>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

BAH oszukał mnie na 7 tysięcy złotych

radula 5,4K

radula

Użytkownik
jesli kilku zawodników ma tyle samo bramek to o tym kto zostanie krolem strzelcow decyduje nastepnie kto ma wiecej asyst i nalezy to zsumowac i wtedy wychodzi krol strzelcow
 
lodziak 0

lodziak

Użytkownik
jedynie na naszą niekorzyść może mieć wpływ ten wpis w regulaminie - cytuję
Za zwycięzcę wydarzenia sportowego uważa się drużynę lub osobę, która została ogłoszona przez jury jako oficjalny zwycięzca w dniu rozegrania spotkania nie później niż o godzinie 24.00 (obowiązuje czas lokalny miejsca, gdzie odbyło się spotkanie). Zasada dotyczy również zakładów długoterminowych. Zmiany w klasyfikacji zwycięzcy dokonane po godzinie 24.00 nie mają wpływu na wypłatę wygranej zakładu bez względu na przyczynę zmian.
jedynie duża nieścisłość jest taka, że &quot;Królem strzelców&quot; jakiegoś meczu czy turnieju zostaje się jak sama okoliczność i nazwa wskazuje po zdobyciu największej ilości goli/bramek i to jest oczywista oczywistość.
to co wymyśliła FIFA przyznając MUELLEROWI pierwsze miejsce, doliczając jakieś wyimaginowane punkty za asysty to chyba jakieś wyróżnienie tego młodzieńca gdyż FIFA nie spodziewała się że aż tylu zawodników może strzelić identyczną ilość goli.
niestety jesteśmy na straconej pozycji (ze swej strony wysłałem prośbę przez support do BAH o zatwierdzenie mojego kuponu jako trafnego, gdyż obstawa dotyczyła króla strzelców, a nie króla asystenta) szkoda tylko tego fajnego kuponu za ponad 10 tysiaków.
nie mamy się co wk....ć oni i tak sobie z tego nic nie robią i mają nas w d...e.
oni działają tak jak banki czyli muszą zarabiać, a nie dawać zarobić. . .
 
rpg 1K

rpg

Użytkownik
Nie, jest jeden zdobywca złotej piłki i jeden król strzelców, tylko że w niektórych bukmacherach liczy się kto jest wg FIFA, a w innych liczą się tylko gole. (FIFA gole i asysty).

W Sportingbet mówi o tym punkt:
9.5 In a Dead Heat the stake money on a selection is divided by the number of runners involved in the Dead Heat. The full odds are then paid to the divided stake, with the remainder of the money lost.
Tyle, że ja stawiałem w BAH i tam w regulaminie nie ma nawet wzmianki o zasadzie Dead Heat.
 
R 1

rooney1

Użytkownik
smieszne jest to ze kolesia porobili podobno na 7 patykow a kolo dalej tam gra i znnowu sie zali ze cos nie gra. ten buk jest beznadziejny o tym wie kazdy gracz co troche w tym siedzi
 
rpg 1K

rpg

Użytkownik
Beznadziejny może jest to każdy wie, tyle, że tam zrobiłem sobie ako z tego dubla 41.40 a w całej reszcie buków miałbym ako 17-26 bo sprawdzałem.
Będziecie się kłócić, że Mueller jest królem, a my będziemy mówić, że wszyscy czterej. Tak więc dlaczego jedyny BAH uznaje wyłącznie jego, a cała reszta wszystkich?
Nie zagraliście więc wam to obojętne, a my czujemy się oszukani.
 
rpg 1K

rpg

Użytkownik
Jak dostałem odpowiedź od supportu, że wszyscy będą rozliczeni jako wygrani i po tym samym kursie to jak mam się czuć - a dostali taką wiadomość także, rafal89 i spirol, bo wszyscy się pytaliśmy, a po finale jakoś zmienili zdanie.
A swoim postem sam sobie zaprzeczasz.
 
S 42

szuwi1

Użytkownik
Powinni wyplacic chociaz wygrana z najmniejszego kursu z tych 3, czyli pewnie, ze LAKERSI zdobeda tytul idac logicznym tokiem rozumowania.
 
R 0

red-baron

Użytkownik
RPG pisales do LGA Malta?

Mam ten sam problem i czekam na odpowiedz z LGA. Jesli LGA nie rozstrzygnie zlodziejstwa BAH na nasza korzysc i nie ukara firmy odebraniem licencji w powodu braku wyplat bedzie to jeden z najwiekszych skandali w historiii bukmacherki

Informacja o BAH i Villi znajduje sie nawet na najwiekszych forach miedzynarodowych!

Zrobilem 3 tygodniowe dochodzenie po roznych forach pytajac, oraz wysylajac zapytania do firm bukmacherskich.

Na liscie mam 27 firm (wszytskie UK buki jak ladbrokes, bet365, paddypower, wszystkie skandynawskie exp, unibet, bet24, betway, wszyscy azjaci, tobet, bwin, praktycznie wszystko co sie rusza ktore dzielily kursy na kazdego z 4 zawodnikow przez 4. Polskie naziemniaki wyplacaly nawet po oryginalym kursie Ville bez dzielenia!!!

Z drugiej strony BAH jako jedyny buk na swiecie rozliczajacy Mullera jako krola strzelcow! Pytanie Why? Biorac pod uwage liczbe grajacych i skarg na forach... wychodzi ze chodzi o na prawde ogromna kase....

Uscislajac
Zaklad brzmial kto zostanie krolem strzelcow ich bylo 4
http: //sport.onet.pl/pilka-nozna/ms-2010-rpa/czterech-krolow-strzelcow-zloty-but-dla-niemca,1,3321106,wiadomosc.html

Proby tlumaczenia BAH ze Krol strzelcow = Zloty Buk sa niestety proba oszustwa, mam nadzieje ze tylko proba i LGA Malta cos z tym zrobi...
 
L 51

legionista880

Użytkownik
lekka podsuma post do lga w sprawie krola strzelcow poszedl miesiac od temu odpisali szybko ze skontaktowali sie z bahem i...koniec.kontakt sie urwal nie odpisuja ani nic uwazam ze lga robia niezly walek nie zdziwie sie jak podzielili z bahem po polowie i pracownicy maja darmowe wakacje, panowie takie sa realia my jestesmy frajerami ktorzy sponsoruja wakacje takim cieciom jak lga ktore ma byc SADEM (hahahaha) wisza mi ponad 3 tysie i nie licze ze oddzadza ale bede walczyl do konca i wam tez to radze, ZADEN MADAFAKA NIE PODSKOCZY DO POLAKA
 
rpg 1K

rpg

Użytkownik
Napisałem do nich maila 13 lipca, przedstawiłem im screeny, maile, gdzie informowali mnie, że rozliczą wszystkich zawodników, którzy strzelą najwięcej prawidłowo i bez zmiany kursu
&quot; W przypadku, gdy dwóch z zawodników zdobędzie taką samą ilość bramek (obydwoje zostaną równorzędnymi królami strzelców), zakłady zawarte na tychże zawodników zostaną rozliczone jako wytypowane prawidłowo.&quot;
Do tego również wymieniłem 10-11 większych buków i napisałem, że wszystkie rozliczały poprawnie dzieląc kurs przez 4.
Następnego dnia, tj. 14 lipca dostałem odpowiedź, że zajmują się moją sprawą.
Zdziwiłem się, że tak szybko i miałem duże nadzieje, no ale od tamtej pory już nic od nich nie dostałem, a pisałem do nich maile 25 i 28 lipca oraz 5 sierpnia na ich główny mail oraz do osoby, która zajmuje się moją sprawą. Zero odpowiedzi nawet na prośbę o ostateczne rozstrzygnięcie sprawy.
 
L 51

legionista880

Użytkownik
Napisałem do nich maila 13 lipca, przedstawiłem im screeny, maile, gdzie informowali mnie, że rozliczą wszystkich zawodników, którzy strzelą najwięcej prawidłowo i bez zmiany kursu
&quot; W przypadku, gdy dwóch z zawodników zdobędzie taką samą ilość bramek (obydwoje zostaną równorzędnymi królami strzelców), zakłady zawarte na tychże zawodników zostaną rozliczone jako wytypowane prawidłowo.&quot;
Do tego również wymieniłem 10-11 większych buków i napisałem, że wszystkie rozliczały poprawnie dzieląc kurs przez 4.
Następnego dnia, tj. 14 lipca dostałem odpowiedź, że zajmują się moją sprawą.
Zdziwiłem się, że tak szybko i miałem duże nadzieje, no ale od tamtej pory już nic od nich nie dostałem, a pisałem do nich maile 25 i 28 lipca oraz 5 sierpnia na ich główny mail oraz do osoby, która zajmuje się moją sprawą. Zero odpowiedzi nawet na prośbę o ostateczne rozstrzygnięcie sprawy.
mamy dowody mamy wszystko w zasadzie sprawa powinna sie skonczyc zanim sie jeszcze zaczela, to naprawde niesamowite swiecimy im zdjeciami po oczach ze jawnie nas oszukali a oni 50ty raz powiedza ze muller jest krolem strzelcow kiedy SAMI dzien wczesniej mowia ze licza sie same gole co przytoczyl rpg(rowniez mam to na swoim mejlu) to poprostu kpina z graczy w zywe oczy, lga od miesiaca nie wie co zrobic no kur...niech maja cywilna odwage odpisac ze &quot;buk ma zawsze racje moze sobie pokrasc a my troche chapnelismy pozdrawiamy z wakacji z malediwow&quot; wtedy ok chociaz by przyznali ze sa zlodziejami BO SĄ a nie nieodzywaja sie neta im odcieli? kazdy wie jak jest duza kasa starczy po polowe tylko dla klientow zabraklo miejsca przy stole, gdzie tu sprawiedliwosc? jak stawiac tam kolejne typy? a bah wysyla mejle ze zapraszaja do milej gry no kur...to sie w pale nie miesci to jakbym potracil czyjas matke i powiedzielbym milego dnia moze w czyms pomoc? lga powinna zawiesic buka bo sprawa idzie napewno o konkretna kase no powiedzmy sobie sami villa to najlepszy napastnik swiata kto nie stawial na niego przed turniejem? messi i ronaldo nie mogli tego wygrac poprostu a villa mial zespol ktory gral na niego i sam umiejetnosci. powiem tylko tyle NA CO JEST LGA?ktos odpowie?
 
L 51

legionista880

Użytkownik
hehe jaja jak berety lga 3 tygodnie temu napisalo ze skontaktowalo sie z bahem i poinformuja mnie o dalszych losach. czekam czekam az mysle nie no pogadam z bahem okazuje sie ze tam nikt nawet nie slyszal o mojej sprawie i pojdzie postepowanie wyjasniajace. nie wiem komu tu wierzyc najwyrazniej jedni i drudza mocno ukrecaja przy tym lody. lga ktore nic nie robi bah ktory za duzo zrobil.
 
rpg 1K

rpg

Użytkownik
Już Ci wiele razy pisałem na gadu, że sprzątaczki siedzące na chacie w ogóle mało wiedzą w takich sprawach, trudno by mi było ogarnąć sprawy wszystkich klientów, których liczy się w milionach, od tego są odpowiednie działy w firmie.
Ciekawe co by mi odpisali gdybym zgłosił wymyśloną sprawę, z innego maila prosząc o powiadomienie mnie gdy zaczną się nią zajmować, tak jak ja to zrobiłem. Czy znowu szybko ktoś by mnie wkręcał, że już nad tym pracuje.
OK, mogli nas olać, ale dlaczego tego nie napiszą?
 
L 51

legionista880

Użytkownik
a nie pomyslales ze to moze sprzataczki z lga nic nie wyslaly? jasne support baha to barany i nie mam do tego watpliwosci ale gosc sprawdzal 10 minut i sprawa nie zostala wogole skierowana do baha, akurat mysle ze lga nawet nie ruszylo dupy by cokolwiek zrobic i nasze mejle jeszcze leza jeszcze u nich, nie wiem dlaczego ale tu wierze zlodziejskiemu bahowi patrzac na &quot;predkosc dzialania&quot; lga nic mnie nie zdziwi
 
marasking 63

marasking

Użytkownik
Ja &quot;procesowałem&quot; sie kiedyś z Bet24 przez LGA , sprawe załatwili, w około tydzień miałem należną kasę (ok 1300zł). Najlepiej zadzwoń do LGA , ja tak robiłem zebym mial pewnosc ze cos sie w tym kierunku dzieje.
 
L 51

legionista880

Użytkownik
marasking tylko Twoja sprawa byla jednostka a tutaj sa napewno setki osob ktore graly ville w bahu a wiadomo jak duza kasa to duzo ciezej zeby ja odzyskac
 
rpg 1K

rpg

Użytkownik
Pierwsze czytajcie regulamin a potem płaczcie, a nie na odwrót.
Ale co ty masz do tego regulaminu?
Dalej nie rozumiesz czym się różni nagroda Złotego Buta, od tytułu Króla Strzelców?
Szkoda dyskutować z Tobą, bo Tobie to wisi czy ja dostanę swoję 10 kafli czy nie, miałem napisane wyraźnie, że stawiam na KS i nie było żadnego info, że w przypadku równej ilości bramek liczą się....
Miałem też zapewnienia supportu
Mogłem postawić w setce innych buków, miałbym 1/4 wygranej zaraz po zakończeniu MŚ, postawiłem w BAHu bo oferowali bonus w tym czasie, miałem kasę na koncie, a skoro mieli najlepszy kurs to dlaczego mam grać gdzie indziej?
A oni odstawili wała i się zasłaniają tabelą FIFA, tabelą do klasyfikacji nagrody Złotego Buta i nikt im w mordę za to nie może dać.
FIFA też za***ała sprawę wyróżniając Muellera
No ale co zrobić, nie będę tracił czasu na antyreklamę BAHA, nie będę bojkotował sensu istnienia takiej organizacji jak LGA, która sra w pory zamiast zrobić z tym porządek, bo i tak to nic nie da.
Temat chyba można zamknąć, bo i tak do niczego nie dojdziemy.
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Ty chyba czegoś nie rozumiesz, w Bahu były zakłady na KRÓLA STRZELCÓW, a u innych na to kto strzeli więcej goli, czyli przy równej liczbie goli dzielili stawkę przez liczbę graczy którzy mieli najwięcej goli. Ja zagrałem na Mullera po kursie 51 i jak zobaczyłem że mam tylko jedną czwartą wygranej też się wku... ale przeczytałem regulamin i zrozumiałem że tylko tyle mi się należało więc lepiej przeczytaj dokładnie regulamin w bahu, a nie rzucaj się że cie oszukali bo jak byś przeczytał regulamin to byś tam nie zagrał, ale że ci się nie chciało to twoja winna...
I powiedz mi kiedy był więcej niż jeden król strzelców, bo mi wydaje się że przepisy FIFA na temat króla strzelców są od dawna takie jeśli nie od zawsze.
PS
Z jakiego supportu masz zapewnienia? Z polskiego?
 
Do góry Bottom