>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

BBQbet-5€ no deposit

Status
Zamknięty.
chris7 7

chris7

Forum VIP
5€ No deposit +
Tournament ticket for 1000 Guarantee Tournament (27.12) +
32% rakeback.
1/ Zakładamy konto na www.bbqbet.com
Czekamy na dopisanie 5€ i ticketu do turnieju, który jest w zakładce guaranteed (27.12 21:00). U mnie dopisali po około 30 minutach. Nie znam zasad wypłaty, ani żadnych innych szczegółów.
 
L 147

luminat

Użytkownik
Szkoda czasu. Ten pokerrom jest podkręcony jak mało który - na flopie wylatują same kolory, karty o tej samej wartości (np. 222), dużo gotowych stritów, już nie mówie to co wpada mi na rękę, bo to komedia. Poker w necie nie istnieje już od jakiegoś czasu, nie polecam.
 
kksg 6

kksg

Użytkownik
Szkoda czasu. Ten pokerrom jest podkręcony jak mało który - na flopie wylatują same kolory, karty o tej samej wartości (np. 222), dużo gotowych stritów, już nie mówie to co wpada mi na rękę, bo to komedia. Poker w necie nie istnieje już od jakiegoś czasu, nie polecam.
Naucz pierw się grać a potem krytykuj.
 
rybex 3

rybex

Użytkownik
Szkoda czasu. Ten pokerrom jest podkręcony jak mało który - na flopie wylatują same kolory, karty o tej samej wartości (np. 222), dużo gotowych stritów, już nie mówie to co wpada mi na rękę, bo to komedia. Poker w necie nie istnieje już od jakiegoś czasu, nie polecam.
Nie wiem czy jestes na takim etapie pokerowego doswiadczenia ale moze wiesz ze jesli Ty przegrasz to ktos inny musi wygrac, wiec nasuwa sie jedno pytanie, po co mieliby &quot;podkrecac&quot; karty przeciwko tobie?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom