>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Bayern Monachium vs. Inter Mediolan - FINAŁ 22.05.2010

Status
Zamknięty.
krzysztof1985 68

krzysztof1985

Użytkownik
Inter wygrał, 2-0 ok fajnie, lecz szkoda mi Bayernu nie mają klasowego żądła z przodu, no i oczywiście taktyka Interu 10 obrońców muruje, potem rozprężenie szeregów, i wyjście z akcją. Nie lubię takiego stylu gry.
Brawa dla Interu, ale nie chcę widzieć drużyn wygrywających takim stylem ????
Mou w Realu ...... oj będzie Barca miała bardzo ciężko :/
 
akarin 0

akarin

Forum VIP
Gratuluję Interowi. 3 poważne akcje, 2 bramki. My mieliśmy kilka okazji, ale niestety ich nie wykorzystaliśmy.
Jeszcze raz gratuluję.
Ps. Buyten....idź sobie w cholerę.
 
shoko 4

shoko

Użytkownik
Cóż... Jako kibic Interu pozostaje mi sie tylko cieszyć!! ????
Ale Bayern zagrał nieźle, walczył cały mecz...
Krzysztof1985 Bayern był drużyną posiadającą piłkę dluuugi czas, ale mi to wlasnie w Interze imponuje, broni się 10 zawodnikami, po czym wychodzi z akcją 4-5. Kondycję to oni mają niezemską...
Pozdro dla kibiców Interu i Bayernu!
 
madridistas 0

madridistas

Użytkownik
Gratuluję Interowi. 3 poważne akcje, 2 bramki. My mieliśmy kilka okazji, ale niestety ich nie wykorzystaliśmy.
Jeszcze raz gratuluję.
Ps. Buyten....idź sobie w cholerę.
Wydaję mi się, że inny mecz oglądałem. O ile się nie mylę to lepsza drużyna strzela więcej bramek, a nie tworzy więcej akcji ???? Bayern był ewidentnie gorszy, ale jak to mówi wielki Mou - jestem najlepszy, oni grają lepiej, a ja wygrywam! ; )
 
galaxy 0

galaxy

Użytkownik
Zasłużone zwycięstwo Interu. Gratuluje im potrójnej korony. Dwa gole Diego Milito i końcowy triumf 2:0. Jednak pojawiła się informacja ze Jose Mourinho odejdzie po tym seoznie z Interu. Po wygranym finale Ligi Mistrzów Portugalczyk dał jasno do zrozumienia, że jego odejście jest bardzo prawdopodobne. Teraz chce spróbować sił gdzieś indziej.

- Chcę być jedynym trenerem, który wygrał Ligę Mistrzów
z trzema różnymi klubami - powiedział Mourinho, który sięgnął po to trofeum z FC Porto i Interem Mediolan. - Moje odejście jest bardziej prawdopodobne niż pozostanie w Interze. Od miesięcy myślę o mojej przyszłości i nowych wyzwaniach. Opuszczę Inter z żalem, ale muszę podejść do tego bez emocji. Odejdę nie z Interu, ale z włoskiego futbolu. Na zawsze pozostanę Interistą. Tutaj wygrałem wszystko. Praca w Hiszpanii i rywalizowanie z Barceloną byłoby czymś wspaniałym.

Wszystko wskazuje na to że Mourinho będzie nowym szkoleniowcem Realu Madryt.
 
pirelli 739

pirelli

Forum VIP
Mimo, że jestem kibicem Interu to staram się obiektywnie ocenić grę Nerazzurrich. Inter nigdy nie grał pięknego, porywającego futbolu, taka jest prawda. Uważam, że w sezonie 2009/2010 Puchar Mistrzów zasłużenie trafił do Mediolanu. W piłce nie zawsze liczy się piękna gra i bramki, liczy się walka i obrona. Mou zaprzeczył praktycznie piłkarskiemu powiedzeniu, że &#39;najlepszą obroną jest atak&#39; w przypadku Interu jest zupełnie inaczej.
W pierwszym półfinale w Mediolanie z Barcą to katalończycy prowadzili 1:0 od 19&#39; a mimo to nie dowieźli nawet remisu do końca....I teraz słyszy się tylko, że Inter &#39;parkuje autobus w polu karnym&#39; i wygrywa. No ale kto bronił Guardioli wtedy w Mediolanie po strzeleniu bramki, bardziej skupić sie na obronie niż na prowadzeniu otwartej gry. Przecież strzelenie bramki na wyjeździe, to naprawde bardzo dobry start do rewanżu. Ale taktyka Mourinho skarciła Chelsea, Barcelone i Bayern.


Tak czy inaczej &#39;fakty mówia&#39; !!
Statystyka Bayern - Inter
Bramki 0 - 2
Strzały celne 6 - 7
Strzały niecelne 7 - 2
Rzuty rożne 6 - 2
Faule 16 - 13
Spalone 0 - 0
Żółte kartki 2 - 1
Czerwone Kartki 0 -0
Posiadanie piłki 66% - 34%

 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
tak podsumowując to edycja ligi mistrzów należąca dla czarnych koni:Bayern (finał), Ol. Lyon (pół finał), Bordeaux (ćwierć finał), CSKA (ćwierć finał), największym zaskoczeniem był brak Angielskich zespołów w pierwszej czwórce i oczywiście występ Realu Madryt :grin:
 
galaxy 0

galaxy

Użytkownik
nie uważam, żeby Lyon był czarnym koniem rozgrywek. Ta drużyna zwykle gra w fazie pucharowej czego nie można powiedzieć o CSKA, tutaj mieliśmy zaskoczenie
 
akarin 0

akarin

Forum VIP
Wydaję mi się, że inny mecz oglądałem. O ile się nie mylę to lepsza drużyna strzela więcej bramek, a nie tworzy więcej akcji ???? Bayern był ewidentnie gorszy, ale jak to mówi wielki Mou - jestem najlepszy, oni grają lepiej, a ja wygrywam! ; )
A czy gdzieś napiasałem, że &quot;byliśmy lepsi&quot;? Nie. Lepszy jest ten kto wygrywa. A akcji kilka sobie dobrych stworzyliśmy, ale niestety wykończenie było słabe.
 
piotrek21 0

piotrek21

Użytkownik
Akcji kilka było szczególnie ta na samym początku drugiej połowy. Wyszło jednak to o czym wspominałem: Demichelis- van Buyten, para stoperów którą obawiałbym się wystawić na Wisłę Kraków, oraz młody Muller w napadzie. Choć w Bundeslidze grał całkiem dobrze to jednak na tak ważny mecz o taką stawkę przygotowany nie był.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom