>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

Bardzo dochodowy system....

Status
Zamknięty.
V 1

vanitas

Użytkownik
Oj, żle zaadresowane pytanie. Jestem laikiem w tejże dziedzinie, więc pytania techniczne są z gatunku tych pytań, na które nie będę umiał odpowiedzieć.
 
M 0

marbie

Użytkownik
Przykładowy ciąg z dokładnymi wynikami do obejrzenia TUTAJ
Obliczyłem to na swojej stawce min. 0,50 zł, czyli 1j=0,50zł. Wg moich zrobionych na kolanie obliczeń to na etapie VII (St. Truiden), bo Olimpiakos wyszło na zero - jeden etap jakby go nie było - trzeba by było zainwestowac 490zł, ale za to czysty zysk to 578,50 (cała wygrana 1068,50, oczywiscie pominąłem kwote z Olimpiakosa). Jak widac wynik rewelacyjny bo aż 118% czystego. Vanitas jak widac to chyba można zmniejszyc mnożnik progresji, żeby automatycznie zmniejszyc inwestycje. Co myslisz o mniejszym mnożniku? Jaki mógłby byc minimalny? Ja oczywiście przyjąłem mnoznik 1,9.
Jest tu pomyłka, czytaj dalej.
 
V 1

vanitas

Użytkownik
Jeśli jesteś mocny matematycznie (ja niestety wprost przeciwnie) to możesz zrobić taką analizę stawek minimalnych dających zysk. Wszystkim się przyda, może okaże się że w dużym błędzie tkwie stawkując tak jak stawkuję...
 
M 0

marbie

Użytkownik
Obliczyłem to na swojej stawce min. 0,50 zł, czyli 1j=0,50zł. Wg moich zrobionych na kolanie obliczeń to na etapie VII (St. Truiden), bo Olimpiakos wyszło na zero - jeden etap jakby go nie było - trzeba by było zainwestowac 490zł, ale za to czysty zysk to 578,50 (cała wygrana 1068,50, oczywiscie pominąłem kwote z Olimpiakosa). Jak widac wynik rewelacyjny bo aż 118% czystego. Vanitas jak widac to chyba można zmniejszyc mnożnik progresji, żeby automatycznie zmniejszyc inwestycje. Co myslisz o mniejszym mnożniku? Jaki mógłby byc minimalny? Ja oczywiście przyjąłem mnoznik 1,9.
Jak napisałem obliczenia na kolanie, pomyłka się wkradła. Jednak olipiakosa zaliczyłem jako kolejny etap, czyli niepotrzebnie podnosiłem stawke, co wcale nie oznacza, że jest to niemożliwe, ale chyba nikt by nie ryzykował podnoszenia stawki jak nie musi? Dlatego poprawka: po VII etapach inwestycja 343,26zł, a wygrana 562zł, czyli czystego zysku 218,74zł, co daje czyściocha 64%. I tak super.
 
M 0

marbie

Użytkownik
Jeśli jesteś mocny matematycznie (ja niestety wprost przeciwnie) to możesz zrobić taką analizę stawek minimalnych dających zysk. Wszystkim się przyda, może okaże się że w dużym błędzie tkwie stawkując tak jak stawkuję...
I policzyłem to samo na mnożniku 1,50
Wynik niezbyt rewelacyjny bo: po siedmiu etapach inwestycja 112,77, wygrana 136,80, więc zysk 24,03, czyli 21% z przecinkiem. Przynajmniej teoretycznie znamy mnożnik minimalny. Myśle, że warto go znac. Każde 10% więcej do mnożnika to automatycznie większa wygrana, no ale tez większa inwestycja.
 
V 1

vanitas

Użytkownik
Poradzi to, co zawsze radzi w takich sytuacjach: odpuścić. Nie ma z czego zrobić ciągu, toteż nie będę udawał, że mam z czego i sztukował.
Zamiast tego zapraszam na debiut testów CZASU PIERWSZEGO GOLA, pierwsze 100 spotkań (archiwum rzecz jasna do obejrzenia) przyniosło zysk, choć mecze były dobierane przez człowieka. Teraz robimy następną setkę, tym razem już wyłącznie dobieraną przez program i akceptowaną przez mnie w następnej kolejności. Jestem pewien, że będzie to bardzo prosty i jednocześnie rentowny systemik. Poczatki w kazdym razie są obiecujące:

 
flashup 0

flashup

Użytkownik
Jabber pilnujmy tematu!

A propo dokladnego wyniku meczy mnie czesto padany wynik 1-1
warto by bylo sie w niego jakos ubezpieczyc ma ktos jakas propozycje?
 
V 1

vanitas

Użytkownik
Ciągle myslę nad róznymi modyfikacjami, niestety - jeszcze patentu na 1:1 nie mam. O jego % wystepowania wiem doskonale...
 
kamada 0

kamada

Użytkownik
vanitas, jeżeli Ty podajesz jakąś drużyne, np Creteil , tzn że mam dać tak: remis 0-0, wygrana creteil 0-1, 0-2, 1-2 tak? opowiedz proszę
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom