>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Australian Open 2015 - turniej główny (19.01-01.02.2015)

Status
Zamknięty.
tarki16 5,2K

tarki16

Użytkownik
Australian Open 2015​


Miejsce: Melbourne, Australia
Data: 19.01.2015-01.02.2015
Nawierzchnia: Hard
Rozmiar drabinki: S-128 D-64
Pula nagród: $ 17,748,600
Oficjalna strona internetowa turnieju: http://www.ausopen.com/index.html
Drabinka turnieju singlowego: http://www.ausopen.com/en_AU/scores/draws/ms/index.html
Drabinka turnieju deblowego: http://www.ausopen.com/en_AU/scores/draws/md/index.html
Plan gier: http://www.ausopen.com/en_AU/scores/schedule/index.html
Zestawienie kursów: http://www.oddsportal.com/tennis/australia/atp-australian-open/

Kursy na zwycięstwo Bet365​


Zapraszam wszystkich do dyskusji i pisania analiz​
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Rozdziewiczam temat!
Typ zupełnie na luzie - for fun! - Wygra Murray A. 7,50
W męskim tenisie dużo się pozmieniało w 2014 roku, dwie nowe osoby wygrały turniej wielkoszlemowy. Wawrinka już od kilku sezonów gra genialnie podczas Australian Open i US Open. Czy jest szansa na obronę tytułu w jego wykonaniu? Moim zdaniem mała i uważam, że skończy on karierę z jednym tytułem na koncie podobnie jak i Juan Martin Del Potro, lub Marin Cilic którego zabraknie w tym roku w Melbourne.
Nadal? Człowiek zagadka, bo dopiero co wrócił po kontuzji to jednak na hardzie przeciwko Novakowi spisywałbym go raczej na straty. Chociaż każdy pamięta jego powrót z kontuzji i bodajże najlepszy sezon w karierze. &quot;Rafa&quot; raczej nie.
Federer ma już swoje lata, na 5 setowe boje i do tego w upalnej Australii raczej nie pozwoli mu zdrowie osiągnąć tutaj kolejny triumf.
Nishikoriego można brać na pewno pod uwagę, że zajdzie gdzieś daleko, ale czy stać go na tytuł? Mam do dziś przed oczami finał US Open i gładkie 3:0 dla Chorwata. Nawet jeżeli dojdzie do finału to może zostać kolejny raz zmasakrowany.
Andry Murray rok temu wrócił po kontuzji, lecz w tym roku jest w pełni zdrów, z nowym sztabem. Zresztą widziałem jego kilka meczów w tym sezonie i wygląda naprawdę dobrze. On tutaj z Djokovicem grał nie raz genialne mecze. 5 setów w półfinale, a później Serb jeszcze grał ponad 6 godzinne finałowe spotkanie z Nadalem. Andy przecież też zagrał tutaj w finale.
Djokovic jest słusznym faworytem bo to kompletny tenisista na nawierzchni typu hard, ale po 1,90? To nie jest rok 2011 gdzie wygrywał dosłownie wszystko, zdarzają mu się wpadki itd. Dlatego moim cichym faworytem do końcowego zwycięstwa jest właśnie Szkot Andy Murray, reprezentant Wielkiej Brytanii.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
qbali 3,5K

qbali

Forum VIP
Dołączam się do zabawy Shakala i również podaje swoje propozycje na ostateczny WIN ????
Australian Open 2015 (Wygra)
TYP: Milos Raonic
KURS: 41
Stawka: 75,00 Zwrot: 3.075,00
Bet365

Australian Open 2015 (Wygra)
TYP: Stanislas Wawrinka
KURS: 41
Stawka: 75,00 Zwrot: 975,00
Bet365

Czemu przez wielu typerów i &quot;znawców&quot; nazywany &quot;drewnianym&quot; Raonic? A no dlatego, że ten chłopak robi ogromne postępy i przy dobrej dyspozycji serwisowej może być bardzo ciężki do zatrzymania. Znacznie poprawił backhand, forhandem zamiata nieprzeciętnie o czym się przekonał ostatnio chociażby Federer w finale w Brisbane a do tego jest mocny psychicznie. Widać ogromną pracę jaką wykonał Kanadyjczyk i dobrą rękę Ljibicica. Czemu nie? ???? To tylko sport i czasem takie sensacje się zdarzają ????

