>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Bet-at-home

Status
Zamknięty.
K 3

karoolek5

Użytkownik
Hahahaha ile widze ludzi pazernych na marne 5zl zal i tyle, zamiast na piwo to przeznaczcie to sobie na bukmachera a nie prosicie innych aby wam odstąpili 5zł jestescie jak jakies menele na skwerku co pytają o złotówkę !! ŻAL !!
 
byq86 9

byq86

Użytkownik
Hahahaha ile widze ludzi pazernych na marne 5zl zal i tyle, zamiast na piwo to przeznaczcie to sobie na bukmachera a nie prosicie innych aby wam odstąpili 5zł jestescie jak jakies menele na skwerku co pytają o złotówkę !! ŻAL !!
i tyle w temacie ????
 
krzysztof1985 68

krzysztof1985

Użytkownik
Mnie przysłali 6 takich samych maili: w temacie jest:
Chyba oszaleliśmy- dajemy Ci 5zł za free
oczywiście jako SPAM:
(poczta wp.pl)
- wiecie co macie z tym zrobić :?: (hehe Peja)
 
pirowastone 27

pirowastone

Użytkownik
Chyba oszaleliśmy?! Rozdajemy kasę – Tobie też!
bet-at-home.com, bukmacher któremu zaufało już ponad 500.000 graczy z Polski pragnie podarować Ci darmowy depozyt w wysokości 5,- PLN!
Twój osobisty kod bonu: AAST8-3V58R-V8MXH-T9LPN-65LF7E
Aby zrealizować swój bon proszę postępuj następująco:
• Odwiedź stronę bet-at-home.com i zaloguj się za pomocą swoich danych użytkownika (numer konta gracza i PIN)!
• Jeżeli nie masz jeszcze u nas swojego konta gracza, możesz je za darmo założyć w ciągu 1 minuty.
• Przejdź do Konto gracza/Wpłata/Zrealizuj bon i podaj kod bonu!
Wartość bonu zostanie natychmiast dopisana do Twojego konta gracza i w każdej chwili będziesz mógł rozpocząć grę! Wybierz wydarzenie sportowe, postaw swój zakład i wygraj!
Napięcie i przyjemność gwarantowana! W każdym zakładzie!
Teraz dodatkowo 50% GRATIS!
Uwaga: Twoja pierwsza wpłata do bet-at-home.com to dodatkowo 50% zysku dla Ciebie. Jeżeli nie chcesz stracić tak wielkiej szansy, skorzystaj z jednej z licznych i wygodnych możliwości dokonania wpłaty. W menu: „Konto gracza/Wpłata” podaj kod bonusu FIRST i już, całkiem za darmo otrzymasz dodatkowo 50% kwoty wpłaty.
Nie pozwól by Bonus powitalny przeszedł Ci koło nosa – bet-at-home.com gwarantuje Ci dużo emocji oraz najbardziej przyjazny regulamin promocji na rynku – załóż się!
Więc na co jeszcze czekasz? Zgarnij bonus już teraz! Więcej informacji znajdziesz na http://www.bet-at-home.com
Dużo szczęścia życzy
Twój bet-at-home.com-Team
[email protected]
http://www.bet-at-home.com

poczta : gmail
 
pirowastone 27

pirowastone

Użytkownik
po cholere otwierasz nowy temat? zeby swoje 5groszy wsadzic na sile?
nie każdy zagląda do spamu, a dzięki temu może ludzie zajrzą i darmowy zakład będzie, po cholerę ty wsadzasz swoje 5 groszy jak nie masz nic sensownego do powiedzienia !
 
brooklynbounce 888

brooklynbounce

Użytkownik
Wpłacam Regularnie Do Bet-At-Home i tam najczęściej gram z sentymentu,ale jeszcze nigdy nic od nich nie dostałem;) Nawet nie będe pytał na LiveCzat bo z tego wynika,że dają tylko tym którzy nie wpłacają....dziwne podejście ale niech im będzie:razz:
 
byq86 9

byq86

Użytkownik
nie każdy zagląda do spamu, a dzięki temu może ludzie zajrzą i darmowy zakład będzie, po cholerę ty wsadzasz swoje 5 groszy jak nie masz nic sensownego do powiedzienia !
jak ktos nie przeglada czasem spamu, zwlaszcza jak jest info o bonusie i nie ma maila to albo jest sierota albo mu nie zalezy, tamten temat zostal zamkniety bo mod uznal ze wszystko zostalo powiedziane, ale zawsze znajdzie sie ktos kto musi zablysnac.... i do tego pojawi sie znow cala banda zebrajacych o 5zl...
 
gras197 0

gras197

Użytkownik
Ja dostałem ale mi kontro zablokowali. Nie mam żadnych multikont czy coś t tym stylu. Co tam 5zł, nimi się nic nie ugra nie przejmujcie się jak nie dostaliście :grin:
 
tasior88 0

tasior88

Użytkownik
Please wait for a site operator to respond.

All operators are currently assisting others. Thanks for your patience. An operator will be with you shortly.

All operators are currently assisting others. Thanks for your patience. An operator will be with you shortly.

All operators are currently assisting others. Thanks for your patience. An operator will be with you shortly.

You are now chatting with &#39;bet-at-home.com Service PL&#39;

bet-at-home.com Service PL: Dzien dobry, w czym moge pomoc?

you: witam

you: pisałem w sprawie

you: Chyba oszaleliśmy?! Rozdajemy kasę - Tobie też!

you: wyslałem e-mail na adres [email protected]

you: i otrzymałem odpowiedz

you: bet-at-home.com Marketing do mnie pokaż szczegóły 15:38 (12 min temu) Witam, wysylki dokonywal serwis ajo.pl - prosze sie z nim w tej sparwie kontaktowac gdyz oni maja te bony 5PLN Ewentualnie ze siecia idmnet.pl ktora otrzymala to zlecenie. Przepraszamy za klopot. Pozdrawiam Marketing Team bet-at-home.com

you: o co tu chodzi?

bet-at-home.com Service PL: kampania nie pochodzi od nas

you: ale tu dostałem ten adres

bet-at-home.com Service PL: w takim przypadku prosze sie skontaktowac z podanym sponsorem kampanii

you: to do kogo nalezy sie zwrócic

bet-at-home.com Service PL: do sponsora

you: jaki jest adres e mail

you: do sponsora

bet-at-home.com Service PL: prosze mi wybaczyc ale my o tej kampanii nic nie wiemy

you: przeciez przed chwilą z wami rozmawiałem

you: i kazaliscie zgloscic sie na podany e-mail

bet-at-home.com Service PL: prosze Pana support do nie dzial marketingu

bet-at-home.com Service PL: rozumie Pan?

you: nie rozumiem

you: suport jest do pomocy

Chat session has been terminated by the site operator.
 
brooklynbounce 888

brooklynbounce

Użytkownik
Please wait for a site operator to respond.

All operators are currently assisting others. Thanks for your patience. An operator will be with you shortly.

All operators are currently assisting others. Thanks for your patience. An operator will be with you shortly.

All operators are currently assisting others. Thanks for your patience. An operator will be with you shortly.

You are now chatting with &#39;bet-at-home.com Service PL&#39;

bet-at-home.com Service PL: Dzien dobry, w czym moge pomoc?

you: witam

you: pisałem w sprawie

you: Chyba oszaleliśmy?! Rozdajemy kasę - Tobie też!

you: wyslałem e-mail na adres [email protected]

you: i otrzymałem odpowiedz

you: bet-at-home.com Marketing do mnie pokaż szczegóły 15:38 (12 min temu) Witam, wysylki dokonywal serwis ajo.pl - prosze sie z nim w tej sparwie kontaktowac gdyz oni maja te bony 5PLN Ewentualnie ze siecia idmnet.pl ktora otrzymala to zlecenie. Przepraszamy za klopot. Pozdrawiam Marketing Team bet-at-home.com

you: o co tu chodzi?

bet-at-home.com Service PL: kampania nie pochodzi od nas

you: ale tu dostałem ten adres

bet-at-home.com Service PL: w takim przypadku prosze sie skontaktowac z podanym sponsorem kampanii

you: to do kogo nalezy sie zwrócic

bet-at-home.com Service PL: do sponsora

you: jaki jest adres e mail

you: do sponsora

bet-at-home.com Service PL: prosze mi wybaczyc ale my o tej kampanii nic nie wiemy

you: przeciez przed chwilą z wami rozmawiałem

you: i kazaliscie zgloscic sie na podany e-mail

bet-at-home.com Service PL: prosze Pana support do nie dzial marketingu

bet-at-home.com Service PL: rozumie Pan?

you: nie rozumiem

you: suport jest do pomocy

Chat session has been terminated by the site operator.

Haha:] Ja jednak zapytałem z ciekawości na LiveCzacie jakąś godzinkę temu i wiecie jaką dostalem odpowiedz?? &quot;Bonus 5zł jest tylko dla osób składających depozyt w Bet-At-Home&quot;:razz: Niezle sie mieszają,widzę ze w Twoim wypadku to juz w ogóle ściema roku:-|
 
krzysztof1985 68

krzysztof1985

Użytkownik
Tak jak CI napisał support, dostałem maila od ajo.pl dokładnie 5-6 takich samych maili, ale cóż mi z tego skoro nie gram tam i chyba bonus jest za rejestrację.
Potem masa spamu od bet-at-home jest ????
NIE PISZCIE DO MNIE PW O TE BONY BO JA OD RAZU SKASOWAŁEM TE MAILE OD AJO.PL Z TYMI BONUSAMI (JAK WIDZIAŁEM SŁOWA &quot;CHYBA ZWARIOWALIŚMY 5ZŁ&quot; :!: WOW TO OPŁACA MI SIĘ REJESTROWAĆ PO 5ZŁ :?: )

 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom