>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Bukmacher Bet-at-Home - opinie

K 33

kovalem

Użytkownik
Kolejny minus. Napisałem do nich o 12,50 i odblokowanie konta - nie ma żadnego maila, livechat nie działa.

Zenada ;&gt;

Ps:

Po 40 minutach napisali - czekać 24h na odblokowanie.
 
xszymonx 71

xszymonx

Użytkownik
Witam mam 2 pytania:

1) Czy moge przelac pieniadze na moje konto gracza po przez przelew pocztowy?
2) Czy przy zakładaniu konta musze od razu podawać nr konta? czy moge to uzupełnic pozniej, w dowolnej chwili.
3) I czy wypłata na konto musi byc na ta samą osobe co ma konto w BAHu, czy moze byc np na konto bankowe rodziców.
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Witam mam 2 pytania:

1) Czy moge przelac pieniadze na moje konto gracza po przez przelew pocztowy?
2) Czy przy zakładaniu konta musze od razu podawać nr konta? czy moge to uzupełnic pozniej, w dowolnej chwili.
3) I czy wypłata na konto musi byc na ta samą osobe co ma konto w BAHu, czy moze byc np na konto bankowe rodziców.
1) ja widzę trzy pytania a nie dwa.
2) zadajesz pytania w złym temacie. To jest temat do wyrażania opinii.
3) w tym temacie znajdziesz odpowiedzi - ponad 1100 postów - Wpłata/Wypłata pieniędzy
4) jest nawet temat dla leniwych i mało rozumiejących - Bet-at-home - praktyczny poradnik krok po kroku
 
J 0

jeapish

Użytkownik
Najgorszy z buków z jakimi się zetknąłem ;/
Bardzo niskie kursy, mała różnorodność typów, u/o z reguły tylko 2,5. Brak typów dnb.
Tragiczny buk. Mecze podają bardzo późno, to też jest ich wada.
Odradzam
 
L 2

lordg

Użytkownik
Jak dla mnie buk pierwsza klasa, chociaż na innych nie grałem.
Wypłata : moja akurat 17h, poprzez przelew bankowy za free
Wpłata za free poprzez przelewy24 , kasa jest na koncie buka do 15min.
Rozstrzygnięcie wyników live jest szybkie więc też + Jedyne co mi nie pasuje to trochę mało zakładów na dany mecz, na bwin jest nieraz z 50 ????
 
paput 0

paput

Użytkownik
Niskie kursy i uboga oferta, to mało powiedziane trochę mnie dziwi jeden fakt.. Wczoraj przykładowo na mecz Realu poza zakładem głównym były trzy opcję dodatkowe, over 2.5, handi -1 i coś tam jeszcze i to jest po prostu paranoja, patrząc na fakt że chwile po tym jak zaczął się mecz była możliwość stawiania na live i tam od początku meczu można np było postawić over 1.5 / 0.5 handicapy na różną ilość itp.. Tak samo denerwującym faktem jest że na bahu nawet nie ma moneyline na hokej, czyli wynik końcowy wliczając dogrywkę i karne..
 
damianres 170

damianres

Użytkownik
a to lipa bo ja właśnie głównie gram NBA i NHL i na tym mi zależny najbardziej.
Piłka Nożna to tylko tak for fun.
To moze zaczne grac na Tobecie ale tam znowu nie ma zadnego bonusu powitalnego i slyszalem ze sa tam teraz jakies problemy w weryfikacja konta.
 
B 178

becks-59091

Użytkownik
swiete slowa. to jest buk wybitnie antyhokejowy
Nie tylko antyhokejowy ale ogólnie lekko anty ;)
Nie wysilają się ze swoją ofertą, dają niskie kursy.
Długi czas u nich nie grałem ale nie mam zamiaru tego zmienić. Chyba, że ich polityka się zmieni.
 
damianres 170

damianres

Użytkownik
A może polecicie mi coś innego niż bah. Zależy mi na szybkich wypłatach i zeby byla mozliwosc przelewu bankowego(nie jakiegos Monneybooker).
 
Do góry Bottom