>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Bardzo dochodowy system....

Status
Zamknięty.
V 1

vanitas

Użytkownik
A co jeśli ktoś pisze nieortograficznie, bo to jest jego życiowa awangarda, ucieczka od wszechobecnej narzucanej formy i sprzeciw wobec społecznej dyktatury?
Pozwolicie, że zbiorczo odpowiem. Najpierw kontestatorowi (był pierwszy). Ja również cenię indywdualizm, wolnośc i narzucane normy. Tylko że prostestując w ten sposób niczym nie odróżniasz się od pierwszego lepszego debila, który nie umie sklecić poprawnie zdania. Więc mało to chyba miłe. Poza tym - aby w tym co robisz być powaznym, musisz być konsekwentnym. Czy wysyłając odpowiedź na ofertę pracy, na której Ci bardzo zależy, wysyłasz ją pełną błędów, czy też sprawdzasz przecinek po przecinku?

Do przedmówcy. Moze miast PW po prostu stworzę taki temat, w którym będzie można zamieszczać dop tego typu gry? I może dzieciaki nie przybiegną zaraz ze swoimi złotymi myślami? Jak sadzisz, warto, ma to sens?
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
Pozwolicie, że zbiorczo odpowiem. Najpierw kontestatorowi (był pierwszy). Ja również cenię indywdualizm, wolnośc i narzucane normy. Tylko że prostestując w ten sposób niczym nie odróżniasz się od pierwszego lepszego debila, który nie umie sklecić poprawnie zdania. Więc mało to chyba miłe. Poza tym - aby w tym co robisz być powaznym, musisz być konsekwentnym. Czy wysyłając odpowiedź na ofertę pracy, na której Ci bardzo zależy, wysyłasz ją pełną błędów, czy też sprawdzasz przecinek po przecinku?
No oczywiście napisałem to z przymrużeniem oka, heh i raczej nie polecam nikomu takej formy awangardy. Ale też mnie trochę śmieszy taka ogólna fascynacja poprawną polszczyzną (w pewnym sencie popieram ale bez przesady), a ta sama osoba nie zna podstawowych praw matematyki i fizyki, jakoś na to nikt większej uwagi nie zwraca.

A co do systemu, to prowdziłeś wcześniej jakąś dłuższą symulację, czy tylko to co w ty temacie, bo na pierwszy rzut oka wygląda ciekawie, ale trzeba mieć informacje o dochodowości w dłuższym okresie czasu.
 
V 1

vanitas

Użytkownik
Problem w tym, że wciąz szukam klucza. Symulacja jest od pewnego czasu (kilku miesięcy), ale nie na tyle długo, abym mógł toto zaliczyć do rzeczy już przetestowanych. Dlatego bardzo zależy mi, aby ludzie testowali we własnym zakresie - zawsze lepiej, gdy robi to kilkanaście osób niż jedna.
Do do błędów - przecież tutaj nie chodzi o hiperpoprawność. Chodzi o to, że dla mnie pisanie z błędami jest wyrazem kompletnego braku szacunku od języka ojczystego i rozmówców. Oraz wyrazem najwyższych lotów lenistwa -wszak błędy są podkreslane i wystarczy je tylko poprawić. Czy dobrze się czujesz, gdy Twój rozmówca w trakcie mówienia do Ciebie patrzy w niebo, żuje gumę i dodatkowo spluwa Ci na buty? Abstrahując od tego, że jest to naruszenie regulaminu forum. A ten zdaje się nie po powstał, aby byc, tylko po to, aby regulować pewne rzeczy...
 
V 1

vanitas

Użytkownik
Wyniki weekendu (ciąg nie ejst mojego autorstwa, był zamówiony)

14:00 13:45 Manchester United
15:00
16:00 Arsenal
17:00
18:00 AEK
19:00
20:00 19:45 Benfica
21:00
22:00 22:20 Lanus
Niedziela
17:00 Dinamo Bucharest
18:00
19:00
20:00 20:30 Inter
21:00
22:00
23:00 23:30 Boca Juniors
 
C 0

caspi

Użytkownik
Dość ciekawy ciekawy system i chętnie go sprawdzę. Tylko mam małe pytanie: czemu akurat system weekendowy? Przecież w tygodniu też jest sporo spotkań w których można się spodziewać takich dokładnych wyników.
pozdrawiam
 
V 1

vanitas

Użytkownik
Owszem, ale są one skumulowane najczesciej. I nie da się z nich ułożyć ciagu. Ponadto - byłoby to troszkę robione na siłę, czyli niezgodnie z moją filozofią...
 
C 0

caspi

Użytkownik
ale czemu zaraz na siłę? Dajmy taki przykład: w poniedziałek jest mecz, w którym wychodzi duże prawdopodobieństwo że będzie oczekiwany przez nas wynik a następny jest np. w środę a dwa kolejne w czwartek itd. Czy to jest lepsze rozwiązanie niż czatować na weekendowe mecze? A i jeszcze co sądzisz o ciągłym graniu tym &quot;systemem&quot; czyli zakończyłeś progresję we wtorek o 18 a kolejny &quot;upatrzony&quot; mecz masz na 21 - czy zaczynać kolejną progresję?
 
V 1

vanitas

Użytkownik
Teoretyzujesz i wydaje się to proste. Zatem teraz na faktach: w poniedziałek nie było ani jednego, we wtorek były dwa (o jednej porze, więc faktycznie jeden) i do piątku nie ma już ani jednego. Mam na myśli tylko te, które spełniają moje kryteria. Zatem - gdybym chciał zbudować ciąg musiałbym dobierać na siłę. Albo grac nieskończony ciąg, który może ma i sens, ale jest bardzo wiążący.
Dlaczego weekendowe? Właśnie dlatego, że pracuję w troszkę odwróconym systemie. Piątek - niedziela to moje dni intensywnej pracy, natomiast od poniedziałku do czwartku mam wolne. Dlatego wszystko, co robię - robię w czasie przeznaczonym na pracę. Gdybym poszedł w kierunku ciągów nieskończonych - byłbym ich niewolnikiem.
Zatem dla mnie gra nie jest warta ewentualnych profitów.
 
J 0

jakublob

Użytkownik
Twoja propozycja jest zdecydowanie lepsza niz poogaduchy na priv, zastanawiam sie tylko czy jest sens robic to teraz gdy zblizamy sie do konca sezonu i progresje remisowe zaczynaja wariowac jak wszyscy wiemy.
Co do ciagow, na pewno bedzie to moja dlugoterminowa gra w przyszlym sezonie, niestety poprzedni weekend zakonczyl sie dla mnie pechowo ale to moja wina ,bo wybralem 2 ciagi po 3 spotkania , i niestety 3 prog okazal sie niewystarczajacy, kosztowalo mnie to L350 , ale jest dobra nauczka na przyszlosc!!!
 
V 1

vanitas

Użytkownik
A na pewno piszesz o dokładnych wynikach? Bo użyłeś sformuwania
progresje remisowe zaczynaja wariowac jak wszyscy wiemy.
i nie wiem, czy na pewno myślisz o tym, o czym piszesz.
Ponieważ kursy na dokładne nie mają związku z wariacjami kursów we włoskich ligach (oraz greckiej 2 - co zaczęlo się już w ubiegły weekend)
 
V 1

vanitas

Użytkownik
Klucz- pewien system doboru oparty na stwierdzonych prawidłowościach, generujący w dłuższym okresie czasu stały yield. Klucz zautomatyzowany, wolny od błędów ludzkich (sugerowanie się kursem, nazwą przeciwnika, ilością kontuzji) bazujący na owych prawidłowościach stwierdzonych na w czasie badań sezonów archiwalnych

Przykładem (negatywnym) klucza jest dobór zespołów do progresji remisowej na podstawie aktualnej serii bez remisów. Osoby operujące tym kluczem stwierdzają, że zespół który osiągnął serie X spotkań bez remisu MUSI zremisować w następnych 5 czy 10 spotkaniach.
Osoby posługujące się tym kluczem (powtarzam, że błędnym) opierają się na...no właśnie, tutaj pojawia się problem. Bo nie opierają się na niczym, oprócz tego co usłyszały albo przeczytały. Dostają informację, że zespoły wybiera się wg tego klucza i błąd zostaje powielony.

Test klucza. Po znalezieniu klucza należy go przetestować. W tym celu należy wykonac symulację gry zespołow dobieranych wg tegoż klucza w 3 lub więcej sezonach archiwalnych. Jeśli wyniki we wszystkich sezonach będą pozytywne, można testować klucz w sezonie aktualnym. Jeśli i tutaj nie zawiedzie - można mówić o systemie. I rozpocząć generowanie za pomocą tegoż systemu zysków. oczywiście w dalszym ciągu nalezy szukać i testować dalej - wszak niejeden klucz do zamka pasuje.

Gra bez kluczy. Podstawą każdego systemu gry jest odpowiedni dobór zespołów spełniających wymagane kryteria. Jeżeli nie posiada się wspomnianego klucza doboru, trzeba to robic wg własnego uznania, wiedzy i intuicji. Niestety, w tej sytuacji mówimy o czynniku ludzkim, a ten jest zawodny. I to jest główna przyczyna tego, że ludzie przegrywają, grając np. progresją. Winią system, twierdząc że progresja prowadzi do niechybnej przegranej. Jednakże wystarczy zapytać takiego delikwenta o klucz doboru zespołów - stwierdzi, że albo ne słyszał o czymś takim, albo powie, że kierował się wspomnianym juz kluczem, który nie jest w stanie wygenerowac żadnych zysków W DŁUŻSZYM PRZEDZIALE CZASOWYM. Zatem - czy człowiek, który zbankrutował miał jakieś szanse? Wg mne żadnych, gdyż operował błędnym kluczem. Czemu to robił? Bo nikt nie powiedział mu, że ten klucz jest trefny. Dlaczego nie powiedział? Ponieważ albo nie wiedział o tym, gdyż nie przeprowadził badań, albo żyje z naciągania ludzi wierzących w prawdziwość haseł reklamowych i sprzedając im &quot;najskuteczniejszy system na zakłady bukmacherskie&quot; oparty na najmniej skutecznym kluczu - kluczu pewnej klęski
 
J 0

jakublob

Użytkownik
A na pewno piszesz o dokładnych wynikach? Bo użyłeś sformuwania
i nie wiem, czy na pewno myślisz o tym, o czym piszesz.
Ponieważ kursy na dokładne nie mają związku z wariacjami kursów we włoskich ligach (oraz greckiej 2 - co zaczęlo się już w ubiegły weekend)

Nie chodzi mi tu o ciagi, mysle o progresji remisowej, tej o ktorej pisales wczesniej gdzie zaczynamy z 10 - 15 zespolami. Kursy staja sie juz bardzo dziwne...
A co do ciagow, generalnie ktory bukmacher proponuje najlepsze kursy wg Ciebie.
Z zasady wyeliminuje BaH...
 
V 1

vanitas

Użytkownik
Podam, gdy zrobię zestawienie. A zestawienie zrobię, gdy będę miał paliwo do programu. A paliwemsa statystyki, których aktualizacja właśnie się zaczęła i potrwa ok. 2 godzin.
Wniosek: wrzucę jutro ????
 
flashup 0

flashup

Użytkownik
Rozumiem ze ten program to analizator 1.0 ????????????????
W którym trzeba ręcznie wpisywać wyniki ????
jestem w błędzie ???
 
V 1

vanitas

Użytkownik
NIe za bardzo wiem o czym piszesz...
Analizator 1.0?
Program na którym pracuję nie ma nazwy i jest w pełni zautomatyzowany.
Ręczne wpisywanie wyników? O co chodzi?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom