>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Bet24 Bonus 5 PLN darmowe

piecia999 0

piecia999

Użytkownik
Powtierdzam bonus działa trzeba się dzisiaj zarejestrować. Ja się zarejestrowałem gdzieś koło 17 dzisiaj. I teraz wchodze o 19 patrze i jest 5 PLN na koncie. Ale trzeba coś obstawić na Live w meczu Łęczna - Zagłębie lub Lech - Legia va banque. inaczej bonus chyba przepadnie. ????
 
dziubi123 0

dziubi123

Użytkownik
Ja tez zagrałem normlane i live wszystko narazie bez problemów. Ted poczekaj powinni niedlugo dac ci 5zł ???? A wiecie jak z obrotem bo nie widze zadnych info ??
 
alves 0

alves

Użytkownik
5 PLN sie dostaje jesli sie postawilo cos w ciagu oststnich 3 miesiecy czy nowi tez dostaja??
 
janek87 19

janek87

Użytkownik
ja dzis sie zarejesrtowalem i dostalem ;)

z tego co sie orientuje to chyba 3 razy trzeba to obrocic, ale nie jestem pewien na 100%
wie ktos co z wyplata? bo nie widze tam MB i chyba nie ma innej mozliwosci niz karta kredytowa i bank? poprawcie jesli sie myle
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Nie wiesz, skąd na Twoim koncie dodatkowe 5 zł? Przepraszamy, ale... od nas - znajdzie sie tam najpóźniej dziś wieczorem, specjalnie po to, byś wypróbował zakłady live. Sobota: wielki hit, Lech - Legia (godzina 19.30). Usiądź przed komputerem i obstawiaj, co stanie się w tych meczach w czasie ich trwania. 5 zł, które dostałeś, o ile w ciągu poprzednich 3 miesięcy zawarłeś choć jeden zakład, jest przeznaczone właśnie na zakłady live. Wejdź na nowy poziom obstawiania za naszą kasę!

I wszystko jasne. Niema zadnego obrotu, tylko trzeba obstawic ten LIVE.
 
snap8 12

snap8

Użytkownik
kaska jest , można obstawiać normalnie , a zna ktoś warunki obrotu Edytka dobra pytania nie było ????
 
O 9

oshea123

Użytkownik
ludzie piszcie do supportu z pytaniem czy mozecie dostac bonus..ja napisalem i otrzymalem takiego maila:
Szanowny Kliencie,

bonus zostanie dopisany w ciagu maksymalnie 20 minut - przepraszamy za
opoznienie.


W razie ponownego kontaktu dotyczacego tego samego tematu, prosimy o
zalaczenie tego numeru LTK69014141891X.

Zapraszamy do nowego Kasyna - emocje francuskie, voodoo a moze
swojskie-krakowskie? Baw sie dobrze!

Z poważaniem,

Krzysztof/Poland
Customer Support
Nordic Betting Ltd. / BET24
http://www.bet24.com
Telefon: 00800 33 11 341
Fax: (+356) 21 334 316
Pomoc dostepna w godzinach:
10-20 przez caly tydzien CET

napisze jak dostane rzeczywiscie
 
Do góry Bottom