>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Austria (Bundesliga | Erste Division) - 2011/2012

Status
Zamknięty.
G 33

green-black

Użytkownik

Końcowa tabela sezonu 2010/2011 (Bundesliga):

Końcowa tabela sezonu 2010/2011 (Erste Liga):
http://imageshack.us/photo/my-images/638/ersteliga.png/


Oficjalna strona austriackiej Bundesligi:
http://www.bundesliga.at/

Tradycyjnie austriacka Bundesliga rozpoczyna swoje rozgrywki jako jedna z pierwszych europejskich lig. Już dzisiaj sezon zainaugurują piłkarze Erste Liga (II liga austriacka), natomiast w sobotnie popołudnie,tj. 16.07, na boiska wyjdą piłkarze najwyższej klasy rozgrywkowej. W gronie zespołów, które mogą powalczyć o tytuł mistrzowski z pewnością trzeba zaliczyć obrońcę tytułu, Sturm Graz, podrażniony zeszłorocznym drugim miejscem i wzmocniony kilkoma ciekawymi zawodnikami Red Bull Salzburg, nieco gorzej wyglądają oba zespoły z Wiednia, choć zarówno Austria jak i Rapid mogą się włączyć do walki o najwyższe lokaty.
 
G 33

green-black

Użytkownik
Lustenau - LASK Linz 2.00
wynik: 1:1 ⛔

Wyjazdowym spotkaniem z FC Lustenau spadkowicze z Bundesligi, zespół LASK Linz zainaugurują nowy sezon. Poprzedni sezon był dla gości kompletnie nieudany, zdobyli oni zaledwie 19 pkt. i z hukiem spadli do Erste Ligi. Jednak przed nowym sezonem działacze postawili za cel powrót do najwyższej klasy rozgrywkowej i aby ułatwić to zadanie trenerowi sprowadzili m.in. byłych reprezentantów Austrii Rene Aufhausera (poprzednio RB Salzburg), Thomasa Mandla (z Admiry), Hannesa Aignera (Wacker Neustadt, wcześniej także Austria Wiedeń), Floriana Metza (z Austrii Wiedeń), Unverdobena (w zeszłym sezonie 13 bramek dla Altach) + kilku mniej znanych graczy. Wokół tych graczy budowany jest zespół z myślą o awansie i trzeba powiedzieć, że całkiem niezle to wygląda. Wszystkie przedsezonowe sparingi zakończyły się zwycięstwami piłkarzy z Linzu, kolejno 7-0 z Union Puchenau, 6-1 z FC Wels (obie drużyny to trzecioligowcy), 3-1 z Koszycami, 3-1 z Ribeirao Preto i 2-1 z Dynamem Budweis. Rywale może nie najmocniejsi ale wyniki robią wrażenie. Tymbardziej, że dzisiejszy rywal piłkarzy LASK, czyli FC Lustenau to typowy przeciętniak. W zeszłym sezonie zajęli oni ledwie 7 miejsce w 10 zespołowej stawce, notując przy tym najsłabszy bilans meczów u siebie w lidze (4-5-9). Z zespołu odeszli m.in. utalentowany Macedończyk Stojanovic (bramkarz, 24 mecze w zeszłym sezonie), Harun Erbek (pomocnik, 31 spotkań w zeszłym sezonie), Daniel Schopf (napastnik, 31 meczów, 9 bramek), Grisley Muniz (25 meczów), Philipp Hagspiel (defensywny pomocnik, 32 meczów),Patrick Seeger (napastnik, 33 mecze, 18 goli). W ich miejsce sprowadzano głównie juniorów i zawodników z Regionalligi, niestety nie mogę znalezc wyników ich sparingów. Patrząc na te osłabienia jestem zdania, że początek sezonu może być bardzo trudny dla Lustenau i wzmocniony kilkoma doświadczonymi piłkarzami zespół z Linzu powinien udowodnić, że powalczy o wysokie miejsca w tym sezonie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
ipococito13 107

ipococito13

Użytkownik
Sturm Graz vs Mattersburg
W sobotę o 18:30 mecze drugiej kolejki rozegra 6 zespołów w tym mecz który mnie ciekawy między mistrzem z sezonu 2010/2011 czyli Sturm Graz a Mattersburgiem. Goście w poprzednim sezonie uplasowali się na 9 miejscu (na 10 zespołów). W 1 kolejce Mattersburg przegrał u siebie 1-2 z Wiener Neustadt, natomiast Sturm zremisował 1-1 z Ried. Gospodarze grają w eLM i w 2 meczu II rundy okazali się lepsi od Videotonu wygrywając u siebie 2-0 a na wyjeździe przegrywając 3-2. Myślę że w takim meczu Sturm powinno wygrać spotkanie tym bardziej że poprzednie swoje mecze z Mattersburgiem na własnym terenie to wyniki (4-0,2-0 i 4-0).
Typ: (-1.5)1
Wynik: 2:2 ⛔
Kurs: 2.05
Pinnacle Sports
 
columba 14

columba

Użytkownik
Witam ponownie.
Tym razem kilka słów o dzisiejszym meczu na szczycie w drugiej Bundeslidze Austriackiej.
Rheindorf Altach - WAC/St. Andra
Jak mnie pamięć nie myli w zeszłym sezonie Atlach przegrała awans do Bundesligi w ostatnim pojedynku ligowym z Admirą i był to olbrzymi cios dla klubu , który był nastawiony już na grę w Bundeslidze, spowodowało to kilka ruchów w zespole. Przede wszystkim sprzedano Ione Cabrera, G. Suppana, M. Kocha i D. Schutza, którzy byli ważnymi zawodnikami dla ekipy gospodarzy. Na ich miejsce sprowadzono kilku nowych ciekawych zawodników, D. Schopf i P. Seeger . Ten ostatni zawodnik już obecnie jest najlepszym strzelcem zespołu. Jednak jak widać gra tego zespołu nie układa się na początku najlepiej choć i tak Admira zamierza walczyć o awans, ale narazie traci kilka punktów do prowadzącej Andra, która w poprzednich rozgrywkach zajęła czwarte .
WAC St. Andra jest nowym klubem w Austrii założonym raptem kilka lat temu w 2007r i od tamtego czasu rok w rok robi ogromny postęp a obecnie jest jednym z głównych kandydatów do walki o awans do Bundesligi. W przerwie letniej został wzmocniony dość znacznie przy zachowaniu starego składu z którego jedynie odeszli M. Sahanek do Kapfenberger i Gernot Suppan do... Atlach
Osobiście bardzo imponuje mi rozmach w jakim działacze z WAC dążą do celu jakim jest awans do najwyższej klasy rozgrywkowej. Ich gra jest swobodna, bardzo lubią atakować, ale i obrona nie popełnia jakiś znaczących błędów. Ten mecz będzie na pewno ciekawym widowiskiem i myślę, ze mając takich napastników po obu stronach boiska typowanie w tym spotkaniu overa 2,5 bramki jest najlepszym rozwiązaniem.
Ale patrząc na kursy zaproponowane w tym spotkaniu po prostu lekko zbaraniałem. Oczywiście rozumiem, że Altach jest z racji własnego boiska faworytem ale z całym szacunkiem nie aż takim, zęby zaproponować na nich kurs 4.50, który można znaleźć w bet365.
Przyznam się, ze długo wahałem się czy nie wybrać właśnie tego rozwiązania, jednak w końcu górę wzięła opcja bardzie bezpieczna, czyli AH+0 który i tak jest wyceniony przez rynek na 3.35.
Dla tych dla których jednak zwrot stawki jest jakimś problemem proponuję również bardzo ciekawe rozwiązanie. Podwójna szansa, które jeszcze teraz można znaleźć w cenie 2.10 na rynku.

Ale jak zwykle powtarzam to są jedynie moje przemyślenia, a pieniądze i decyzje Wasze...
Pomogło? To powodzenia i wystarczy klik w dziękuję ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
patrol22 1,4K

patrol22

Użytkownik
Piłka nożna: Austria 2
Lustenau - Grodig 1:3 ⛔
over 4.5
5.00
Bet365


Dzisiaj o godzinie 18:30 zostanie rozegrany w 2 lidze austriackiej mecz w ramach 5 kolejki spotkań. Zmierzy się w nim Lustenau (9 miejsce w ligowej tabeli) i Grodig (6 pozycja w lidze).

Lustenau kiepsko zaczęło ten sezon. 3 porażki i 1 remis. Ich wyniki to: 1-1, 2-5, 2-4, 3-0. Dwa razy padały bardzo wysokie wyniki. 50% meczy z ich udziałem kończyło się wynikiem +4.5 gola.
Groding średni początek. 2 porażki, 1 remis i 1 zwycięstwo. Co ciekawe ich mecze również kończyły się wysokimi wynikami: 2-2 i 4-2.

Dzisiaj kibice w Lustenau powinni zobaczyć kilka bramek. Obydwie drużyny notują wysokie wyniki i dziś może być podobnie. Stawiam na 2:3 dla gości, a zatem over 4.5 gola.
 
columba 14

columba

Użytkownik
Ten mecz będzie na pewno ciekawym widowiskiem i myślę, ze mając takich napastników po obu stronach boiska typowanie w tym spotkaniu overa 2,5 bramki jest najlepszym rozwiązaniem. Ale patrząc na kursy zaproponowane w tym spotkaniu po prostu lekko zbaraniałem. Oczywiście rozumiem, że Altach jest z racji własnego boiska faworytem ale z całym szacunkiem nie aż takim, zęby zaproponować na nich kurs 4.50, który można znaleźć w Bet365. Przyznam się, ze długo wahałem się czy nie wybrać właśnie tego rozwiązania, jednak w końcu górę wzięła opcja bardzie bezpieczna, czyli AH+0 który i tak jest wyceniony przez rynek na 3.35. Dla tych dla których jednak zwrot stawki jest jakimś problemem proponuję również bardzo ciekawe rozwiązanie. Podwójna szansa, które jeszcze teraz można znaleźć w cenie 2.10 na rynku.
Mam nadzieję, ze przynajmniej jedna osoba skorzystała ???? Końcowy wynik 2-1 dla Andra, czyli wszystko po pięknych kursach weszło...
 
miki9971 1,9K

miki9971

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - AUSTRIA: Erste liga
Spotkanie: Grodig - First Vienna 4:0 ✅
Typ: Powyżej 2.5 goli
Kurs: 1.65
Bukmacher: Bet365

Analiza: Wybrałem wydaje mi się, że najciekawsze spotkanie spośród wszystkich, które rozegrają się na boiskach drugiej ligi Austriackiej i w którym padnie według mnie najwięcej bramek. A mianowicie spotkanie dwóch ekip, które są dosłownie w centrum tabeli, czyli piątego Grodig, a szóstej First Vienny.
Drużyna Grodig w ostatnich spotkaniach spisywała się bardzo dobrze, o czym świadczą trzy zwycięstwa z rzędu z bilansem bramek 9-4, zwycięstwa te przedłużyły passę, bez porażki ekipy Grodig do czterech spotkań, jednak jedno spotkanie z ostatnich czterech to zwycięstwo w pucharze Austrii z ekipą Kufstein.
First Vienna natomiast, dwie porażki z rzędu, w wyjazdowym spotkaniu z Austria Lustenau (2:1) i na własnym stadionie porażka z LASK Linz (1:0).
Jeżeli chodzi o Historię spotkań pomiędzy tymi drużynami, to na brak goli nie można narzekać. W czterech spotkaniach pomiędzy tymi drużynami padło uwaga, 15 bramek, to bardzo dobry wynik, z czego 9 bramek ekipy Grodig i 6 Vienny. Raz tylko padł remis, w którym był wynik 0:0.
Myśle, że opcja powyżej 2.5 goli w tym spotkaniu to pewniak. Ekipa Grodig jest na fali wznoszącej, myślę, że wygrają to spotkanie 3:1.

