>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher Bet365 - opinie

adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Właśnie o to chodzi, że nic nie zarobiłem. Jest na - lub na 0. Surbety grałem po ok 200 - 600zł, &quot;normalne&quot; po po ok 25-60. Oczywiście surków to było kilka w ciągu miesiąca, kilkadziesiąt - kilkaset normalnych. Może to przez to, że dzisiaj znalazłem pod rząd kilka surbetów, sam nie wiem. Tak czy inaczej dali mi limity za co ode mnie wielki ⛔⛔⛔⛔⛔⛔. Dotąd uważałem tego buka za wzór do naśladowania i poziom Pinnacle, byłem w błędzie. To był mój główny buk. Jesienią straciłem tam jakieś kilka tysięcy, a teraz z powodu kilku surbetów mnie limitują. Z tego co widzę - dziadostwo i pazerność buków nie zna granic. Jak się przegrywa jak baran to się cieszą i kuszą uzależnionych hazardzistów grających taśmy coraz to nowymi bonusami. Jak się zaczyna więcej rozumieć, mądrzej grać to limitują. Bo nawet granie surbetów nie powinno być tak karane, bo i tu można popełnić błąd, co mi się zdarzyło kilka razy, po za tym akurat w Bet365 to ja grałem 90% wszystkiego i tak potraktowali lojalnego klienta. Pomyślę nad przejściem gdzieś indziej, głównie będę szukał do LIVE, bo przedmeczowo poradzę sobie w Pinku.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
buki najbardziej nie lubia surebetow np w sportingbet limit dostaniesz juz po 2 surebetach...
Nieprawda ! Wiedzą, że gram surbety bo sam się do tego po części przyznałem i zlimitowali mnie, ale do poziomu 200zł a nie 20zł, a ostatnio znowu nie mam żadnych limitów. Więcej o mojej przeprawie ze Sportingbet w dziale poświęconym tej firmie i wypadają tysiąc razy lepiej od bet365, bo w Sporting jestem jakiś miesiąc, a w Bet365 prawie rok i przegrałem tam z kilka tysięcy.
Jakoś dobre firmy jak Pinnacle nie boją się surbetów, szybko zmieniają kursy itd, a takie patałachy jak bet365 jedyne co potrafią zrobić to po roku zlimitować stałego klienta, a jak ktoś wcześniej pisał nawet po kilku latach. Wstyd dla buka z ratingiem A. Czas mu chyba obniżyć !!!
 
M 0

mrdetailer

Użytkownik
Witam
Do tej pory grałem na Bet At Home i wstępnie chcę przejść na grę w Bet365. Sporo już przeczytałem o tym buku jednak mam do Was dwa pytania na które mam nadzieję, że mi odpowiecie.
1. Czy ten buk obsługuje polskie banki? Sporo forumowiczów posługuje się MB jednak ja nie posiadam tam konta. Ktoś pisał, że na spokojnie można robić przelewy z i do banków w PL. Potwierdzacie/zaprzeczacie?
2. Jeśli stawiam zakład na mecz na drużynę &quot;X&quot; to czy zakład zostaje uznany jeśli wygrywają dogrywką bądź poprzez konkurs rzutów karnych. W BAH takie wygrane nie były uznawane co dla mnie było dużą wadą.
Z góry dzięki za odpowiedzi. Jak coś mi się nasunie to będę pytał ;)
Pozdrawiam
MrDetailer
 
rangizz 2,7K

rangizz

Użytkownik
1. Obsługuje. Z tym, że wpłata przez przelew to bodajże minimum 500 zł, ale to nie problem, bo możesz tam wpłacić prze kartę, czy przez paysafecard, czy przez ukash (nie wiesz co to - wygoogluj). Wypłata na konto to minimum 200 zł.

2. Wszędzie chyba jest tak samo - zakłady zawsze dotyczą tylko 90 minut (plus doliczony czas do 2. połowy), chyba, że nazwa/opis zakładu mówią inaczej.
 
mleczu 67

mleczu

Użytkownik
Wczoraj pierwszy raz mnie tak zaskoczyło bet365, po zatwierdzeniu wypłaty na MB kasa pojawiła się po upływie 12 minut!
 
ekaga 238

ekaga

Użytkownik
Ja pierdykam, wcześniej się nie wypowiadałem bo byłem limitowany głównie przez to, że mocno cisnąłem live i surebety, ale to co mnie dzisiaj spotkało to jest totalna kpina ze strony bukmachera.
Otóż miałem połowwicznie zlimitowane konto na bet365, na którym od około miesiąca nic nie grałem. Dziennie jednak na konto się logowałem, dzisiaj również, i dzisiaj dostałem wiadomość znaną nam wszystkim, która sprawiła że na moje konto został nałożony limit MIMO TEGO ŻE OD MIESIĄCA NIC NIE GRAŁEM.
Ciekawi mnie czy ktoś z Was miał kiedyś podobną sytuację?
 
