają się tam tylko wybrane mecze? I jeszcze jedno pytanie, jest możliwość wyświetlenia wszystkich aktualnych meczy 24 h na jednej stronie, tzn. bez cofania, wybierania na piechotę ? Mam nadzieję, że dość jasno się wyraziłem ???? Pozdrawiam
 
Do góry Bottom