PS. można uderzyć w HT/FT 2/1.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
pawelek78 1,7K

pawelek78

Użytkownik
Piłka nożna, Austria 1. Division

SV Scholz Grödig - First Vienna FC 1894

Wynik: 4:0 ✅
Typ: SV Scholz Grodig
Kurs: 1,90

expekt
Dzisiaj do analizy wybrałem spotkanie nieco dla mnie egzotycznej ligi. Jest to spotkanie Austriackiej Dywizji pierwszej pomiędzy Scholz Grodig a First Vienna. Obie te ekipy znajdują się w samym środku tabeli. Maja nawet tyle samo punktów i taki sam bilans spotkań. Ale ja więcej szans daję na zwycięstwo gospodarzy. Gracze z Wiednia nie wygrali jeszcze żadnego wyjazdowego spotkania ligowego i strzelili zaledwie dwie bramki. Grodig wygrał dwa ostatnie spotkania z FC Lustenau trzy do jednego na wyjeździe i z Hatberg także na wyjeździe. Natomiast First Vienna dwukrotnie przegrała z Linzem i Austria Lustenau. Dwa ostatnie spotkania pomiędzy tymi ekipami też przemawiają za zwycięstwem gospodarzy. Pokonali oni rywala w ubiegłym sezonie dwukrotnie trzy dwa i cztery jeden. Dodać mogę jeszcze że goście zagrają bez Markovica i Djokica obydwaj ci gracze strzelili cztery bramki. Zatem ja stawiam na gospodarzy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
fidelity 16

fidelity

Użytkownik
Pojawiła się informacja, że w drużynie Red Bull jest jakaś infekcja w szatni. Do tego drużyna jest przemęczona po meczu w pucharach. Poza tym wszystkim nie zagra ich gwiazdka Alan, a to sprawia, że całkiem śmiało możemy spoglądać na dwójeczkę w spotkaniu Red Bull-Sturm Graz. Dodatkowo kursy na Graz u buków już zaczęły pikować w dół, zatem zaryzykowanie i łapanie tego meczu już teraz może okazać się bardzo dochodowe.

Spotkanie będzie grane w Salzburgu w niedzielę o godzinie 18:30

Źródło:
http://sport10.at/home/fussball/bundesliga/686685/MagenDarmVirus-legt-RBS-lahm
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
diegoray 33

diegoray

Użytkownik
Pojawiła się informacja, że w drużynie Red Bull jest jakaś infekcja w szatni. Do tego drużyna jest przemęczona po meczu w pucharach. Poza tym wszystkim nie zagra ich gwiazdka Alan, a to sprawia, że całkiem śmiało możemy spoglądać na dwójeczkę w spotkaniu Red Bull-Sturm Graz. Dodatkowo kursy na Graz u buków już zaczęły pikować w dół, zatem zaryzykowanie i łapanie tego meczu już teraz może okazać się bardzo dochodowe.

Spotkanie będzie grane w Salzburgu w niedzielę o godzinie 18:30

Źródło:
http://sport10.at/home/fussball/bundesliga/686685/MagenDarmVirus-legt-RBS-lahm
Potwierdzam tą informację. Austriacki związek piłki nożnej odrzucił prośbę Salzburga o przeniesienie tego spotkania na inny termin.

Wynik: 1:1
Salzburg - Sturm 2
3/10 ⛔
Salzburg - Sturm X2 6/10 ✅
 
fidelity 16

fidelity

Użytkownik
No a kiedy mają punkty robić jak nie z rozbitym i do tego bardzo groźnym rywalem? Puchary to jedno, ale w lidze jak się przysypia to potem się kończy jak Lech w poprzednim sezonie i w takim klubie jak Sturm zdają sobie z tego sprawę. Poza tym, Graz ma 1 dzień więcej odpoczynku po powrocie z Białorusi, gdzie zrobił bardzo dobry bramkowy remis i do rewanżu przystąpi na dość dużym spokoju.
 
B 175

basketpicksnew

Użytkownik
Austria Liga Regionalna Ost 2011
Mattersburg II - Wiener SK 3:3 ⛔
Typ: 1
Kurs: 2.20
Buk: Bet-at-Home Stawka: 5/10


Gospodarze po czterech kolejkach mają bilans 1-1-2, w tym trzy mecze na wyjeździe. W jednym z nich udało się tylko zdobyć jeden punkt.
Na cztery kolejki, rozegrali jeden przed własną publicznością. Wygrali z obecnym liderem tabeli Austrią Wiedeń II.
Z racji, że początek sezonu jest słaby, a morale zespołu większe, gospodarze sięgają po zawodników z pierwszego składu.
Prawdopodobnie z zespołem amatorów, zagrają: David Schartner (bramkarz, 1 mecz w I zespole Mattersburga).
Ronald Spuller (pomocnik, 6 meczy w SVM), Robert Waltner (napastnik, 3 mecze), Stefan Ilsanker (pomocnik, 5 meczy), Alexander Pollhuber (obrońca, 6 meczy i 1 bramka), oraz Markus Schmidt (pomocnik).
Dodatkowo zawodnicy, którzy zostali odesłani z I składu do rezerw: Anton Pauschenwein, Manfred Rodler i Lukas Rath.
GL
 
pawel76-71927 4

pawel76-71927

Użytkownik
Erste Liga
20:30 SKN St. Pölten - FC Blau-Weiss Linz 0:1 ⛔
Myślę,że ciekawe spotkanie pod względem typerskim wygrzebałem.
Z tego co tu wyczytałem: blauweiss-linz.at , to aż 9-ciu zawodników z podstawowego składu BW Linz prawdopodobnie nie wystąpi w tym spotkaniu. Napewno linia obrony jest w rozsypce, tak więc moje propozycje:
SKN St. Pölten @1,75 6/10 Bwin
SKN St. Pölten h(0-1) @3,10 3/10 Bwin
 
patrol22 1,4K

patrol22

Użytkownik
Piłka nożna: Austria Puchar
Rapid Wiedeń - Ried 1:2 ⛔
Over 3.5 gola
3.00
Sportingbet


Dzisiaj o godzinie 16:00 zostanie rozegrany interesujący mecz w ramach pucharu Austrii. Zmierzy się ze sobą ekipa ze stolicy Rapid i drużyna Ried. Jest to 1/8 finału więc na placu boju pozostało 16 drużyn. Gospodarze w poprzednich rundach wyeliminowali Bad Voslau (wygrali 4:1) i LASK Juniors (wygrali 7:0). Jak widać w obu przypadkach potraktowali przeciwników poważnie, a co za tym idzie rozgromili dużo słabszych rywali. W obu przypadkach padł wynik wyższy niż 3.5 gola. Goście z kolei w poprzednich rundach mierzyli się z Gotzendorf (wygrali 3:2) i Groding (wygrali 3:0). Jak widać Ried również w obu przypadkach podszedł do meczu poważnie i strzelili rywalom po 3 gole. Dzisiaj moim zdaniem będzie to wyrównany mecz ale z wieloma bramkami. Stawiam na 2:2 i dogrywkę.
 
L 125

lemrak29

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Austria - ADEG Erste Liga
Spotkanie: FC Lustenau - Hartberg 2:2 ✅
Typ: over 3
Kurs: 2,1
Bukmacher: Pinnacle

Analiza:

Mecz dwóch jak dotąd najsłabszych zespołów austriackiej ADEG Erste Ligi. FC Lustenau zajmuje 9 pozycję w tabeli z 14 punktami w 17 spotkaniach, zaś Hartberg plasuje się na ostatniej, 10 pozycji również z 14 punktami w 17 meczach (Lustenau zajmuje wyższą pozycję dzięki lepszej różnicy bramek). Obie drużyny tracą po 5 oczek do plasującego się na bezpiecznym 8 miejscu Vienna FC, a zatem jedni i drudzy mają dziś o co grać. Dodam, że oba zespoły są najsłabsze w lidze pod względem ilości straconych goli (stracili odpowiednio 36 i 39), co nie powinno dziwić biorąc pod uwagę ich pozycje w tabeli. Poza tym druga liga austriacka słynie z dużej ilości bramek, a więc wszystko wskazuje na emocjonujący mecz, w którym padną co najmniej 4 gole. W każdym bądź razie kurs wart jest ryzyka.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
patrol22 1,4K

patrol22

Użytkownik
Piłka nożna: Austria 2
St. Andra - LASK Linz 1:1 ⛔
Over 2.5 gola w pierwszej połowie
5.00

Bet365


Dzisiaj o godzinie dwudziestej trzydzieści zostanie rozegrany bardzo interesujący mecz w drugiej lidze austriackiej. Zmierzy się ze sobą St. Andra i LASK Linz. Jest to mecz w ramach osiemnastej kolejki spotkań. Gospodarze po siedemnastu meczach są na drugiej pozycji w lidze i są na dobrej drodze do awansu. Zdobyli do tej pory 34 punkty. W bramkach mają bilans 41:27. Ich średnia (zdobyte i stracone) to 4.00 gola na mecz. Zaliczyli aż 11 razy over 2.5 gola na 17 meczy. Goscie depczą dzisiejszym rywalom po piętach. LASK jest na trzeciej pozycji w ligowej tabeli. Zgromadzili na swoim koncie 29 oczek. W bramkach mają bilans 28:18. Zaliczyli na 17 meczy 8 razy over 2.5 gola i aż 7 razy over1.5 gola. Zagrają dwie overowe ekipy. Gospodarze mają średnią 4.00 na mecz. Nic nie stoi na przeszkodzie aby już w pierwszej połowie kibice zgromadzeni na stadionie St. Andry co najmniej 3 gole. Stawiam na over 2.5 gola w pierwszej połowie.
 
windover 21,6K

windover

Użytkownik
SV Ried - SK Sturm Graz typ: SV Ried @ 1.95
Wynik: 1:1 ⛔

W Austrii już przed nami 19-seria spotkań i na Keine Sorgen Arena lidera tabeli podejmie piąty zespół Bundesligi. W tabeli jak zwykle ścisk i pomiędzy tymi zespołami zaledwie pięć oczek różnicy. SV nie przegrało od kolejnych dziesięciu spotkań z rzędu przy czym u siebie wygrali ostatnio cztery z pięciu spotkań ponosząc tylko jedną porażkę. W ostatnim ligowym meczu gospodarze ograli u siebie SC Wiener Neustadt (2-0) i widać ,że naprawdę w tym sezonie są mocni. Trener Paul Gludovatz także nie może narzekać także na osłabienia w swoim zespole ,bo nie zagrają jedynie napastnik Hammerer (2/0) i dwaj obrońcy Karner (4/0) z czego ten drugi Riegler (17/1) jest tylko niepewnym na to spotkanie.
Sturm Graz z kolei to ekipa własnego stadionu co wyraźnie widać po statystykach ,zajmując pierwszą lokatę w meczach domowych w takowym zestawieniu zaś wyjazdy idą im wyraźnie gorzej bilans (0-3-6) mówi sam za siebie. W ostatnich pięciu wyjazdowych spotkaniach był wywalczony tylko punkt, grając z przedostatnim SV Mattersburgem. Z drugiej stron kiepskie wyniki można zwalić także na ogromne braki kadrowe i tak dziś nie wystąpią ,zaczynając od tych najważniejszych Kienast (13/6), Dudic (11/0), Szabics (10/4), Gratzei (7/0) dalej Hölzl (9/3), Säumel (8/0), Feldhofer (8/0) pod znakiem zapytania stoją występy Klem (8/0) i Weber (17/1) wraca za to atakujący Weinberger (3/0)
Podsumowując dziś wszystko przemawia na gospodarzy zaczynając od lepszej formy ,kadrze i osłabieniach kończąc na słabych wyjazdach gości.
 
patrol22 1,4K

patrol22

Użytkownik
⚽ Austria 1
Admira - Kapfenberg
Over 3.5 gola
4.00
WilliamHill

Na dzisiaj wybrałem mecz z ligi austriackiej. Zmierzy się ze sobą Admira i Kapfenberg. Gospodarze są na 6 pozycji w lidze, a goście są na ostatniej 10 pozycji.

Stawiam w tym meczu na over 3.5 gola. Ostatnie 3 kolejki w lidze austriackiej to seria niskich underów: 0:0, 1:0 i 2:0. Na ostatnie 17 spotkań w tej lidze, tylko 2 razy padł over 2.5 gola, w tym jeden raz over 4.5 gola. Jak widać piłkarska wiosna w Austrii póki co nie jest zbyt widowiskowa. Moim zdaniem dzisiaj będzie inaczej. Liga ta należy raczej do overowych i w końcu przyjdzie taka kolejka, że wszystko wróci do normy. Jeśli chodzi o statystyki to gospodarze na 22 meczy mieli 6 razy over 3.5 gola. Nie za wiele. Swój typ opieram głównie na statystykę gości. Oni z kolei na 21 meczy mieli 8 razy over 3.5 gola. Około 40% wszystkich spotkań. Jak widać obie ekipy zaliczają wysokie wyniki.
Moim zdaniem w tym meczu wpadną 4 bramki lub więcej. Mój typ to 3:1 dla gospodarzy i over 3.5 gola.
✅
 
pawelek78 1,7K

pawelek78

Użytkownik
Piłka nożna, Austria Bundesliga
FC Wacker Innsbruck - Red Bull Salzburg
Wynik: 1:1 ⛔

Typ: Wacker Insbruck
Kurs: 2,90

bet-at-home
Dzisiaj w Austriackiej lidze dojdzie do pojedynku Wacker Insbruck z Red Bull Salzburg. Według mnie obie te ekipy mają szanse na komplet punktów w dzisiejszym meczu ale trochę więcej szans daje gospodarzom. Spisali oni się bardzo dobrze w ostatnim meczu lecz niestety ulegli Austrii Wiedeń zero do jednego co ujmy im nie przynosi. Na swoim obiekcie wygrali cztery spotkania ligowe z Admirą dwa do jednego, ze Sturmem Graz jeden do zera, Wiener Neustadt dwa do zera i z SV Kapfenberg, najsłabszą ekipą ligi trzy do jednego jak więc pokazują wyniki potrafią wygrywać i z drużynami które zajmują wyższe miejsce w tabeli. Goście są wyżej sklasyfikowani w tabeli bo zajmują obecnie trzecie miejsce w tabeli. Ostatni ich pojedynek zakończył się porażką i to na swoim obiekcie ze słabym Mattersburgiem. na wyjazdach nie radzą sobie już tak jak u siebie przegrali pięć z dziesięciu rozgrywanych spotkań. Ponadto w ekipie Salzburga zabraknie na dzisiejszy mecz dwóch podstawowych graczy obrońcę Martina Hintereggera oraz doświadczonego pomocnika Christopha Leitgeba. Zabraknie też brazylijskiego napastnika Alana który to w pięciu meczach trzykrotnie kierował piłkę do bramki rywala. Czy te osłabienia wpłyna na grę zespołu ? Moim zdaniem tak i gospodarze maja szanse to wykorzystać.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom