>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

Bardzo dochodowy system....

Status
Zamknięty.
V 1

vanitas

Użytkownik
Od dłuższego czasu zajmuje się wykorzystaniem dokładnych wyników do bezpiecznego i efektywnego zarabiania. Efektem moich prac są dwa dokładnie przetestowane systemy, z których jeden chciałbym Wam zaprezentować.
System ów wykorzystuje tendencje zespołów do osiągania rezultatów, na których opiera się system. Oto one:
wynik 1:0 ze względu na kursy grany jest za 3 jednostki. Pada bardzo często, idealnie nadaje się do skontrowania pod konieć spotkania. Trafienie tego wyniku kończy progresję.
wynik 0:0 jest tutaj języczkiem u wagi. Stawkowany za 2 jednostki, ma ogromna rozpiętość kursową. Trafienie kursu 30 nie należy do rzadkości. Mecz zakończony wynikiem bezbramkowym kończy progresję.
Wyniki 2:0 i 2:1 są wentylami bezpieczeństwa. Stawkowane są po jednej jednostce i wystąpienie któregoś z nich powoduje zwrot danego poziomu. Trafienie powyżej kursu 7 daje również zysk. Trafienie po kursie powyżej 20 kończy progresję.
Finalnie zestaw wygląda następująco:

3X 1:0
2X 0:0
1X 2:0
1X 2:1


Sposób gry polega na wyselekcjonowaniu odpowiednich spotkań i ułożeniu ich w ciągi, w taki sposób aby odległość czasowa pomiędzy poszczególnymi meczami wynosiła 2 godziny. Obstawiamy wyniki pierwszego meczu i w zależności od rezultatu spotkania albo kończymy progresję, albo mnożymy stawkę (proponowany mnożnik 1.9) i obstawiamy kolejne spotkanie.
Progresja jest bardzo bezpieczna, zastosowanie bezpieczników 2:0 i 2:1 powoduje, że niekoniecznie musi przeskakiwać na wyższe poziomy i drenowac kieszeń, system zwrotów powoduje, że często stoi na jednym poziomie lub posuwa się wolno po szczeblach progresji. Odpowiedni dobór spotkań gwarantuje szybkie zakończenie gry i spory zarobek. Oczywiście, aby selekcjonować zespoły należy mieć dostęp do odpowiednich statystyk dokładnych wyników oraz (idealnie) analizator pozwalający na sprawdzenie zachowania granego zespołu w zależności od wielu czynników.
Zachęcam do pobawienia się dokładnymi wynikami, które przy bliższym z nimi obcowaniu stają się bardzo przewidywalne. Nie zalecam od razu gry za pieniądze, proponuje raczej zabawe: ułozenie sobie na kartce ciagu, spisanie kursów i pozniej sprawdzenie efektywności własnej progresji.
Do gry za pieniądze niezbędne jest aktywne konto w Betfair, przynajmniej u kilku buków, możliwość szybkiego zasilenia konta buka z najwyższym kursem i (a może przede wszystkim) dobra porównywarka kursów dokładnych wyników w czasie rzeczywistym (betbrain w wersji expert w zupełności wystarcza)
Oto przykładowy ciąg rozegrany 30-31 I:

Poziom I Metz - Amiens 30.01.09r, 20:30 2:1 kurs 8.5 zwrot + niewielki zysk
Poziom I Parma - Albinoleffe 31.01.09r, 16:00 nietrafiony
Poziom II PSG - Caen 31.01.09r, 19:00 2:0 kurs 8.6 zwrot + niewielki zysk
Poziom II Rennes - Toulouse 31.01.09r, 21:00 0:0 kurs 8.4 progresja zakończona na II poziomie

NA najbliższy weekend zaprezentuję przykładowy, pełny ciąg wraz z symulacją zarobku z takiego ciągu.
 
V 1

vanitas

Użytkownik
Nie ten mecz, tylko jego 4 możliwe dokladne wyniki. 2 z nich skończą Ci progresję, 2 spowodują zwrot zainwestowanych środków + delikatny zysk
 
M 0

mojobart

Użytkownik
na razie się sprawdza, trzy pierwsze, wytypowane przeze mnie (i analizatora) mecze weszły. Gratuluję systemu ????
 
P 0

paralelizm

Użytkownik
Poziom I Metz - Amiens 30.01.09r, 20:30 2:1 kurs 8.5 zwrot + niewielki zysk
Poziom I Parma - Albinoleffe 31.01.09r, 16:00 nietrafiony
Poziom II PSG - Caen 31.01.09r, 19:00 2:0 kurs 8.6 zwrot + niewielki zysk
Poziom II Rennes - Toulouse 31.01.09r, 21:00 0:0 kurs 8.4 progresja zakończona na II poziomie

cześć,
coś mi się tutaj nie zgadza, ale to może dlatego, że zawsze byłem kiepski z matmy;) otóż: jeśli na 1. progu stawiam ogółem 7 j. (3+2+1+1), to na drugim przy założeniu że podwajam stawki - 14 j. (6+4+2+2), więc w sytuacji gdy na 2. progu trafisz wynik 2:0 po kursie ca. 8,5 to odzyskujesz 17 przy zainwestowanych 21 j., czyli nie osiągasz &quot;niewielkiego zysku&quot; ale jesteś na minusie 4 j. ?! uprzejmie proszę o korektę jeśli moje obliczenia biegną niewłaściwym torem ????
 
M 0

mojobart

Użytkownik
Odzyskujesz to co zainwestowałeś na tym konkretnym poziomie (+mały zysk). Zwrot poprzednich poziomów otrzymujesz kończąc progresje, czyli trafiając 0-0 lub 1-0.
 
M 0

mojobart

Użytkownik
Ja rozumiem, że gramy normalnie single i tak gram. Vanitas, prosimy o wypowiedź ????
Swoją drogą jeśli kurs na 2-0 lub 2-1 jest mniejszy od 7 (zdarza się) to jesteśmy na minusie trafiając ten &quot;wentyl bezpieczeństwa&quot;. Ale mi to osobiście nie przeszkadza.
 
V 1

vanitas

Użytkownik
Betfair jak najbardziej, ale nie live. Oczywiście live do kontry - jak znalazł. Szczególnie gry trafia się perełkę z kursem na 0:0 rzędu 30 i w 85 minucie jest wynik bezbramkowy. Wówczas kontra jest wskazana. wiadomo wszak, co lubi się wydarzyć w ostatnich minutach.
Wentyle - owszem, zdarza się 6.5 lub nawet 6 na 2:0. I nie ma na to sposobu, trzeba to zaakceptować. Oczywiście tutaj przydaje się ( a w ogóle jest niezbędna) wyszukiwarka kursów. Bo czasami ktoś daje na to spotkanie 7 i jest to rodzynek. Generalnie straty na tych przypadkach sa tak minimalne, że nie warto sie nimi przejmować. Między innymi dlatego, że 2:1 ma zawsze kurs minimum 8, a więc wentyle niejako się wyrównują. Największym problemem wydaje mi sie odnalezienie dobrego kursu na 0:0. Bo tutaj rozbieżność jest ogromna. To, co BaH czy inny buk o podobnym podejściu do klienta i złodziejskiej marży oferuje po kursie 10, na BF ma 22, w Sportingbet 17, a Canbet 18.
 
V 1

vanitas

Użytkownik
Podsumowanie weekendu:
Wisła
Livorno kurs 8.5
Banfield
Everton kurs 8
Arsenal kurs 15
AEK kurs 9
Juventus kurs 7
Arsenal Kijów 1:0 kurs 6
Aston Villa 2:2
Levski 2:0 kurs 8
Lyon 1:1
kończy progresję
zwrot
następny poziom
 
V 1

vanitas

Użytkownik
Podsumowanie ciągu na dokładny wynik:
Vaslui 2:0
Metz 2:0
Lanus 2:1

Trabzonspor 0:1
Birmingham 1:0
Wisła 2:1
Sporting 2:0

Porto 4:1
Atlas 3:1
Lok. Sofia 5:1

Freiburg 2:1
Lech 1:0

Progresja zakończona na poziomie 2

Legenda:
zwrot poziomu
następny poziom
trafienie - progresja zakończona
 
S 0

szklarson1990

Użytkownik
Jak na drugim poziomie? Przeciez te 3 mecze Ci nie weszly Porto 4:1
Atlas 3:1 Lok. Sofia 5:1 czyli zakonczyles progresje na poziomie 3...A mnozac stawke poczatkowa x3 to juz niemaly wydatek....
 
V 1

vanitas

Użytkownik
A widzisz taki wiersz? Na zielono?:
Birmingham 1:0

To jest właśnie mecz kończący progresję, pozostałe sa już niejako &quot;poza konkursem&quot; - z reguły zaznaczam je kolorami, w calu sprawdzenia skuteczności.
Natomiast progresja kończy się po odnotowaniu pierwszego rezulatu z garunku ją kończących
A to stawkowanie X3 to przepraszam skąd? Bo nie pamiętam abym podawał takowe...
 
S 0

szklarson1990

Użytkownik
Przepraszam, pomylilo mi sie - chodzilo mi o stawkowanie za 1,9 czyli prawie 2. A to wg mnie duzo ???? Zakladajac ze np jedna jednostka to 5 zl - na jedna gre potrzebujesz 35zl, na nastepna 70, kolejna 140 itd ???? Wiec nie wiem czy to taka pewna progresja.... A birmingham zgoda, rozumiem ze na tym poziomie zakonczyles progresje nr 1. A kolejne mecze co ooznaczaja? Wisła 2:1Sporting 2:0Porto 4:1Atlas 3:1Lok. Sofia 5:1Freiburg 2:1Lech 1:0 ?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom