>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Bukmacher Bet-at-home - Wpłata/Wypłata pieniędzy

M 0

matik401

Użytkownik
Witam, mam podobny problem zleciłem wypłatę ponad 4k 06.06, 09.06 otrzymałem wiadomość o blokadzie możliwości wypłaty na rachunek bankowy i nadal czekam na zwrot gotówki.

Mam plan wytransferować na skrilla i tam za prowizją 24 zł przelać na konto.
Dobry pomysł czy macie coś lepszego?

W skrillu dobrze się wypłaca PLN bo USD czy EURO strasznie kroją ... wypłacasz na skrilla 500 Euro a przychodzi Ci już tylko 440 po ich kursie ;)
 
K 0

korspor777

Użytkownik
Hej kolego , ja też właśnie czekam na zwrot konto na skrillu już założyłem , ja zlecałem przelew 4.06.2017 i też czekam może dziś lub jutro coś się pojawi. też mi napsaili że zwrot na bah będzie kilka dni. musimy się uzbroić w cierpliwość dziś może znów napiszę do supportu o wiadomość czy coś już do nich wróciło.
Dodatkowo koledzy wiecie co dokładnie wpisać jako numer konta bankowego (swojego) w skrillu ?
Czy wystarczy samo 26 cyfr czy np Iban czyli PL +26 cyfr . w tabelce na stronie skrilla jest tylko bank z Polski i numer konta i tak wpisałem i się przyjęło ale czy dobrze tak ma być? Proszę pomóżcie mi być pewnym .. z góry dzięki
 
A 0

ana

Użytkownik
Hej czy ktoś ma problem z wypłata czy ktoś wie co się dzieje ?? Bo zleciłam wypłatę 3 czerwca i do tej pory nie otrzymalqm....czy ktoś ma podobną sytuację i wie co się dzieję. Pozdrawiam. Þ
 
A 0

ana

Użytkownik
Witam, czy ktoś ma problem z wypłatą z BAH, zleciłem w tamten piątek i do tej pory nie mam kasy na koncie. Czym to spowodowane? Ktoś ma taki sam problem może?
Ja też mam taki problem i jak pisałam to twierdzą że bank im zablokował kasę i potrwa to kilka dni ale żadnej konkretnej odpowiedzi nie uzyskalam...
 
K 0

korspor777

Użytkownik
Witam.
Ja zlecałem 4.06.2017 i też czekam, support napisał , że bank pośrendniczący zobowiązał się do zwrotu środków na konto bah i , że potrwa to kilka dni.
Dziś znów napsałem do supportu o sprawdzenie tego i żeby dowiedzieli się czy te pieniążki wrócą faktyczie bo zaczyna mi to być podejrzane , mamy 21 wiek a bank z Polski trzyma te pieniądze ponda 5 dni to jakieś żarty. Czekam może dziś dostanę jakąś rzetelną odpowiedź na ten temat to jest to już dla mnie .... hmm brak słów
 
S 0

series

Użytkownik
Witam,ja wczoraj mialem problem z odpaleniem strony bah-u a mialem ponad 4000zl tam na koncie. Pisałem z suportem i podali mi strome www24.bet-at-home.com , no i ta strona działa bez zarzutu. A jezeli chodzi o wyplate to dzisiaj ok 10 zlecilem wyplate z baha na skrilla 2500 zl i po 15 minutach mialem na skrillu. Następnie ze skrilla nankonto w mBanku i po 2 godzinach mialem pieniadze na koncie. I jeszcze jedno...wczesniej przelewy ze skrilla na konto w banku faktycznie trwaly ponad jeden dzień, wiec stosowalem patent, ze z baha wplacalem na skrilla, ze skarilla na sts a następnie na konto w banku. Sts ma opcje ze po ok 28 minutach w wybranych bankach szybko wyplacaja kasę. Niestety ostatnio zblokowali mi wyplate i trzymali ponad tydzień ale wkoncy wyplacili.
 
