>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Bukmacher Bet-at-Home - opinie

radek_p123 6

radek_p123

Użytkownik
Jak tak każdy będzie pytał na forum o takie banalne rzeczy to zrobi się tu śmietnik, a co za tym idzie naprawdę ważne informacje dotyczące tego bukmachera będą nieczytelne.
 
doberman 4,8K

doberman

Forum VIP
Ostatnie spotkanie moje z Supportem BAH wstrząsneło mną chodziło o mecz Burton który został już 2 razy przełożony do Niedzieli godziny 19 nie było wiadomo czy będzie zwrot czy trzeba będzie czekać , gdy napisałem na Support po prostu ich pisownia przekracza wszystko traktują klientów jak im się podoba i bardzo negatywnie warto się zastanowic nad grą w tym bukmacherze bo to jest poniżej krytyki.
 
hawkeyesti 1,7K

hawkeyesti

Forum VIP
doberman nie wiem co masz za problem, czasem zadawalem im pytania na ktore dostawalem odp. ze osoby odpowiedzialne za dany fakt musza sie skonsultowac i wkrotce dostane odp., czasem pisalem im wprost debilne pytania i za kazdym razem dostawalem odp jakiej oczekiwalem, czasem to trwalo dlugo (max 5 godzin czekalem na odp o ile dobrze pamietam) czasem bardzo krotko ale nigdy nie mialem z nimi problemu

Andreoid to zalezy bo tam z reg. zaklady w kosza maja opcje 12 bez rem. jesli dales 12 to liczysz lacznie z dog. jesli dales hc to remis = przegrana
 
K 0

kamil19zmc

Użytkownik
Wczoraj się zarejestrowałem i już wiem że ta firma jest 100% pełna zaufania, napisałem do supporta ze sprawą która mnie nurtowała odpisał natychmiast w dodatku wykonując działanie jakie sobie zażyczyłem, są na prawdę godni polecenia
 
asus2008 0

asus2008

Użytkownik
Wybrałem bet-at-home ponieważ:
- nie trzeba wpłacać dużo kasy
- strona jest przejrzysta
- bonus 100 %
- miły i szybki support
- dużo zakładów na siatkówke
 
hawkeyesti 1,7K

hawkeyesti

Forum VIP
i dzis odemnie pierwsza ???? dla tego buka za najpierw zanizenie kursow na slowacki hokej a pozniej wycofanie calej oferty. Na prosbe podania powodu dlaczego zostala wycofana oferta lakonicznie i laskawie odpowiedzieli
jeszcze raz i zegnamy sie z tym bukiem
 
S 0

spike90

Użytkownik
Pytanie z teorii..
Czy jeśli przegram całą kwote wraz z bonusem i powtórnie wpłace na bah nowe pieniądze to je trzeba 3 razy obrócić ?
 
M 0

major_

Użytkownik
Mam pytanie co do bonusu.Rozkminiałem regulamin,ale chcę się upewnić.

Żeby swobodnie dysponować środkami muszę zagrać za 3-krotność sumy,która jest po dodaniu bonusu w ciągu 10 dni ?
 
W 0

wojtek_z

Użytkownik
Ja nigdy nie mialem z nimi zadnych klopotow, support sprawny, kursy nie najgorsze oferta 1x2 bardzo rozbudowana. Malo tylko zakladow live ale mi to akurat nie robi ruznicy. Strona czytelna, banalna wrecz. Buk warty polecenia
 
seba1987 5

seba1987

Użytkownik
Jak dla mnie jeden z najlepszych i bezpieczniejszych BUKOW jakie tylko istnieja - taka jest moja opinia i polecam tego buka w 100 %
 
porky 104

porky

Użytkownik
Również jestem zadowolony z tego buka, jak dla mnie bardzo bezpeczny i jak do tej pory nie miałem żadnych problemów. Zastanawiałem się gdzie wpłacić kasę i chyba ponownie wyborę właśnie bah. ;)
 
joozin89 0

joozin89

Użytkownik
Mój pierwszy buk z którego jestem bardzo zadowolony, myślę że dla początkujących graczy najlepszy. Przejrzysta i ciekawa strona. Jedyny minus to zakłady live mogłoby być ich trochę więcej. ;)
 
Do góry Bottom