>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Australian Open 2016 - turniej główny

Status
Zamknięty.
merida1879 604

merida1879

Użytkownik
Konta J. - Zhang S. 2:0 - 2,45 (to było wczoraj)
Zhang under 6,5 - 1,40

Jeśli Brytyjka zagra swój tenis, to Chineczka nie powinna ugrać nawet 6g w całym meczu.
Zhang doszła do ćwierć finału ogrywając kontuzjowaną Amerykankę Keys, ktoś kto oglądał wie o czym piszę. NIe ma co charakteryzować zawodniczek i rozpisywać się nad każdym z nich z osobna. Ludzie którzy śledzą AO już zacierają ręce na ten typ, czas oskubać buki - Powodzenia
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
machiavelli 1,5K

machiavelli

Użytkownik
Konta J. - Zhang S. 2:0 - 2,45 (to było wczoraj)
Zhang under 6,5 - 1,40
Jeśli Brytyjka zagra swój tenis, to Chineczka nie powinna ugrać nawet 6g w całym meczu.
Zhang doszła do ćwierć finału ogrywając kontuzjowaną Amerykankę Keys, ktoś kto oglądał wie o czym piszę. NIe ma co charakteryzować zawodniczek i rozpisywać się nad każdym z nich z osobna. Ludzie którzy śledzą AO już zacierają ręce na ten typ, czas oskubać buki - Powodzenia
Brytyjka i Chinka grają turniej życia, żebyście się nie przejechali z tą Kontą
 
andre@ 4,3K

andre@

Użytkownik
Agnieszka Radwańska 4.39 STS⛔ Serena poza zasięgiem, Aga powodzenia w dalszej częsci sezonu!

@ Aga w/g mnie gra swój optymalny i najlepszy tenis w karierze.

@ Mentalnie wygląda świetnie. Widać, że jej związek z Celtem jest ok. Fajnie jak dziewczyna w tym wieku ma oparcie u kochającego faceta.

@ W końcu gra agresywnie, na tak, żyje na korcie! Do swojej ściany dołożyła więcej iskierek.
Widać u Agnieszki mocną przebudowę mentalną.

@ Jeżeli Amerykanka odrobinę się zdrzemnie, zlekceważy, wkradną się nerwy to Aga wygra. Z pewnością będzie miała swoje okazje.

@ Aga w końcu zaczęła coś porządnego jeść, tak trzymać.

@ Byłem raczej sceptykiem co do zwycięstwa Szlema przez Age. Polka jednak wygra go kiedyś, może właśnie w Melbourne, zobaczymy ?

@ O Serenie wszystko już wiemy. Jest żywą legendą tenisa, dominatorką itd. Liczę na mega sensację, zazwyczaj przychodzi znienacka.

@ Nie będę się rozpisywał o samym tenisie. Wszyscy wiemy o wadach i zaletach obu pań. Kto mnie zna to wie że zawsze wolałem pisać trochę o całej otoczce mentalnej itd.

@ Trzymam kciuki za Age. Przyda się parę groszy:grin:


Pozdrawiam wszystkich fanów tenisa z forum!
 
Otrzymane punkty reputacji: +50
W 181

wyar

Użytkownik
illiams - Radwanska 2-0 1.44 bet365 ✅

No coz,jak lubie Andre@,to tutaj nie widze innej mozliwosci. Serena zniszczyla Sharapova w cwiercfinale,wiadomo,stare rachunki z i spoza kortu... Agnieszka gra dobrze,choc ja mam watpliwosci,czy to jej najlepszy tenis,smiem twierdzic,ze jednak nie. Oczywiscie w polfinale,miejmy nadzieje,pociagnie z watroby i da cos ekstra od siebie,ale na Serene to za malo. Amerykanka to jedna z najlepszych tenisistek w historii ,a najgorsze,ze w 2016 wyglada po prostu wysmienicie,czekam na final z Azarenka. Serce z Aga,ale rozum oczywiscie przy Smoczycy. Nie ma tu sensu robic uczonej analizy gry,bo jak obie graja,to wiekszosc uzytkownikow wie. Tutaj,teraz, w tej formie i przy ciaglej checi wygrywania w oczach wygra Serena.
By the way nie wiem,czemu nie wyswietla 365 jako buka
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
illiams - Radwanska 2-0 1.44 bet365

No coz,jak lubie Andre@,to tutaj nie widze innej mozliwosci. Serena zniszczyla Sharapova w cwiercfinale,wiadomo,stare rachunki z i spoza kortu... Agnieszka gra dobrze,choc ja mam watpliwosci,czy to jej najlepszy tenis,smiem twierdzic,ze jednak nie. Oczywiscie w polfinale,miejmy nadzieje,pociagnie z watroby i da cos ekstra od siebie,ale na Serene to za malo. Amerykanka to jedna z najlepszych tenisistek w historii ,a najgorsze,ze w 2016 wyglada po prostu wysmienicie,czekam na final z Azarenka. Serce z Aga,ale rozum oczywiscie przy Smoczycy. Nie ma tu sensu robic uczonej analizy gry,bo jak obie graja,to wiekszosc uzytkownikow wie. Tutaj,teraz, w tej formie i przy ciaglej checi wygrywania w oczach wygra Serena.
By the way nie wiem,czemu nie wyswietla 365 jako buka
W pierwszym secie Sharapova miala kontakt co wyglada troche dziwnie bo Serena ZAWSZE niszczy piekna Marie wiec tutaj nic dziwnego nie mialo miejsca.
Pragne tylko przypomniec ze Sharapova przed nikogo nie byla Tu traktowana powaznie bo wraca po kontuzji a jej forma jest po prostu slaba.
Piszesz ze nie wiesz czy to jest najlepsza forma Pisi.No to cofnijmy sie sezon wczesniej.Ona dostajac takie strzelby jak tutaj poleglaby juz dawno ale ona nadal sie trzyma i to jest Ta nie najwyzsza forma?Bzdura.
Williams nie wyglada wysmienicie a nie mial jej kto sprawdzic wiec skad wiadomo jak ona wyglada?!
Ja tylko wiem ze kurs sprzed turnieju kolo 4 na Nia wyglada co najmniej dziwnie i jak na moje jesli nie Aga to Aza skonczy sprawe.

Nie zagrac Aga+5.5 1.97 Unibet to byloby szkoda wielka.
Isie opisal Andre nie bede powielal.Bylem do niej sceptycznie nastawiony ale teraz wierze ze ona da rade!
 
tarki16 5,2K

tarki16

Użytkownik
Szanuje wszystkie typy skierowane w kierunku Radwańskiej, ale mam zupełnie odmienne zdanie. Konar, chłopie, daj już może spokój ze swoimi typami, bo praktycznie codziennie się kompromitujesz. Nie tak dawno, bodajże w Shenzen stawiałeś co chwila przeciwko Polce, bo grała kiepsko, była bez formy, miała marne przeciwniczki itp. Teraz niby miałaby jakiekolwiek szanse z nr. 1 światowego tenisa??? Moim zdaniem w porównaniu do Chin praktycznie nic się nie zmieniło, w Melbourne też nie miała ciężkiej drabinki, dopiero Hiszpanka była z Top 20, osiągnęła Iśka półfinał, co przy takiej drabince było wręcz obowiązkowe, ale na tym raczej pozostańmy. Williams nie miał kto sprawdzić? No tak Sharapova bez formy, ciekaw jestem co Rosjanka zrobiłaby z Polką, gdyby spotkały się w 1/4 finału? A tak Friedsam, powiedzmy sobie szczerze, zagrała mecz życia w 4 rundzie i mało brakowało, a sprawiłaby kolejną niespodziankę, bo zaczęły ją łapać skurcze. Amerykanka ma swoje lata, ale to dopiero początek sezonu, gdzie praktycznie od US Open nie wychodziła na kort, nie licząc jakiś charytatywnych zawodów, czy śmiesznego Pucharu Hopmana, gdzie niby grała z kontuzją. Aga gra swoje, ma formę, ale nie potrafi grać z Sereną, i to każdy wie. Po tym co zobaczyłem z Sharapovą, nie postawie żadnych pieniędzy w kierunku Radwańskiej - serwis na poziomie 110 - 150 km będzie miażdżony returnami liderki światowego rankingu. Oczywiście Serena ma przestoje, gra od niechcenia, ale czy w półfinale warto robić takie numery, wiedząc, że po drugiej stronie siatki najlepiej grająca technicznie i w defensywie zawodniczka? Myślę, że nie będzie co tracić sił, wiedząc, że w finale czekać ją będzie prawdopodobnie starcie z będącą w niesamowitym gazie, Azarenką, i załatwi sprawę w dwóch szybki setach (tak jak miało to miejsce w praktycznie każdym ich starciu).

le ja nie wierze ze Serena wygra AO Bo buki nie daja na Nia 4.00 kursu przed turniejem zeby to mialo wejsc.
Kursy były takie, bo Serena od US Open praktycznie nie grała, i podczas Pucharu Hopmana skarżyła się na drobne problemy zdrowotne...


Serena -1.5 seta 1.57 Pinnacle✅
Serena -5.5 gema 2.02 Pinnacle ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Prakrycznie codziennie slysze ze sie nie znam itd.itp no ale ja mam przynajmniej system gry ktory pozwala mi zarabiac.Takze tego tyle dobrego do wszystkich krzykaczy moich typow caluje.

A co do Sharapovej to ja nie sadze zeby pokonala w tej chwili Radwanska.Ogladalem mecz z Bencic i owszem serwis siedzial ale ja mysle ze Isia by to ogarnela w wymianach i moim zdaniem wcale nie stalaby na straconej pozycji.Zdaje sobie sprawe ze mecz z Williams moze byc albo niebem albo pieklem dla Radwanskiej ale ja nie wierze ze Serena wygra AO Bo buki nie daja na Nia 4.00 kursu przed turniejem zeby to mialo wejsc.

Pozdrawiam wszystkich obsmiewajacych moje typy!
 
H 902

hank

Użytkownik
Tak, tak Andre. Iska grala super ofensywny tenis, dlatego tez skonczylaa mecz z bilansem 13-15(w-ue). Do tego rywalka rozdala 45 ue. Kon by sie usmial.
Iloś gemow ugranych przez Age zalezy tylko od postawy Amerykanmi. 2:0 Usa
 
rado_zmm 0

rado_zmm

Użytkownik
Typy na Isie nie mają zupełnie żadnego potwierdzenia. Serena może mieć słabszy dzień, ale i tak zrobi swoje. Jak wiadomo, Isia dobrym serwisem nie grzeszy, a to będą okazje do zdobywania punktów z returnu, a wiadomo, jaką moc ma Amerykanka. Jeżeli Masza nie była w stanie ugrać za wiele, a gra agresywny i siłowy tenis, to tym bardziej Isia nie będzie miała nic do powiedzenia. Tak jak w przypadku bezpośrednich spotkań Sereny z Marysią historia tych pojedynków jest bardzo wymowna, tak samo jest w przypadku meczów Sererny z Agą i jedyną kwestią do rozważenia może być co najwyżej ilość gemów ugranych przez Polkę. Tyle w temacie.
 
K 601

kromowidjojo

Użytkownik
Williams – Radwańska 2:0 @ 1.55 STS ✅ 6:0 6:4

No ja tutaj bardziej zastanawiałbym się ile gemów ugra Isia. Myślę, że ze 4…rowerek by mnie nie zdziwił jakoś specjalnie. Samym serwisem Amerykanka ją zdemoluje. Uderzenia z gry czy to forehand czy backhand też bomby w wykonaniu Sereny. Jakoś brak mi wiary, aby w ogóle rozpatrywać ten mecz w kategoriach ewentualnej niespodzianki, bo taka oczywiście jest możliwa, już różne wahania formy w trakcie turnieju miewała Serena w przeszłości, ale to jest starcie niedźwiedzia z sarenką. Tutaj Aga nie będzie miała nawet okazji to popisania się swoja grą w defensywie, bo Serena nie dość, że gra bardzo mocno, to jeszcze genialnie kątowo. Także tylko kataklizm pokroju kontuzji lub wyjątkowo fatalnej dyspozycji dnia Amerykanki, może dać nadzieję Adze, bo od niej samej to niewiele tu będzie zależeć.
Moooooożeeeeee jakimś cudem urwie seta, ale Serena nie rozdaje tutaj setów tak jak podczas ubiegłorocznego Rolanda Garrosa. Może po porażce z Vinci podczas US Open zmieniła nastawienie, a może jest po prostu w gazie.
 
I 24,7K

iti

Użytkownik
Grajacych (lub chcacych grac) dw 2-0 dla Sereny proponuje poczekac na poczatek meczu. Serena zawsze ospale wchodzi w mecz i zaskakuje dopiero po kilku gemach. Kurs powinien byc lepszy niz to marne 1.40-1.50, ktore jest obecnie oferowane.

Jednoczesnie przestrzegam przed hurraoptymizmem do grania 2-0. W finale Wimbledonu sytuacja byla podobna - bylem wtedy przekonany, ze Radwanska przegra w dwoch setach, a tu sprawila mila niespodzianke i urwala seta Serenie, a w trzecim nie stala jak slup soli tylko tez cos pograla.

W 3 secie na Wimbledonie z Sereną stała jak słup soli. Gdyby tak nie było to nie poległaby 6-2.

Szkoda że zapomniałeś napisać , że był to jedyny urwany set Agnieszki we wszystkich dotychczas rozegranych meczach i ze final WIMBLEDON był w 2012 od którego rozegrały jeszcze 5 meczów wszystkie na hardzie i wszystkie wygrała gładko 2-0 Serena ????
Tak, to prawda, ale Radwanska jest zdecydowanie lepsza zawodniczka niz w 2012 roku. Generalnie zaobserwowalem to samo co Wilander - od wygranej w Singapurze Agnieszka jest pewniejsza siebie, swoich umiejetnosci i nie popelnia tych bledow co kiedys. Ich ostatnie powazne h2h mialo miejsce ponad 2 lata temu, wiec nie ma co tego porownywac. Ja tylko przestrzegam, ze po takim kursie raczej nie jest warto tego ruszac, bo na live po pierwszych pilkach powinno byc wiecej.
 
adik1992 407,6K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Azarenka - Kerber
DW 2:0 @1,66 bet365
Azarenka -4,5 gema @1,72 bet365
Azarenka w gazie. Nie dawno spotkały sie w finale turnieju który Azarenka wygrała dość gładko. Nie widze innej mozliwości niz białorusinka w finale. Kerber w meczu z Beck bardzo słabo fizycznie kto ogladał ten wie. Wiktoria dużo lepiej dysponowana od początku turnieju i dziś stawiam na łatwą wygraną Azarenki.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
namemartin 550

namemartin

Użytkownik
Serena Williams V Agnieszka Radwańska

Niestety, ale również jestem zdania, że Agnieszka ma nikłe szanse na wygranie tego meczu. Biorąc pod uwagę aktualną formę zawodniczek Polce do Sereny brakuje jakieś 30%. Aga musi ten mecz zagrać bardzo kombinacyjny i urozmaicony tenis. Duży plus w tym roku u Agnieszki to poprawiony serwis. Pierwszy ładny, dość płaski, szybki, ale musi funkcjonować, żeby w ogóle miała szansę nawiązać walkę. Jeśli zobaczymy dużo błędów pierwszego serwisu to Amerykanka wykorzysta bezbłędnie i będzie bić potężne returny, po których będzie ciężko coś konkretnego na drugą stronę zagrać...
Agnieszka bez wątpienia jest w formie i jest w stanie wygrać to spotkanie, ale tylko jak Serena jej na to pozwoli swoją niedyspozycją. Aktualnie nie widzę takiego scenariusza i dlatego idę w stronę:
Serena Williams -5,5 gemów ✅
Kurs:1,9
Buk:bet365

Ed: 6-0 - 6-4
 
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
A taki patriotyczny dubelek za drobniaczki szkoda ze nie w 100% Polski a trochę zvolksdoithowany ale trudno.
Kerber - Azarenka. Zw Kerber
Radwanska - Wiliams zw Radwanska
Wiem ze mnie wysmiejsecie i ze napiszecie ze maenia zcietej głowy ale wszystko jest możliwe skoro na US. Open był włoski finał to równie dobrze na Australian Open może byc
Polsko - POLSKI/niemiecki .Trzeba uwierzyć w siebie i zaatakować przegonić obie monstrualne krzykaczki po rogach i miedzy siatka i linia końcowa.Wiem że to łatwo powiedzieć ale trzeba spróbować nie ma co sie bawić w przebijanie , trzeba zaatakować na returnie i pierwszym serwisem i nie ważne ze w aut i nie ważne ze w siatkę trzeba zaatakować agresywnie , przebijanie kończy sie winersem tak czy siak za którymś razem , trzeba spróbować najwyżej sie nie uda bo przebijaniem nie uda sie na pewno.
Ten dubelek do zagrania za drobne a drugie tyle dać na msze w intencji ZAATAKOWAĆ.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
dragonix 187

dragonix

Użytkownik
A taki patriotyczny dubelek za drobniaczki szkoda ze nie w 100% Polski a trochę zvolksdoithowany ale trudno.
Kerber - Azarenka. Zw Kerber
Radwanska - Wiliams zw Radwanska
Wiem ze mnie wysmiejsecie i ze napiszecie ze marżenia zcietej głowy ale wszystko jest możliwe skoro na US. Open był włoski finał to równie dobrze na Australian Open może byc
Polsko - POLSKI/niemiecki .Trzeba uwierzyć w siebie i zaatakować przegonić obie monstrualne krzykaczki po rogach i miedzy siatka i linia końcowa.Wiem że to łatwo powiedzieć ale trzeba spróbować nie ma co sie bawić w przebijanie , trzeba zaatakować na returnie i pierwszym serwisem i nie ważne ze w aut i nie ważne ze w siatkę trzeba zaatakować agresywnie , przebijanie kończy sie winersem tak czy siak za którymś razem , trzeba spróbować najwyżej sie nie uda bo przebijaniem nie uda sie na pewno.
Ten dubelek do zagrania za drobne a drugie tyle dać na msze w intencji ZAATAKOWAĆ.
Tak z ciekkawosci zapytam. uwazasz, ze co twoj post wnosi do tego tematu? W jaki sposob pomaga innym urzytkownikom wytypowac te mecze? Jaka wartosc merytoryczna udalo ci sie w tym poscie przekazac? Tak serio pytam, bo napisales tu swoje zyczenia swiateczne, a argumentu tu nie ma ani jednego, wartosc merytoryczna postu rowna 0. Mozesz grac cokolwiek dusza zapragnie, ale co ma dac ten post na forum?
//Machiavelli kto cie skrzywdzil?
 
machiavelli 1,5K

machiavelli

Użytkownik
Tak z ciekkawosci zapytam. uwazasz, ze co twoj post wnosi do tego tematu? W jaki sposob pomaga innym urzytkownikom wytypowac te mecze? Jaka wartosc merytoryczna udalo ci sie w tym poscie przekazac? Tak serio pytam, bo napisales tu swoje zyczenia swiateczne, a argumentu tu nie ma ani jednego, wartosc merytoryczna postu rowna 0. Mozesz grac cokolwiek dusza zapragnie, ale co ma dac ten post na forum?
Proszę cię usuń konto i nie wracaj. Stawiałeś na SuarezNavaro po czym piszesz, że ta grała w dół siatki. No kur*a chłopie czy ty ten mecz oglądałeś? Agnieszka grała na prawdę fajnie mało błędów. Znowu piękne loby, gra do przodu. Serwis siedział tylko 1 błąd, a ty pier*olisz jak potłuczony. Tutaj po raz kolejny się wcinasz i zachowujesz się jak byś pozjadał wszystkie rozumy świata, prawda jest niestety taka, że gó*no wiesz o tenisie i piszesz swoje sny, a nie odzwierciedlenia meczów. Proponuję kupić telewizor do tego dołożyć abonament na eurosport i zacząć oglądać mecze, a nie pieprzy* aby pieprzy*, a to co pisałeś o Friedsam i Radwańskiej to już poprostu wstyd komentować i zniżać się do takiego poziomu. Twój rozwój umysłowy zakończył się na poziomie podstawówki.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Panowie i Panie, bądźmy poważni. Branie pod uwagę formę Sereny z turnieju Hopman Cup jest nie na miejscu. Amerykankę interesują tylko tytuły wielkoszlemowe, ma okazję jeszcze bardziej wyprzedzić Steffi Graf, zdobyć w tym roku złoto olimpijskie, wygrać kilka innych znaczących tytułów. Jest Williams i później długo, długo nic - reszta stawki. Tu nie mamy kursu 2,50 tylko 4,00 na końcowe zwycięstwo podczas Australian Open.
Rok temu na Hopman Cup Williams przegrała z Radwańską i co? Wygrała bez problemów AO.
Mieliście ponad 4,00 na Serenę, teraz macie jakieś ochłapy 1,30. Nie ma Azarenki, Sharapovej, Halep, Kvitovej czyli nikogo kto mógłby realnie na papierze zagrozić Serenie.
Kibicuję oczywiście dzisiaj Polce i Polakom w ręczną, nie takie cuda świat tenisa już widział, ale szczerze patrząc realnie to cudem będzie wygranie seta przez Agnieszkę. Jednak te przebijanie balonów na drugą stronę siatki z takimi zawodniczkami jak Serena jest niezbyt dobrym pomysłem.
Drugi półfinał niezwykle pasjonujący na papierze - do osób które chcą grać na Kontę, grajcie na zwycięstwo w turnieju po kursie 15,00-19,00. Ewentualnie później w finale skontrujecie, co moim zdaniem będzie bardziej opłacalne.
Warto jeszcze wspomnieć o dzisiejszej nocce i Azarence... 5:2 40:0 to jeszcze nie jest wygrany set ???? .
 
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
Czulem ze Kerber seta zdobedzie dzis z Azarenka .. gratulowac wygranej. W kolejnej rundzie Konta. Patrzac na mecz z Zhang troche duzo niewymuszonych bledow, ponad 20. Z Kerber trafiajacej mocno, moze byc ciezko.. Wg mnie bedzie to mecz psychiki.. Jak myslicie? Konta ma silniejsza glowe od Kerber? Kurs 3.4 kusi ale jednak to Kerber wg mnie ma silniejsza glowe.. Co do gry niemki, to nadal twierdze, ze nie jest to jej bajeczna forma ale jest regularna.. kolo 16 niewymuszonych bledow z Azarenka to malo.. trudny mecz.. Moze pograc w strone seta na Konte .. w koncu Azarenka prowadzila 5:2 ????
 
andre@ 4,3K

andre@

Użytkownik
Angelique Kerber 1,30✅

To nie będzie z pewnością łatwe spotkanie dla Niemki. Ale to Angi będzie nadawała ton w tym półfinale. Styl Konty jest wręcz idealny pod tenis Niemki. Kerber zasługuje na pierwszy wielkoszlemowy finał. Bagaż doświadczeń, optymalna forma, niesamowita motywacja to mocne argumenty na zwycięstwo. Konta tanio skóry nie sprzeda. Jednak jej tenis jeszcze nieco ustępuje na rzecz Kerber. Defensywa na korzyść Angi. Obie pewnie kilka razy się zagotują, ale taką menalną faworytką jest Niemka.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom