>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Barclays Premier League 2012/2013 by Kylu88

kylu88 806

kylu88

Użytkownik
Man United - Everton typ : 2 dnb @ 3.75 3/10 888sport
Bardzo podwyzszone kursy (pod 1.80) na Czerwone Diably ktore regularnie powoli rosna do gory. Nie ma sie czemu dziwic, kazdy wie, ze w tygodniu United czeka bardzo wazne i prestizowe spotkanie na Santiago Bernabeu. Kazdy rowniez wie, ze United gra sie nie za dobrze z Realem Madryt i ogolnie hiszpanskimi zespolami. Ferguson i Diably napewno mysla powaznie o kolejnej rundzie LM bo w lidze maja spora przewage wiec mozna sie skupic nad innym frontem. Azeby jednak to zrobic trzeba bedzie rzucic wszystkie sily na dwumecz z Realem (przede wszystkim w mojej opinii 1 mecz na Santiago bedzie tym decydujacym).
Sytuacja United w lidze po wczorajszym blamazu Citizens jest bardzo dobra. Duza przewaga punktowa pozwala na komfort psychiczny i chwilowe rozluznienie w celu rozegrania 2 spotkan z Realem na maksa. Everton jak wiadomo nie gra nigdzie dodatkowo oprocz FA CUP wiec do tego spotkania podejdzie napewno mocno zmotywowany i sprezony. Potrafili gracze Moyes&#39;a napsuc krwi i ograc Red Devils na Goodison, jestem przekonany ze sa w stanie rowniez postawic twardy opor na Old Trafford.
 
kylu88 806

kylu88

Użytkownik
Liverpool - WBA typ : 2 dnb @ 8.50 3/10 BetVictor

Rozumiem fakt, ze Liverpool ostatnio zlapal niejako wiatr w zagle i gra w miare dobra pilke natomiast nie wiem czemu buki zanizyly tak bardzo kurs na The Reds. Wystarczy szybki rzut oka na tabele zeby uswiadomic sobie, ze Liverpool jest tylko 2 punkty nad The Baggies ! Druga sprawa to 1 mecz pomiedzy ekipami w tym sezonie i srogie lanie 3-0 jakie dostali The Reds na The Hawthorns.

Jakby sie przyjrzec H2H to pare sezonow wstecz Liverpool mial zwyczajny patent na rywala ale od sezonu 2008/2009 sprawy ulegly zmianie i juz nie jest tak kolorowo :

http://www.betexplorer.com/soccer/england/premier-league/mutual-matches/?home_id=235&amp;amp;away_id=268&amp;amp;where=0

Dla gosci liczy sie tylko EPL gdyz odpadli juz z Pucharu Anglii natomiast The Reds beda sie mierzyc z Zenitem Petersburg a wiec czeka ich niedosc ze wyjazd to jeszcze do ciezkiego terenu jakim jest bez watpienia Rosja. Jesli The Reds powaznie podchodza do LE (a tego nie mozna stwierdzic na 100%) to moga odpuscic mecz z WBA. Logiczne jednak by bylo odpuscic sobie LE i odpasc po to wlasnie, zeby w EPL zajac miejsce w 4-ce premiujace gra w LM. Problem Liverpoolu polega na tym, ze sa lepsze ekipy ktore ostatecznie sie zetra w boju o 4 miejsce (dalej widze i daje wyzsze notowania Kogutom i Kanonierom). Pilkarze z miasta The Beatles maja przed soba 2 domowe mecze w EPL - kolejno z WBA i Swansea - i gleboko wierze, ze w ktoryms z tych meczy powinie im sie noga.

Kurs w tym meczu na WBA z opcja dnb to jakies marzenie biorac pod uwage fakt, ze WBA nie wygralo wyjazdu juz od 3 spotkan. Stadion Anfield to juz zadna twierdza wiec smialo mozna sie pokusic o przelamanie tej passy - tymbardziej po takim kursie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
kylu88 806

kylu88

Użytkownik
PODSUMOWANIE 26.kolejka
Tottenham - Newcastle typ : 2 dnb @ 4.00 3/10 Betsafe
Swansea - QPR typ : 2 dnb @ 3.90 4/10 Betsafe
Stoke - Reading typ : 2 dnb @ 3.40 3/10
888sport
Sunderland - Arsenal typ : 1 dnb @ 3.25 3/10 Bet365

Soton - Man City typ : 1 dnb @ 4.10 3/10 Bwin
Man United - Everton typ : 2 dnb @ 3.75 3/10 888sport
Liverpool - WBA typ : 2 dnb @ 8.50 3/10 BetVictor

Zainwestowane : 22.0
Wygrane : 37.8

Bilans : +15.8
BILANS OGOLNY : +51.575
 
kylu88 806

kylu88

Użytkownik
Celtic - Juventus typ : 1 dnb @ 3.40 2/10 Bet365

Nie wiedziec czemu kurs wskazuje takiego faworyta w zespole z Turynu. Pokazali juz The Bhoyz ze nie straszne im mocne marki na Celtic Park. Celtowie ostatnio jak burza w lidze szkockiej - wygrywaja mecz za meczem - i z taka przewaga punktowa (18) moga sobie smialo myslec o 2-meczu ze Stara Dama. Goscie natomiast pare wpadek w Serie A zaliczyli - remis 1-1 z Genoa, 1-1 przeciwko Parmie czy porazka na wlasnym stadionie z Sampdoria 1-2. Oczywiscie nie mozna na podstawie tylko tych spotkan wyciagac jakis gleboko idacych wnioskow ale kurs na Juve jest badziewny a na Celtow dnb mozna zlapac 3.50 wiec to jest spore value. Narazie czekamy na ruchy, ok. 20 sytuacja bedzie juz klarowniejsza.
 
kylu88 806

kylu88

Użytkownik
CZY PREMIER LEAGUE JEST &quot;MECHANIZMEM FINANSOWYM&quot; ?

Moze od razu odpowiem na to pytanie - tak, jest mechanizmem finansowym. Sprytnie powiazanym z kursami oferowanymi przez bukmacherow gdzie druzyny maja odpowiednia ilosc spotkan na sezon, ktore musza po prostu przegrac. Oczywiscie kursy na faworytow z gory skazane sa na tzw. zanizenie, gdyz tylko wtedy przy odpowiedniej manipulacji tymi kursami bukmacherzy sa w stanie wyciagnac &quot;wiecej kasy&quot;. Innymi slowy aby &quot;maksymalizowac zyski&quot; trzeba czasami sztucznie zanizyc kurs na zespol, ktory wcale tak wielkim faworytem w rzeczywistosci nie jest i jak pokazuje mecz, nie wygrywa.

Mechanizm ten jest o tyle elastyczny, ze pozwala bukmacherom dowolnie ustalac kursy na kolejne zdarzenia. I to jest bardzo wygodne, zarowno dla bukmacherow, jak i rowniez zespolow, ktore doskonale wiedza, ktory mecz oplaca sie wygrac, a ktory przegrac. Nic dziwnego, ze Man City ostatnio pogubil punkty z QPR i Sotonem - wkoncu malo kto spodziewal sie, ze zespoly zamykajace tabele moga ograbic z cennych punktow mistrza Anglii. Ciekawe natomiast jest, ze z takimi druzynami jak Fulham, WBA, Arsenal, Newcastle czy Norwich druzyna Manciniego zdobywala komplet punktow... A kursy na wygrana Citizens zarowno z dolem tabeli jak i sredniakami typu Norwich czy Newcastle byly bardzo zblizone.

Bardzo podobnie sytuacja wyglada odnosnie ekipy The Reds. Ostatni mecz to byl wrecz pokaz umiejetnosci - jak grac zeby NIE STRZELIC gola rywalowi. Ogladalem caly mecz, widzialem ta iluzoryczna przewage The Reds i za kazdym ich atakiem i strzalem odnosilem wrazenie, ze nie robia tego zeby zdobyc gola - stwarzali pozory ataku bez checi zdobycia bramki. Ciekawe jest, ze na Anfield jakos ani dobrze nie graja, ani tez tragicznie, ale oba przegrane mecze z outsiderem byly po &quot;wrecz obrzydliwie zanizonych kursach&quot; (1-3 z AV , 0-2 z WBA). Po co byly te kursy az tak zanizone ? Zeby sciagnac jak najwiecej chetnych do grania - Pool @ 1.70 wyglada odstraszajaco, natomiast Pool @ 1.38 wyglada juz dosyc bezpiecznie...

Skad sie to wszystko bierze ? Z checi generowania wiekszego zysku. Kluby w Premier League sa zadluzone na grube setki milionow - a wiec maja tez wierzycieli ktorych musza splacac regularnie. Zapewne dlatego dochodzi do kombinacji i mieszania w kursach a i same zespoly nie pozostaja bez winy i graja nierzadko pod kurs. W mojej opinii mistrzem &quot;pilkarskiego handlu&quot; w EPL jest Everton ktory juz w tym sezonie &quot;zaliczyl wtope&quot; w kilku meczach ktore - patrzac na kurs - powinienbyl smialo wygrac (2-2 Sroki, 1-1 Norwich, 3-3 AV, 1-2 Reading). Do konca bede gral przeciwko nim, bo uwazam, ze Evertonowi nie zalezy na LM i stwarza tylko pozory checi wejscia do 4-ki.

Premier League momentami zachowuje sie jak zwykla gielda - winduje do gory sredniaka ktory sensacyjnie wygrywa mecz za meczem by potem zaczac powoli stabilizowac jego oficjalne, koncowe miejsce w lidze (patrz : Norwich w 1 rundzie spotkan). Nie rzadko dochodzi do naglych skokow wachan (AFC 0-2 Swansea , nastepny mecz Swansea w roli faworyta, z zanizonym kursem, przegrywa 3-4 u siebie z Norwich) co rowniez jest spotykane na gieldzie.

Podsumowujac, nasuwa sie kilka ciekawych pytan. Czy np. szejk i pilkarze ktorzy dla niego graja (w wiekszosci nie zwiazani z miastem, ba, nawet z krajem , czyli sa zwyklymi &quot;najemnikami&quot;) dbaja tak naprawde o interesy klubu i kibicow w sensie sportowym ? A moze dbaja tylko o swoje kieszenie ? Dlaczego w 2010 roku liga ta dostala odznaczenie od Królowej Elżbiety II w kategorii… &quot;Handel Międzynarodowy&quot; ? Czy chodzilo tu tylko o handel zawodnikami ? Oj, raczej napewno nie tylko o ten handel... Dlaczego w tej lidze rok w rok dochodzi do &quot;tak duzej liczby niespodzianek&quot; ? Moze chodzi o prosty i logiczny fakt - ze bez niespodzianek (patrz : zespol po zanizonym kursie przegrywa swoj mecz) ta liga by po prostu zbankrutowala ? Jesli tak, to idac dalej tokiem rozumowania, ta liga uzalezniona jest od bukmacherow i bez nich, po prostu przestalaby istniec... Wychodzi prosty wniosek - grajac na zanizone kursy jest cholernie ciezko cos zarobic w dluzszej perspektywie czasu. Natomiast grajac przeciwko tym kursom mozna byc bezpiecznym i pewnym o zarobek - wkoncu, slyszal ktos kiedys o bukmacherze, ktory by nie zarabial na siebie... ?
 
Otrzymane punkty reputacji: +40
blumq 0

blumq

Użytkownik
Bardzo ciekawy tekst, widać, że obserwujesz Premier League nie od dzisiaj. Co do bukmacherów, warto zwrócić uwagę na to, że znaczna część klubów jest w jakiś sposób wspierana przez firmy bukmacherskie, np. poprzez umowy sponsorskie. Można tylko snuć domysły czy jest to &quot;czysta&quot; umowa czy też może po cichutku występują tam jakieś inne transakcje finansowe...
Mam nadzieję, że nie ma problemu, żeby komentować Twój temat ;)
 
kylu88 806

kylu88

Użytkownik
Bardzo ciekawy tekst, widać, że obserwujesz Premier League nie od dzisiaj. Co do bukmacherów, warto zwrócić uwagę na to, że znaczna część klubów jest w jakiś sposób wspierana przez firmy bukmacherskie, np. poprzez umowy sponsorskie. Można tylko snuć domysły czy jest to &quot;czysta&quot; umowa czy też może po cichutku występują tam jakieś inne transakcje finansowe...
Mam nadzieję, że nie ma problemu, żeby komentować Twój temat ;)
Nie ma absolutnie zadnego problemu ;) Wrecz przeciwnie, ja ciagle mowie, ze konstruktywna dyskusja jest tutaj bardzo mile widziana ;)

Wg mnie sprawa wyglada prosto - jak na koszulkach jest np. OPEL to znaczy, ze sprzedaja auta i to mu daje zysk, ale jak na koszulkach jest BET365 to co mu daje zysk ? To chyba oczywiste, ze ilosc przegranych obstawiajacych...
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
A 356

arminvanbuuren

Użytkownik
Nie ma absolutnie zadnego problemu ;) Wrecz przeciwnie, ja ciagle mowie, ze konstruktywna dyskusja jest tutaj bardzo mile widziana ;)
Wg mnie sprawa wyglada prosto - jak na koszulkach jest np. OPEL to znaczy, ze sprzedaja auta i to mu daje zysk, ale jak na koszulkach jest BET365 to co mu daje zysk ? To chyba oczywiste, ze ilosc przegranych obstawiajacych...
Kylu88 mnie się wydaję , że to nie tylko jest w Premier League. Popatrz na Real Madryt. Na początku sezonu jak i w sumie teraz robią ciekawe numery jak choćby przegrana z Getafe , potem z Sevillą i Betisem. Remisy z Espanyol i Osasuną. I ostatnio klapa z Granadą. Ciekawe kursy tam wpadły. A sponsor ? Bukmacher Bwin. Powiem ci , że wiele razy próbowałem grać przeciwko papierowym faworytom. Jednak wydawało mi się to absurdem. :p
Real , ManU , Chelsea lub Liverpool ? No tak teraz wiem , że zdarza się mocno znanym klubom przegrać. A wysokie kursy to celowy błąd oddsmakerów. Nie wiem jak ty wybierasz drużyny , które mogą faktycznie wygrać z tymi silniejszymi ale dobrze Ci to idzie. Ja patrzyłem na statystyki. Widzę , że drużyna X dawno nie wygrała to czemu nie zagram a kurs był wysoki. Niestety kończyło się to przegraną pieniędzy. Raz na jakiś czas coś wygrałem ale ogólnie na minus.
 
tysioncbaksuf 57

tysioncbaksuf

Użytkownik
Żelazną zasadą grania dogów jest KONSEKWENCJA, bez niej można sobie klikac od biedy w niedzielę Barcelona - Granada 2/2 po kursie 25, a to da tylko stratę dwójki na piwo ;) osobom niecierpliwym takie granie nie służy, dlatego np. ja się go nigdy nie podejmę.
 
A 356

arminvanbuuren

Użytkownik
Seria się kiedyś kończy. Sociedad udało mi się trafić jak wygrali z Barcą a kto się tego spodziewał ? Ja tym bardziej gdy Barcelona wygrywała 0:2 ;)
Zasada grania jest prosta: stawiać swoje typy , ewentualnie od kogoś wiedząc , że nie będzie się żałować. A jak ktoś gra progresją na dogów przykład jak ja na Orlando Magic gdzie mieli multum przegranych i niespodziewanie wygrali z Clippers. Znów sam nie wierzyłem , ponieważ w 1 kwarcie drużyna z Los Angeles znacząco przeważała a tu miła niespodzianka i Magicy w końcu wygrywają ;)

Dziś Chelsea może nie wygrać. Takie mam przeczucia. A ty Kylu88 co myślisz ?
A zapomniałem dodać : Sparta Praga ma sponsora bukmachera Fortuna. Czy ma to jakieś znaczenie ?
 
