>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

BBQbet-5€ no deposit

Status
Zamknięty.
damon85 0

damon85

Użytkownik
Ja dopiero dzisiaj zleciłem wypłatę 36 euro na MoneyBookers i myślę że trzeba poczekać kilka dni zanim można będzie się spodziewać kasy. Jeśli ktoś od nich wypłaci niech napisze ile czekał i czy robił depozyt.
 
waldu2 44

waldu2

Użytkownik
dlugo czekaliscie na dopisanie tych 5E ? maja oni gdzies lc bo nie widze i czy soft mozna gdzies przelaczyc na ang ?
 
damon85 0

damon85

Użytkownik
I wszystko już jasne. Mail od nich:
-deposit at least one time minimum 20 euro by credit We have to notice you that for make a withdraw, you have to see the next rules:
card through moneybookers/neteller
-request withdraw minimum 50 euro
Since you don’t respect this rules, we are sorry to inform you that the withdraw will be declined.
Best regards,
BBQ Manager.
 
S 6,1K

smowky

Użytkownik
Czy oferta tych 5 E jest nadal aktualna?Zarejestrowalem sie w tym roomie pokerowym ale od kilku godzin niestety nie dostalem jeszcze tych pieniedzy :/Oczywiscie wpisalem podany kod
 
koolman 80

koolman

Użytkownik
dla wszystkich ktorzy sie boja wplacac mam dobra nowine
po wplacie 20 euro i odrazu zleconej wyplacie kasa na mb po 2 dniach wiec wszystko spoko
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Czy oferta tych 5 E jest nadal aktualna?Zarejestrowalem sie w tym roomie pokerowym ale od kilku godzin niestety nie dostalem jeszcze tych pieniedzy :/Oczywiscie wpisalem podany kod
Mógłby ktoś odpowiedzieć, mam to samo...
 
chris7 7

chris7

Forum VIP
Tak wypłacili rakeback. Warto sprawdzić, bo każdy co grał za te 5E powinien dostać zwrot. Wypłaty czytałem na innych forach, że kilka osób dostało, więc nie ma chyba żadnych problemów.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom