>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher Bet-at-home - Wpłata/Wypłata pieniędzy

Semtex 249,8K

Semtex

Użytkownik
Nie wierzę, że jeszcze tyle Januszy w naszym kraju dalej robi depozyty i wypłaty przez bank haha. Między 14-18 czerwca 2x wypłacałem na Skrilla i kasa dość szybko na mb ????
 
B 482

bmoran

Użytkownik
Czy ktos ostatnio dostal zwrot poza tymi osobami co w piatek napisaly? Ja i moj znajomy jakos specjalnie nie cisnelismy BAH o ten zwrot, tylko normalne pytania kiedy no i zapewniaja, ze do srody, ale postaraja sie wczesniej. Ale teraz kasy dalej nie ma, a na czacie juz nie pojawia sie dokladnie sroda, ale srodek tygodnia, wiec i czwartek i piatek mozna pod to podciagnac hehe
 
B 482

bmoran

Użytkownik
Szaman369 - ale dostales dzis po godzinie 15 czy czekales 15 dni? ???? Znowu na czacie napisalem, to juz nie twierdza, ze bedzie zwrot, ale ze sie skontaktuja dzis wieczorem... lub jutro rano. 3 tygodnie trzymaja kase ludzi i widac, ze maja to gdzies.
 
B 482

bmoran

Użytkownik
Komedii ciag dalszy... Znowu napisalem do nich, ze zwrotu nie mam, wyslali maila po godzinie z potwierdzeniem przelewu i zebym w banku zapytal. Sprawdzam jeszcze raz cala historie konta i przelewu brak, no to kontaktuje sie z bankiem i mowia, ze zadnego przelewu nie dostali od nich. Pare stron wczesniej juz ktos mial podobnie, ze wysylali potwierdzenie przelewu i bank tez twierdzil, ze nic nie otrzymali.
 
P 0

ptasinsky

Użytkownik
Witam mam taki problem że jak próbuję zlecić wypłatę na skrill to mi wyskakuje błąd odmowa dostępu,pisałem na lc to mi piszą abym się kontaktował ze skrillem bo oni nie dostali zlecenia wypłaty.Miał ktoś podobny problem i wie jak go rozwiązać ?
 
A 8

areeek

Użytkownik
Witam,ja wczoraj mialem problem z odpaleniem strony bah-u a mialem ponad 4000zl tam na koncie. Pisałem z suportem i podali mi strome www24.bet-at-home.com , no i ta strona działa bez zarzutu. A jezeli chodzi o wyplate to dzisiaj ok 10 zlecilem wyplate z baha na skrilla 2500 zl i po 15 minutach mialem na skrillu. Następnie ze skrilla nankonto w mBanku i po 2 godzinach mialem pieniadze na koncie. I jeszcze jedno...wczesniej przelewy ze skrilla na konto w banku faktycznie trwaly ponad jeden dzień, wiec stosowalem patent, ze z baha wplacalem na skrilla, ze skarilla na sts a następnie na konto w banku. Sts ma opcje ze po ok 28 minutach w wybranych bankach szybko wyplacaja kasę. Niestety ostatnio zblokowali mi wyplate i trzymali ponad tydzień ale wkoncy wyplacili.
Przelewsza ze skrill do sts i od razu wypłacasz czy obracasz tym w sts? Jeżeli wccodzi ci kasa ze skrilla na konto niebieskich i od razu wypłacasz kasę to wiesz, że taki działanie (zwłaszcza na dużych kwotach) podchodzi pod pranie brudnych pieniędzy? Nie lepiej po prostu wypłacić ze skrilla bezpośrednio na konto ?
 
lantz 183

lantz

Użytkownik
Można wypłacic na swoje konto bankowe.
Z tego co pamiętam to kwota prowizji jest stała nie zależna od wysokości wypłaty.
 
A 8

areeek

Użytkownik
Witam,
Jak to jest z wypłatą ze Skrill&#39;a? Można wypłacić na swoje konto bankowe?
I czy kwota prowizji jest uzależniona od wysokości wypłaty??
Kwota prowizji to jest stała opłata 5,5 euro mniej więcej 25-30 złotych.
Sam chcę w niedalekiej przyszłości wypłacić kasę okolo 2 000zł ze skrilla na konto bankowe. Nie mam karty Skrill. Czy ktoś może powiedzieć ile trzeba czekać na taki przelew czy nie ma żadnych problemów? Mam oczywiście konto na skrill zweryfikowane.
 
Do góry Bottom