M 7

meste

Użytkownik
tydzien nalozyli limity na moje konto na ktorym gram od ponad roku.
gram tylko live min kursy 2.0 za min 50e. mialem konto na matke na ktorym nie gralem od 8 miesiecy bylo czyste bez srodkow, zalogowalem sie na nie wplacilem siano , klikam zaklad i tez limity ???? nwet nie dostalem wiadomosci o limitach na konto matki
 
K 29

kalonek

Użytkownik
Aż się zdziwiłem zleciłem wczoraj o 23.00 wypłate bo na tunezja - arabia saudyjska ugrałem i wracam z roboty czyli pół godziny temu a patrze hajs na koncie w banku pko sa wiec +++
 
vertigo 11,1K

vertigo

Użytkownik
Kojarzycie może kiedy można spodziewać się corocznych bonusów od 365 dla stałych klientów na nowy sezon (100% do 200PLN, taki sam jak startowy bonus)?
 
nas 78

nas

Użytkownik
ex aequo z marathonem stawiam tego na pierwszym miejscu:
-Najbogatsza oferta live z najwyższymi kursami na dogów. Marathon na live ma bardziej wypoziomowane kursy (co oczywiście nie jest żadnym minusem)
-najwięcej transmisji live z posród wszystkich bukmacherów (ba - nawet nie mają opóźnień i można łapać dzięki temu ciekawe kursy)
-cykliczne bonusy uznaniowe za gre
-konkretny livechat
-mobilna platforma obstawiania (równiez bonusem)
-szybkie wypłaty (wiadomo - z marathonem nic się nie równa)
-coraz lepsze jak i szybsze zakłady na speedway
Z minusów głównym jest dla mnie brak wyszukiwarki zakładów oraz brak przelewów bezpośrednio do polskich banków
 
seboafc 576

seboafc

Użytkownik
mnie bet365 ostatnio denerwuję....dziś Olga Puchkova została niby zdyskwalifikowana. Na oficjalnym profilu turnieju piszę że wygrała Ormachaea walkowerem. Pytam na chacie czemuż to tyle czasu rozliczają ten mecz a pani mi odpowiada że zapewne zakład jest przegrany gdyż zawodniczka została zdyskwalifikowana i kupon będzie przegrany. Ja się pytam z jakiej paki? nawet w milenium i innych bukach dali zwrot.... naprawdę oni są żałośni a na tym chacie to już w ogóle masakra...
Jeden z lepszych buków, ale także ostatnio zbytnio się cwanią.
Nie tak dawno była akcja ze pomylili się z kursami na mecz w deblu, wszędzie było odwrotnie niż u nich. Obstawiłem, oczywiście zakład nie zaliczony... przecież za swoje błędy trzeba odpowiadać...a to już nie pierwszy raz taki przypadek... naprawdę jeżeli chodzi o live to najlepszy buk ale sporą tracą w moich oczach ..
śmiech na sali... rozliczyli jako przegrany buhahha wszędzie jest retired a oni sobie wymyślają nie wiadomo co... masakra złodzieje
 
X 283

xpiccolox

Użytkownik
Witam, nie chcę śmiecić tworząc nowe wątki więc napiszę tutaj. Otóż w bet365 od jakiegoś czasu spotykam się z dziwną sytuacją. Otóż w kuponie po podaniu stawki źle oblicza się ewentualna wygrana. Nie pierwszy raz się z tym w bet365 spotykam. Raz jest to na korzyść buka, raz na korzyść gracza. Pisałem im to na czacie to babka nie widziała o co chodzi a potem po prostu uciekła.
Ostatni przykład to mecz w Pucharze Argentyny: All Boys - Estudiantes.
Chce zagrać over 2,5. Kurs - 2,87.
2,87 * 110,23 = 316,36 a system w bet365 pokazuje mi 316,91.
Możecie sprawdzić czy u Was też tak jest? Wiem że to grosze różnicy, ale za długo gram i nie takie przypadki widziałem. Jak się przegrywa to jest ok, ale jak coś wygra to zaczyna się szukanie &quot;haków&quot; i nie zdziwiłbym się gdyby w przypadku wygranej otrzymałbym zwrot, z uwagi na błąd ich systemu. Pozdr.
 
Do góry Bottom