>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

bet-at-home.com podwaja Twoją kasę!

Status
Zamknięty.
F 0

frantic20

Użytkownik
Jak dlamnie to cudowny bonus biarac pod uwage że aż 300 zl daja obrot 3x przy dobrym kursie 1,5 wysmienite waronki żeby zgarnac bonus i go obrocic ????

bet-at-home.com podwaja Twoją kasę!



Uwaga: bet-at-home.com składa Ci ofertę, której nie możesz odrzucić! W dniach od 1. do 15. marca 2007r. organizujemy dla naszych Graczy (nie ważne czy nowych czy wcześniej zarejestrowanych) akcję bonusową +100 %. W tym czasie podwajamy Twoją wpłatę. Skorzystaj z okazji! No chyba, że tej kasy nie chcesz...



To takie proste, aby zapewnić sobie bonus:



* Dokonaj wpłaty między 01.-15. marca 2007, do godz. 24:00 na swoje konto gracza
* Wejdź na &quot;Moje konto gracza/Wpłata Wypłata/Realizacja bonusu&quot; i wpisz słowo &quot;BONUS&quot;!
* Kwota bonusa zostanie natychmiast dopisana do Twojego konta gracza i już nic nie stoi na przeszkodzie emocjom i zabawie!



W przypadku pytań jesteśmy do Twojej dyspozycji pod [email protected] oraz na LIVE Support.



REGULAMIN PROMOCJI:

* Bonus 100% dotyczy tylko pierwszej wpłaty dokonanej między 01.a 15. marca 2007r., do godz. 24:00. Przy przelewach bankowych wiążący jest termin wpłynięcia środków na konto. Maksymalna kwota bonusu wynosi 300 zł. Przy wpłatach powyżej 300zł do konta zostanie dopisana kwota 300zł.
* Osoby posiadające więcej niż jedno konto gracza mogą tylko raz na jednym ze swoich kont skorzystać z bonusa.
* Z akcji bonusowej 100% można skorzystać tylko jeden raz i na jedno domostwo.
* W przypadku skorzystania z Bonusa, w czasie trwania promocji nie wolno dokonać wypłaty (do dnia 15. marca 2007r., do godz.24:00), w przeciwnym wypadku kwota bonusa zostanie odjęta z konta gracza.
* Kwotę wpłaty wraz z dopisaną kwotą bonusa należy trzykrotnie postawić w zakładach sportowych przy minimalnym kursie 1,5 (dotyczy zarówno zakładów pojedynczych jak kombinacyjnych) przed możliwością wypłaty
* Do wpłat po 15. marca 2007r. do godz. 24:00 nie będzie dopisywany bonus.
* Akcja bonusowa nie dotyczy Kasyna i Pokera. Akcja bonusowa dotyczy tylko i wyłącznie zakładów sportowych.

edit: ja chyba wplace 150 .. chetnie bym wykorzystal cały ale wplacac 300zl to nie moje progi jak narazie ???? jeszcze by mprzepierdzielil ;d ale kusi 300 zl wplacic i miec 600 na koncie ;d;d miodzio ????
 
damyan 0

damyan

Użytkownik
* Bonus 100% dotyczy tylko pierwszej wpłaty dokonanej między 01.a 15. marca 2007r., do godz. 24:00.
Chodzi o to, że ogólnie pierwsza wpłata na to konto, czy w tym terminie?

* Kwotę wpłaty wraz z dopisaną kwotą bonusa należy trzykrotnie postawić w zakładach sportowych przy minimalnym kursie 1,5 (dotyczy zarówno zakładów pojedynczych jak kombinacyjnych) przed możliwością wypłaty
czyli mogę zagrać powiedzmy 3 typy po kursie 1.20, tak żeby AKO przekroczyło to 1.50? Dobrze to rozumiem?
 
bodi 70

bodi

Użytkownik
Dobrze zozumiesz , możesz tak zagrac, a promo jest dla nowych i starych graczy , którzy w tym terminie wpłaca kasę i na stronce aktywuja bonus.
 
wilczur 0

wilczur

Użytkownik
Przy trzech dobrych kuponach ponad 1000 na koncie.
3 * zakład za 300 po kursie 1,50 (na każdym zysk 150 PLN)=450 PLN
Nasz wkład 300 PLN
Bonus 300 PLN
Razem 1050 PLN do wypłaty - zysk 750!

Przy jednym wałku (z tych trzech kuponów) odpowiednio:
300 z dwóch pozostałych (2*150 PLN)
doliczony bonus 300 PLN
Razem 300 PLN do wypłaty - zysk 300.

Jeśli trafią się wałki w dwóch pierwszych kuponach to polegliśmy - 0 zysku.
Jeśli 1 i 3 będą przegrane a drugi wejdzie, lub 1 wejdzie a dwa kolejne w plecy to mamy do wypłaty 150 PLN i na tyle samo polegniemy.

Wniosek: przy dwóch wygranych z trzech kuponów mamy zysk.
Jeśli ktoś ma ochotę zawalczyć to może dobrać wyższe kursy, wtedy ryzyko się zwiększa ale i kasa jest ładniejsza ????
 
M 0

mojo

Użytkownik
Czyli mogę zrobić tak: 3x600zł obrócić po min. 1,5
albo 6x300zł po min. 1,5 i oba warianty są poprawne tak ?
 
bodi 70

bodi

Użytkownik
Czyli mogę zrobić tak: 3x600zł obrócić po min. 1,5
albo 6x300zł po min. 1,5 i oba warianty są poprawne tak ?
mozesz nawet 180 razy po 10 zł i kursie 1,5 albo 360 razy po 5 zl po kursie 1,5 i tez będzie super :mrgreen:

Odpisałi ze mogą wszyscy obojętnie czy już grali na swoich kontach czy nie -czyli ALL
 
cendrus 0

cendrus

Użytkownik
No fajna promocja mialem wplacic kase na Expekta dzisiaj ale jak zobaczylem ich promocje to zmieniam zdanie
 
P 0

polak.

Użytkownik
Uwaga! Moze ktos nie doczytal :p Zeby otrzymac bonus w kwocie 300 zl nalezy wplacic &#39;&#39;WIECEJ&#39;&#39; niz 300 zl
&#39;&#39;...Przy wpłatach powyżej 300zł do konta zostanie dopisana kwota 300zł....&#39;&#39;
Nie wiem jak to wyglada w praktyce bo jeszcze nie wplacile, ale wplace.
Jak dla mnie BET-AT-HOME numer 1 w sieci ????
 
R 0

robsonex

Użytkownik
Uwaga! Moze ktos nie doczytal :p Zeby otrzymac bonus w kwocie 300 zl nalezy wplacic &#39;&#39;WIECEJ&#39;&#39; niz 300 zl
&#39;&#39;...Przy wpłatach powyżej 300zł do konta zostanie dopisana kwota 300zł....&#39;&#39;
Nie wiem jak to wyglada w praktyce bo jeszcze nie wplacile, ale wplace.
Jak dla mnie Bet-at-home numer 1 w sieci ????
IMHO nie o to chodzi. To oznacza, że jeżeli wpłacisz 300zł to dostaniesz 300zł bonusa, także gdy wpłacisz np 400zł dostaniesz 300zł bonusa. Jeżeli wpłacisz 299zl to tyleż samo otrzymasz bonusa itd. ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom