>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Bet-at-home

P 0

plbartek89

Użytkownik
Co sadzicie o takim systemie !!!

Jak wszystkim wiadomo w bukmacherze bah mamy mozliwosc obstawienia Czy bedzie czerwona kartka... po kursie 1.20

gdy zagramy za wieksza sumke i obstawimy z 6 meczy robi sie ladny pieniadz a przeciez czerwone rzadko sie zdarzaja co wy o takim systemie gry ??

Pisac opinie
 
S 0

skali

Użytkownik
tez tak myslalem i puscilem 5 meczykow i 1 sie trafila... 1 taka pomylka i sumka nie twoja
 
W 2

wislak

Forum VIP
System dobry, tak jak ja gralem na sume goli 1 or more....

jest w nim sens ale mecze tez trzeba dobierac bo niekiedy są zespoly typowo faulujące... trzeba szukac takich malo agresywnych, a nie w angielskiej lidze itp
 
sidney 4

sidney

Użytkownik
Według mnie system jest dobry ???? . Nigdy nie postawił bym ze nie będzie czerwonej kartki w lidze włoskiej. Tak bardzo brutalnie grają z tego co widze ;-)
 
W 2

wislak

Forum VIP
No oczywiscie Wloska, i inne głównie latynowskie - omijamy... i z nadmiarem latynosow w skladzie danego teamu (szczegolnie w obronie) - tez, bo ten ich temperament....
 
P 0

przemo258

Użytkownik
Wszystko spoko tylko ze w zwyklych meczach nie ma mozliwosci obstawienia czy bedzie czerwona kartka. Taka obstawka jest tylko w meczach typu liga mistrzow itp. Ale systemik calkiem spoko
 
msjr 0

msjr

Użytkownik
z tego co widze tona bwin.com troche moglbys zarobic tym systemem bo maja bardzo szeroka oferte awet na mniej znane ligi
 
sidney 4

sidney

Użytkownik
można też grać w odwrotną strone na czerwone kartki ale w lidze włoskiej :p myślę ze też przyniosło by to zysk :smile:
 
G 46

ghs

Użytkownik
Chłopcy, wybaczcie, ale wasze rozważania są deczko bez sensu. Myślicie, że bukmacher śpi? Statystyk nie ma? Jeśli kursy na brak czerwonej kartki są w granicach 1.20, to ja jestem pewien, że ze statystyk wynika, iż czerwień wpada częściej niż co 5 meczy! Czyli na dłuższą metę zasponsorujesz bwin-owi reklamy na koszulkach. Buk to nie instytucja charytatywna!

Śmieszą mnie ludzie, tacy jak Przemo258, którzy wydają opinię &quot;ale systemik spoko&quot;. Na jakiej podstawie tak myślisz? Sprawdziłeś statystyki? Policzyłeś coś? Czy tylko sobie posta nabiłeś?

Koledzy sidney i Grzesio (pozdrawiam ziomka z Kielc) - kolejny przykład naiwnego myślenia - sądzicie, że buk nie wie, że we Włoszech wpaduje więcej czerwieni? Ameryki nie odkryliście - spójrzcie na pierwszy lepszy mecz: AC Milan - Fiorentina, kurs na to, że nie będzie czerwieni - 1.37!

Tak więc chłopcy - więcej pomyślunku, zanim się napisze byle co.

Edit:
Według mnie system jest dobry ???? . Nigdy nie postawił bym ze nie będzie czerwonej kartki w lidze włoskiej. Tak bardzo brutalnie grają z tego co widze ;-)
To dowód na twój brak wiedzy o bukmacherce. Ja NIGDY nie powiem, że na coś nie postawię. Wszystko zależy od KURSU! Jak kurs na to, że nie będzie czerwonej kartki wyniesie 2.00 to też nie postawisz?

Pokażę ci na cyferkach.
Ja stawiam na drużyny włoskie, ty na &quot;normalne&quot;. A teraz spójrz na kursy - ja mam na Milanie kurs 1.37, a ty średnio 1.20.

I teraz jak będziemy grać, to nawet jak mi będzie się trafiać czerwień co 4 mecze, to i tak będę do przodu, a ty zakładając, że będziesz miał mniej kartek - co 5 meczy, w najlepszym razie wyjdziesz na zero!
 
P 0

przemo258

Użytkownik
Ghs tylko pier..sz o tych statystykach w kazdym poscie gdyby bylo jak mowisz to nikt by nie gral u bukmacherow. Taki madrala jestes to powiedz wreszcie cos madrego a nie pieprz w kolko o tych swoich statystykach bo juz nikt nie moze sluchac tych bzdur i lepiej ty skoncz nabijac sobie posty takim samym komentarzem do kazdej propozycji uzytkownikow.
 
G 46

ghs

Użytkownik
LOL, dziecko drogie, podrośniesz, to może się dowiesz, że w bukmacherce liczy się statystyka i fakty. Uważam swój komentarz za dużo bardziej wartościowy, niż twoje rzucone od niechcenia &quot;fajny systemik&quot;. Są ludzie, którzy zarabiają u bukmacherów - ale co ty myślisz - że ktoś ci za darmo da sposób na zbicie kasy? Wizja kasa ci chyba na oczy uderzyła. Prawda jest taka, że jakby był jakiś system pozwalający bez dużego wkładu ugrać pewne pieniądze, to by go wkrótce grała cała Polska i buki by poszły z torbami. Cudów nie ma!

Przejrzyj posty na tym forum - jest tu jakiś system, który przyniósł na dłuższą metę pieniądze? Jest taki? Jak ktoś zna choć trochę rachunek prawdopodobieństwa, to wie, że nie ma prostego sposobu. Życie to udowadnia. Czego ty oczekujesz ode mnie - pisania, że coś jest dobre, jak wiem, że nie przyniesie sukcesu?

Na koniec zanim zaczniesz Misiu Pysiu obrażać innych użytkowników, to się dwa razy zastanów. Swojej płytkości nie zakryjesz przekleństwami i wyzwiskami.
 
W 2

wislak

Forum VIP
ojjoj ;p

Przemo258, oczywiscie ze statystyki to klucz do sukcesu w bukmacherce!

ale z ghs&#39;em sie kompletnie nie zgodze. na BF gralem niedawno systemem na ktorym w 2 tygodnie z 10 EURO zrobilem 136. A gralem ciągle na kursy okolo 1.08! Gralem na to ze bedzie gol w meczu. Zdarzaly sie wpadki, ale przy dobrych analizach i dobieraniu dobrych spotkan, szlo mi bardzo dobrze, raz mialem serie 35 kuponow trafionych z rzędu! A wg statystyk wynik 0-0 jest co 12 mecz... wiec tez nie mozna tak na to patrzec!
 
G 46

ghs

Użytkownik
Wiślak - na BF masz zwykle mniejsze marże (pod postacią prowizji), ale najważniejsze jest u ciebie &quot;przy dobrych analizach i dobieraniu dobrych spotkan&quot; - dzięki czemu możesz zdobyć przewagę nad innymi graczami. Kolosalne znaczenie ma też IMO w twoim wypadku to, że grasz bardzo niskie kursy - prowizja/marża jest znikoma (bo liczona tylko od niewielkiego zysku).

Moim zdaniem bycie wyśmienitym typerem może dać zysk, nie żadne cudowne systemy, a już tym bardziej takie wymyślone w przerwie między lekcjami w gimnazjum, których tutaj nie brakuje.
 
G 46

ghs

Użytkownik
Tu się zgadzamy - systemy mogą pomóc, ale systemy nie zastąpią głowy i dobrej analizy. Jeśli dobrze typujesz, to systemy pomogą zwiększyć zysk. Ale jeśli ktoś myśli, że wystarczy obstawiać coś na pałę według prostego klucza/system, żeby osiągnąć zysk, to się srogo zawiedzie.

Wiślak - ile spotkań zagrałeś swoim sposobem?
 
Do góry Bottom