>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

BAH oszukał mnie na 7 tysięcy złotych

tackles 2

tackles

Użytkownik
http://www.lga.org.mt/lga/home.aspx .. to jest link ,do nich udzielaj sie z pretensjami a sadze ze warto,opisz cala sytuacje podaj swoje wszystkie screeny i kopie dowodu..moze cos podzialaja, jak dla mnie to tez troche dziwna sprawa, bo buk nie powinien zezwolic na tego typu kupon po zawarciu a nie po jego rozliczeniu, no i jestem pewien ze w razie przegranej kwoty by ci nie zwrocili.. podobnie jak Vader uwazam, ze z bukami bardzo ciezko wygrac, bo za bledy buka placi gracz , a z pewnoscia maja opcje w regulaminie zabezpieczajace ich i tym beda sie bronic, jednak to dosc sensowna kwota ,zeby sprobowac cos zdzialac w lga, pare razy z bukami mialem problem co prawda z innych sytuacji wynikajace te problemy ale lga,zawsze solidnie podchodzi do sprawy i jezeli cos chcesz powalczyc to sie do nich zglos, bo dla baha temat juz jest zamkniety..
 
F 0

fasolkabolka

Użytkownik
Tak tak Bet-at-home oszukuje anuluje kupony wycofuje rozlicza po kursie 1,0 i w ogole dziwne rzeczy tam odchodza mialem taki przypadek tylko ze mialem do wygrania 64 zł okolo dlatego olalem tą kase razem z nimi. W bah to mozna sobie pograc za stawki 100 zł i wygrywac 200 lub 300 zł jednorazowo to wtedy im pasuje jak ktos zagra za wiecej to ich to denerwuje bo widza ze ktos wygrywa w dodatku duzo wiec probuja cos zrobic zeby wygrane przepadly no wiadomo to sie zdarza czasami ale troche odstawiaja. Jest regulamin ale czasami sami nie przestrzegaja tego regulaminu i co ma na to powiedziec na to biedny gracz ? No raczej nic tak mi sie wydaje nie wiem jak wy uwazacie
 
N 3

nyguss

Użytkownik
Sądzę, że bardziej wiarygodny byś był gdybyś pisał ze swojego konta. Jako user, który dziś zakłada konto i zaczyna zaraz od takiej sprawy to zawsze budzi jakieś wątpliwości...
A kogo to obchodzi skad on pisze ? Jesli jego historia jest prawdziwa to niech walczy o to,sam jestem ciekaw zakonczenia tej sprawy gdyz to ewidentna wina bukmachera
ps w ostatecznosci walcz o zwrot swojej stawki tylko,jak ci zwroca podziekuj im raz na zawsze i tyle,pzd
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
A kogo to obchodzi skad on pisze ? Jesli jego historia jest prawdziwa to niech walczy o to,sam jestem ciekaw zakonczenia tej sprawy gdyz to ewidentna wina bukmachera
ps w ostatecznosci walcz o zwrot swojej stawki tylko,jak ci zwroca podziekuj im raz na zawsze i tyle,pzd
Nie bardzo rozumiem Ciebie...
Na przykład mnie to obchodzi kto to jest. Ponieważ na forum każda osoba może mieć jedno konto na forum.
 
N 3

nyguss

Użytkownik
Nie bardzo rozumiem Ciebie...
Na przykład mnie to obchodzi kto to jest. Ponieważ na forum każda osoba może mieć jedno konto na forum.
Ale czy on sie pod kogos podszywa ? Oczernia kogos ? Jak masz taki pkt w regulaminie do zbanuj oba konta,od tego jestes.Mnie bardziej interesuje jego problem
 
tackles 2

tackles

Użytkownik
A kogo to obchodzi skad on pisze ? Jesli jego historia jest prawdziwa to niech walczy o to,sam jestem ciekaw zakonczenia tej sprawy gdyz to ewidentna wina bukmachera
ps w ostatecznosci walcz o zwrot swojej stawki tylko,jak ci zwroca podziekuj im raz na zawsze i tyle,pzd
pisal juz ze zwrocili mu stawke, najlepsza opcja dla niego wg mnie jest teraz znalezienie podobnego kuponu , na ktorym sa podobnego typu kombinacje, ale zdarzenie bylo nietrafione i bah nie zwrocil stawki za dokonanie zakladu,wtedy do lga, ale ja i tak do lga bym napisal, policja z pewnoscia ci nic nie pomoze ????
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Ale czy on sie pod kogos podszywa ? Oczernia kogos ? Jak masz taki pkt w regulaminie do zbanuj oba konta,od tego jestes.Mnie bardziej interesuje jego problem
Tak specjalnie? Czy może tak zawsze?
Znając życie i takich upierdliwych ludzi jak Ty... dam mu bana to zaczniesz pisać, że bah mi za to płaci, albo że pracuje dla bah, albo że nawet jestem kosmitą...
http://forum.bukmacherskie.com/f16/regulamin-forum-bukmacherskiego-7142.html
I. Regulamin Forum Bukmacherskiego
5. Każdy użytkownik forum może posiadać tylko jedno konto oraz nie ma możliwości zmiany nicku po zarejestrowaniu
Ciebie dotyczą te zdania:
Każdy użytkownik ma obowiązek zapoznać się z regulaminem forum oraz regulaminem odpowiednich działów.
5. Każdy użytkownik forum ma obowiązek zapoznać się z regulaminem.
Bo jak widać nie zapoznałeś się. Jak nie masz nic do powiedzenia to nie pisz.
Bez odbioru.
 
R 0

rafal89

Użytkownik
dzis zaczynam opisywac sprawe na zagranicznych forach i organizacji nadzorujacych, narazie sprawy nie ciagnalem dalej myslalem ze cos wskuram u baha, krotko mowiac polski support mnie olal a angielski pokazal ze ma gleboko w d...
 
gelo85 2,6K

gelo85

Użytkownik
Nie można łączyć takich zakładów i tyle ????
nie wiem na co Ty liczyłeś chłopie. Nic nie wywalczysz.
 
R 0

rafal89

Użytkownik
Z dniem dzisiejszym zamykam sprawe tutaj na forum, 16 dni temu napisalem wyczerpujaco do lga(organizacji zajmujacem sie hazardem) wyslalem skany dowodow i oczywiscie dokladnie co sie dzialo. Nie dostalem ZADNEJ odpowiedzi, mimo ze chodzi o duze pieniadze mam juz sprawe w nosie jak dla mnie reka reke myje niechce nikogo oskarzac ale chodzi tu o zbyt wysoka kwote zeby poprostu zwrocili, moim przeciwnikom ktorzy uwazaja ze moj kupon nie powinien zostac uznany NA STARCIE zgadzam sie ale jak ktos pisze ze DOBRZE ZE ROZLICZYLI PO KURSIE 1,0 JAK WESZLO powiem tylko tyle zycze wam przegrania kiedys podobnej kasy przez pomylke buka i moze wspomnicie moje slowa mowiac ale jak to dlaczego anulowali a ja odpowiem ANO DLATEGO, caly czas powtarzam ze jakby kupon nie zostal wogole zaakceptowany to nie ma sprawy byloby ok, ale skoro wygralem to pieniadze naleza sie jak psu buda, jezeli kiedys ktos odpowie mi z lga na mejle to porozmawiam z administracja i wkleje tutaj notke narazie temat mozna zamknac i przestrzegam innych uzytkownikow przed tym bukiem bo przez ich pomylki czy nie pomylki odebrali mi moje wygrane pieniadze, ja jesc co mam i bez tej kasy nie zbiednieje nawet jakbym ta kase mial to nie stal bym sie najbogatszym polakiem i to puenta do tego kase ma bukmacher i niech nazre sie ja do syta SMACZNEGO
 
R 0

rafal89

Użytkownik
bet-at-home zlodzieje dla nich jest 1 krol strzelcow muller okradli mnie na kolejne 3 tysiace zlotych mam nawet screena jak gosc z supportu potwierdza ze za kazde gole rozliczaja tak samo CO ZA ZLODZIEJE
 
lodziak 0

lodziak

Użytkownik
Większość bukmacherów nie pozwala na takie łącznie. Tyle tylko, że jak już przyjęli takie zakłady to ich problem- teoretycznie. Bo za błędy gracza płaci gracz. Za błędy bukmachera płaci... też gracz. Zwłaszcza w takim bahu...

Jestem ciekawy czy jeśli zakłady byłyby przegrane czy dostałbyś zwrot
bardzo trafne spostrzeżenie, dodałbym tylko że jest to wielkie cwaniactwo, oszustwo lub bardziej dosadnie zwykłe złodziejstwo ze strony BAHa
oni tylko są od zarabiania kasy nie zawsze w uczciwy sposób jak wynika z tych przykładów.
u mnie nie zapłacili za kupon gdzie wytypowałem Forlana że będzie królem strzelców - co prawda wygrana 50,-
cóż ten mój kuponik jest wart w zestawieniu z &quot;wygranym&quot; kuponem kolegi rpg, lub innymi np. rafała
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
bet-at-home zlodzieje dla nich jest 1 krol strzelcow muller okradli mnie na kolejne 3 tysiace zlotych mam nawet screena jak gosc z supportu potwierdza ze za kazde gole rozliczaja tak samo CO ZA ZLODZIEJE
To właśnie nie jest złodziejstwo! Ja w Sportingbet obstawiłem na Mullera jak stawka była ponad 50, za 2zł i wygrałem 1/4 wygranej czyli 25zł, bo u nich liczy się że cała czwórka jest królem strzelców, ale wg FIFA już tylko Muller jest królem strzelców...:-|
 
rpg 1K

rpg

Użytkownik
To właśnie nie jest złodziejstwo! Ja w Sportingbet obstawiłem na Mullera jak stawka była ponad 50, za 2zł i wygrałem 1/4 wygranej czyli 25zł, bo u nich liczy się że cała czwórka jest królem strzelców, ale wg FIFA już tylko Muller jest królem strzelców...:-|
Nie rozumiem, znajdź mi na stronie FIFA informację, że tylko Mueller został królem strzelców. W tabeli ktoś musi być pierwszy. Dali Muellera, ale Villa, Sneijder i Forlan również mają po 5 bramek i wszyscy mają tytuł króla strzelców. A Niemiec jest tylko wyróżniony, bo potem miał najwięcej asyst, ale to już nie jest liczone do króla strzelców tylko do Złotej Piłki.
Nawet w historii mundiali są we czterech wpisany jako tegoroczni królowie strzelców.
I dlaczego to ma nie być złodziejstwo, skoro mi i innym osobom oszkanym support pisał, że rozliczy wszystkich, którzy będą mieli najwięcej bramek ex equo bez zmiany kursu.
Kontakaktowałem się dzisiaj w sumie z 11 bukami, 9 z nich rozlicza tak jak Sportingbet, 2 nie odpowiedziało jeszcze. A skoro buk pisze, że rozliczy bez zmiany i teraz się przyznają do błędu to powinienem dostać całość pieniędzy. Na dodatek gdybym nie był wprowadzony w błąd to mógłbym skontrować zakład.
No i wreszcie: skoro BAH mi się powołuje na oficjalną stronę FIFY i nie uznaje pozostałej trójki jako króli strzelców to na co się powołują pozostałe buki?
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Sportingbet napisał mi że są to zakłady Head to Head czy coś takiego i dlatego 4 jest jako król strzelców.
Linku nie mogę wkleić bo nie mam 20 postów, ale na stronie FIFA widnieje:
adidas Golden Boot: Thomas Muller (Germany) - 5 goals, 3 assists
Thomas Muller&#39;s opening goal for Germany against Uruguay in the third-place play-off proved enough to earn the Bayern Munich starlet the adidas Golden Boot. Muller finished on five goals at the 2010 FIFA World Cup in South Africa, but claimed the top scorer accolade thanks to no fewer than three assists, leaving him ahead of Spain marksman David Villa and Dutch hitman Wesley Sneijder, both of whom finished on five goals but with only one assist apiece.
adidas Silver Boot: David Villa (5 goals, 1 assist)
adidas Bronze Boot: Wesley Sneijder (5 goals, 1 assist)
 
O 3

odkrywca

Użytkownik
1) Rpg człowieku zanim zaczniesz oczerniać dobrą firmie poczytaj sobie zaady i regulaminy bo w nim ajsn stoi ze w momencie kiedy kilku graczy ma tę samą lcizbę goli , o tytule decyduje liczba asyst.......
2&gt;Rafał możesz odwoływać się i do Brukseli ale stoisz na przegranej pozycji
Włacz sobie regulamin i go sobie przestudiuj bo stoi w nim że nie można łączyć zakładow na 1 rynek w tym wypadku na 1 mecz

TAKŻE ZANIM KOGOŚ OCZERNICIE POCZYTAJCIE REGULAMINY BO WSZYSCY KTÓRZY UDZIELJĄ SIĘ W TEMACIE , (NO PRAWIE) WYSZLI NA &quot;WSIOWYCH GŁUPKÓW&quot;
WIEDZA , WIEDZA I JESZCZE RAZ WIEDZA PANOWIE A UNIKNIECIE TAKICH SYTUACJI
 
rpg 1K

rpg

Użytkownik
1) Rpg człowieku zanim zaczniesz oczerniać dobrą firmie poczytaj sobie zaady i regulaminy bo w nim ajsn stoi ze w momencie kiedy kilku graczy ma tę samą lcizbę goli , o tytule decyduje liczba asyst.......
2&gt;Rafał możesz odwoływać się i do Brukseli ale stoisz na przegranej pozycji
Włacz sobie regulamin i go sobie przestudiuj bo stoi w nim że nie można łączyć zakładow na 1 rynek w tym wypadku na 1 mecz

TAKŻE ZANIM KOGOŚ OCZERNICIE POCZYTAJCIE REGULAMINY BO WSZYSCY KTÓRZY UDZIELJĄ SIĘ W TEMACIE , (NO PRAWIE) WYSZLI NA &quot;WSIOWYCH GŁUPKÓW&quot;
WIEDZA , WIEDZA I JESZCZE RAZ WIEDZA PANOWIE A UNIKNIECIE TAKICH SYTUACJI
Czyli w tych wszystkich bukach, które wypłaciły kasę za całą czwórkę również pracują idioci?
Jasno stoją zasady co do zdobywcy Złotej Piłki, a o ile pamiętam to ja zawierałem zakład na Króla Strzelców co się nie pokrywa.
Jest jeden zdobywca ZP a kilku KS

Podaj mi punkt regulaminu, który o tym mówi
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Czyli w tych wszystkich bukach, które wypłaciły kasę za całą czwórkę również pracują idioci?
Jasno stoją zasady co do zdobywcy Złotej Piłki, a o ile pamiętam to ja zawierałem zakład na Króla Strzelców co się nie pokrywa.
Jest jeden zdobywca ZP a kilku KS
Nie, jest jeden zdobywca złotej piłki i jeden król strzelców, tylko że w niektórych bukmacherach liczy się kto jest wg FIFA, a w innych liczą się tylko gole. (FIFA gole i asysty).
Podaj mi punkt regulaminu, który o tym mówi
W Sportingbet mówi o tym punkt:
9.5 In a Dead Heat the stake money on a selection is divided by the number of runners involved in the Dead Heat. The full odds are then paid to the divided stake, with the remainder of the money lost.
 
Do góry Bottom