>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

BestBet24

psychol32 402,1K

psychol32

Użytkownik
Podejrzewam że mam na rozkładzie przeszło 100 buków a jedynym który mi nie wypłacił kasy jest zigzag777. Mimo to zawsze na początek wpłacam niewielkie sumy 100-200 euro czy też 500-1000 zł i po ugraniu czegoś z pierwszego czy drugiego depozytu zlecam wypłatę po to by sprawdzić wypłacalność buka.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
R 0

Rejk29

Użytkownik
Dla mnie się liczy szybka wypłata, niestety bardzo długi czas rozliczania kuponów, dzisiaj zleciłem wypłatę zobaczymy kiedy będę miał na koncie... Jest weekend więc szkoda że nie ma jeszcze szybkich przelewów chociaż nie odrazu Kraków zbudowano
 
psychol32 402,1K

psychol32

Użytkownik
No w tym rzecz. Skoro to pieniądze do zwrotu (pomniejszone o podatek z tego co wyczytałem w regulaminie) to przecież nie będę ryzykował kursów 1.50 skoro prawdopodobieństwo wejścia wysokich jest takie same.
 
ranczo0123 445,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Ja zawsze robię wypłatę po podwojeniu / potrojeniu depozytu żeby sprawdzić czy buk wypłacalny.
Ja w ten sposob zniszczylem sobie konto na suprabets na ktorym mialem limity po kilka k. Nic prawie nie ugralem a chcialem tylko zobaczyc czy wyplaca. Po zleceniu pierwszej wyplaty musieli mi wejsc na konto i posprawdzac i finalnie po zleceniu kilku stow wyplaty ktora byla malym procentem calej kwoty ktora tam mialem nalozyli limity na kilka zl takze nie polecam tej metody :p
 
psychol32 402,1K

psychol32

Użytkownik
Odrzucali duble po kursie powyżej 10 za 50 zł a ja myślałem że za tego tysiąca do zwrotu zagram :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO:

Czaicie że przyjęte kupony które były w historii zakładów pounieważniali po kilkunastu minutach i porobili zwroty stawek i to nie jeden tylko wszystkie dzisiaj zagrane na łączną sumę 1000 zł
 
T 2,2K

tomek009966

Użytkownik
Mnie nie odrzucali żadnych kuponów, a grałem wyższymi stawkami :)

To jest nowy bukmacher. Dajmy im czas. Jak sobie przypomnę sts kilka lat temu to ich strona tak muliła i były częste awarie, że nie dało się u nich grać.
Przecież oczywiste jest, że z początku będą pewne kwestie do poprawy i albo oni je poprawią albo nie, ale z oceną ich działalności to wstrzymałbym się te kilka miesięcy, bo może być to fajna alternatywa.
 
psychol32 402,1K

psychol32

Użytkownik
Mnie wszystkie kupony rozliczają prawidłowo. Dziwna sprawa. Jaki powód?
To jest legalny bukmacher, także jakieś grubsze wałki nie przejdą.
Wczoraj zagrałem live Ślęza Wrocław w kosza kobiet. Udało się wysłać kilka kuponów po kursach od 3-5 w sumie za kilka ładnych setek. Zakład wszedł więc trochę wygrałem. Dzisiaj rano przyjmowali kupony po czym odrzucali. W tej chwili za 10 zł nie mogę zagrać wszystko odrzucają
 
M 0

marcinkujon

Użytkownik
Zakład h2h w skokach nie rozliczony od wczoraj. Para: Stękała (brak kwalifikacji do konkursu głównego) vs. Wolny.
Zlecona wypłata wczoraj, nadal wisi w przetwarzaniu. W międzyczasie chcieli potwierdzenie wpłaty z konta. Chyba podziękuje.
 
psychol32 402,1K

psychol32

Użytkownik
Tych wygrywających od początku próbują zrazić do siebie. Zostawią tylko tych przegrywających. Ja już im podziękowałem.
 
fazesky 8,4K

fazesky

Użytkownik
Tragiczny buk pod kątem rynków na tenisa; 30 meczy z 250 na dzisiaj, a mecze okrojone do zwycięstwo pierwszego lub drugiego zawodnika. Brak niektórych ITFów jestem skłonny zrozumieć, ale brak challengera w ofercie? O aspektach technicznych nawet nie będę wspominać. Nawet biedny Totolotek ma lepszą ofertę na tenisa
 
Do góry Bottom