>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher Bet-at-Home - opinie

bludek 367

bludek

Użytkownik
BAH i szeroka oferta ???? ?

Trwają mistrzostwa świata w siatkówce.
BAH oferuje tylko zakłady na zwycięzce meczu (1/2).
Pierwsza z brzegu konkurencja oferuje po 16 typów zakładów na te same mecz + możliwość typowania zwycięzcy całego turnieju i miejsc na podium.

We wtorek gra piłkarska liga mistrzów.
BAH oferuje 8 typów zakładów (1X2, 1X2 do przerwy, handicap europejski, połowa/wynik końcowy, DW, U/O 2.5, kto strzeli pierwszą bramkę i w której połowie będzie więcej bramek).
Konkurencja oferuje po 50 rodzajów zakładów na ten same mecze.

I tak można w nieskończoność. W połączeniu z fatalnymi kursami BAH jest bukmacherem, którego trzeba omijać szerokim łukiem.
 
F 20

fazer.

Użytkownik
no denerwuje mnie oferta w bahu, strasznie slaba live&#39;ow w porownianiu z bet365 tez malo ma, i do tego polowa meczy video nie mozna ogaldac w polsce -.-
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Wg mnie dobry buk dla poczatkujacych. Z powodu ubogiej oferty. Dla nowych nie ma za duzo nie wiadomych, dosc prosty i czytelny. Ale jak juz ktos zaczyna sie bardziej kumac w bukmacherce to jednak lepiej zmienic, bo u konkurencji wieksza oferta.
+ za jasnosc i czytelnosc
+ za szybkie wypłaty
+ za szybką odpowiedź suportu na zadawane pytania
- za ubogą ofertę
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Poprosiłem support o zmonitorowanie konta bo miałem podejrzenie że ktoś się włamał, dość że support poprosił login wraz z hasłem to po mojej definitywnej odmowie i zwróceniu uwagi usłyszałem teksty typu ,,nie jesteśmy na ty,, i rozłączenie na pełnym fochu
Ogólnie nie mam tam przyjemności grać, zaoferują jakiś bonus to się zastanowie na pewno nie wpłace depozytu od tak
Nie wiem za co można ich chwalić, może za to że dadzą wysoki bonus raz na 4 lata z okazji mistrzostw
 
L 51

legionista880

Użytkownik
Poprosiłem support o zmonitorowanie konta bo miałem podejrzenie że ktoś się włamał, dość że support poprosił login wraz z hasłem to po mojej definitywnej odmowie i zwróceniu uwagi usłyszałem teksty typu ,,nie jesteśmy na ty,, i rozłączenie na pełnym fochu
Ogólnie nie mam tam przyjemności grać, zaoferują jakiś bonus to się zastanowie na pewno nie wpłace depozytu od tak
Nie wiem za co można ich chwalić, może za to że dadzą wysoki bonus raz na 4 lata z okazji mistrzostw
kazdy support ma to do siebie ze jak chcesz wplacic pieniadze albo masz banalne pytanie to oni wchodza ci w dupe ale jak jest jakis problem to jestes dla nich smieciem bo twoim jedynym zadaniem jest wplacic do nich pieniadze i je przegrac kazdy inny gracz bedzie traktowany jak oszust - byc moze pisze zbyt mocno ale kazdy kto mial jakis powazny problem wie jak jest traktowany przez pana mietka z supportu
 
bludek 367

bludek

Użytkownik
1. Są lepsi bukmacherzy zarówno pod względem kursów jak i oferty. Zerknij w opinie o innych w tym dziale.
2. Minimalna wpłata przez Przelewy24 wynosi 10 zł.
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Mialem zaczac grac u baha jednak po przeanalizowaniu kursow wybieram bet365, nawet malymi stawkami nie oplaca sie grac w bahu ;/
Osobiście uważam, że jeśli chodzi o kursy to nie jest tak źle...Ale na pewno oferta na koszykówkę jest mierna. Nie ma HC polskiej ligi w kosza i oferta pojawiaja się w dniu meczu...także trzeba będzie zmienic buka niedługo.
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Tak to racja...Coś co mnie skłoniło do grania u bah to właśnie bardzo przejrzysta szata co na pewno ma wpływ na wybór dla graczy, którzy zaczynają grać przez neta.
 
G 0

grandzik

Użytkownik
Dla początkujących graczy owszem, przez jakiś czas będzie wystarczający. Na minus oczywiście niskie kursy i uboga oferta .. chcąc poważnie podejść do tematu, to na BAH&#39;u zbyt długo nie zagościmy ..
 
napoleon 55

napoleon

Użytkownik
Moze to smieszne ale mam pecha do tego buka:grin: nigdy nie wyplacilem wiecej niz 300pln:razz: jakas porazka:razz: W bukach typy Unibet czy Partybets wyplacalem po kilka tys miesiecznie a w bah co postawie nawet po kursie 1,20 to przegram ???? hehe
niskie kursy i uboga oferta to najwieksza wada
 
miki9971 1,9K

miki9971

Użytkownik
Dobry buk, ale ogólnie używam go tylko do kasyna... Oferta jest mierna, a można nawet rzec, że słaba. Co nie zmienia faktu, że jest to dobry buk i z wpłatami/wypłatami nie ma problemu.
 
M 3

mistrzunio

Użytkownik
czy jest jakas oferta polecenie gracza w bahu ??? bo widze tylko ze jest cos takiego ze jak masz wlasna strone i dajesz reklame bah to niby taki program partnerski,ale cos w stylu expekta istnieje w bahu&gt;&gt;&gt;???
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
czy jest jakas oferta polecenie gracza w bahu ??? bo widze tylko ze jest cos takiego ze jak masz wlasna strone i dajesz reklame bah to niby taki program partnerski,ale cos w stylu expekta istnieje w bahu&gt;&gt;&gt;???
Raczej nie.
Jeśli szukasz innego buka do tego typu promocji to sprawdż Betclick.
 
Do góry Bottom