>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Australian Open 2016 - turniej główny

Status
Zamknięty.
S 28K

sobolekk

Użytkownik
Williams vs Radwanska 2 5,95 bet365
Ja rozumiem ze to Serena, najlepsza rakieta swiata ale ten kurs to jakies wolne zarty.
Radwanska od pazdziernika nie przegrala, wygrywa wszystko co sie da, poza tym to jest tylko WTA, tu sie rozne rzeczy dzieja, na pewno nie daje sie takich kursow na porazke 4 rakiety swiata gdy nie przegrala od pazdziernika.... Zgadzam sie Serena faworytka ale ten kurs to nieporozumienie, dalbym moze kurs 3,50
 
1 409

153040

Użytkownik
Williams vs Radwanska 2 5,95 bet365
Ja rozumiem ze to Serena, najlepsza rakieta swiata ale ten kurs to jakies wolne zarty.
Radwanska od pazdziernika nie przegrala, wygrywa wszystko co sie da, poza tym to jest tylko WTA, tu sie rozne rzeczy dzieja, na pewno nie daje sie takich kursow na porazke 4 rakiety swiata gdy nie przegrala od pazdziernika.... Zgadzam sie Serena faworytka ale ten kurs to nieporozumienie, dalbym moze kurs 3,50
Bardzo dobry i odpowiedni kurs.
To ze od pazdziernika nie przegrala chyba nie ma nic wspolnego z tym pojedynkiem tak jak Serena nie ma nic wspolnego z reszta zawodniczek WTA.
To jest Smoczyca ktora wszystko pozera i te pierdy serwisowe Agnieszki tez pożre.
Obstawiam 6:3 6:3 dla Smoczycy i to lepiej grac niz sie łudzić ze Aga utrzyma serwis.
 
machiavelli 1,5K

machiavelli

Użytkownik
Powiedzmy sobie szczerze. Każdy bet w stronę Radwańskiej to bet patriotyczny by się lepiej oglądało i również tak stawiam od po prostu dla większych emocji, ale szanse na zwyciestwo są bardzo nikłe.
 
hektor1 703

hektor1

Użytkownik
Serena Williams - Agnieszka Radwańska
Najwięcej podwójnych błędów serwisowych; Williams @ 1,44 Unibet
Najwięcej podwójnych błędów serwisowych; Williams -0,5 @ 1,72 Unibet


Nie będę się rozpisywał na temat dwóch pań, bo szczegółowo zrobili to moi poprzednicy w swoich analizach, natomiast zajmę się serwisem, czyli to co interesuje nas najbardziej, a przynajmniej mnie.
Polka versus Amerykanka. Podałbym jeszcze jedno porównanie, ale zostałbym wyzwany od rasistów, więc sobie daruje. Do rzeczy - Serena w tym turnieju serwuje na bardzo wysokim poziomie, trafiając pierwszym podaniem, piłka osiąga prędkości zbliżone 200km/h. W pięciu poprzednich meczach popełniła 9 podwójnych błędów, odpowiednio 2, 3, 0, 1, 3. Nie jest to zły wynik, jednak porównując ją pod tym względem z Radwańską, to lepiej wypada Polka. Isia popełniła do tej pory tylko 5 DF&#39;ów na kortach w Melbourne.
W serwisie Polki nie ma tak wielkiego ryzyka, co w serwisie Amerykanki, co będzie skutkowało mniejszym ryzykiem na podwójne błędy. Panie spotykają się na poziomie półfinału, sam uważam, że Agnieszka może tylko, powtarzam może wygrać. Będzie mogła do tego meczu podejść bardziej na luzie, bez większej presji. Williams natomiast zawalczy o finał i o możliwość wyrównania rekordu pod względem wygranych turniejów wielkoszlemowych. Na pewno nie będzie chciała powtórzyć wpadki z US Open, gdzie to właśnie odpadła niespodziewanie w SF z Robertą Vinci.
Według mnie podane typy są naprawdę dobrą opcją na to spotkanie. Kursy niczego sobie. Myślę, że warto spróbować.
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Mirza/Dodig-Hingis/Paes 2-0
Mirza/Dodig 3.00 betway✅✅✅ IZZI

Tak, tak, to Leander z Martiną od jakiegoś czasu grają wspólnie i koszą te mixtowe Szlemy, ale głównie dlatego, że często trafiają się w grze mieszanej przypadkowe pary nietworzone z głową. Tutaj dostają wreszcie solidną parę, która miała okazję zagrać wspólnie na IPTL. Nie chodzi tutaj raczej o to, że Sania z Ivanem złapali dzięki temu jakieś wielkie zgranie, a po prostu pokazali, że są w stanie ze sobą skutecznie współpracować. Panie praktycznie na równym poziomie, może Hinduska ma lekką przewagę ze względu na swoją siłę uderzeń. Co do panów, to Paes zdaje się powoli schodzić ze sceny. W deblu ma coraz mniej argumentów, w mixcie wygląda to jeszcze jako tako. Tutaj jednak Dodig powinien wyglądać lepiej. Mniej ogrania w grze mieszanej, ale może to nadrobić na serwisie, jak i nawet w wymianach. Jak wspomniałem, głównym atutem Hingis i Paesa będzie to, że występują ze sobą już po raz kolejny na Wielkim Szlemie, jednak ich rywale nie są bez szans, więc kurs w okolicach 3.00 uważam za godny próby.
Hingis/Mirza-Hlavackova/Hradecka 2-0
Hingis/Mirza 1.18 Unibet
✅✅✅
Kolejny mecz z udziałem Martiny i Sanii. Santina jedzie równo i ma już ponad 30 meczów wygranych z rzędu. Istna rewelacja i nie widać na horyzoncie pary, która mogłaby je zatrzymać. Kolejny Szlem na wyciągnięcie ręki i dziewczyny powinny go zdobyć. Czeszki dobra drabinka tutaj, nie dostały żadnej naprawdę klasowej pary oprócz Chanek, które jednak postanowiły przegrać mecz ze stanu 6-2;5-2. Dzięki temu udało im się dojść tak daleko, co dla nich jest sporym sukcesem i dzięki temu finałowi mocno podbudują sobie ranking. Szwajcarka z Hinduską uzupełniają się na korcie, nie potrzebują jakiegoś genialnego serwisu, gdyż w wymianach i przy siatce są bardzo skuteczne. Co ważne, może najważniejsze nie popełniają wielu błędów, a Czeszkom zdarza się to czasami wręcz seriami. Wystarczy przypomnieć mecz z Chankami, gdzie Lucie z Andreą straciły aż 17 punktów z rzędu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
wawo 6,5K

wawo

Użytkownik
Agnisia Isia Radwanska juz I setem poskaladala wasze handicapy, no ale ciezko cos ugrac jesli I serwisu nie ma w ogole, a drugi to maks 120km/h. Tak niestety jest jesli sie wyciaga statystyki po 30 wygranych meczach z czego 90% bylo z chinskimi nołnejmami.

II set troche lepiej ale to za sprawa spuszczenia z tonu Williams.
Poki Agnisia Isia Radwanska nie nauczy sie troche lepiej serwowac a nie zrobi tego juz prawdopodobnie nigdy nie bedzie regularnie ogrywac zawodniczek typu Williams Azarenka czy Sharapova. No ale coz, mecz trwa.

Edit:
No i po meczu. Troche walki jednak bylo ze strony Agnisi Isi Radwanskiej, ale to bardziej Williams chciala wygrac II seta na stojaco co w sumie koniec koncow jej sie udalo.

6-0 6-4
 
tarki16 5,2K

tarki16

Użytkownik
Kerber +6.5 gema 1.70 Pinnacle ✅ ANGI - JESTEŚ WIELKA, BRAWOOO!!!

Nie mam tutaj żadnych wątpliwości, co do tego, że Amerykanka wygra ten finał, bo prezentuje tutaj bardzo dobrą, wyrównaną formę. Niemniej jednak Niemka, polskiego pochodzenia na pewno tanio skóry nie sprzeda. Nie miałem wątpliwości, co do linii gemowej wystawionej na Serene w meczu z Radwańską, teraz jednak wolę spróbować w drugą stronę, bo Kerber, w porównaniu do Polki, nie tylko potrafi zagrać genialnie w obronie, ale również przyspieszyć akcję i zagrać agresywnie, co będzie kluczowe, żeby powalczyć z liderką światowego tenisa i sprawić jej sporo problemów. Do tego Angi posiada zdecydowanie lepszy, wyrzucający serwis w porównaniu do Iśki. Oczywiście, w dużej mierze wszystko zależy od Williams, ale zdarzają się u niej przestoje, które były widoczne w 2 secie, gdzie Polka była w stanie powalczyć. Kerber nie może tylko wyjść na mecz przestraszona, ale moim zdaniem wie, że nie ma nic do stracenia, że osiągnęła tutaj finał, o czym raczej przed rozpoczęciem Szlema nie myślała. Z Azarenką zagrała kapitalnie, i tylko powtórzyć taką grę w finale i będzie dobrze. Amerykanka to wygra, ale hc Kerber powinna pokryć.
 
Otrzymane punkty reputacji: +29
obc 119

obc

Użytkownik
Jak to mówią Królowa jest tylko jedna, Król zresztą też
Polecam AKO Serena + Novak 1.15+1.20
Ogólnie 1,38 STS za grubą stawkę do pogrania, bo ja inaczej tego nie widze
Po pierwsze to przydałyby się jakieś argumenty za tymi typami, gdyż to nie jest temat z kuponami. Po drugie serio po realnym 1.21, skoro gdzie indziej można złapać prawie 1.40?/Macko18
 
wawo 6,5K

wawo

Użytkownik
FINAŁ! Cóż można powiedzieć. Tak być musiało. Przed turniejem Williams to wielka niewiadoma. Rzekoma kontuzja. Krecz w HC w Wolfe. Niekorzystne losowanie w I rundzie - Giorgi. To wszystko wpłynęło na dość wysoki kurs na końcowe zwycięstwo. Dodatkowo kilka kandydatek - przed turniejem - realnych kandydatek do zagrożenia Serenie, rywalek które miały przeszkodzić jej w rozpoczeciu od nowa marszu po klasycznego szlema.
Halep, Radwańska, Azarenka, Szarapowa. To cztery główne. I w mojej opini przed turniejem jedyne realne. Podkreślam przed turniejem bo tak samo jak wielu ekspertów niewiadomą była dla mnie forma, podejscie oraz zdrowie Sereny. Jak wiemy Halep odpadła zanim turniej sie dobrze nie rozkręcił. Szarapowa niby dobrze, pewnie, ale w meczu z Williams jak zwykle spuchla. Agnisia. No cóż tutaj raczej marzenia scietej głowy, pompowanie balonika przez komentatorów ES oraz media i skonczyło się jak zwykle. Popraw Agnisia serwis to powalczysz!
W trakcie turnieju patrze, myślę, analizuje. No kurcze nie ma opcji! Williams - Azarenka w finale.Drabinka, forma, wszystko na to wskazuje ze znowu ktoś może powalczyć z Williams i może wygrać w sportowej walce. Nie gdy ta jest nie w pełni dysponowana. No ale...
Pojawiła sie ta której nie bralem pod uwage mimo dobrego wystepu przed AO. Przegrywa finał z Azarenka. Dopiero finał. I cóż, niespodzianka w QF. Kerber wygrywa z Azarenka 2-0, mimo ze w II secie miala 2-5 0-40. Mecz z Konta to taka troche formalność, brytyjka powalczyla ale czuc było kto dominuje, kto jest lepszy, kto zagra w finale przeciwko Williams.
Jakie są szanse, napewno mniejsze niżeli byłaby to Azarenka - na papierze. W rzeczywistości turniej pokazał że Kerber trzeba było zaliczyć do tego grona które może powalczyć o końcowe zwycięstwo. Może powalczyć ale...
Uważam, że w finale z Serena nie wygra. Gdyby to była każda inna runda. Miałbym wątpliwości. Serena lubi wyrgywać mecze na stojąco. Przykładu szukać nie trzeba daleko. Mecz z Agnisia. Mocno weszla w mecz 6-0. Zobaczyła ze Agnisia nie stawia żadnego oporu to lekko odpuscila bo i po co forsować jeżeli można na relaksie mecz ogarnąć, no i ogarnęła, bo jak juz trzeba było to przycisneła i do widzynia.
Ktoś pamięta jakis finał wielkoszlemowy Williams, który przegrała? Jak dobrze licze to cztery. Przeciwko siostrze 2001 USO oraz 2011 przeciwko Stosur, gdzie była faworytką również USO oraz dwa razy na Wimbledonie przeciwko Szarapce oraz siostrze. Pozostałe finały wygrywała, przeważnie łatwo.
Czysto statystycznie Kerber ma szanse własnie takie jak mówią kursy 1.11-6.5
Czy będzie sensacja? Nie sądze. Czy jest to LOKOMOTYWA? Na to wygląda.
Przekonamy się za pare godzin. Ja uważam, że warto ulokowac pare tys. w Williams bo ciężko o pewniejsze typy.
Williams 1.11 bet365 ⛔
Jako ciekawostke ze statystyk warto spróbować:
Kerber wygra I set i przegra mecz 8.0 ⛔
 
madman01 12,5K

madman01

Użytkownik
Kapitalny mecz Angiee! Pokazała że Serene da sie pokonac w finale szlema! Zwyciężyła wolą walki! Przeszła do historii! Bardzo dobry mecz takie pojedynki chce sie oglądać!
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom