>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

bet-at-home.com podaruje Tobie 350 PLN!

C 174

cezi77

Użytkownik
Noo dokladnie wszyscy narzekaja a jednak wplacaja. Ja tam nigdy nie mialem z nimi problemow... Nie macie sie co martwic bah to jednak uznana firma i walkow na wyplatach nie robia takze cierpliwosci ???? ) a co do kursow.... no coz nie sa one najwyzsze jednak czasami idzie dorwac niezle kursiwo ????
 
doniooo 1

doniooo

Użytkownik
Noo dokladnie wszyscy narzekaja a jednak wplacaja. Ja tam nigdy nie mialem z nimi problemow... Nie macie sie co martwic bah to jednak uznana firma i walkow na wyplatach nie robia takze cierpliwosci ???? ) a co do kursow.... no coz nie sa one najwyzsze jednak czasami idzie dorwac niezle kursiwo ????
Dokladnie tak jak piszesz, BAH to nie jakis BUK-Krzak a sprawdzona od wielu lat firma, z ktora raczej nikt nie mial problemow. To ze kursy sa slabe wiadomym jest nie od dzis, wiec jak ktos wplaca tam kase a potem pisze, ze to &quot;amatorszczyzna&quot; to sorry....
 
B 0

basic_m

Użytkownik
Dokladnie tak jak piszesz, BAH to nie jakis BUK-Krzak a sprawdzona od wielu lat firma, z ktora raczej nikt nie mial problemow. To ze kursy sa slabe wiadomym jest nie od dzis, wiec jak ktos wplaca tam kase a potem pisze, ze to &quot;amatorszczyzna&quot; to sorry....
Wpłacałem i byłem, jestem świadom co ten buk sobą reprezentuje i to nie tylko pod kątem kursów. Przyjołem warunki mając świadomość zaniżonych do granic możliwości kursów. Ale to nie znaczy że nie mam prawa skomentować tego faktu. Nie polecam nikomu tego buka nie tylko z powodu kursów ale także:

1. ubogiej oferty w piłce - najczęściej 1x2, handi 3 drogowe, dokładny wynik - amatorszczyzna - nie znam buka z tak marną ilością zdarzeń
2. ubogiej oferty w siatce - tylko wynik końcowy - amatorszczyzna
3. ubogiej ofertu w kosza, hoka itd - amatorszczyzna
4. live - bez komentarza - brak mozliwości łączenia zdażeń, słaba oferta
5. słaby kontakt z suportem - o czcie zapomnij, emaile 5-6 godzin
6. design strony zatrzymał się na latach drugiej połowy XX wieku
7. krecze rozliczane jako przegrana - żadko już spotykane w zakładach.
8. sztywne starty spotkań, mecz sie zacznie z poślizgiem - np tenis często - a go już nie ma w ofercie od 2-3 godzin.
9. na chyba 20 czy 30 głównie meczy ale także tenis, nic nie można obejzec na video... bo nie mieszkam w odpowiednim kraju. Kiedy te same mecze na bet365 czy unibecie sa bez problemu. Z tego co można zauważyć w bonusie 50 euro co dziennie to tam 70% wywołań to polacy - bez komentarza

Ten buk jest skonczony, może jeszcze zipie ale niebawem padnie bo kto ma zamiar tam grać? Chyba tylko nieświadomi tego jakie obecnie są standardy w bukmacherskiej firmie.

AMATORSZCZYZNA na światowym rynku bukmacherskim. ????

1050 zlecone do wypłaty... czekam...
 
doniooo 1

doniooo

Użytkownik
Wpłacałem i byłem, jestem świadom co ten buk sobą reprezentuje i to nie tylko pod kątem kursów. Przyjołem warunki mając świadomość zaniżonych do granic możliwości kursów. Ale to nie znaczy że nie mam prawa skomentować tego faktu.
Oczywiscie, ze masz prawo komentowac co chcesz (ja rowniez), jednak sposob w jaki to robisz to juz swiadczy tylko o Tobie. Juz ktos Ci w tym temacie napisal &quot;ogarnij się&quot;.
Nie bede wdawal sie z Toba w dyskusje, bo akceptujac regulamin i wplacajac do nich kase na cos sie godzisz. Z wieloma zdaniami z Toba sie zgodze (slaby LIVE, slaba roznorodnosc zdarzen), ale z wieloma NIE. Nie dziwie sie supportowi, ze Ci nie odpisuje skoro piszesz do nich w stylu podobmym do tego z forum...
Sposob rozliczania kreczy to indywidualna sprawa zapisu w regulaminie danego buka, ktory (kolejny raz to napisze) akceptujesz badz nie.
Ja tam u nich nie gram czesto, kusze sie jak daja bonus, obracam i wyplacam. Jednak wiem czego moge sie spodziewac, a nie marudze po fakcie. O pieniadze sie nie boj, wyplaca na pewno. Wyplaty mozna zlecac od poniedzialku od 12, wiec nie rozumiem Twoich obaw, krzykow, bluzgow...
Ja czekam na wyplate z Pinnacle od czwartku i siedze spokojnie, z Bet365 mialem ostatnio po 3 dniach, wiec wyluzuj...

PS. Tylko bez obrazy: Jak otrzymasz kase zainwestuj w slownik ortograficzny.
Pzdr
 
S 42

szuwi1

Użytkownik
Możesz, tylko wtedy nie zalicza się do obrotu, no chyba że masz jakis np. dubelek z kursami 1.40 i 1.60, to całość daje ponad 2 i wtedy sie do obrotu zalicza.
 
M 0

mate1212

Użytkownik
Oczywiscie, ze masz prawo komentowac co chcesz (ja rowniez), jednak sposob w jaki to robisz to juz swiadczy tylko o Tobie. Juz ktos Ci w tym temacie napisal &quot;ogarnij się&quot;.
Nie bede wdawal sie z Toba w dyskusje, bo akceptujac regulamin i wplacajac do nich kase na cos sie godzisz. Z wieloma zdaniami z Toba sie zgodze (slaby LIVE, slaba roznorodnosc zdarzen), ale z wieloma NIE. Nie dziwie sie supportowi, ze Ci nie odpisuje skoro piszesz do nich w stylu podobmym do tego z forum...
Sposob rozliczania kreczy to indywidualna sprawa zapisu w regulaminie danego buka, ktory (kolejny raz to napisze) akceptujesz badz nie.
Ja tam u nich nie gram czesto, kusze sie jak daja bonus, obracam i wyplacam. Jednak wiem czego moge sie spodziewac, a nie marudze po fakcie. O pieniadze sie nie boj, wyplaca na pewno. Wyplaty mozna zlecac od poniedzialku od 12, wiec nie rozumiem Twoich obaw, krzykow, bluzgow...
Ja czekam na wyplate z Pinnacle od czwartku i siedze spokojnie, z Bet365 mialem ostatnio po 3 dniach, wiec wyluzuj...

PS. Tylko bez obrazy: Jak otrzymasz kase zainwestuj w slownik ortograficzny.
Pzdr
Masz racje doniooo,jak ma pretensje ze buk ma slaba oferte i itp to po co w ogole wplacal kase ????
Zal mi takich ludzi.
Ja tam lubie Bah mimo slabej oferty live i itp.Bonusy i bony mi odpowiadaja.
Dobry support oraz szybkie wplaty i wyplaty ????
 
B 0

bloniek86

Użytkownik
BAH zlodzieje!!!postawilem 2 zaklady live w meczu Arminia-Alemania przy wyniku 1:0 ze gol numer 2 padnie jako &quot;strzal&quot;!!dostepne opcje w tym zakladzie byly&quot;strzal,glowka,karny,wolny,gol samobojczy&quot;!tak jak u innych firm w przypadku gdy gol juz nie padnie jest zwrot stawki,a te zlodzieje nie zwracaja!!napisalem do nich z 5 meil!najpierw mi odpisali ze byla mozliwosc postwienia under 1,5,to ja tlumacze tym tlukom ze to zupelni inny zaklad i od nowa i pisze o co chodzi,to te debile znowu odpisuja i pisza ze byla opcja wyniku 0:1 i znowu tym tlukom pisze ze to jest zupelni inny zaklad,to w koncu mi odpisali,ze zaklad byl nie trafiony i przegrany,a inne firmy np.expekt w przypadku gdy gol nie padnie zwracaja stawke!WIELKI MINUS JUZ NIGDY NIE WPLACAM DO BAH!!!!!
 
D 0

damian_97

Użytkownik
Drobny OT: bloniek86: z tego co mi wiadomo to są opcje: &quot;strzał, główka, karny, wolny, gol samobójczy i do tego jeszcze zakład &quot;bez kolejnego gola&quot;&quot;... Więc wydaje mi się, że BAH prawidłowo rozliczył Twój kupon... Pozdro...
 
V 256

vernix

Użytkownik
BAH zlodzieje!!!postawilem 2 zaklady live w meczu Arminia-Alemania przy wyniku 1:0 ze gol numer 2 padnie jako &quot;strzal&quot;!!dostepne opcje w tym zakladzie byly&quot;strzal,glowka,karny,wolny,gol samobojczy&quot;!tak jak u innych firm w przypadku gdy gol juz nie padnie jest zwrot stawki,a te zlodzieje nie zwracaja!!napisalem do nich z 5 meil!najpierw mi odpisali ze byla mozliwosc postwienia under 1,5,to ja tlumacze tym tlukom ze to zupelni inny zaklad i od nowa i pisze o co chodzi,to te debile znowu odpisuja i pisza ze byla opcja wyniku 0:1 i znowu tym tlukom pisze ze to jest zupelni inny zaklad,to w koncu mi odpisali,ze zaklad byl nie trafiony i przegrany,a inne firmy np.expekt w przypadku gdy gol nie padnie zwracaja stawke!WIELKI MINUS JUZ NIGDY NIE WPLACAM DO BAH!!!!!
To nie wpłacaj, będą mieć mniej użerania się z idiotami...
Tego typu zakłady mogą zostać rozliczone po kursie 1.0 tylko gdy mecz został przerwy i nie będzie dokończony w ciągu 24h. Bet-at-home nie wystawia zakładu &quot;Bez kolejnego gola&quot; (przynajmniej z moich obserwacji tak wynika; rzadko gram LIVE), jednak gdy gol nie padnie to inne zakłady traktowane są jako przegrane.
A wystarczyło przeczytać regulamin przy rejestracji.
 
B 0

bloniek86

Użytkownik
To nie wpłacaj, będą mieć mniej użerania się z idiotami...
Tego typu zakłady mogą zostać rozliczone po kursie 1.0 tylko gdy mecz został przerwy i nie będzie dokończony w ciągu 24h. Bet-at-home nie wystawia zakładu &quot;Bez kolejnego gola&quot; (przynajmniej z moich obserwacji tak wynika; rzadko gram LIVE), jednak gdy gol nie padnie to inne zakłady traktowane są jako przegrane.
A wystarczyło przeczytać regulamin przy rejestracji.
rozchodzi sie wlasnie o to ze nie bylo opcji &quot;bez 2 gola&quot;!!! a Ty &quot;idioto&quot; sobie zagraj live na bwin czy expekcie i zobaczysz ze jest zwrot stawki!!bo nic dziwnego ze kupon byl przegrany jak w zakladzie nie bylo mozliwosci do prawidlowego wytypowania!!!u wszystkich bukow w takim przypadku jest zwrot stawki,no chyba ze jest opcja &quot;bez gola&quot; wtedy sie zgadzam-zaklad przegrany!!
 
Do góry Bottom