>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Bet24

hubert_23 42

hubert_23

Forum VIP
www.bet24.com - Zna ktos tego buka ? Jakies info ? Ja dopiero teraz przez przypadek go znalazlem...

To jest takie cos

Jak mam prace w polsce za 1500zł i w niemczech za 1500zł to po co sie pchac gdzies indziej :] jak tu u nas jest wszystko mile i piekne .Znam buka ale niekorzystalem z niego nigdy osobiscie...
Sprzedam bon Bet24, o wartosci 100zl, wzamian kasa na MB, albo konto.
Zainteresowanych zapraszam na gg:2409359 lub [email protected] Wink
zycze powodzenia:]
 
K 67

kama_reda

Użytkownik
Mam pytanie, a właściwie dwa.

Czy w wekeendy pracuje polski suppert na bet24.com?

A drugie. Przy rejestracji trzeba podać nr karty, której ja nie posiadam. Piszą, że jeżeli nie posiadasz to napisz do nich, tak też zrobiłem, ale narazie nie odpisali (z tym związane moje pytanie nr 1). Wie ktoś może jak pominać ten krok?
 
xxl 0

xxl

Użytkownik
wypłacaliście już od nich coś? nie było żadnych problemów? i czy nie trzeba skanu paszportu albo czegoś? z góry dzięki za odp 8)
 
W 0

wojtas1987

Użytkownik
wyplacilem 20 zloty przeliczylo mi to na euro zapewne jakas prowizja zostala jeszcze zabrana i przelizyli drugi raz ale juz na zlotowki i dostalem 20,77 zl ????
zadnego paszportu nie trzeba albo wyplacasz na karte albo na neteller
 
K 0

kajetan1979

Użytkownik
bet24 to totalne dno....
wyplacilem 20 zloty przeliczylo mi to na euro zapewne jakas prowizja zostala jeszcze zabrana i przelizyli drugi raz ale juz na zlotowki i dostalem 20,77 zl ????
zadnego paszportu nie trzeba albo wyplacasz na karte albo na neteller

OD 2 tygodni walczę z nimi żeby mi przelali 50zeta(na konto bankowe), ani to jakaś konkretna kasa...więc nie wiem czemu kręcą wałki i nie potrafią zaksięgować mi tej kasy. Totalna paranoja, co 3 dzień mi obiecują że już jutro powinno być wszystko wporządku a tu mija powolutku 3 tydzień i nic. To co dopiero jeśli chciałbym kiedyś wypłacić 300zeta. Nigdy więcej tego buka.!!!!!!!!!!!!!!! :zy3ou:
 
kropek 0

kropek

Użytkownik
OD 2 tygodni walczę z nimi żeby mi przelali 50zeta(na konto bankowe), ani to jakaś konkretna kasa...więc nie wiem czemu kręcą wałki i nie potrafią zaksięgować mi tej kasy. Totalna paranoja, co 3 dzień mi obiecują że już jutro powinno być wszystko wporządku a tu mija powolutku 3 tydzień i nic. To co dopiero jeśli chciałbym kiedyś wypłacić 300zeta. Nigdy więcej tego buka.!!!!!!!!!!!!!!!
ja juz drugi raz wyplacalem i wszytsko ok kasa dokladnie w 4 dni sie pojawila na koncie bankowym ????
 
impulsive 0

impulsive

Użytkownik
New layout bet24.com
Cos sadzicie o nowym Layoucie bet24?

Wedlug mnie ok

Mogliby tylko bardziej wyselekcjonaowac ligii tzn mecze z ligii wloskiej jedym kolerem, mecze z pozostalych lig innym zeby szybko odroznic.

ale layout okey.
 
impulsive 0

impulsive

Użytkownik
Brakuje bezpośrednich linków do historii zakładów, zakładów oczekujących, konta, wypłaty itp.
Tak przydaly by sie besposrednie liniki to tych elementow.
Mozna łągodnie zasugerowac supportowi a on niech przekaze webmasterom ???? ????
 
K 0

kerim

Użytkownik
Mam pytanie czy będe mógł wypłacić sobie kase z bet24 na na karte od konta - ekonto w mBanku ? (to jest to onto do którego karta jest bezpłatna)
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Mam pytanie , polecacie tego buka ? Bo w tym temacie często na niego narzekacie ???? Jak jest z wpłatami/wypłatami i ofertą ??
 
diegomaradona 0

diegomaradona

Użytkownik
mi bet24 osobiscie sie nie podoba, gralem tam bo dostalem kase z konkursu, ale wyplata bez problemow w poniedzialek zlecilem wyplate (315zl) w piatek kasa byla juz na koncie.
 
janich 0

janich

Użytkownik
Co sądzicie o bet24???
chciałem sie dowiedziec co sądzicie o bet24 czy jest to dory serwis jak tak to pod jakim względem i jakie wady posiada??? Patrzyłem w archiwum i niewiele znalazłe aby sie czegos dowiedzieć. :?
 
janich 0

janich

Użytkownik
Moimzdniem w tym serwisie panuje lekki chaos morze stawki sa niezłe ale mecz są wszystkie koło siebie ciężko jest sie połapać co i jak :?
 
Do góry Bottom