F 0

flavio81

Użytkownik
A może sprzedadzą dane dla urzędu celnego. Ja czekam od 1.06 i nic nie ma a na chacie to kończą rozmowę jak najszybciej się da pewnie tyle ludzi pyta
 
L 0

lukione

Użytkownik
Ja jestem ciekaw czy faktycznie banki wstrzymują przelewy a jeśli tak to w jakim celu bo gdyby było to blokowanie przelewu to na koncie bah byłby zapewne za maksymalnie 2 dni a nie w ogóle. Bo bukmacher nie ma raczej na celu nie dopisać kasy do konta gracza. Ja napisałem dziś jeszcze raz to mi odpisali, że pierwszy raz mają taką sytuację i , że może w przyszłym tygodniu się wyjaśni. Nie jestem optymistą. Współczuje tym co wysłali większe kwoty bo na pewno stresująca sytuacja jest to dla nich. Jakby kto coś wiedział to dawajcie znać ;)
 
K 0

korspor777

Użytkownik
Witam.
Ja osobiście bombarduje co dzień bah e-mail-ami i mam informacje, że ich dział finansowy robi co może, żeby pieniądze jak najszybciej wróciły na konto gracz bah.
Dziś jest święto więc jutro może coś przyjdzie. Jeśli nie to dalej będę pisał.
Nie napisali też, że kwota ta już przepadła ta więc, trzeba być dobrej myśli. Pozostaje więc czekać...
Jeśli też Koledzy i Koleżanki będziecie mieli jakieś info to podzielcie się.
 
A 0

ana

Użytkownik
Ok. Bede cos wiedziala to dam znac ja tez codziennie do nich pisze ale konkretnwj odpowiedzi nie dostalam....mam nadzieję że pieniądze nam nie przepadną.. ..w sumie przecież my też w to wkładamy swoją kasę .... to byłoby nie fer z ich strony... .Ale mam obawy ....zobaczymy.....jak to się potoczy.....pozdrawam.....
 
B 482

bmoran

Użytkownik
Moim zdaniem niestety pieniadze przepadly. Zlecilem wyplate 31 maja, 1 czerwca z samego rana widze w historii konta, ze wyplata sie zaczela. Kasy nie ma przez tydzien wiec napisalem do nich. Sciemnili, ze byl weekend, a dodatkowo, ze 5 czerwca jest swieto w Austrii wiec pieniadze beda pewnie zaraz na koncie. Potem wyslali maila, ze przelewy niby posrednik zablokowal czy tam bank zwrocil, ale sorry, kilka razy mialem zwroty przelewu i trwa to 1-3 dni roboczych, a tu juz 16 dni minelo, a na chatie wklejaja formulke, ktora nic nie mowi. Gdy napisalem na chatie, ze wg. tego co mi napisali to zwrot moze byc i za 5 lat to gosc nie zaprzeczyl, choc zapewnil, ze beda starali sie jak najszybciej hehe. Moim zdaniem pieniadze zablokowal ten posrednik do wyjasnienia, a wyjasnienia nie bedzie bo bat by sie przyznal, ze lamie ustawe i kasa jest z bukmacherki, a dodatkowo nikt z nas nie pojdzie z tym nigdzie bo przeciez byloby to przyznanie do gry u nich. W moim wypadku kwota jakas wielka nie jest, ale jak ktos wyplacal wieksza sume to szanse na odzyskanie moim zdaniem sa marginalne.
 
L 0

lenka2010

Użytkownik
ja również uważam, że te pieniądze przepadły, w moim banku uzyskałem informację, że środki te nie zostały przez Bank Austria przekazane, BAH od początku wprowadza nas wszystkich w błąd, gdyby zamierzali nam zwrócić te środki zrobiliby to dawno i nie angażowaliby nas w swoje problemy z bankiem
 
B 482

bmoran

Użytkownik
2 czerwca cena akcji BAH 150 euro, dzis niecale 137, wiec spadli o 9%, widac jakis powod tego jest... Mi zatrzymali ok tysiaka, jako rekompensate dali bon na... 20 zl - kpina jakich malo. W razie gdyby faktycznie kase zarekwirowali, to pamietajcie, ze jej nigdy nie bylo na waszych kontach i nie wiecie nawet o co chodzi;)
 
L 0

lenka2010

Użytkownik
słuchajcie musimy wszyscy pisać do Malta Gaming Authority na adres mailowy na stronie MGA w zakładce kontaktwystarczy krótka informacja, że informujemy iż BAH nie realizuje przelewów z wygranych, takie zachowanie narusza zasady licencji, tak naprawdę sprawa nie powinna nas obchodzić, powinni zwrócić nam pieniądze i wyjaśniać sobie sprawę z bankiem poza nami
 
Do góry Bottom