kylu88 806

kylu88

Użytkownik
Jesli chodzi o komentarze wyzej to oczywiscie zgadzam sie z nimi - KONSEKWENCJA i DYSCYPLINA - to podstawowe czynniki ktore prowadza do wygrywania, przynajmniej w moim przypadku.
Natomiast o meczu Sparta-Chelsea nie bede sie juz wypowiadal bo zostal rozegrany ;)

Zbliza sie FA CUP i znowu cos ciekawego :

Arsenal - Blackburn typ : 2 dnb @ 8.00 1/10 Betsafe

Kanonierow czeka w tygodniu ciezkie spotkanie z Bayernem a watpie zeby FA Cup i mecz z Blackburn byl wazniejszy niz awans do kolejnej rundy Champions League. Spotkanie z The Rovers mozna tak na dobra sprawe potraktowac po macoszemu i zagrac na minimalne zwyciestwo (co jest bardzo mozliwe). Mozliwe jest rowniez, ze goscie wiedza co w tygodniu przed Kanonierami i zmobilizuja sie na 100% zeby jeszcze bardziej utrudnic zycie gospodarzom ;)
Arsenal ma patent na Blackburn i w historii meczy miedzy tymi ekipami &quot;lał ich jak chcial&quot; ale Puchar Anglii lubi niespodzianki - licze na kolejna. Kurs na gospodarzy w kontekscie ich wtorkowego spotkania jest naprawde niski co daje minimalne - aczkolwiek zawsze daje - value na Rozyczki.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
kylu88 806

kylu88

Użytkownik
Oldham - Everton typ : 1 dnb @ 8.00 1/10 Betsafe

Celujemy w nastepna niespodzianke. Analiza do tego spotkania nie bedzie dluga - uwazam, ze po wyeliminowaniu Liverpoolu ekipa Oldham mogla znacznie urosnac w barkach i bedzie chciala sprobowac powtorzyc ten wynik jeszcze raz. Z drugiej strony Everton przy swojej nie do konca rozbudowanej i szerokiej kadrze chyba nie moze sobie za bardzo pozwolic na walke do samego konca w EPL i FA CUP. Poniewaz wydaje sie, ze zalezy im na top4 w EPL, moze byc tak, ze na pewnym etapie rozgrywek poswieca Puchar Anglii. Czy to zrobia ? Na ktorym etapie ? Tego nie jestem w stanie powiedziec ale zaryzykuje juz dzis.
 
P 907

pawel-1

Użytkownik
3 dni temu:
Do konca bede gral przeciwko nim, bo uwazam, ze Evertonowi nie zalezy na LM i stwarza tylko pozory checi wejscia do 4-ki.
dzisiaj:
Poniewaz wydaje sie, ze zalezy im na top4 w EPL, moze byc tak, ze na pewnym etapie rozgrywek poswieca Puchar Anglii. Czy to zrobia ? Na ktorym etapie ? Tego nie jestem w stanie powiedziec ale zaryzykuje juz dzis.
to jak to w końcu jest z tym Evertonem?
 
kylu88 806

kylu88

Użytkownik
Wczoraj udany dzien wiec jedziemy dalej z tym koksem :

Manchester City - Leeds typ : X @ 7.60 1/10 Pinnacle

Ciekawia kursy wystawione przez bukmacherow w zwiazku z 2 parami na dzisiejsze popoludnie w FA CUP :

Chelsea - Brentford 1.16 7.45 15.22
Manchester City - Leeds 1.18 6.79 13.83

Brentford - 7 miejsce w League One
Leeds - 12 miejsce w Championship

Roznica miedzy tymi 2 ekipami nie podlega dyskusji, jest to 1 polka na wyspiarskich bo
iskach.

Co do ekip Chelsea i Manchesteru City sytuacja jest zgola inna - oba zespoly sasiaduja ze soba w tabeli i roznica wynosi ledwo 4 punkty. Oba zespoly rowniez nie rozpieszczaja swoich kibicow ostatnimi wynikami - skad wiec prawie ze identyczne kursy na obie ekipy, skoro jedna podejmuje druzyne z League One, a druga zespol z Championship ?

Mecz Chelsea odpuszczam bo uwazam, ze The Blues po tylu kompromitacjach na wyspach wkoncu zacznie cos grac i koncowke bedzie miala troche lepsza. Pod lupe biore za to mecz Citizens ktorzy ostatnimi czasy zawodza i duzo sie mowi o wylocie Manciniego po zakonczeniu sezonu. City nie zachwyca ostatnimi meczami a kurs wystawiony na nich przeciwko Leeds jest ciut zanizony (zapewne ze wzgledu na nienajlepsze ostatnie wyniki wyjazdowe Leeds) dlatego mamy lekkie value. Na gosci nie postawie bo wczoraj juz The Rovers sprawili sensacje ale remis mysle, ze nie bedzie jakims wielkim zaskoczeniem.


Typ na mecz Huddersfield - Wigan pojawi sie pod koniec meczu Citizens.
 
kylu88 806

kylu88

Użytkownik
Dzis na wyspach wrecz wzorowo - kazdy faworyt wygral i to wysoko sprawiajac swoim kibicom niezmierna radosc. Jutro dokonczenie FA Cup i dalej szukamy czegos ciekawego :

Man United - Reading typ : X @ 7.00 1/10 Bet365

United po ciezkiej wyprawie do Madrytu a wiec napewno podmeczeni. W meczu przeciwko Ronaldo i spolce Diably wiecej czasu sie bronily niz atakowaly (z bardzo dobrym skutkiem) wiec potracili wiecej sil niz jezeliby prowadzili gre (latwiej gra sie z pilka niz bez pilki). Przed United trudny mecz na Loftus Road gdzie QPR spreza sie na wszystkich mocarzy Premier League takze lekko nie bedzie. The Royals natomiast zagraja bardzo wazny mecz o 6 punktow z Wigan ale maja punkt przewagi na starcie - beda grali na Madejski Stadium. Podsumowujac jestem niezmiernie ciekaw, czy tak jak dzis, gospodarze i zarazem bezsprzeczni faworyci pokaza klase i spokojnie wygraja, czy moze powinie im sie delikatnie noga...
 
kylu88 806

kylu88

Użytkownik
Arsenal - Bayern typ : 1 dnb @ 2.85 2/10 Betsson

Kursy na monachijczykow spadaja w dol i zapewne glownym tego powodem jest sobotnia porazka Kanonierow z Blackburn. Okazuje sie, ze jednak Wenger odpuscil sobie FA Cup i bedzie sie skupial na LM. Oczywiscie szanse, ze Arsenal zajdzie w europejskich rozgrywkach chocby do finalu sa bardzo slabe, ale zawsze mozna powalczyc i zostawic po sobie ladne wrazenie.

Jesli chodzi o ten mecz to uwazam, ze Kanonierzy zagraja zupelnie inne zawody niz przeciwko The Rovers. To bedzie inny Arsenal a kurs na gospodarzy jest juz naprawde fajny (2.75) a mozliwe, ze jeszcze podskoczy przed meczem do 3.00 (na co licze).

Dlaczego tak wierze w Arsenal ? Bo nie wierze w Bayern. Historia pokazuje, ze FCB na ziemi brytyjskiej gra sie bardzo, ale to bardzo ciezko :

Wed 09/03/05 UCL Arsenal 1 - 0 Bayern München
Tue 05/12/00 UCL Arsenal 2 - 2 Bayern München
Wed 06/04/05 UCL Chelsea 4 - 2 Bayern München
Wed 07/12/11 UCL Man City 2 - 0 Bayern München
Wed 07/04/10 UCL Man United 3 - 2 Bayern München
Wed 13/03/02 UCL Man United 0 - 0 Bayern München
Tue 03/04/01 UCL Man United 0 - 1 Bayern München

Wyniki mowia same za siebie a forma Arsenalu jest napewno nierowna, ale tez nie mozna prorokowac na niej kolejnego spotkania. Uwazam, ze we wtorkowy wieczor podopieczni Wengera pokaza &quot;to lepsze&quot; oblicze ;)
 
kylu88 806

kylu88

Użytkownik
AC Milan - Barcelona typ : 1 dnb @ 5.50 1.5/10 Betsafe

Bardzo niski kurs na Barcelone a przeciez Duma Katalonii nie prezentuje sie ostatnimi czasy az tak dobrze, przynajmniej na wyjazdach. W bezposrednich pojedynkach AC Milan gra naprawde dobrze przeciwko Blaugranie :

http://www.betexplorer.com/soccer/europe/champions-league/mutual-matches/?home_id=1091&amp;amp;away_id=1048&amp;amp;where=0

W lidze Milan legitymuje sie bilansem 9-0-4 ale trzeba miec na uwadze, ze te wszystkie 4 porazki mialy miejsce do 11 listopada ubieglego roku ! Od tego czasu Rossoneri wygrywali w 6 kolejnych domowych spotkaniach w Serie A. Dzisiejsi goscie natomiast w ostatnich 3 ligowych wyjazdach spisywali sie dosyc srednio ustanawiajac bilans 1-1-1 (2-3 Sociedad, 1-1 Valencia, 2-1 Granada). Kurs na Milan ktory potrafi grac z Barcelona i ktory wkoncu sie pozbieral z poczatku sezonu jest bardzo kuszacy po sporym value.
 
kylu88 806

kylu88

Użytkownik
West Brom - Sunderland typ : 2 dnb @ 3.00 3/10 Bet365

Po swietnym poczatku sezonu dla The Baggies nadszedl wkoncu moment kiedy graja tak naprawde to, czego mozna by sie spodziewac i oczekiwac po tej ekipie w skali calego sezonu - gubia punkty. Nie zmieni tego nawet bardzo szczesliwe zwyciestwo na Anfield gdzie de facto ich taktyka polegala na rozbijaniu gry The Reds (co tez wcale tak dobrze im nie wychodzilo) i od czasu do czasu wypadaniu w pole karne Reiny. Niespodziewanie udalo sie wygrac 2-0 ale to niczego nie zmienia - kazdy kolejny mecz pokaze prawdziwa wartosc ekipy Clarke&#39;a. Ba, ostatnie mecze pokazuja ich wartosc gdzie to przegrali az 5 z 7 spotkan (remis 2-2 z AV i wlasnie zwyciestwo 2-0 na Anfield to jedyne zdobyte pkty).

Co do Czarnych Kotow ostatnio graja tak jak na ta ekipe przystalo - gdzies wygraja, gdzies przegraja ale zbieraja te niezbedne do utrzymania punkty. Ostatnio dwa razy przegrali minimalnie z Arsenalem 0-1 oraz Reading 1-2 ale wczesniej zdobyte komplety pktow przeciwko Wigan i WHU daja im ciagle psychiczny luz. Sunderland powinien sie w miare bezpiecznie utrzymac w tym sezonie dlatego pozycja O&#39;Neilla w klubie wydaje sie byc bezpieczna co sprzyja dobrej atmosferze w zespole.

Ide w kierunku Czarnych Kotow z 2 powodow :

- w 1 spotkaniu na Stadium of Lights padl wynik 4-2 dla WBA (jak dotad w rewanzach nie bylo czystej odkretki 3za3)

- bardzo ciekawe H2H miedzy oboma ekipami :

http://www.betexplorer.com/soccer/england/premier-league/mutual-matches/?home_id=268&amp;amp;away_id=242&amp;amp;where=0

Wykluczajac mecz w ramach FA CUP z 2001/2002 roku gdzie padl wynik 2-1 dla WBA dostajemy taki oto bilans obu zespolow :

West Brom 17 7 4 6 26:25
Sunderland 17 6 4 7 25:26

Zeby wszystko mialo idealnie symetryczne odzwierciedlenie wystarczy, zeby Czarne Koty wygraly na The Hawthorns roznica 1 gola. Bardzo ciekawa teoria ktora popieram dodatkowo typem za drobne :