Drugi może bardziej racjonalny i logiczny typ. Stan broni tutaj tytułu, więc na pewno będzie &quot;gryzł kort&quot; aby dojść jak najdalej, a kto wie, może uda mu się powtórzyć ten nieprzeciętny sukces? Ostatnio forma całkiem niezła, widziałem go w Indiach, gdzie bez straty seta wygrał cały turniej. Owszem w Indiach nie miał w zasadzie z kim przegrać, ale grał na pełnym gazie i nie odpuszczał dokumentując dobre przygotowanie do sezonu. Na pewno ten triumf podniósł jego morale co może pomóc mu w bojowym nastawieniu do AO.
Typy oczywiście dla zabawy, z nutką w miarę możliwości racjonalnego podejścia do takich propozycji ????
Powodzenia w typach na AO!!!
 
milkoutd 194

milkoutd

Użytkownik
Drabinka rozlosowana:
Jerzemu szczęście nie pomogło bowiem w I rundzie zagra z Del Potro. Argentyńczyk co prawda nie grał w tenisa prawie rok, ale podczas w turnieju w Sydney pokazał, że grać nie zapomniał wygrywając dwa mecze. Będzie świetny mecz.
Inne ciekawe spotkania:
Nicolas Almagro - Kei Nishikori
Tobias Kamke - Bernard Tomic
Mikhail Youzhny - Rafael Nadal
http://www.ausopen.com/en_AU/scores/draws/ms/index.html
Ponad to w turnieju głównym możemy zobaczyć jeszcze Kubota i Przysiężnego. Jedyny warunek to przejście III rundy kwalifikacji dzisiaj w nocy.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Jerzemu szczęście nie pomogło bowiem w I rundzie zagra z Del Potro. Argentyńczyk co prawda nie grał w tenisa prawie rok, ale podczas w turnieju w Sydney pokazał, że grać nie zapomniał wygrywając dwa mecze. Będzie świetny mecz.
Ja to może nie powinienem się dzisiaj wypowiadać o typach z tenisa z wiadomych powodów, ale...
Janowicz ma co bronić podczas Australian Open, on już dwa lata z rzędu dochodzi bodajże do 3 rundy turnieju. Przypominam, że będą to mecze do 3 wygranych setów, a o nadgarstku JMDP jeszcze dużo nie wiadomo. Warto dodać, że Jerzyk gra niczym rolnik oderwany od pługa, wali bardzo mocne cepy z forehandu, więc ten nadgarstek JMDP będzie wystawiony na bardzo duże ryzyko.
Jak grać to coś w stronę Jerzyka tam gdzie krecz - wygrana. To taka moja osobista spekulacja odnośnie tego meczu. Wygrana nad Fogninim czy Stakhovskym o niczym dobrym jeszcze nie świadczy.
 
szymon1989 2,1K

szymon1989

Użytkownik
Jeżeli ktoś ma konto na marathonie to warto imo pobrać 2,56 i łapać surebeta bo te kursy imo na 100% polecą bo wg. mnie JMDP jest tutaj mocno przeceniany i pójdzie sporo kasy na Jerzyka. Na Pinnku też jeszcze 2,40 wisi.
edit/ Już Marathon się obudził i jest w okoilcach 2,40.
 
ludozerca 606

ludozerca

Użytkownik
Millman - Mayer 2,40

Czekałem z niecierpliwością na wystawienie kursów w tym spotkaniu i się doczekałem. Piszę o tym meczu już teraz, bo wydaje mi się, że kursy na Australijczyka będą stopniowo spadać. Reprezentant gospodarzy dostał na tegoroczny turniej &quot;dziką kartę&quot; nie bez przyczyny. Końcówka sezonu w jego wykonaniu była piorunująca - co prawda w challengerach, ale wygrał 10 meczów z rzędu bez straty seta, co zaowocowało 2 zwycięskimi turniejami. Z kolei w 2 rozegranych w tym roku spotkaniach pokazał się z bardzo dobrej strony - w jednym z nich urwał seta samemu Rogerowi Federerowi, więc wygląda to optymistycznie!

Jego rywal - Leo Mayer, zakończył właśnie swoje zmagania w Sydney. Zaprezentował się w nim z dobrej strony, odpadając dopiero w półfinale z czarnym koniem tej imprezy - Mikhailem Kukushkinem. Argentyńczyk dysponuje solidnym serwisem i pewną stabilną grą. Mam jednak przeczucie, że Australijczyk wykorzysta swoją, być może, życiową szansę i kilku przeciwników w tym turnieju pokona. Wydaje się, że w wieku 25 lat nastąpił przełom w jego karierze i będzie piął się w górę ;)
 
milkoutd 194

milkoutd

Użytkownik
Ja to może nie powinienem się dzisiaj wypowiadać o typach z tenisa z wiadomych powodów, ale...
Janowicz ma co bronić podczas Australian Open, on już dwa lata z rzędu dochodzi bodajże do 3 rundy turnieju. Przypominam, że będą to mecze do 3 wygranych setów, a o nadgarstku JMDP jeszcze dużo nie wiadomo. Warto dodać, że Jerzyk gra niczym rolnik oderwany od pługa, wali bardzo mocne cepy z forehandu, więc ten nadgarstek JMDP będzie wystawiony na bardzo duże ryzyko.
Jak grać to coś w stronę Jerzyka tam gdzie krecz - wygrana. To taka moja osobista spekulacja odnośnie tego meczu. Wygrana nad Fogninim czy Stakhovskym o niczym dobrym jeszcze nie świadczy.
Ja nie skreślam JJ- Broń Boże. Wręcz przeciwnie sam będę na niego grał ale bądź co bądź losowanie mogło być łatwiejsze. Tylko dla przypomnienia dodam, że jeśli Dżej Dżej wygra z JMDP to w II rundzie najprawdopodobniej będzie czekał go pojedynek z Monfilsem :]
 
dx2 222,4K

dx2

Użytkownik
Bautista A.-Thiem 1 @1.4
Hiszpan to swietny gracz. Znakomity ubiegly rok, w Melbourne byl w 4 rundzie. Thiem to zawodnik, o ktorym Nadal powiedzial, ze to przyszla gwiazda, ale to jeszcze nie ten czas wedlug mnie. Czym dluzej ten mecz bedzie trwac tym lepiej powinno to wygladac dla Bautisty.
Tomic-Kamke 1 @1.12
Tomic swoje zrobi, jest w dobrej formie, nieraz na Australian Open wycigal maks co mogl dopoki nie trafil na scisla czolowke. Kamke niczym nie zachwycil w tegorocznych turniejach. Niemiec potrzebuje swojego momentu, on potrafi zagrac, ale nic nie wskazuje zeby ten moment nastapil na AO.
Kohlschreiber-Mathieu 1 @1.2
Niemiec potrafi wystrzelic z swietnym wynikiem, raz tak juz w Melbourne bylo. Nie zmienia to jednak faktu, ze Kohli prezentuje caly czas wysoki poziom, a kariera Mathieu sie niestety zalamala, a szkoda.

Dimitrov-D.Brown 1 @1.08

Brown jakas doczłapał w Dausze do 3 rundy ze szczesciem, ale nie podoba mi sie to. Dimitrov to duza klasa i nie widze szans dla Browna.
Wawrinka-Ilhan 1 @1.05
Sensacji nie przewiduje.
Moze jeszcze Benneteau z Beckerem (1.4) bylby dobry typ, ale jakis margines wiekszego ryzyka tu widze. Niemniej Benneteau powinien wygrac. Powodzenia.
 
gamesetmatch 538

gamesetmatch

Użytkownik
A mi takie rzeczy przychodzą do głowy.
Berankis R. - Sijsling I. @ 1,65 ✅
Sijsling słabiutki na hardzie, co mogliśmy zobaczyć podczas meczu z Tomicem. Berankisowi zdecydowanie lepiej wiedzie się na takiej nawierzchni. Nie ma co dużo pisać. Jak Berankis nie zawali, to wygra.
Millman J. - Mayer L. @ 2,35 ⛔
Millman urwał seta Fedkowi i Szwajcar musiał wznieść się na bardzo wysoki poziom, żeby wyciągnąć spotkanie. Australijczyk ograny w chelkach, trzy czwarte życia na hardzie, na swoim podwórku gra bardzo dobrze. Mayer cóż, solidny grajek, gra na hardzie mało, ale notuje fajne wyniki. Im dłużej jednak będzie trwał mecz, tym większe szanse daję Millmanowi. Jego plac zabaw i raczej to on zostanie w piaskownicy na dłużej.
Nieminen J. - Golubev A. @ 2,73
Do tego próbowałbym coś przeciwko Nieminenowi, który jest bez formy. Golubev też nie błyszczy, ale trzeba wygrać 3 sety. Może być długie spotkanie.
Struff J-L. - Sela D. @ 2,94 ✅
Nie z takimi armatami wygrywał Sela. Korty typu hard to jego drugi dom. Struff drewniany, a serwis siedział wiecznie nie będzie. Po drugim podaniu nie będzie co zbierać, bo Sela spokojnie rozprowadzi go po korcie i będzie czekał na punkty.
 
pawel105 2,2K

pawel105

Użytkownik
Querrey - Pospisil ✅
2 @ 1,80

Unibet
Bardzo przyjemny kurs na Kanadyjczyka ???? Vasek przegrał jedno spotkanie w tym sezonie z Benneteau po dość dobrym meczu, wcześniej trzy zwycięstwa w Pucharze Hopmana i jedno w pierwszej rundzie w turnieju w Sydney, wszystkie bez straty seta. Po drugiej stronie mamy Amerykanina który rozegrał dwa spotkania i oba przegrał po 2:0 z Tomiciem i z Chardym. Dla mnie Vasek jest lepszym graczem, jeśli tylko będzie serwis trzymał to Querrey sam w końcu się połamie bo nie wydaje mi się żeby był w najwyższej formie. Powodzenia.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
harvey 967

harvey

Użytkownik
Na pierwszy rzut oka, sporo ciekawie zapowiadających się par:
F.Lopez - D.Kudla
J.M.Del Potro - J. Janowicz
L.Pouille - G.Monfils
S.Querrey - V.Pospisil
G.Garcia-Lopez - P.Gojowczyk
I.Dodig - J.Souza
J.Vesely - V.Troicki
We wszystkich powyższych meczach upatrywałbym powyżej 3,5 seta.
Berankis R. - Sijsling I.
Carreno-Busta P. - Muller G.
Groth S. - Krajinovic F.
Robredo T. - Roger-Vasselin E.
Rola B. - Mannarino A.
Post jeszcze będzie edytowany i dodam coś od siebie do każdego z typów.
 
atp_open 4K

atp_open

Użytkownik
BERDYCH 36, @5Dimes
Dla mnie Czech jest tutaj kandydatem-niespodzianka do wygrania AO zaraz po Serbowi. Berdych opiera swoja skutecznosc na serwisie a dobrze wiemy ze na hardzie jest to wielki atut. Wciaz w Top 10, przeplata dobre mecze ze zlymi ale tylko z TOP 10, gdzie gra na maxa. Mecze w jego wykonaniu nie koncza sie tie-breakami aka loteria. Ogolnie Berdych juz swoje lata ma, i to ostatni gwizdek na mozliwosc wygrania czegos, bo 10 ATP, 1 Masters i brakuje 1 Szlema. Oczywiscie szanse nie sa duze, ale po kursie 36 jest value dla mnie.
Ps. Btw Shakal, w 5Dimes na Murraya kurs 12;p Na JMDP 91.... a na becie 41.
 
D 706

don1

Użytkownik
Ogarnia ktoś czemu taki kurs na Rosola? Przecież jest zdecydowanym faworytem w tym meczu a kurs i tak rośnie zamiast spadać :p
 
M 4

mariuszxxx6

Użytkownik
AKA SHAKAL podpisuję się pod Twoim typem w 100%. Sam zagrałem za stówkę na wygraną Murraya, drabinkę ma dość dobrą. Nadal to myślę że rozkręci się dopiero na turniejach które będą odbywać się na clay&#39;u. Zostaje Fedex (??), sam nie wiem co o nim myśleć ale na pewno jak spotkają się w półfinale to będzie 50/50. Kurs 7,5 według mnie jest jak najbardziej warty ryzyka.
 
magician 2,9K

magician

Użytkownik
Nishikori vs Almagro DW- 3:0 @1,94 bet-at-home ✅ (3:0)
Kei powinien tutaj pozamiatać kort Hiszpanem- może początek będzie wyrównany, ale im dalej w mecz tym mniejsze szanse widzę dla Cygana. Japończyk bardzo dobrze zaprezentował się w Brisbane, przegrał co prawda z Raonicem po mega wyrównanej walce, no ale Kanadyjczyk grał jak robot od 2. seta i mało kto (albo nikt?) nie wygrałby wtedy z nim. W końcu obyło się dłuższy czas bez poważniejszych kontuzji, dobrze przepracowany okres przygotowawczy i znowu mamy Samuraja biegającego i uderzającego z wielką prędkością. Dobry serwis, nie jakiś bardzo mocny, ale celny + drugi umiejętnie rotowany, w końcu Japończyk to zawodnik świetny technicznie i takie zagrywki przychodzą mu z łatwością. W polu to jest dominator, jego ofensywny styl jest piękny dla oka i bardzo skuteczny. Mało kto wytrzyma z nim wymianę grając na takiej intensywności. bo Japończyk nie zwykł zamulać, przebijać bezsensownie i czekać na błąd rywala. Uderza mocno, po kierunkach, wykorzystując maksymalnie elastyczne nadgarstki i świetną pracę na nogach do ciągłych zmian kierunków.
Po drugiej stronie Almagro- gość, który po ponad połowie roku zagrał dopiero 1. poważny mecz (wcześniej 2 mecze pokazowe). Przegrał z Cuevasem, ogólnie trzeba powiedzieć jasno, że Hiszpan nie jest jeszcze gotowy do gry na wysokim poziomie, tym bardziej na takim dystansie jakim jest format 5-setowy. Jego stopa będzie dostawała maksymalne obciążenia przy takich wymianach, jakie zaproponuje mu Kei. W kondycji są na pewno dziury i ogólnie niewiele widzę u niego pozytywów. Serwis niby funkcjonuje na niezłym poziomie, ale jest strasznie nieregularny. On potrzebuje jeszcze trochę czasu, żeby wrócić do formy. Zrezygnował z występów w Doha, samemu przyznając, że nie jest gotowy do prawdziwej rywalizacji. Po występie w Sydney wiemy, że dalej się nic nie zmieniło.
Kei powinien spokojnie utrzymywać swoje podanie, bo Almagro na returnie wyglądał momentami śmiesznie. Taki zawodnik jak Kei nie odpuści z pewnością przy ew. wyniku 2:0, on zbyt bardzo się musi troszczyć o swoje zdrowie i zrobi wszystko, żeby te spotkanie zakończyć jak najwcześniej (pamiętamy w końcu USO, gdzie pod koniec turnieju już wyglądał na mocno wyeksplowatowanego, w samym finale praktycznie nie był zdolny do normalnej gry).

Nick Kyrgios -2,5 seta vs Federico Delbonis 1 @1,90 Betano ⛔ (3:2) //niestety nie zaleczona kontuzja i męczył się niemiłosiernie z tym ogórem
Miałem nie stawiać na Kangura ze względu na to, że jest po przerwie spowodowanej kontuzją, dodatkowo na koniec meczu z Jurkiem zasygnalizował jakiś mniejszy uraz. Wszystko jest ponoć jednak w porządku, wczoraj nawet popykał sobie lekko podczas Tennis Kid’s Day. O atutach Nicks pisałem już wcześniej
Kangur niby coś tam pograł podczas IPTL, pokazał że coraz lepiej się czuje w dorosłym świecie tenisa. Niestety na początku tego roku przyszła lekka kontuzja i opóźnił się jego start w sezonie, więc tak na prawdę nie wiemy wiele o formie tego zawodnika. Wiemy za to tyle, że przebojem wdarł się do setki (obecnie 50. miejsce) dzięki kapitalnej formie w połowie sezonu. Trawa i szybki hard to z pewnością będą nawierzchnie, na których będzie święcił swoje największe sukcesy. Jego największą bronią jest serwis, ale pokazał też choćby w meczu z Nadalem, że w korcie potrafi niesamowicie zdominować przeciwnika swoją siłą fizyczną. No w takim wieku to póki co ciężko coś mu na poważnie zarzucić, no może tylko to, że jest fanem LeBrona.
Zawodnik ze sporym potencjałem, w turniejach u siebie powinien przechodzić minimum tę 1 rundę. Charakter mocno gwiazdorski, ale to jest akurat plus do tego typu, bo z pewnością zrobi wszystko, żeby zmiażdżyć rywala i pewnie wygrać 3:0.
O jego rywalu można napisać tyle, że jest absolutnie tylko ziemniakiem. Na hardzie gra fatalnie, nic mu nie siedzi, nie potrafi się odnaleźć. Ostatni jego mecz z Mannarino to był dosłownie pokaz antytalentu na nawierzchniach szybkich, ten jego średnio pracujący serwis, podczas którego wygląda jakby się wahał czy jest sens podejmować walkę, uderzenia na poziomie Challengerowym + masa, prawdziwa masa juniorskich błędów. Kyrgiosa nie powinien przełamać, o ile ten sam tego nie zrobi. Za to o swoje podania będzie musiał naprawdę walczyć, bo Nick jak się skoncentruje, to potrafi naprawdę dobrze returnować, a grą w polu jak wiadomo jest w stanie go zdominować.

Marcel Granollers vs Stephane Robert 1 @1,78 Pinnacle/ @1,70 ✅ (3:0)Betano (ja czekam na jeszcze wyższy kurs, bo tendencja obecnie wydaje się wzrostowa na niego).
Marcel ostatnio skreczował w Chennai ze względu na kolano, jednak dzień później już normalnie trenował. Przegrał praktycznie wygrany mecz z Haider-Maurerem, więc prawdopodobnie po prostu uznał, że nie będzie się obciążał niepotrzebnie przed Australian Open. Pojechał do Melbourne trenować wraz ze swoim trenerem i mam nadzieję, że niecałe 2 tygodnie po kreczu już jest wszystko ok. Stawiam tutaj na niego, ponieważ jest to bardzo regularny zawodnik, nielubiany przez wielu ze względu na bycie niesamowitą ścianą. Sam go nie lubię, ale trzeba przyznać, że w obronie jest to kapitalny zawodnik a i same uderzenia z kontry, mimo że jakieś wybitnie ostre, mocno ograniczają ofensywę rywala, gdyż Hiszpan doskonale wie kiedy zagrać wysoką piłkę w końcową linię, kiedy zmienić kierunek, kiedy włączyć rotację. Na Roberta powinno to starczyć. Rok temu zaliczył tu kapitalny występ dochodząc aż do 4. rundy, jednak oglądając jego ostatnie starcie z Gonzalezem, odnoszę wrażenie, że nie obroni tutaj za wiele punktów. Poziom tamtego meczu był żenujący, Francuz bardzo słabo dobiegał do dalszych uderzeń, piłki na ciało odgrywał jakby miał 2,10 m wzrostu, dobrze i mocno w swoim stylu odgrywał tylko takie piłki, które miał idealnie przed sobą. Mecz był długi i żenujący, bo… Gonzalez właśnie takie piłki mu grał. Serwis u Francuza też już nie ten i Granollers, zawodnik bardzo dobrze returnujący, powinien tutaj go połamać wielokrotnie (tak jak to robił m. in. słaby Gonzalez). Robert popełnia bardzo dużo błędów, a tacy zawodnicy często pogłębiają swoje błędy grając przeciwko Hiszpanowi. W dodatku ile to razy Francuz grał za krótkie piłki… To raj dla Granollersa, który może wejść w kort i później karać przeciwnika przy siatce, przy której wiemy przecież, jak potrafi grać.
Jeśli wszystko jest już ok ze zdrowiem Marcela (bo coś tam jeszcze z dłonią miał, ale nic poważnego), to powinien spokojnie odprawić Roberta.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
F 263

fidelio

Użytkownik
Chardy - Boric 1 @1.40✅

Niezrozumiale wysoki kurs na Francuza, który robił tu ostatnio porządne wyniki - 3 runda, ćwierćfinał. Jego przeciwnik to poziom challengerów, młodziak, debiutant na tej imprezie, ostatnio przegrał gładko na hardzie z Carrena Busta, który specjalistą od hardu nie jest. Z Chardym będzie miał trudniej.
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
pedro1994 761

pedro1994

Użytkownik
Na pierwszą rundę AO proponuję tasiemkę, bez jakiś kombinacji gemowych.
Wygląda to tak:
Delbonis- Kyrgios 2 @1.16✅
Almagro- Nishikori 2 @1.14✅
Kamke- Tomic 2 @1.12✅
Marchenko- Raonic 2 @1.07✅
Bedene- Djokovic(-2,5 sets) 2 @1.17✅
Falla- Berdych(-2,5 sets) 2 @1.25✅
Murray(-2,5 sets)- Bhambri 1 @1.22✅
AKO 2,83 Betsafe
Pokrótce podam argumenty, jakimi się kierowałem klejąc taką tasiemkę.
Kyrgios, reprezentant gospodarzy wraca na kort po kontuzji odniesionej pod koniec poprzedniego sezonu. Pierwszy swój mecz w 2015r. przegrał z Szopem 1:2. Jest to zawodnik z rocznika &#39;95, bardzo utalentowany, ale trochę za bardzo gwiazdorzy. Zagra w ostatnim pojedynku dnia i na trybunach nie powinno zabraknąć sympatyków Kangura, który szybko odprawi ziemniaka Delbonisa. Temu ostatniemu tenis z głowy wybił Mannarino(6:1,6:1), więc o czym my tu mówimy. Słaby serwis, w wymianach nie ma nic do zaoferowania na hardzie, typowy ziemniak.
Kolejny mecz to pojedynek również wracającego po kontuzji Almagro z Japończykiem Nishikorim. Nie mam wątpliwości, kto wygra ten mecz. Hiszpan nieudanie zainaugurował sezon, przegrywając 2:0 z Cuevasem. Oglądałem cztery ostatnie mecze Nishikoriego i nie mam wątpliwości, że odprawi Hiszpana z kwitkiem. Niesamowicie regularny, świetny na returnie, pewnie trzyma swoje podanie oraz piłkę w korcie. Mega łatwo poskładał np Tomicia, dominując na korcie. To powinien być łatwy mecz dla Japończyka, którego grę mega podziwiam.
Kamke- Tomic:
Tomic zadeklarował, że kończy z hulaszczym trybem życia i oddaje się w 100% tenisowi. Tym razem los go oszczędził i jego rywalem w 1r będzie Tobias Kamke. Nie oglądałem go w tym sezonie, ale przegrane z Danceviciem i Sjislingiem nie napawają optymizmem. Mecz meczowi nierówny, ale Tomic poskładał Holendra bez problemu. Oglądałem trzy pierwsze mecze Tomicia w tym sezonie i jego gra naprawdę imponuje. Może na tle swoich rywali wyglądał solidnie, ale jego serwis+ płaskie FH robią wrażenie. Ostatni mecz z Mullerem puścił, żeby przygotować się do AO i odpocząć.
Pogromca Kubota będzie musiał uznać wyższość Kanadyjczyka, bez dwóch zdań. Jestem skłonny zaryzykować, że Raonic w tym sezonie wszedł na wyższy poziom i jest w stanie nawiązać walkę z Top4. Niech nikt tu nie pisze, że Raonic to tylko serwisman, bo to bzdura. Mega widać po tych pierwszych meczach poprawę w poruszaniu po korcie, praca nóg na duży ✅ Zagrał mega mecz z Nishikorim, gdzie wspiął się na wyżyny swoich możliwości i nie wiem, czy którykolwiek z tenisistów byłby w stanie wygrać z nim tego dnia. Bezapelacyjny win z Marchenką, nie może być inaczej.
Djoko, Berdych, Murray 3:0
Tych betów jestem mega pewny. Djoko na Szlemach nigdy nie odpuszcza i często kończy swoich rywali mega szybko. Bedene to nie ten poziom, żeby tu urwać seta.
Grą Berdycha jestem mega pozytywnie zaskoczony. Dobry turniej w Doha, przegrał dopiero z Ferrerem. Imponowało mi szczególnie duże skupienie na twarzy Czecha, zero frustracji, co mu się często zdarzało. Jeżeli tylko utrzyma nerwy na wodzy to jest w stanie tu dojść daleko, a takich leszczy jak Faja zje na śniadanie. Widziałem jego mecze i to zostanie zgnieciony.
Murray dostał Hindusa na początek. W Hopmanie 3/3 zwycięstwa. Widziałem jego skrót z Szopem i nie zaskoczył mnie niczym, mega pewna gra. Bhambri przeszedł kwale, ale na tym jego turniej się kończy.
Polecam ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom