>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Austria (Bundesliga | Erste Division) - 2011/2012

Status
Zamknięty.
psm 921

psm

Użytkownik
vs

Śr 2012-03-21 20:30
Austria-Bundesliga
SV Ried - FC Trenkwalder Admira
typ-X⛔ (2-1)
kurs 3,35
Expekt
Dzis w austriackiej Bundeslidze dwa spotkania,ktore przykuly moja uwage i że tak powiem,aż rażą remisem.Wybrałem to z wyższym kursem bo nie mogłem się zdecydować.Zacząć by wypadało może od tego że spotkanie zapowiada się na niezwykle zacięte,w zasadzie to nie wiem dlaczego bukmacherzy tak faworyzują gospodarzy i szczerze powiem że dociekał tego nie będę.Spotykają się drużyny górnej części tabeli,Ried jest piąte,a Admira zajmuje pozycję czwartą.Oba zespoły wciąż mają szanse na puchary,bo do trzeciej Austrii tracą odpowiednio 2 i 3 pkt.Liga austriacka to liga zdecydowanie &quot;underowa&quot;,575 spotkań kończy się tam wynikiem bramkowym (lub bez) poniżej 2,5.Do tego jest to jedna z najczęściej remisujących lig Europejskich,35,1%.Do tego dodam że pierwsze spotkanie w tym sezonie oczywiście też skończyło się remisem 1-1.A na koniec jeszcze prawo serii,Admira nie zremisowała od 8 gier ligowych i w takiej lidze jest to pewnie zmora progresowiczów,także i sobie i im,bo jest ich pewnie wielu życzę dziś remisu.
VS

SK Sturm Graz - FC Wacker Innsbruck
typ X⛔ (1-0)
kurs 3,25
expekt
A to jest drugie spotkanie nad ktorym sie zastanawialem do Typow Dnia no ale wybralem tamto,tu takze typuje remis z podobnych wzgledow.​
 
patrol22 1,4K

patrol22

Użytkownik
⚽ Austria 2
WAC St. Andra - First Vienna /// 2:2 ✅
Over 3.5 gola
2.50

WilliamHill


Dzisiaj zagram typ z drugiej ligi austriackiej - Erste Liga. W meczu 26 kolejki spotkań zmierzy się ze sobą WAC St. Andra i First Vienna. Gospodarze to lider rozgrywek i są na dobrej drodze do awansu do ekstraklasy. Goście z kolei to dopiero 9 drużyna w lidze i w 10 drużynowej lidze bronią się przed spadkiem. Stawiam w tym meczu na powyżej 3.5 gola. Poniżej kilka zdań argumentujących mój typ.
Po pierwsza zagra drużyna walcząca o awans do najwyższej klasy rozgrywek z ligowym kopciuszkiem. Do tego WAC St. Andra gra na swoim terenie gdzie będą chcieli za wszelką zdobyć komplet punktów. Po drugie obie ekipy w tym sezonie zaliczają wysokie wyniki gdzie padają co najmiej 4 bramki. W tym sezonie gospodarze na 25 meczy mieli aż 12 razy over 3.5 gola co daje około 50% wszystkich spotkań. Goście na 25 rozegranych meczy mieli 10 razy powyżej 3.5 gola co jest również dobrym wynikiem. Po trzecie bezpośrednia historia spotkań między tymi drużynami obfituje w wysokie wyniki. Cztery ostatnie mecze pomiędzy WAC St. Andra, a First Vienna kończyły się wynikami: 2-3, 2-2, 1-0 i 4-0. Jak widać aż w 3 meczach była przekraczana stawiana przez mnie dzisiaj linia +3.5 gola. Moim zdaniem istnieje spore prawdopodobieństwo, że kibice w St. Andra zobaczą dzisiaj 4 gole lub więcej. Mój typ to 4:0 dla gospodarzy i over 3.5 gola.
 
kunciapek 896

kunciapek

Użytkownik
Liga Regionalna Wschód
SV Horn - FAC Team für Wien under 2,5 ✅ 1-0
2,30 Bwin

W pojedynku lidera grupy z zajmującą 15 miejsce drużyną gości nie trudno wskazać faworyta na pierwszy rzut oka, jednak patrząc na ostatnie spotkania obu drużyn widać, że drużyna z Wiednia robi wszystko, aby zachować szansę na pozostanie w lidze, czego efektem jest zdobycie w 5 ostatnich meczach 8pkt. Stąd też nie podejmuje się typowania zwycięzcy tego pojedynku. Pójdę raczej w stronę underu. Dlaczego, a no dlatego, że dziś spotykają się jedne z lepszych defensyw w lidze. Goście mimo iż plasują się na przedostatnim miejscu w tabeli stracili dotychczas jedynie 21 bramek w 21 spotkaniach, co w stawce 16 drużyn plasuje ich na 3. pozycji pod tym względem. Mniej razy piłkę z siatki wyciągali jedynie dzisiejsi gospodarze oraz znajdujący się na 2. pozycji zespół Parndorf.
W ofensywie już tak różowo nie jest. 20 bramek gości daje im 2 od końca miejsce w klasyfikacji strzeleckiej co przy najlepszej ofensywie Horn (47bramek) wygląda baaaardzo kiepsko. Liczę jednak, że goście dziś powalczą i nie stracą za wiele bramek, a że grając na wyjazdach bardziej skupiają się na obronie może świadczyć fakt, że w 10 spotkaniach stracili zaledwie 7 bramek. W pierwszym spotkaniu dzisiejsi gospodarze wygrali skromnie 1-0 i liczę, na powtórke tego wyniku dzisiejszego dnia✅. A kurs uważam za całkiem atrakcyjny.
 
groven 2,2K

groven

Forum VIP
Pellets WAC St.Andrea - FC Lustenau 2:1

Typ:
St. Andrä wygra do zera
Kurs:
2,41

Typ nieco na szybko w cieniu dzisiejszej Ligi Mistrzów. Lider Austrian 2nd league 2011/2012 podejmuje 3 od końca drużynę FC Lustenau na własnym boisku. Spodziewam się wyniku podobnego do tych jakie ostatnio notuje drużyna gospodarzy. Mam na myśli oczywiście zwycięstwo - w dodatku do zera. Tak ostatnio wygrywali dwukrotnie z rzędu, kolejno z Grodig oraz St. Polten. Drużyna gości jest nadal niepewna ligowego bytu. Każdy mecz może być dla nich decydujący. Jednak nie mają oni takiej siły ognia w ataku jak ich dzisiejsi przeciwnicy, którzy strzelili około 20 bramek więcej. To oni są faworytem dzisiejszej potyczki, bowiem stadion na którym rozgrywają mecze to prawdziwa twierdza 8-5-2, więc myślę że dzisiaj dadzą również radę. FC Lustenau na wyjazdach nie spisuje się zbyt dobrze 3-2-9, a teraz jeszcze czeka ich wyjazd do lidera, który potrzebuje wygrać to spotkanie aby zbliżyć się znacząco do awansu, do najwyższej kasy rozgrywkowej w Austrii. FC Lustenau od 3 meczy wprawdzie niepokonane, lecz wystarczy popatrzeć z kim grali - ostatni Hartberg TSV, przedostatnia Vienna i średniak ligowy LASK Linz. Kurs na czysty win gospodarzy bardzo mizerny, więc poszukałem czegoś bardziej soczystego :wink:
 
kunciapek 896

kunciapek

Użytkownik
Liga Regionalna Zachód
USK Anif - Wattens over 2,5 0-0
1,60 Bwin
Dziś o 17:00 dojdzie do ciekawego pojedynku w grupie zachodniej austriackiej ligi regionalnej. W pojedynku na szczycie tabeli USK Anif (2 miejsce w tabeli i 53pkt) podejmie lidera z Wattens (57 pkt). Do końca rozgrywek pozostało jeszcze 7 kolejek, jednak dziś jeśli gospodarze doznają porażki, przewaga wzrośnie do 7 pkt i sprawa awansu do wyższej klasy znacznie się oddali. Jednak biorąc pod uwagę, że WSG w obecnym sezonie nie przegrał jeszcze spotkania odpuszczę typowanie 1X2. Chociaż patrząc na wyniki osiągane przez USK na własnym stadionie (11 spotkań - 10 zwycięstw i remis) można byłoby spróbować na win gospodarzy. Ja jednak pójdę w stronę over 2,5.
Oba zespoły to przede wszytskim świetne formacje ofensywne. Anif - 60 bramek w 23 spotkaniach (średnio 2,61 bramki na mecz), Wattens 51 bramek (2,22 na mecz). Gospodarze oprócz tego, że dużo strzelają również sporo tracą, bo aż 31 razy bramkarz wyjmował piłkę z siatki. Jeśli Anif chce zniwelować stratę do lidera musi to spotkanie wygrać, a wiadomo, że aby wygrać trzeba atakować i tu może nadarzyć się okazja do strzelenia bramki, przez duet napastników z Wattens - Zangerl (16 bramek) oraz Hesina (14). Anif na 11 spotkań rozegranych na własnym stadionie zanotował aż 9 razy over 2,5. Historia pojedynków pomiędzy obiema ekipami również zdaje się potwierdzać mój typ:
 
gumbi82 526

gumbi82

Forum VIP
Spotkanie: SAK Klagenfurt – Sturm Graz II
Typ: 1
Kurs: 1.70
Bukmacher: Sportingbet

Analiza:

Bardzo interesująco zapowiada się nam pojedynek będący 25 kolejką Austriackiej ligi regionalnej (3 liga w hierarchii Austriackiej piłki klubowej) w którym to zmierzą się zajmujący aktualnie 4 miejsce w tabeli zespół SAK Klagenfurt z 12 Sturm Graz II. Gospodarze tego meczu w ostatnim czasie są w bardzo dobrej dyspozycji a w 12 dotychczasowych występach na własnym stadionie zdołali oni 9x odnieść zwycięstwo oraz 1x zremisowali zdobywając przy tym 20 bramek tracąc 8 co wyraźnie świadczy o ich sile na własnym terenie. Goście natomiast walczą o ligowy byt na przyszły sezon lecz ich ostatnia postawa pokazuje, że cel ten będzie bardzo trudny do zrealizowania. Warto wspomnieć jeszcze o ich dotychczasowym bilansie spotkań wyjazdowych w których to na 12 gier zdołali zaledwie 1x zwyciężyć oraz 4x zremisować strzelając przy tym 11 bramek a stracili 21. Reasumując myślę, że warto tutaj zaryzykować i postawić na wygraną gospodarzy.

2:2 ⛔


Spotkanie: Leoben - Allerheiligen
Typ: 2
Kurs: 2.85
Bukmacher: Maybet

Analiza:


Bardzo interesująco zapowiada się spotkanie Austriackiej ligi regionalnej mitte w którym to zmierzą się zajmujący obecnie 3 pozycję w tabeli zespół Leoben z 6 Allerheiligen. Gospodarze tego spotkania po bardzo dobrej serii 3 wygranych spotkań z rzędu polegli ostatnio na wyjeździe 2:1 z 9 obecnie w tabeli Union ST. Florian co zapewne obniżyło morale zespołu który na 6 kolejek przed końcem ma stratę do prowadzącego Grazer AK 18 punktów. Goście natomiast odwrotnie do Leoben byli w kryzysie do ostatniej kolejki w której to przełamali się pewnie pokonując na wyjeździe walczący o pozostanie w lidze rezerwy Sturm Graz 1:3 co moim zdaniem znacznie odbudowało morale zespołu. Warto wspomnieć jeszcze o 2 ostatnich pojedynkach po między tymi zespołami rozegranymi u dzisiejszych gospodarzy i tak 1x padł remis a 1x zwyciężyli goście 1 kwietnia ubiegłego roku 0:2. Reasumując myślę, że warto zaryzykować i pobrać tutaj 2 po dobrym kursie.


1:1 ⛔




Spotkanie: Team Wien - Ritzing
Typ: 1
Kurs: 2.00
Bukmacher: BWIN

Analiza:

Bardzo ciekawie zapowiada się nam pojedynek kolejny pojedynek Austriackiej Ligi Regionalnej tym razem po między 14 w tabeli ost Team Wien z 9 Ritzing. Gospodarze tego meczu walczą o ligowy byt w tym sezonie mając obecnie stratę 1 punkta do 13 bezpiecznej pozycji na której aktualnie znajdują się rezerwy Admiral. Ostatniej występ gospodarzy wyraźnie pokazują, że nie złożyli oni broni i będą walczy o pozostanie do ostatniej kolejki a najlepszym tego dowodem jest ich wygrana 3:0 z wice liderem rezerwami Rapidu Wiedeń czy chociażby wygrana 1:2 z rezerwami Admirała który również walczy o pozostanie w lidze po czym wygrana 2:0 z 3 w tabeli Parndorf. Goście natomiast w ostatnim czasie grają bardzo nie równo przeplatając dobre spotkania z tymi poniżej oczekiwania i tak np. wyjazdowa wygrana 0:1 z 15 w tabeli Sollenau czy chociażby ostatnia porażka u siebie 1:2 z rezerwami Rapidu Wiedeń. Powracając do tego spotkania wydaje mi się, że to gospodarze będą w lepszej dyspozycji stąd pobieram tutaj 1.

0:0 ⛔
 
adammac 0

adammac

Użytkownik
Zostawiłbym tutaj takowe argumenty i zwrócił uwagę na:

Leoben v Allerheiligen - u gospodarzy bojkot treningu, zagrają praktycznie samymi młodzieżowcami - kilka buków wycofało już ten zakład. Złapcie jak macie gdzie - Betsson, Sportingbet itp.

DNB 2 teraz w Betsson za 1,82, bądź x2 za 1,42.
 
kunciapek 896

kunciapek

Użytkownik
Wiener Neustadt - Sturm Graz ✅ 0-0
under 2,5
@ 1,85 Bah
Spotkanie 9. w tabeli Wiener z będącym obecnie na 5. miejscu Sturmem. Obie ekipy walczą o zgoła odmienne cele. Gospodarze jeszcze bez pewnego utrzymania w lidze - na 4 kolejki przed końcem mają 9 pkt przewagi nad ostatnią drużyną. Goście natomiast cały czas z nadziejami na Europejskie Puchary - 2 pkt straty do miejsca dającego prawo startu w kwalifikacjach Ligi Europy. Co ciekawe dziś zmierzą się również Austria Wiedeń z Admirą, czyli dwa zespoły z którymi Sturm walczy o puchary. Teoretycznie faworytem są goście, jednak patrząc na ich formę na wyjazdach (1-8-7) nie zdecyduję się na nich postawić. Wybieram under 2,5. Dlaczego??? Otóż:
Wiener w 2012 roku rozegrał 8 spotkań i aż 7 zakończyło się underem. Co ciekawe przegrali oni tylko ostatnie spotkanie z Austrią Wiedeń (1-4), pozostałe 7 spotkań to remisy (6 razy 0-0!). Jak widać gospodarze nie kwapią się zbytnio do zdobywania bramek, ale też ich nie tracą.
Sturm Graz natomiast w bieżącym roku wyjeżdżał na mecze 6 razy i 6 razy padał under 2,5 (1-4-1). Uważam, że obie drużyny bardziej skupią się na tym, aby meczu nie przegrać i większą siłę włożą w defensywę aniżeli w zdobywanie bramek co zaowocuje underem. A jak będzie przekonamy się już za niespełna 6 godzin :wink:
 
pirelli 739

pirelli

Forum VIP

FC Lustenau - Altach
Sytuacja jest dosyć jasna i klarowna pozostały trzy kolejki do końca i FC Lustenau walczy z First Vienna o pozostanie w lidze. Przegrana ekipa zagra w barażach o utrzymanie. Z racji, że sezon zbliża się do końca, drużyny jak np. Altach grają już trochę jakby &quot; o pietruchę&quot; Może i to dobrze, bo jest okazja do gry dla piłkarzy, którzy w trakcie sezonu nie było raczej bardzo eksploatowani. Tak czy inaczej w ekipie gości nie wystąpi dzisiaj napastnik Seeger (27/11), dodatkowo nie pewny występu jest najlepszy strzelec zespołu Correa (30/14).
Pozatym wydaję się, ze na trzy kolejki przed końcem gospodarze są mega zdeterminowani do walki o pewny ligowy byt. Tym bardziej, że w następnej kolejce mają niesamowicie ciężki mecz z Austria Lustenau, która z kolei ma parcie na bezpośredni awans. Tak więc piłkarze FC muszą szukać punktów już w dzisiejszym meczu z niegrającym już praktycznie o nic piłkarzami Altach.
Ja się trochę podpalam na gospodarzy i gram na ich over bramkowy. Sezon się kończy potrzebują punktów, tym bardziej jeszcze mecz na własnym obiekcie więc może się uda.
aaa i jeszcze takie ciekawe H2H z ostatnich 8 spotkań.
Typ: FC Lustenau over 1.5 gola @2.10 ✅[ 2:2]
bet365
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
patrol22 1,4K

patrol22

Użytkownik
⚽ Austria 2
Lustenau - Hartberg
Over 4.5 gola
4.75
Sportingbet


Na dzisiaj wybrałem mecz z 2 ligi austriackiej. W meczu 36 kolejki zmierzy się ze sobą Lustenau i Hartberg. Gospodarze to 8 drużyna w ligowej tabeli, a goście plasują się na ostatniej 10 pozycji. Gospodarze muszą wygrać ten mecz aby uniknąć spadku z ligi natomiast goście już od kilku kolejek grają ze świadomością, że od przyszłego sezonu grają ligę niżej. Stawiam w tym meczu na over 4.5 gola.
Po pierwsze Lustenau musi wygrać. Grają przed własną publicznością z najsłabszą drużyną ligi. Jest pewność, że będą atakować bo mają ściśle określony cel na ten mecz. Po drugie obie ekipy w tym sezonie zaliczają wysokie wyniki. Gospodarze na 35 meczy mieli 7 razy over 4.5 gola, a goście na tyle samo spotkań zaliczyli również 7 razy +4.5 gola. Po trzecie w meczach pomiędzy tymi drużynami zawsze pada sporo bramek. Ostatnie wyniki meczy rozgrywanych pomiędzy Lustenau, a Hartberg to 3:0, 2:2, 2:0, 1:1, 3:1, 2:2. Jak widać na 6 spotkań 3 razy było o włos od stawianego przez mnie dzisiaj pułapu bramkowego (over 4.5). Moim zdaniem dzisiaj ten mecz wygrają gospodarze. Stawiam 4:1 dla Lustenau.
 
P 31

pantryx1993

Użytkownik
Dyscyplina: AUSTRIA: Erste liga - Spadek
08.06.2012 19:00
Hartberg - Grazer
Typ: Grazer
Kurs: 2,80 Sportingbet
Analiza:
Jutrzejszego dnia dojdzie do decydującego spotkania w ramach fazy play-off w 1 lidze Austriackiej. O pozostanie w Austriackiej Erste lidze będzie ubiegać się ekipa Hartberg, jej rywalem będzie zwycięzca Ligi Regionalnej Centralnej w Austrii czyli drużyna Grazer. Będzie to już drugie i decydujące spotkania w tej fazie. W pierwszym spotkaniu drużyny zagrały na stadionie Grazera, gdzie po zaciętym ale jakże strasznie defensywnym spotkaniu padł remis 0:0 według mnie faworytem do awansu i grania za rok w Erste lidze są piłkarze Grazera. Mimo tego, że w roli delikatnego faworyta stawia się drużynę Hartberg ja decyduję się zagrać na ekipę Grazer. Otóż dlaczego, za ekipą Grazera przemawia ich świetna gra przez cały sezon na wyjazdach jak i u siebie zatem nie powinno im przeszkadzać to gdzie grają. Ale według mnie głównym aspektem, który przemawia za ekipą Grazera jest liczba rozegranych meczy w sezonie, która zdecydowanie przemawia za Grazerem. To Ci piłkarze świetnie prezentowali się przez cały sezon, który w ich przypadku trwał zaledwie 30 spotkań, każdy wie, że lepiej gra się drużynie, która przez cały sezon wygrywała czują oni ulgę psychiczną a przede wszystkim fizyczną. Ich przeciwnicy rozegrali o 6 spotkań więcej a na dodatek większość z nich to spotkania kończące się porażkami. Sądzę, że i ten mecz zakończy się przegraną drużyny Hartbergera i w końcu opuści on pierwszą ligę Austriacką.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom