>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

bet-at-home.com podwaja Twoją kasę!

Status
Zamknięty.
emademce 0

emademce

Użytkownik
jeszcze jedno pytanie przykladowo mam na koncie 100 zl i wplace 50 zl od bah dostane 50 bonusu to moge wyplacic to 100 ktore mialem wczesniej i grac tylko tym 50+50 bonusu ?? ;-)
 
F 0

frantic20

Użytkownik
tak przelwe bankowy niema minimum natomiast w monejbookers minimum to 10 zł tylko tyle wiem

emademce
zapytaj sie live suportu ???? najlepiej ale napewno nie bedziesz mogl wyplacic tego w tym terminie 1 -15 marca .. radze spytac support niz stracic bonus :p
 
S 0

soma-cruz

Użytkownik
nie bardzo rozumiem jak należy obracać forsą z bonusu. Czy np. wpłacę 50 i dostanę 50 to jak mam grać przykładowo?
 
bodi 70

bodi

Użytkownik
Zwróccie uwage na to ,że przed 15,03(w czasie trwania promo) nie można wypłacic nawet jak sie obróci kasą
 
diegomaradona 0

diegomaradona

Użytkownik
no i co Ci sie stanie jak poczekasz sobie te pare dni , nic sie nie stanie a pozatym obrocic np 300zl w dwa tyg ( grajac stawkami 10-50 zl bo niewiwle osob na tym forum stawia wieksze) to nie tak latwo
 
kesio 0

kesio

Użytkownik
Mam takie pytanie dotyczace regulaminu bonus trzeba obrocic trzykrotnie o kursie 1.50
Czyli jak np. wplace 100zl to razem z bonusem mam 200zl
To teraz musze zagrac 200x1.50 pozniej 300x1.50 i pozniej 450x1.50 i to sie rowna 670zl
Czy moge sobie stawiac po zlotowce za 1.50 az dojade do 670zl?
Czy jak mam to rozumiec? Bardzo prosze o wyjasninie
Pozdrawiam
 
damiankozak 0

damiankozak

Użytkownik
Mam takie pytanie dotyczace regulaminu bonus trzeba obrocic trzykrotnie o kursie 1.50
Czyli jak np. wplace 100zl to razem z bonusem mam 200zl
To teraz musze zagrac 200x1.50 pozniej 300x1.50 i pozniej 450x1.50 i to sie rowna 670zl
Czy moge sobie stawiac po zlotowce za 1.50 az dojade do 670zl?
Czy jak mam to rozumiec? Bardzo prosze o wyjasninie
Pozdrawiam
Masz postawić kupony na łączną stawke 200x3=600 po kursie 1.5
 
namber31 0

namber31

Użytkownik
jezeli wplacisz 100
dostaniesz bonus i masz 200
obracasz 3x czyli zawierasz zakłady (ile chcesz mozesz nawet 100) za łączną kwotę 600pln
 
cendrus 0

cendrus

Użytkownik
Czyli nie moge zrobic tak ze jak wplace 100zł i dostane bonus 100zł to bede mogl zagrac np.3x za 30zł ??Czy musze zagrac za cala sume 200zł ??;/
 
bodi 70

bodi

Użytkownik
no i co Ci sie stanie jak poczekasz sobie te pare dni , nic sie nie stanie a pozatym obrocic np 300zl w dwa tyg ( grajac stawkami 10-50 zl bo niewiwle osob na tym forum stawia wieksze) to nie tak latwo

10 zl stawki????hahahah kpiny czy co? no widac ,że tu sama mlodziez szkolna jak tak piszesz , ze takimi kwotami tylko obracasz.Nie chwale sie wcale , ale jak juz cos obstawiam to bynamniej 100 zl na AKO np 2/4 - nie zartuj bukmacherka polega na graniu , a nie zabawie po kilka zł.

Taki obrót 1800 zl to mozna zrobic w 2-3 dnia ty mowisz o 14 dniach?? w pozostałe dni czekajac do 15 .03 to mozna jeszcze 5 razy to przegrac i wypłacic NULLL, chyba ze macie stalowe nerwy obracacie kase i trzymacie ja na koncie po 10 dni bez obrotu.

Jak lubisz czekac na wypłaty to wplac do BETGUN tam tez daja bonus i trzeba czekac 14 dni(chociaz w regul. jest 10 dni).

Kazdy gra jak uważa, ja wstrzymam się z wpłata jeszcze kilka dni, zeby było bliżej 15.03
 
C 0

cucumberman

Użytkownik
bonusik
większośc osób faktycznie nie grała nigdy i zadaje dziwne pytania. mnie ciekawi tylko jedno w jakim czasie trzeba ten bonus obrócić,bo jesli dobrze pamiętam zawsze jest jakis termin,jeslio niedoczytałem to przepraszam za swoją ułomność... ???? no to czy bedziecie grali za 1zł czy 100 to juz kwestia kazdego z graczy.stawek nie było w regulaminie.podkreslam jednak,ze zakłady nie sa dla dzieci i słabych psychicznie.pamiętajmy,ze jedno pewne w tej grze,ze mozna przegrac.Jednak grzechem jest nie skorzystac z takiej promocji.fajnie byłoby gdyby inne booki poszły sladem bah i pomyslały wreszcie o starych klientach.pozdrawiam ???? i zycze samych pozytywnych emocji w czasie wygrywania...no i czasem przegrywania
 
R 0

robsonex

Użytkownik
&quot;Nie ma limitów co do terminu dokonania obrotu jak i ilości wykonanych
zakladów!
W wyżej podanym przykładzie można dokonać obrotu na 3 razy 60 PLN lub nawet
180 razy po 1 PLN. &quot;

Fragment listu od BAH. ????
 
P 0

polak.

Użytkownik
Wiesz cucumberman, na tym polega marketing. Im jest więcej firm bukmacherskich tym lepiej dla nas. Każda firma musi rywalizować, zdobywać nowych klientów. Bet-at-home to stary dobry bukmacher i wydaje mi sie, że dużo osób zaczynało właśnie od BAH.
Tak jak pisałem, każdy rywalizuje, powstały nowe firmy nowe promocje.
Expekt wybił się jednym, &#39;zafundował&#39; 200 zł dla każdego nowego użytkownika.
Expekt dopiero &#39;zbieral&#39; klientow, gdzie jednoczesnie bet-at-home ich tracił.

Mowisz, czy sie pytasz, dlaczego tylko BAH robi rowna promocje dla wszystkich ? Dlatego ze &#39;Wszyscy zrezygnowali&#39; z tego buka i nie byłoby sensu oferować tylko Nowym uzytkownikom, lepiej zawalczyć rownież o &#39;starych&#39; co zrezygnowali. Dlaczego ? pewnei kazdy wie, a nawet pisalem wczesniej.


lól
 
diegomaradona 0

diegomaradona

Użytkownik
Bodi, to wlasnie chyba Ty znasz malo osob co korzysta z uslug bukmacherskich bo na tym forum i z moich znajomych to dla 70% to jest &quot;zabawa&quot; a nie sposob utrzymania a czytajac ten temat i pytania ktore tu ludzie zadaja to widac ze nie sa to &quot;rekiny&quot; bukmacherki a dla takich ludzi 300 zl to duzo. Ty moze grasz stawki po 5 tys i ja Ci nie zabraniam ani tego nie krytykuje, ale biorac bukmacherke zbyt powaznie i stawiajac duze stawki mozna szybko stracic. Ja zamiast kuponu za 100 zl wole puscic za 50 a drugie 50 miec np. na fajki i wóde bo jak nie wejdzie kupon za 100 to za co bede sie bawil , a tak sie zabawie a jak wejdzie kupon za 50 to bedzie jeszcze lepsza zabawa.

sorry za OT ,
 
K 0

koooala

Użytkownik
kuszacy bonus ???? ale czy da sie skorzystac i nic nie stracic ?

wpłace 300zł i dostane bonus 300zł czyli razem mam yyyhmm chyba 600 tak ?

czy moge zrobic tak ze np bede obracał kasa 300zł tylko i wyłacznie a reszty nawet nie dotkne ... i bede grał i grał az postawie to 300zł X 6 po kursie wyzszym niz 1,5 i w przypadku niepowodzenia (np wtopie za pierwszym razem te 300zl ) zostanie mi 300zł którymi nie grałem ... to czy moge je sobie póxniej wypłacic ? czyli wyjdzie ze zagrałem sobie kilka razy i jak mi nie wyjdzie to sie nic nie stanie i kase wypłacam i jestem na 0 ?

aaa i to 600zł musze potroic? czy 600 razy złotówke postawic na kursie wyzej niz 1,5 ?

z gory dzieki za odpowiedz

kooooala
 
bodi 70

bodi

Użytkownik
Bodi, to wlasnie chyba Ty znasz malo osob co korzysta z uslug bukmacherskich bo na tym forum i z moich znajomych to dla 70% to jest &quot;zabawa&quot; a nie sposob utrzymania a czytajac ten temat i pytania ktore tu ludzie zadaja to widac ze nie sa to &quot;rekiny&quot; bukmacherki a dla takich ludzi 300 zl to duzo. Ty moze grasz stawki po 5 tys i ja Ci nie zabraniam ani tego nie krytykuje, ale biorac bukmacherke zbyt powaznie i stawiajac duze stawki mozna szybko stracic. Ja zamiast kuponu za 100 zl wole puscic za 50 a drugie 50 miec np. na fajki i wóde bo jak nie wejdzie kupon za 100 to za co bede sie bawil , a tak sie zabawie a jak wejdzie kupon za 50 to bedzie jeszcze lepsza zabawa.

sorry za OT ,
W sumie racja jak pijesz i palisz to jednak trzeba na to miec.... ja palenie rzuciłem 13 lat temu,mnie chodziło o to ,że wplacąjąc bliżej 15.03 czyli dnia wypłaty łatwiej obrocic i wypłacic niz trzymac kasę np 10-15 dni bo przez te dni można obrócic i jednoczesnie stracic szybko wszystko-więc reasumując po co kusic los?


Kasa waldu2 jest na zakłady nie do kasyna

koooala jak obrocisz na łączna kwote 1800 zl od depo 300 zl i 300 zl bonusa to co ci zostaje po obrocie możesz sobie wypłacic ----a &quot;nóż widelec&quot; jeszcze zarobisz.. ;-)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom