>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Bardzo dochodowy system....

Status
Zamknięty.
S 0

szklarson1990

Użytkownik
No otoz to... Wiec te trzy mecze Porto 4:1 Atlas 3:1 Lok. Sofia 5:1 a dokladnie ten ostatni zmusza Cie do przejscia na 3 poziom ???? CZy dobrze rozumiem?
 
V 1

vanitas

Użytkownik
Żle rozumiesz. Nie ma już żadnego wyższego poziomu, ponieważ progresja została zakończona. Te wyniki są dla mnie informacją o % skuteczności - ale wyniki te nie mają znaczenia dla losów progresji, gdyż jej już nie ma, została zakończona.
Jeśli sprawia Ci to trudność, to po prostu odetnij wyniki od pierwszego zielonego wiersza i oglądaj to, co zostało po odcięciu. Będziesz miał wówczas widok na właściwą progresję od momentu jej rozpoczęcia ąz do zakończenia.
 
V 1

vanitas

Użytkownik
To jest ciąg chronologiczny, a więc musi być siłą rzeczy ustawiony tak, aby grać mecz za meczem. To ś atesty pierwsze gry dokładnych w ciągach, więc nie mam jeszcze żadnych doświadczeń ciekawszych. Normalnie używam dokładnyc do progresji, dopiero od pewnego czasu testuje ich zachowanie w ciągach. Ale jak pisałem - za mało tego było, aby wyciągać jakiekolwiek wnioski.
Wrzucam to na forum publiczne, aby zainspirować do zabawy dokładnymi. Bo warto...
 
V 1

vanitas

Użytkownik
Oczywiscie. Jest to rodzaj progresji zwany ciągiem. Zauważ jednak zasadniczą różnice pomiędzy tzw. progresją klasyczną a ciągiem. W klasycznej powiedzą Ci, że masz wybrąc sobie zespół np. Legię i zagrać 10 poziomów na ich dokładne wyniki. I grasz nie mając wpływu na to, że w miedzyczasie połowa składu dozna kontuzji, 1/3 zostanie sprzedana, a z powodu nawrotu zimy kalendarz ulegnie przetasowaniu. Innymi słowy: decydując się na okreslony zespół nie masz wpływu na to, co będzie działo się za miesiąc. Ani na skład, ani na formę, ani na atmosferę w zespole
Decydując się na zagranie 10 zespołów ciągiem układasz go w piątek. Wiesz zatem (jeśli chcesz) o kazdym zespole wszystko. Wiesz kto ma kontuzję, kto pauzuje za kartki,komu urodził się syn, a kogo zdradziła żona.Jesteś na bieżąco i wybierasz to, co wg Ciebie ma największe szanse na wejście.
Nie sądzisz, że to jest spora przewaga, jaką sam sobie stwarzasz w stosunku do klasycznej progresji?
 
oczo3 0

oczo3

Użytkownik
Słów kilka...
Obserwuję ten temat od jego powstania i muszę przyznać, że będąc przeciwnikiem klasycznej progresji, Twój pomysł na ten weekendowy ciąg na dokładne wyniki bardzo mnie zainteresował. Z początku, przyznam, trochę nie wierzyłem w jego skuteczność, jednak udowodniłeś, że masz rację. Ten pomysł jest naprawdę przedni i przy dobrym wyborze drużyn jak najbardziej opłacalny. Oczywiście zawiera w sobie pewne ryzyko, jednak przy tak trafnym doborze drużyn, jaki Ty zaprezentowałeś, sprowadza się to ryzyko do niemal zera... Cała trudność tego systemu polega właśnie na dobraniu odpowiednich zespołów. To raczej nie jest proste... Zaintrygował mnie ten pomysł, chyba pójdę za Twoją radą i sam spróbuję na nadchodzący weekend ułożyć ciąg takich meczy. Może się uda... Nie mam zamiaru grać za pieniądze, jednak bardzo jestem ciekawy czy uda mi się wybrać odpowiednie zespoły. A Tobie za stworzenie tego systemu składam gratulacje i dziękuję, że zechciałeś się tym pomysłem podzielić.
Muszę koniecznie przeczytać inne Twoje tematy na tym forum, bo zauważyłem, że masz takowe. Wkrótce na pewno to zrobię. A co do nicku... &quot;Vanitas&quot; - ciekawe. Nierozerwalnie kojarzy się to z Koheletem i sentencją z nim związaną: &quot;vanitas vanitatum et omnia vanitas&quot;. Co oznacza, ludzie czytający powinni wiedzieć... Marność - kierowałeś się tym, czy tak tylko to zbieg okoliczności, w który wątpię? A zresztą, nie musisz odpowiadać, to nie miejsce na takie dyskusje. Poza tym może już gdzie indziej była rozmowa na ten temat. Jeżeli tak, to przepraszam.
Widać od razu, że na temat zakładów bukmacherskich wiesz sporo i masz duże doświadczenie, którym, co lepsze, dzielisz się z innymi. Na pewno wielu osobom pomożesz i pewnie uchronisz przed nieostrożnym graniem na zasadach ryzykownych systemów niejednego żądnego gry nowicjusza. O ile będzie chciał słuchać... Jeszcze raz gratuluję świetnego systemu. Pozdrawiam!
 
V 1

vanitas

Użytkownik
Dzięki za wpis, juz bardzo stęskniłem się za czytaniem kogoś, kto potrafi budować zdania wielokrotnie złożone oraz używać języka świadomie. Myślę, że rozumiesz i podzielasz ten szczególny rodzaj nostalgicznego wypatrywania wysepki normalności w morzu ogólnej degrengolady. Myślę, że powinieneś zajrzeć na forum z którego tutaj przyszedłem - enklawę tego, czego obaj (jak mniemam) domagamy się w stopniu choćby minimalnym...

Na pewno wielu osobom pomożesz i pewnie uchronisz przed nieostrożnym graniem na zasadach ryzykownych systemów niejednego żądnego gry nowicjusza. O ile będzie chciał słuchać
Widząc, ja łatwo można manipulowac młodymi, niedoświadczonymi adeptami trudnej sztuki bukmacherskiej, jak wielu hochsztaplerów żeruje na nich ze swoimi płatnymi serwisami typewrskimi, płatnymi typami i calą rzeszą innych, rzekomo im niezbędnych PŁATNYCH, zasypiam lepiej, wiedząc, że być może ostrzegłem jedno ludzkie istnienie przez oszustem albo zgubną progresją.

Odnośnie samego pomysłu (ciągów dokładnych) - jest on we wczesnej fazie testów, nie jest jeszcze ukończony i trudno nazywac go systemem. Liczę na to, że im więcej osób zrobi sobie taki ciąg i wyciągnie wnioski - uda sie go udoskonalić. Zdaję sobie sprawę, że wielu nie będzie się chciało nawet chwilkę usiąść i pomysleć i zamiast tego będą dzielić się ze światem złotymi swymi myślami typu:
&quot;nie lubię progresji&quot;
&quot;system jest gópi&quot;
&quot;eeee, to bankrut pewny&quot;
ale wierze, że kilka osób mających wiedzę pozwalającą na wyciąganie wartościowych wniosków - podzieli się nimi.
 
flashup 0

flashup

Użytkownik
Podsumowanie ciągu na dokładny wynik:
Vaslui 2:0
Metz 2:0
Lanus 2:1

Trabzonspor 0:1
Birmingham 1:0
Wisła 2:1
Sporting 2:0

Porto 4:1
Atlas 3:1
Lok. Sofia 5:1

Freiburg 2:1
Lech 1:0

Progresja zakończona na poziomie 2



Legenda:
zwrot poziomu
następny poziom
trafienie - progresja zakończona
A co zrobić z pozostalymi meczmi jesli progresja zakonczy sie na drugim poziomie? piszesz ze konczysz progresje, ale nie szkoda ci zmarnowanego czasu na wyselekcjonowanie pozostalych typow?Czy moze mozna uzyc je do kolejnego ciagu?????????
 
V 1

vanitas

Użytkownik
Szczerze - nie myśłałem o tym nigdy. A to dlatego, że to bardzo wstępna faza testów, na takie szczegóły jak zarządzanie kapitałem zespołów jest jeszcze czas....
 
J 0

jablerr

Użytkownik
System testowany na sucho daje naprawdę niezłe efekty. Ryzyko wydaję się dość zminimalizowane. W weekend chyba się skuszę i zagram na kasę
 
V 1

vanitas

Użytkownik
Tak na szybko, przykładowy ciąg oparty wyłącznie na jednym kluczu:


14:00 13:45 Manchester United
15:00
16:00 Arsenal
17:00
18:00 AEK
19:00
20:00 19:45 Benfica
21:00
22:00 22:20 Lanus
Niedziela
17:00 Dinamo Bucharest
18:00
19:00
20:00 20:30 Inter
21:00
22:00
23:00 23:30 Boca Juniors
 
flashup 0

flashup

Użytkownik
Możesz napisać u jakiego buka bierzesz kursy?
bo np. kursy na 1-0 dla MANUTD i ARSENAL wszedzie sa okolo 5.50
a przeciez w takim wypadku to nie da zamierzonego efektu prosze o post
 
V 1

vanitas

Użytkownik
Sprawdziłem. I nie wiem o co Ci chodzi.
Man. UTD kurs 7.0 dla wyniku 1:0
Eurobet
Coral
Bwin
Betfred
Bet1128

W przypadku Arsenalu Bwin i Betsense dają 7.5, natomiast 7.0 całe stado buków.
Świadomie podaje kursy wyłacznie od bukmacherów, gdyż BF nie wszędzie jest mile widziane. Ale również na BF można kupić dobry kurs na 1:0
 
oczo3 0

oczo3

Użytkownik
Tak, tak...
No tak, poprawne używanie języka pisanego (mówionego zresztą też) staję się dzisiaj rzadkością i wręcz sztuką, którą pała się niewielu. Bo i po co się wysilać... Z tą wyspą to ciekawa metafora. Tylko mnie się wydaję, że już w tym temacie nastąpiło przewartościowanie, tzn. to byle jakie, niedbałe, często fonetyczne (o zgrozo!) pisanie stało się standardem. Natomiast pisanie poprawne pod względem ortograficznym oraz interpunkcyjnym (to już naprawdę rarytas) stało się dziwne, niespotykane, wręcz nienormalne. To właśnie ta wyspa, wśród oceanów bylejakości. A na wyspach, jak to często w opowieściach bywa, mieszkają pustelnicy i ludzie &quot;inni&quot; niż wszyscy. Ja tak to widzę, niestety... To kaleczenie języka to &quot;choroba&quot; współczesności, która rozprzestrzenia się w zastraszającym tempie drogą mediów masowych, przy czym prym wiedzie Internet, przez co staję się to przypadłością głównie młodych ludzi. Choć ja jestem studentem, jednak nie cierpię kaleczyć języka i mierzi mnie poziom wypowiedzi moich rówieśników. I patrzę ze zgrozą na to co się dzieję z językiem, jak jest zaśmiecany, degenerowany, sprowadzany wręcz do rynsztoku. Jednak są osoby, również młode, które są tego świadomi i to jest jakieś pocieszenie. Dlatego zgadzam się z Tobą, Vanitas, że bardzo przyjemnie czyta się wypowiedzi pisane poprawnie i do tego mające sens... Na tym forum nie ma tego za wiele, ale to akurat dziwne nie jest. Takie traktowanie języka na forach stało się normalną rzeczą, niestety... Aż strach pomyśleć do czego to doprowadzi... Ale dobrze, starczy o tym.
Żeby nie było, że wypisuje głupoty w miejscu do tego nieprzeznaczonym, odniosę się do tematu. A to wyżej potraktujmy jako dygresje... Jestem tutaj w sumie nowy, bo i zakładami bukmacherskimi zainteresowałem się niedawno. Mam już pewne doświadczenia, niekoniecznie pozytywne. Zacząłem grać praktycznie bez żadnej wiedzy czy przygotowania. Jak to często bywa z nowicjuszami, miałem szczęście i wygrałem co nieco. Następnie poniosły mnie emocje i ostatecznie straciłem więcej niż zarobiłem. Na szczęście są to niewielkie sumy i rychło zaprzestałem gry. Przynajmniej na razie... Postanowiłem, że zacznę obserwować, szukać odpowiedniej metody gry, sposobu, sprawdzić to symulując grę i wtedy, uzbrojony w niezbędne informacje, przystąpić do odrabiania strat. I właśnie teraz obserwuję jak należy to robić i takie tematy jak ten bardzo mi pomagają i sądzę, że nie tylko mnie.
A co do tych złotych myśli... Tak to jest, że jeżeli jakiś system nie zakłada zarobku wyrażonego liczbą przynajmniej z trzema, czterema zerami, mało się kto tym interesuje. I napisze taki znawca, że to głupie, nie opłaca się, itp, zamiast poświęcić chwilę na zgłębienie tematu i wtedy obiektywnego go ocenienia. No ale tak to już jest... Jeżeli chodzi o taką grę, jak u bukmacherów, często niepotrzebnie wplątują się emocje i zaczynają się problemy. Sądzę, że w grze, gdzie chodzi o pieniądze, emocje muszą być wyeliminowane, a pozostać powinna zimna kalkulacja i fakty. Tego chcę właśnie się nauczyć...
Niestety nie miałem zbytnio czasu, by sam wybrać drużyny do obstawiania dokładnego wyniku, jednak widzę, że nadal propozycje podane tutaj są dobre. Ten sposób gry ma sporo zalet, tylko, jak już wspominałem, pozostaje kwestia doboru zespołów. Może z czasem pomysł ten, dzięki praktyce i pomysłom, zostanie udoskonalony, choć mnie się wydaję (ale to mnie, mogę oczywiście się mylić), że założenia są słuszne. Tylko te drużyny... Podziwiam Cię, Vanitas, za Twoją umiejętności w tej dziedzinie. Szczerze gratuluję.
Tak się zastanawiam kto w ogóle przeczyta takiego posta... Mam nadzieję, że nie zostanie on uznany jako zaśmiecanie tematu. Jeżeli tak, to przepraszam. Pozdrawiam!
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
A co jeśli ktoś pisze nieortograficznie, bo to jest jego życiowa awangarda, ucieczka od wszechobecnej narzucanej formy i sprzeciw wobec społecznej dyktatury?
 
J 0

jakublob

Użytkownik
A co jeśli ktoś pisze nieortograficznie, bo to jest jego życiowa awangarda, ucieczka od wszechobecnej narzucanej formy i sprzeciw wobec społecznej dyktatury?
Proponuje takiej osobie kupic notatnik, zatytulowac go &#39;&#39; Moja zyciowa awangarda&quot; i pisac w nim co dusza zapragnie, a na forum zachowywac podstawowe reguly jezyka polskiego...
Latwiej bedzie nam wszystkim...

Do vanitas:
co do Twojej gry , ktora jest pewna forma progresji remisowej, gdzie wybieramy 10 - 15 druzyn, typujemy remisy, gdy druzyna remisuje to dobrze, zamieniamy ja inna, gdy remis nie pada druzyna wchodzi na drugi stopien progresji itd.
Czy mozesz podzielic sie swoimi doswiadczeniami zwiazanymi z tym sposobem gry, jesli masz ochote i czas spokojnie odezwij sie na priv, ten sposob mnie ogromnie zaciekawil, rozpoczalem go w ubieglym tygodniu, chociaz nie jest to najlepszy moment , gdyz zblizamy sie do konca sezonu. Aczkolwiek buduje grunt,zeby w nowym sezonie zaczac kilka dlugoterminowych gier i widze ze masz podobny sposob gry do mnie, pozostaje mi nadzieja ze nie masz nic przeciwko aby przyblizyc mi swoje taktyki.
Pozdrawiam
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom