>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

Bet24 Bonus 5 PLN darmowe

szymonbee 110

szymonbee

Użytkownik
hmm to dostal ktos 2 razy tego bonusa?? no teraz niby pisze ze ci co dostali w weekend to juz nie moga, wiec jak to ma wygladac?
 
djarek18 0

djarek18

Użytkownik
mam pytanie co jesli nie postawie tych 5 zl na Live na final ligi mistrzów i bede sobie grał dalej to nie usuna mi tej kasy!!!! bo juz troche rozmnażam tą 5zł... a wypłaca juz ktos??
 
djarek18 0

djarek18

Użytkownik
i co z tym panowie powiedzcie bo dostałem te 5zł i gram juz nimi drugi dzien i mam juz troche wiecej i czy musze dzisiaj stawiać na Live na Finał Ligi mistrzów czy nie musze????
 
kostek1916 237

kostek1916

Użytkownik
A ja nie dostałem ani tamtej piątki przed meczem Legia-Lech ani dzisiaj :-? A konto mam gdzieś od 3 miechów
 
szymonbee 110

szymonbee

Użytkownik
djarek chyba mozesz, ja dostalem tego piataka w weekend a nie gralem nic na live. Wprawdzie nie wyplacalem jeszcze kasy ale mysle ze nie bedzie problemu :]
 
djarek18 0

djarek18

Użytkownik
bo jest taki problem w info o bonusie pisze
1. Podstawowa regula dotyczaca wszystkich promocji i bonusów wplacanych na konto uzytkownika jest obowiazek 3-krotnego zagrania stawka wartosci bonusa, przed wyplaceniem jakiejkolwiek kwoty. Jest to minimalny warunek otrzymania prawa do bonusa. Dopiero po jego spelnieniu bonus staje sie Twoja wlasnoscia. Jesli jednak warunek ten nie zostanie spelniony, klientowi nie przysluguje prawo do bonusa, a BET24 ma prawo potracic jego równowartosc z konta uzytkownika.

2. Przyklad: BET24 przyznaje klientowi bonus o wartosci 100 PLN. Jesli kwota ta nie zostanie obstawiona trzy razy (lacznie stawka Twich zakladów musi wyniesc ponad 300PLN), nie bedzie mozliwe wyplacenie bonusa.

3. Dla kwoty bonusu zaliczanej do obrotu wymagany jest minimalny kurs w wysokosci 1,50 (na kuponach zlozonych - przynajmniej jedno pojedyncze zdarzenie MUSI miec kurs min. 1,50 aby bylo zaliczone do obrotu bonusem) Regula ta dotyczy wszystkich darmowych wplat dokonanych przez BET24, lacznie z bonusem startowym, bonusami z konkursów itp

4. Bet24 ma w kazdej chwili prawo do anulowania wyplaty jesli oczywiste jest ze zaklady zostaly zawarte wylacznie w celu zaliczenia wymaganego obrotu (np zdarzenia przeciwstawne etc).
i co o tym myslicie???
 
djarek18 0

djarek18

Użytkownik
W poniedzialek zlecilem wyplate, dzis na koncie zostalo zaksiegowane 100zl ????
a robiłes przelew na konto bankowe??? czy na co??? a nie wiecie jaka jest minimalna wyplata czy moge z bonusu 5 zł wypłacic uzbierane np 18zl????
 
Do góry Bottom