>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Bardzo dochodowy system....

Status
Zamknięty.
V 1

vanitas

Użytkownik
Od dłuższego czasu zajmuje się wykorzystaniem dokładnych wyników do bezpiecznego i efektywnego zarabiania. Efektem moich prac są dwa dokładnie przetestowane systemy, z których jeden chciałbym Wam zaprezentować.
System ów wykorzystuje tendencje zespołów do osiągania rezultatów, na których opiera się system. Oto one:
wynik 1:0 ze względu na kursy grany jest za 3 jednostki. Pada bardzo często, idealnie nadaje się do skontrowania pod konieć spotkania. Trafienie tego wyniku kończy progresję.
wynik 0:0 jest tutaj języczkiem u wagi. Stawkowany za 2 jednostki, ma ogromna rozpiętość kursową. Trafienie kursu 30 nie należy do rzadkości. Mecz zakończony wynikiem bezbramkowym kończy progresję.
Wyniki 2:0 i 2:1 są wentylami bezpieczeństwa. Stawkowane są po jednej jednostce i wystąpienie któregoś z nich powoduje zwrot danego poziomu. Trafienie powyżej kursu 7 daje również zysk. Trafienie po kursie powyżej 20 kończy progresję.
Finalnie zestaw wygląda następująco:

3X 1:0
2X 0:0
1X 2:0
1X 2:1


Sposób gry polega na wyselekcjonowaniu odpowiednich spotkań i ułożeniu ich w ciągi, w taki sposób aby odległość czasowa pomiędzy poszczególnymi meczami wynosiła 2 godziny. Obstawiamy wyniki pierwszego meczu i w zależności od rezultatu spotkania albo kończymy progresję, albo mnożymy stawkę (proponowany mnożnik 1.9) i obstawiamy kolejne spotkanie.
Progresja jest bardzo bezpieczna, zastosowanie bezpieczników 2:0 i 2:1 powoduje, że niekoniecznie musi przeskakiwać na wyższe poziomy i drenowac kieszeń, system zwrotów powoduje, że często stoi na jednym poziomie lub posuwa się wolno po szczeblach progresji. Odpowiedni dobór spotkań gwarantuje szybkie zakończenie gry i spory zarobek. Oczywiście, aby selekcjonować zespoły należy mieć dostęp do odpowiednich statystyk dokładnych wyników oraz (idealnie) analizator pozwalający na sprawdzenie zachowania granego zespołu w zależności od wielu czynników.
Zachęcam do pobawienia się dokładnymi wynikami, które przy bliższym z nimi obcowaniu stają się bardzo przewidywalne. Nie zalecam od razu gry za pieniądze, proponuje raczej zabawe: ułozenie sobie na kartce ciagu, spisanie kursów i pozniej sprawdzenie efektywności własnej progresji.
Do gry za pieniądze niezbędne jest aktywne konto w Betfair, przynajmniej u kilku buków, możliwość szybkiego zasilenia konta buka z najwyższym kursem i (a może przede wszystkim) dobra porównywarka kursów dokładnych wyników w czasie rzeczywistym (betbrain w wersji expert w zupełności wystarcza)
Oto przykładowy ciąg rozegrany 30-31 I:

Poziom I Metz - Amiens 30.01.09r, 20:30 2:1 kurs 8.5 zwrot + niewielki zysk
Poziom I Parma - Albinoleffe 31.01.09r, 16:00 nietrafiony
Poziom II PSG - Caen 31.01.09r, 19:00 2:0 kurs 8.6 zwrot + niewielki zysk
Poziom II Rennes - Toulouse 31.01.09r, 21:00 0:0 kurs 8.4 progresja zakończona na II poziomie

NA najbliższy weekend zaprezentuję przykładowy, pełny ciąg wraz z symulacją zarobku z takiego ciągu.
 
V 1

vanitas

Użytkownik
Nie ten mecz, tylko jego 4 możliwe dokladne wyniki. 2 z nich skończą Ci progresję, 2 spowodują zwrot zainwestowanych środków + delikatny zysk
 
M 0

mojobart

Użytkownik
na razie się sprawdza, trzy pierwsze, wytypowane przeze mnie (i analizatora) mecze weszły. Gratuluję systemu ????
 
P 0

paralelizm

Użytkownik
Poziom I Metz - Amiens 30.01.09r, 20:30 2:1 kurs 8.5 zwrot + niewielki zysk
Poziom I Parma - Albinoleffe 31.01.09r, 16:00 nietrafiony
Poziom II PSG - Caen 31.01.09r, 19:00 2:0 kurs 8.6 zwrot + niewielki zysk
Poziom II Rennes - Toulouse 31.01.09r, 21:00 0:0 kurs 8.4 progresja zakończona na II poziomie

cześć,
coś mi się tutaj nie zgadza, ale to może dlatego, że zawsze byłem kiepski z matmy;) otóż: jeśli na 1. progu stawiam ogółem 7 j. (3+2+1+1), to na drugim przy założeniu że podwajam stawki - 14 j. (6+4+2+2), więc w sytuacji gdy na 2. progu trafisz wynik 2:0 po kursie ca. 8,5 to odzyskujesz 17 przy zainwestowanych 21 j., czyli nie osiągasz &quot;niewielkiego zysku&quot; ale jesteś na minusie 4 j. ?! uprzejmie proszę o korektę jeśli moje obliczenia biegną niewłaściwym torem ????
 
M 0

mojobart

Użytkownik
Odzyskujesz to co zainwestowałeś na tym konkretnym poziomie (+mały zysk). Zwrot poprzednich poziomów otrzymujesz kończąc progresje, czyli trafiając 0-0 lub 1-0.
 
M 0

mojobart

Użytkownik
Ja rozumiem, że gramy normalnie single i tak gram. Vanitas, prosimy o wypowiedź ????
Swoją drogą jeśli kurs na 2-0 lub 2-1 jest mniejszy od 7 (zdarza się) to jesteśmy na minusie trafiając ten &quot;wentyl bezpieczeństwa&quot;. Ale mi to osobiście nie przeszkadza.
 
V 1

vanitas

Użytkownik
Betfair jak najbardziej, ale nie live. Oczywiście live do kontry - jak znalazł. Szczególnie gry trafia się perełkę z kursem na 0:0 rzędu 30 i w 85 minucie jest wynik bezbramkowy. Wówczas kontra jest wskazana. wiadomo wszak, co lubi się wydarzyć w ostatnich minutach.
Wentyle - owszem, zdarza się 6.5 lub nawet 6 na 2:0. I nie ma na to sposobu, trzeba to zaakceptować. Oczywiście tutaj przydaje się ( a w ogóle jest niezbędna) wyszukiwarka kursów. Bo czasami ktoś daje na to spotkanie 7 i jest to rodzynek. Generalnie straty na tych przypadkach sa tak minimalne, że nie warto sie nimi przejmować. Między innymi dlatego, że 2:1 ma zawsze kurs minimum 8, a więc wentyle niejako się wyrównują. Największym problemem wydaje mi sie odnalezienie dobrego kursu na 0:0. Bo tutaj rozbieżność jest ogromna. To, co BaH czy inny buk o podobnym podejściu do klienta i złodziejskiej marży oferuje po kursie 10, na BF ma 22, w Sportingbet 17, a Canbet 18.
 
V 1

vanitas

Użytkownik
Podsumowanie weekendu:
Wisła
Livorno kurs 8.5
Banfield
Everton kurs 8
Arsenal kurs 15
AEK kurs 9
Juventus kurs 7
Arsenal Kijów 1:0 kurs 6
Aston Villa 2:2
Levski 2:0 kurs 8
Lyon 1:1
kończy progresję
zwrot
następny poziom
 
V 1

vanitas

Użytkownik
Podsumowanie ciągu na dokładny wynik:
Vaslui 2:0
Metz 2:0
Lanus 2:1

Trabzonspor 0:1
Birmingham 1:0
Wisła 2:1
Sporting 2:0

Porto 4:1
Atlas 3:1
Lok. Sofia 5:1

Freiburg 2:1
Lech 1:0

Progresja zakończona na poziomie 2

Legenda:
zwrot poziomu
następny poziom
trafienie - progresja zakończona
 
S 0

szklarson1990

Użytkownik
Jak na drugim poziomie? Przeciez te 3 mecze Ci nie weszly Porto 4:1
Atlas 3:1 Lok. Sofia 5:1 czyli zakonczyles progresje na poziomie 3...A mnozac stawke poczatkowa x3 to juz niemaly wydatek....
 
V 1

vanitas

Użytkownik
A widzisz taki wiersz? Na zielono?:
Birmingham 1:0

To jest właśnie mecz kończący progresję, pozostałe sa już niejako &quot;poza konkursem&quot; - z reguły zaznaczam je kolorami, w calu sprawdzenia skuteczności.
Natomiast progresja kończy się po odnotowaniu pierwszego rezulatu z garunku ją kończących
A to stawkowanie X3 to przepraszam skąd? Bo nie pamiętam abym podawał takowe...
 
S 0

szklarson1990

Użytkownik
Przepraszam, pomylilo mi sie - chodzilo mi o stawkowanie za 1,9 czyli prawie 2. A to wg mnie duzo ???? Zakladajac ze np jedna jednostka to 5 zl - na jedna gre potrzebujesz 35zl, na nastepna 70, kolejna 140 itd ???? Wiec nie wiem czy to taka pewna progresja.... A birmingham zgoda, rozumiem ze na tym poziomie zakonczyles progresje nr 1. A kolejne mecze co ooznaczaja? Wisła 2:1Sporting 2:0Porto 4:1Atlas 3:1Lok. Sofia 5:1Freiburg 2:1Lech 1:0 ?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom