>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

Bukmacher Bet-at-home - Wpłata/Wypłata pieniędzy

B 482

bmoran

Użytkownik
ja bym jeszcze poczekal do tego poniedzialku, szanse sa male, ale teraz u nas dlugi weekend, dajmy im czas do poniedzialku i mozna do MGA sie odezwac
 
M 0

matik401

Użytkownik
Witam,

ja w roli zabezpieczania swoich interesów poprosiłem ich o przesłanie potwierdzenia zlecenia przelewu. Potwierdzenie wygląda profesjonalnie jest z BANK Austria, który jest w grupie UNICredit.
 
L 0

lenka2010

Użytkownik
ja przesłałem to potwierdzenie do mojego banku, który skontaktował się z Bankiem Austria i uzyskał informację, że Bank ten od 1 czerwca anulował kolejne przelewy zrealizowane z BAH i środki te nie wyszły z tego banku, a BaH twierdzi, że zeszły z ich rachunku,
 
L 0

lenka2010

Użytkownik
według mnie BAH ma jakiś problem z swoim Bankiem, bo jeżeli Bank Austria pobrał te środki z rachunku BAH i nie przekazał ich na rachunki graczy w Polsce to dlaczego nie zwrócił im tych środków, wyobrażacie sobie taką sytuację, przecież każda inna firma dawno by podziękowała takiemu bankowi i natychmiast zażądała zwrotu tych środków
 
B 482

bmoran

Użytkownik
Witam,
ja w roli zabezpieczania swoich interesów poprosiłem ich o przesłanie potwierdzenia zlecenia przelewu. Potwierdzenie wygląda profesjonalnie jest z BANK Austria, który jest w grupie UNICredit.
To, ze przelew zlecili to im wierze, ale potem zaczynaja sie schody. Bo bank nawet jak anuluje przelew to zwraca szybko, szybko do osoby takiej jak ja czy inny Helmut czy tam Adolf z Austrii. Tutaj pieniadze maja zwrocic spolce notowanej na gieldzie, gdzie takim zwrotem interesuje sie caly dzial finansowy, ktory ma wsparcie swoich prawnikow - wiec bank ich zbyc nie moze i im przeciez nie powiedzial &quot;zwrocimy za jakis czas&quot;, tylko sa okreslone procedury i terminy, szczegolowo okreslone, o ktorych wie rowniez BAH i jest odpowiednie dzialy i jakby przelewy serio mialy byc zwrocone za kilka dni to by napisali wprost, ze w takim wypadku zwrob bedzie za 3 dni, za 5 dni, za tydzien, ale oni nie pisza, oni tylko podaja ogolniki &quot;mamy nadzieje, ze nastapi szybko&quot;, czyli zero konkretow - to jest kpina
 
L 0

lenka2010

Użytkownik
zgadzam się z Tobą, bank bez powodu nie zabrał, im tych środków, ja podejrzewam, że BAH dawno otrzymał te środki na swój rachunek, dzwoniłem do kolegi z UK, on zalogował się na swoje konto i ma dostępne wypłaty za pośrednictwem przelewów, tylko gracze z polskim IP ich nie mają, poczekają do 1 lipca, później nie będziemy mieć możliwości logowania się z polski na BAH, więc pozamykają nam konta, a pieniędzy nie otrzymamy, moim zdaniem presję na BAH może wywrzeć tylko MGA
 
L 0

lenka2010

Użytkownik
a oni przysyłają jeszcze potwierdzenia przelewów, zapominają tylko dodać, że przelewy zostały anulowane, a najlepsze są bzdury o banku pośredniczącym co ludzie z moim banku wykpili ponieważ w przelewach SEPA występuje tylko bank nadawcy i odbiorcy
 
B 482

bmoran

Użytkownik
Mi tez ten &quot;posrednik&quot; wydal sie dziwny, ale zapomnialem o tym. Z drugiej strony jakby chcieli kase przywlaszczyc sobie to by nie blokowali mozliwosci wyplaty przelewem jako 5-7 czerwca i nie wysylali maila 9 czerwca, tylko czekali na kolejne wyplaty. Ale tez po co mi sciemniali, ze tyle to trwa bo 5 czerwca bylo swieto i pewnie na dniach dostane...
 
W 0

w40di92

Użytkownik
Dobra ludzie, przycisnąłem ich trochę w rozmowie, przedchwilą napisali że dostali potwierdzenie od banku że sprawa zostanie rozwiązana najpozniej do środy, lecz spodziewają się wcześniejszego.
 
B 482

bmoran

Użytkownik
Rozwiazana sprawa do srody nie oznacza pieniedzy dla nas. Moga w srode poinformowac, ze bank np. zatrzymal srodki jako depozyt nieoprocentowany albo inne bzdury, ale co my mozemy? Nic tylko czekac...
 
L 0

lenka2010

Użytkownik
a środę napiszą, że zwrócą środki najszybciej jak to będzie możliwe, wcześniej był 2-3 dni, był też poniedziałek, dzisiaj napisali środa i myślą, że do środy odpuścimy
 
A 0

ana

Użytkownik
Ja czekam na 5tys ale straciłam nadzieję więcej przegralam ((( wkoło mówią to samo a jak zapytałam czy BAH daje 100% gwarancję zwrotu to zmienił pytanie....madakra....czarno to widzę.. ...
 
W 0

w40di92

Użytkownik
Każdy chyba dostał maila, w którym jest potwierdzone że pieniądze wrócą na konto gracza, oprócz tego mam screnyy z rozmów z konsultantami, nie odpuszczę tego. Taka firma jak bah nie powinna robić przekrętu na takiej ilości osób.
 
A 0

ana

Użytkownik
Ja też mam wszystkie maile i zrzuty ekranu z rozmów na czacie ...tez nie odpuszczę będę do nich pisać dzwonić codzienne za dużo włożyłam w to żeby odpuścić.. . (((
 
Do góry Bottom