>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

BAH oszukał mnie na 7 tysięcy złotych

R 0

rafal89

Użytkownik
Witam w bahu gram od kilku miesiecy, czytalem na ich temat sporo pozytywnych opinii totez postanowilem tam wplacic pieniadze i grac, 2 tygodnie temu postawilem 3 kupony kombinowane ktore załaczam na screenach ponizej:
(widze ze nie moge wstawic na strone screenow bo musze miec 10 postow takze zapraszam na e-mail)
chodzi o kombinacje ze mistrza wygra lakers, wygraja ja 4-3 i bedzie 7 spotkan w finale
zdjecia robione byly od razu po zakonczonym dzisiejszym spotkaniu gdzie pozytywny byl narazie 1 wynik.
Po 15-stu minutach cala kwota pojawila sie na moim koncie 9068(2049 moje+7000 z zakladow) zlotych tak jak byc powinno, myslalem ze wszystko ok i po nocce poszedlem spac nie robia skana zlecajac wyplate 2 tysiecy zlotych na konto.
Kolo godziny 17 wchodze na baha wszystkie zaklady anulowane, napisalem do supportu a tam ze system sie pomylil i jednak nie wyplaca pieniedzy BO TAK BO POMYLKA I NIE WYPLACA, jezeli bym nie mogl zrobic takich kuponow to ok zagralbym co innego, ale skoro pieniadze zostaly wygrane to bah oczywiscie anulowal to bo w systemie wydarzyl sie blad. Dziwne przeczucie ze kilka dni zliczal juz wygrany mecz nr 7 i po wyzszej wygranej calkowicie anulowal.
Chce z dniem jutrzejszym zglosic sprawe na policje, nie wiem czy to cos da napewno sa to dla mnie duze pieniadze bah wygodnicko dla siebie anulowal po wygraniu wyzszej kwoty, oddali to co ja zainwestowalem w kupony ale gdzie tu sprawiedliwosc? bah pisze ze anulowal rowniez kupony nietrafione. NO WOW REWELACJA TYLKO NA CZYSTO WYSZEDLEM O WIELE WIECEJ
Zlodziejski bukmacher angielski support tez od kilku godzin nie odpisuje, boje sie ze sprawa rozejdzie sie po kosciach, albo bede meczyl sie z nimi pol roku, jesli ma ktos jakies rady wyslucham
 
bukzaplac 5

bukzaplac

Użytkownik
Po pierwsze, to nie zgłaszaj tego na policję..., nie mają tam absolutnie żadnej władzy. Bukmachera obowiązuję prawo kraju, w którym prowadzi działalność.
Jedyne co możesz zrobić to zgłosić do organizacji nazdorującej bah - Lotteries and Gaming Authority. Na pewno rozpatrzą twoją sprawę.
Wklej screeny kuponów jak i emaili, które przysłali ci z supportu bah. Jeśli nie masz 10ciu postów skorzystaj np z imageshack.
I na jakiej podstawie anulowali ten kupon, system się pomylił? Chyba jakieś jaja robią.
 
R 0

rafal89

Użytkownik
wklejam na imageshack i niestety nie moge wysle ci screeny na priva. anulowali na podstawie takiej ze cytat - Ta sama para typów nie może być kombinowana (obowiązuje również dla zakładów ze stratą, zakładów na rezultat, zakładów specjalnych).
tylko postawic normalnie wszystko moglem, przez 2 dni dobrze rozliczal 7 mecz i nawet dzis rano dobrze rozliczyl, jestem pewny ze jakby chodzilo o 200-300 zlotych nikt by nawet tego nie zauwazyl jednak widocznie wygrana byla za wysoka i cofneli wszystko, niech nikt nie robi ze mnie tam od nich durnia kazdy wie ze wysoka wygrana to potrojna inwigilacja i widocznie nie przypasowalo im cos i zrzucili system ja tego tak nie zostawie
edit: kazdy kto chce zobaczyc skany prosze o podanie mejla tutaj na forum musze miec 10 postow
 
bukzaplac 5

bukzaplac

Użytkownik
anulowali na podstawie takiej ze cytat - Ta sama para typów nie może być kombinowana (obowiązuje również dla zakładów ze stratą, zakładów na rezultat, zakładów specjalnych).
Wg mnie 1, 2 i 3 typ nie są identyczne więc co oni p....
1. mistrz NBA - Lakers
2. Lakers wygra 4-3
3. 7 spotkan w finale
Po drugie, jeśli ich &quot;system&quot; zezwolił na taką kombinację to powini wypłacić wygraną.
A zwrócili ci środki, za które obstawiłeś?
 
R 0

rafal89

Użytkownik
tak srodki zwrocili ale co z pozostalymi 7 tysiacami? to tak jakbym wygral w totka 5-tke a oni by powiedzieli ze zwracaja za sam kupon
 
fisz 0

fisz

Użytkownik
jak nie ma w regulaminie ze nie mozna laczyc takich opcji (a w wiekszosci jak nie u wszystkich chyba nie mozna tego typu zakladow laczyc) to powinni ci wyplacic wygrana, jak jest to w regulaminie to dobrze zrobili ze wyplacili ci stawke tak wiec... idz doglebnie przeczytaj regulamin
 
R 0

rafal89

Użytkownik
jak nie ma w regulaminie ze nie mozna laczyc takich opcji (a w wiekszosci jak nie u wszystkich chyba nie mozna tego typu zakladow laczyc) to powinni ci wyplacic wygrana, jak jest to w regulaminie to dobrze zrobili ze wyplacili ci stawke tak wiec... idz doglebnie przeczytaj regulamin
tak problem w tym ze MOGLEM TO ZAGRAC i przez 2 tygodnie nie bylo zadnych problemow wszystko bylo uznane, nagle po duzej wygranej pisza przepraszamy nasz blad kaski nie ma. czy to powazne? to kradziez
 
rpg 1K

rpg

Użytkownik
A ja przed mistrzostwami świata zagrałem dubla na zwycięzcę i króla strzelców.
W innych bukach się nie dało tego połączyć, wszędzie wywalało błąd - można było jedynie stawiać w zakładach specjalnych gdzie typy te były kombinowane, a było to jedno zdarzenie, tyle, że kurs wahał się od 17-25 a jak to zagrałem w BAH jako dubla to mi wyszło prawie 42. Podobna sytuacja - obecnie nic się z kuponem nie dzieje. Napisz kiedy stawiałeś dokładnie
 
R 0

rafal89

Użytkownik
witam pisze na kuponie stawialem 3 czerwca wszystko, o to mi dokladnie chodzi zagrales dubel a jak wejdzie to moga anulowac i swoje idiotyczne - ale zaraz hola hola prosze pana a wie pan system nie zadzialal no to anulujemy i wszyscy zadowoleni.
no niestety tak to moze wygladac przymierzam sie do napisania na zagraniczne fora i do odpowiednich organow.
Dziekuje uzytkownikowi bukzaplac za pomoc gdzie co i jak napewno sprawa nie skonczy sie tylko na tym forum
 
uzytkownik-15140 306

uzytkownik-15140

Użytkownik
U żadnego bukmachera nie można takich typów łączyć bograsz w sumie coś co sprawadza się do jednego, tylko większość buków odrazu nie zezwoli na takie zakłady, osiągasz duże Ako, a w sumie typujesz jakby jeden wynik, to tak jakbyś postawił że w meczu drużyny x z drużyną y postawił na dokładny wynik 0-0 po kursie 6.0 oraz under 0,5 kurs 6.0 i i że drużyna x nie stzeli bramk po kursie 4, wskazujesz jeden wynik a osiągasz kurs 144, grając to na jednym kuponie, tak naprawdę typujesz tylko jeden wynik 0-0

Normalne zachowianie buka, nie ma się co dziwić, powinieneś wiedzieć że tak nie można, ale też nie powinni ci przyjmować tego zakładu to druga sprawa.
 
R 0

rafal89

Użytkownik
U żadnego bukmachera nie można takich typów łączyć bograsz w sumie coś co sprawadza się do jednego, tylko większość buków odrazu nie zezwoli na takie zakłady, osiągasz duże Ako, a w sumie typujesz jakby jeden wynik, to tak jakbyś postawił że w meczu drużyny x z drużyną y postawił na dokładny wynik 0-0 po kursie 6.0 oraz under 0,5 kurs 6.0 i i że drużyna x nie stzeli bramk po kursie 4, wskazujesz jeden wynik a osiągasz kurs 144, grając to na jednym kuponie, tak naprawdę typujesz tylko jeden wynik 0-0

Normalne zachowianie buka, nie ma się co dziwić, powinieneś wiedzieć że tak nie można, ale też nie powinni ci przyjmować tego zakładu to druga sprawa.
nie do konca bo to ze lakers wygra mistrzostwo to nie znaczy ze wygraja je 4-3, skoro bah zezwolil na zagranie i rozliczal poprawnie kupon to dlaczego sie im odwidzialo? no wiadomo dlaczego pytanie ile tu uczciwosci
 
rpg 1K

rpg

Użytkownik
No, ale stawiając, że będzie 4-3 w całej serii, dołożył do tego, że Lakersi wygrają i będzie 7 gier.
Ja stawiałem 30 maja, szanse małe na wejście, ale bym się zdenerwował jakby u mnie tak było. Ale Ty nie masz się już o co kłócić. Nie ustawili blokady to teraz to odebrali.
 
R 0

rafal89

Użytkownik
No, ale stawiając, że będzie 4-3 w całej serii, dołożył do tego, że Lakersi wygrają i będzie 7 gier.
Ja stawiałem 30 maja, szanse małe na wejście, ale bym się zdenerwował jakby u mnie tak było. Ale Ty nie masz się już o co kłócić. Nie ustawili blokady to teraz to odebrali.
idac takim tokiem myslenia to bah bedzie robil monopol jednemu cofnie a innemu nie, pamietaj dzis okradli mnie za jakis czas moze to byc kto inny z forum, bah bardzo wygodnie sobie interpretuje regulamin, wtedy nie cofneli to teraz tak a co to jest za argument? albo moge grac albo nie jesli kupon jest akceptowany to gramy to nie jest zabawa tylko gra o kwoty
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Większość bukmacherów nie pozwala na takie łącznie. Tyle tylko, że jak już przyjęli takie zakłady to ich problem- teoretycznie. Bo za błędy gracza płaci gracz. Za błędy bukmachera płaci... też gracz. Zwłaszcza w takim bahu...
Jestem ciekawy czy jeśli zakłady byłyby przegrane czy dostałbyś zwrot ;)
Tak przy okazji. Jak dla mnie dość ważne pytanie:
Dlaczego założyłeś nowe konto? Wstyd Ci było napisać na starym koncie, że Ciebie oszukali? Musiałeś założyć multikonto?
 
R 0

rafal89

Użytkownik
Większość bukmacherów nie pozwala na takie łącznie. Tyle tylko, że jak już przyjęli takie zakłady to ich problem- teoretycznie. Bo za błędy gracza płaci gracz. Za błędy bukmachera płaci... też gracz. Zwłaszcza w takim bahu...
Jestem ciekawy czy jeśli zakłady byłyby przegrane czy dostałbyś zwrot ;)
Tak przy okazji. Jak dla mnie dość ważne pytanie:
Dlaczego założyłeś nowe konto? Wstyd Ci było napisać na starym koncie, że Ciebie oszukali? Musiałeś założyć multikonto?
witam zalozylem nowe zeby uzytkownicy odniesli sie do tego nie patrzac na sympatie czy antypatie tylko na chlodno, oczywiscie kto jest ciekaw moge podac nazwe uzytkownika,wiem ze administracja ma moje ip to zaden wstyd
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Sądzę, że bardziej wiarygodny byś był gdybyś pisał ze swojego konta. Jako user, który dziś zakłada konto i zaczyna zaraz od takiej sprawy to zawsze budzi jakieś wątpliwości...
 
P 0

polpl

Użytkownik
Wina buka - powinien wypłacić. Że bah to dziadostwo to wiadomo od dawna, a taka akcja to potwierdza, że to buk dla dzieci grających za 2 czy 5 złotych. Bukmacher powinien od razu odrzucić taką kombinację przy tworzeniu kuponu - tak jak się to dzieję w 99.9% firmach - zdecydowanie lepszych i pewniejszych niż ta parodia bet-at-home. Walcz o swoje gdzie się da.
 
Do góry Bottom