West Brom - Sunderland typ : Sund to win by 1 goal @ 5.50 1/10 Bet365
 
kylu88 806

kylu88

Użytkownik
QPR - Man United typ : 1 dnb @ 5.50 2/10 888sport
Piekne kursy na Rangersow - nic tylko probowac. Jak zwykle &quot;tabela&quot; wskazuje, ze skoro ostatnie miejsce gra z 1 to nie moze byc tu nic innego jak pewne zwyciestwo faworyta - coz, w Premier League juz nie raz byly wyniki ktore po prostu lamaly ta regule, i tyle.
Loftus Road w tym sezonie to obiekt goscinny dla sredniakow natomiast wszystkim mocnym ekipom QPR stawia tutaj bardzo trudne warunki. Wystarczy szybki rzut okiem i mamy :
- 0-0 Chelsea
- 1-1 Everton
- 0-0 Tottenham
- 0-0 Man City
Scisla czolowka pogubila tutaj punkty a przeciez United wlasnie do takiej grupy zespolow nalezy. United z jednej strony ma komfort psychiczny, bo przewaga 12 pktow nad drugimi Citizens daje im luz, ale czy to wlasnie nie jest czasem zgubne ? Pilkarze wiedziac, ze maja bardzo duza przewage (w historii EPL nikt nie odrobil straty 12 pktow do lidera w ostatnich 12 kolejkach, wiec de facto moznaby juz nazwac United &quot;mistrzami&quot;) moga po prostu zluzowac w psychice i dac sie podejsc tzw. lenistwu.
Harry robi co moze, zeby kolejny klub w jego trenerskiej karierze utrzymal sie w lidze na nastepny sezon. Gleboko wierze w Rangersow, pokazywali kawal dobrej pilki w paru poprzednich meczach, to sa w stanie zrobic to rowniez teraz. Z kursem czekam az beda jakies skoki, moze do 6.00 podejdzie pod wplywem masowki na United.
 
kylu88 806

kylu88

Użytkownik
Man City - Chelsea typ : 2 dnb @ 2.80 2/10 BetVictor

Kolejna proba faworyzowania gospodarzy w meczu dwoch bardzo silnych i wyrownanych ekip. Przyklady z tego sezonu, zakonczone niepowodzeniem :

Liverpool - Arsenal 0:2 1.89 3.46 4.09
Manchester City - Arsenal 1:1 1.75 3.72 4.54
Arsenal - Chelsea 1:2 2.17 3.30 3.36
Manchester United - Tottenham 2:3 1.53 4.06 6.12
Chelsea - Manchester United 2:3 2.28 3.32 3.10
Chelsea - Liverpool 1:1 1.83 3.60 4.18
Manchester City - Manchester United 2:3 2.12 3.35 3.41
Arsenal - Liverpool 2:2 2.12 3.39 3.42
Manchester City - Liverpool 2:2 1.82 3.59 4.34

Czesc kursow jest delikatnie zanizonych na gospodarzy a czesc bardzo mocno. Ilosc meczy miedzy topowymi i klasowymi ekipami w EPL ktore nie zakonczyly sie tak jak wskazywalyby na to kursy jest dosyc spora. W przypadku niedzielnego spotkania mysle, ze nie ma podstaw, zeby nie moglo sie skonczyc podobnie.

City juz dawno przestalo grac dobry futbol, wczoraj United odjechalo na 15 puntkow i to mogl byc gwozdz do trumny Manciniego i zarazem psychiki graczy Citizens. Co da dzisiejsze zwyciestwo, jesli i tak na ostatnie 11 kolejek trzeba bedzie odrobic 12 punktow (co jeszcze nikomu w EPL sie nie udalo) ? Wg mnie bardziej zalezy Chelsea ktora w czwartek - delikatnie mowiac, fartem - przeslizgnela sie do nastepnej rundy LE. Zalezy im, bo ostatnio zawodza swoich kibicow za czesto a takie mecze potrafia na nowo wskrzesic iskre zaufania na linii klub-kibice. Kurs na City zanizony, czekamy na ewentualne spadki.
 
Do góry Bottom