>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

bet-at-home.com podwaja Twoją kasę!

Status
Zamknięty.
cerber 2

cerber

Użytkownik
Ja zlecilem przelew 2 dni temu , teraz mi doszla kasa i bonus mam podwajaja wszystko pieknie.Wplacilem 70 mam 140 ;-)

waldu2 tylko zaklady sportowe... ????
 
C 0

cucumberman

Użytkownik
dowodzik
jesli jestes pełnoletni i masz swoje konto,zawsze mozesz podac dane,a tak powaznie jesli nie kombinujesz ze n...kontami to nie masz czego sie obawiac,jesli podałes fikcyjne dane to stałeś sie sponsorem bah,no i po częsci nas :jupi: po to sa te dane,zeby jeden gracz nie miał kont na resztę rodzinki,która kompletnie nie wie czy grasz czy nie.a z drugiej strony to wyklucza warunek 1 konto na 1 domostwo,ale temat stary jak swiat,sa i tacy,którym się w oczach pojawiło 100 kont na tego samego gracza.idea moze nie zła,ale czapki z głow jak komus się uda.pozdro dla wszystkich hazardzistów...dzieciom nie polecam...macie takie piekne zycie,nie wrzucajcie sobie syfu do piaskownicy
always look on the bride side of life :gool:
 
zomber 9

zomber

Użytkownik
mam pytanko 1.5 to kurs wymagany do obrotu tą kasą \
może to być kurs uzyskany z kilku wydarzeń czy przynajmniej jeden mecz musi mieć kurs 1.5

kiedyś bet-at-home dopisywało depozyt po przesłaniu faksu wpłaty czy dalej to praktykują bo wczoraj wpłaciłem i nie wiem czy wyrobią się do soboty
 
P 0

polak.

Użytkownik
Bodi, to wlasnie chyba Ty znasz malo osob co korzysta z uslug bukmacherskich bo na tym forum i z moich znajomych to dla 70% to jest &quot;zabawa&quot;...
Dobrze ze &#39;&#39;zabawa&#39;&#39; wziąłeś w cudzysłów, bo pomyslałbym, że mówisz jak alkoholik.
Ja osobiście pieniędzmi bawić sie nie lubię, pewnie nikt z Was, ale czasami &#39;&#39;Gadacie&#39;&#39; tak jak wyżej napisalem.
 
D 0

damian545

Użytkownik
mam pytanko 1.5 to kurs wymagany do obrotu tą kasą \
może to być kurs uzyskany z kilku wydarzeń czy przynajmniej jeden mecz musi mieć kurs 1.5

kiedyś Bet-at-home dopisywało depozyt po przesłaniu faksu wpłaty czy dalej to praktykują bo wczoraj wpłaciłem i nie wiem czy wyrobią się do soboty
wystarczy ze wyslesz im dowód wpłaty i po 5min. od wysłania masz kase na koncie ????
 
bodi 70

bodi

Użytkownik
Bodi, to wlasnie chyba Ty znasz malo osob co korzysta z uslug bukmacherskich bo na tym forum i z moich znajomych to dla 70% to jest &quot;zabawa&quot;...
Dobrze ze &#39;&#39;zabawa&#39;&#39; wziąłeś w cudzysłów, bo pomyslałbym, że mówisz jak alkoholik.
Ja osobiście pieniędzmi bawić sie nie lubię, pewnie nikt z Was, ale czasami &#39;&#39;Gadacie&#39;&#39; tak jak wyżej napisalem.

Wiesz.....nie ma co na taki temat z nimi dyskutowac..bo młodziez i dzieci lubią się bawic..albo w pisakownicy ...albo za 1 zł...tylko niech pamietają , że pieniądze ,a tym bardziej hazard to nie zabawka.
 
pretorians 0

pretorians

Użytkownik
mam pytanko 1.5 to kurs wymagany do obrotu tą kasą \
może to być kurs uzyskany z kilku wydarzeń czy przynajmniej jeden mecz musi mieć kurs 1.5

kiedyś Bet-at-home dopisywało depozyt po przesłaniu faksu wpłaty czy dalej to praktykują bo wczoraj wpłaciłem i nie wiem czy wyrobią się do soboty
wystarczy ze wyslesz im dowód wpłaty i po 5min. od wysłania masz kase na koncie ????
Można ale na bonus i tak bęziesz musiał czekac aż kasa do nich przyjdzie
 
G 0

gonczo

Użytkownik
Ze tak sie spytam. Wplacilem 20 zl. Mam 40 zl. I zeby wyplacic to musze 3 razy zagrac za 40 zl i kurs minimalny 1,5 zl? czy mozna inaczej zeby bylo mniejsze ryzyko?
 
sadam666 17

sadam666

Użytkownik
Bodi, to wlasnie chyba Ty znasz malo osob co korzysta z uslug bukmacherskich bo na tym forum i z moich znajomych to dla 70% to jest &quot;zabawa&quot;...
Dobrze ze &#39;&#39;zabawa&#39;&#39; wziąłeś w cudzysłów, bo pomyslałbym, że mówisz jak alkoholik.
Ja osobiście pieniędzmi bawić sie nie lubię, pewnie nikt z Was, ale czasami &#39;&#39;Gadacie&#39;&#39; tak jak wyżej napisalem.

Wiesz.....nie ma co na taki temat z nimi dyskutowac..bo młodziez i dzieci lubią się bawic..albo w pisakownicy ...albo za 1 zł...tylko niech pamietają , że pieniądze ,a tym bardziej hazard to nie zabawka.
Wiele dzieci zarabia na bukmacherce wiecej niz Ty zarabiasz, trzeba po prostu grac z glowa oraz czasammi ryzykować, to nieodłączna częsć tej zabawy. I, nie wkładać w ten interes wlasnej kasy ????
 
daimler 14

daimler

Forum VIP
Ze tak sie spytam. Wplacilem 20 zl. Mam 40 zl. I zeby wyplacic to musze 3 razy zagrac za 40 zl i kurs minimalny 1,5 zl? czy mozna inaczej zeby bylo mniejsze ryzyko?
Ogolnie to musisz obrócic 120 zł po łącznym kursie 1,50.
Mozesz stawiac kupony np 10 x 12 zł itd..

Tak poza tym czytaj wyżej masz wszo opisane ;-)

pzdr
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom