>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Bukmacher Bet-at-Home - opinie

doberman 4,8K

doberman

Forum VIP
BAH to jeden z bukmacherów który trzyma poziom niski bo niski ale jest , Zawsze miła obsługa w miare szybkie rozliczanie kuponów jednak jedyny i największy minus niskie Kursy.
 
miko_mu 1

miko_mu

Forum VIP
BAH to jeden z bukmacherów który trzyma poziom niski bo niski ale jest , Zawsze miła obsługa w miare szybkie rozliczanie kuponów jednak jedyny i największy minus niskie Kursy.
Ja nie rozumiem ludzi co ganią bah za niskie kursy i wychwalają bwin. Dla porównania:




Żaden z kursów bah nie jest niższy od tych z bwin.
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Ja nie rozumiem ludzi co ganią bah za niskie kursy i wychwalają bwin. Dla porównania:




Żaden z kursów bah nie jest niższy od tych z bwin.
A ja nie rozumiem ludzi którzy bah porównują z bwinem. I dlaczego patrzysz tylko na kursy na faworytów??? Bwin z reguły ma zaniżone kursy na faworytów bo grają tam masy. A na dogi są z reguły większe.
Porównaj kursy na faworyta między bah a innym bukiem np. expekt.
 
D 0

danielsson

Użytkownik
To mój pierwszy bukmacher ! Właśnie w BAH zaczynałem swoje granie w necie.

Dlaczego już tam nie gram ?

Słaba oferta i tyle !

Przeniosłem się do bet365 z uwagi na ich under / over (np. over 1.5, under 3.5) oraz handicapy !

Nie mniej jednak polecam BAH osobą, którzy nie nie mieli wcześniej styczności z bukmacherką w necie.

TYLE :jezora:
To byl moj pierwszy buk gdzie wplacilem pieniązki (pocztą).A potem mi się znudził
 
hawkeyesti 1,7K

hawkeyesti

Forum VIP
to jest chyba idealny buk dla poczatkujacych. Kursy sa niskie ale w zyciu nie zamienilbym baha na np. bwin. Dla mnie bwin to zlodzieje (bo juz wiem ze nie tylko mi usuneli konto za niby lamanie reg. gdy chcialem wyplacic wieksza kase), na bahu nigdy takiego wala nie mialem. Oferta z tenisa dosc duza, z opcjami na hokej troche gorzej, slabo bardzo slabo z siata a pilka w miare ok.
 
kuki9 0

kuki9

Użytkownik
Też bardzo lubię tego buka, kursy może nie powalają, ale mają bardzo miłą i szybką obsługę live, przelałem kilka minut temu pieniądze, po tym od razu maila z prośbą o przedpłatę, napisałem do livesupport i po 2 minutach już mam kasę na koncie ( to już nie pierwszy raz tak robię, ale napisałem o tym, aby mógł ktoś skorzystać jeśli nie ma pieniędzy na koncie u buka i potrzebuje coś obstawić)
Konto mam u nich już coś ponad 2 lata i nigdy się nie zawiodłem na tym buku
a nóż-widelec może uda się kiedyś wreszcie trafić chociaż to 50 euro w promocji dnia ????
 
H 0

hyrek

Użytkownik
Obstawiając mecze czy inne zdarzenia zawsze rzucam okiem na kursy różnych buków i często się zdarza, że bah ma najlepsze, więc nie przesadzał bym mówiąc, że to buk wyłącznie dla początkujących, no i oczywiście zgodzę się z przedmówcami, że obsługa na wysokim poziomie
 
xavy 386

xavy

Użytkownik
Siatkówka, Bułgaria panowie, Główny zakład
1 2
Marek Union Ivkoni - Levski Siconco Sofia 15-12-08 16:30 1,75 1,75

Tak sobie teraz patrzę na ofertę Bah i oczom nie wierzę-taką marżę pobierają że szokkk...Ja rozumiem że to bułgarska liga w siatę no ale to jest grube przegięcie
 
C 0

czarny-smok

Użytkownik
Mam pytanie dotyczące oferty. Czy zdarenia dotyczą tylko jednego dnia, np. jest sobie piątek i wyjeżdżam na weekend. Czy w Bahu mogę stawiać tylko mecze piątkowe czy mogę postawić wszystkie mecze weekendowe?
 
xael 83

xael

Użytkownik
@up
oczywiście , że możesz sobie obstawic mecze weekendowe.

Co do BAha , gdyby nie te kursy to dla mnie byłby bardzo przyzwoitym bukiem:spokodfhgfh:
 
jkula 2

jkula

Użytkownik
Zlecałem wypłatę przelewem na konto bankowe już kilka razy i czekałem zazwyczaj 2-3 dni robocze. Nie było żadnych problemów.
 
K 0

kamilc87

Użytkownik
Świetny buk, żadnych problemów z wpłatą czy też wypłatą a co najważniejsze, Przejrzysta strona !!! Wszystko na duży ✅ POLECAM !!! :spokodfhgfh:
 
radek_p123 6

radek_p123

Użytkownik
Na głównej stronie pisze jak byk BONUS POWITALNY 100% wystarczy kliknąć i przeczytać kilka linijek tekstu, takie to skomplikowane?
 
S 0

skanski

Użytkownik
Grzecznie zapytałem, a tu odpowiedz frustrata.
Co jak co, ale strona bet-at-home nie jest w 100% czytelna; tak czy inaczej- faktem jest, ze informacja o bonusie jest w naglowku, nie wiem po co tylko te nerwy.

Swoja droga- &#39;jest napisane&#39;, a nie &#39;pisze&#39;, pozdrawiam ????
 
Do góry Bottom