>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Australian Open 2010 - 18.01.2010 - 31.01.2010

Status
Zamknięty.
mfl 439

mfl

Użytkownik
A ja drodzy koledzy wypowiem się ogólnie o najbliższych spotkaniach...
Nie zapominajcie o tym że to WTA. Wydaje mi się, że typujecie te mecze na podstawie tego co widzieliście, a to może być błąd... a może o wynikach zadecyduje co innego, to czego nie widzimy??. Oczywiście mam jakieś tam zdanie na temat tych spotkań, ale odpuszczam, albowiem z doświadczenia wiem, że teraz to dopiero zacznie się piekło dla typujących... Weźcie pod uwagę psychikę kobiet, ich zmienność, to, że są nie przewidywalne.
Nie zdziwię się np. jak po zdemolowaniu Jankovic jutro Bondarenko pożegna się z turniejem a typującym pozostanie zażenowanie i pytanie: jak to możliwe??
Tym co jednak walczą, życzę udanych typów ;)
 
E 0

elcomendante

Użytkownik
Nie atakowałbym jakoś szczególnie specyfiki kobiecej psychiki, gdyż w innych grach one on one, choćby w tenisie stołowym jakoś wielkie hocki klocki nie odchodzą, czyli takie jakie mają miejsce w ziemnym. A przecież tamte kobity mają taką samą psychę, tudzież fizjonomię ???? . Ja twierdzę, że po prostu poziom zawodniczek w WTA jest bardziej zbliżony i nie ma takich różnic, jak wśród facetów (o iluż to tenisistkach możemy powiedzieć, że mają wyjątkowy niepowtarzalny styl - a o wielu tenisistach tek). Innymi słowy większość Pań ma wielkie mankamenty w swojej grze, co sprawia, że umieją grać przeciw określonemu stylowi gry, czy określonym zagraniom, a z innymi sobie kompletnie nie radzą. Fedexowi nie przeszkadza, czy gra z biegaczem, czy serwismenem, gdyż on ma swój własny styl i gra go z każdym odpowiednio jedynie modyfikując. Natomiast tenisistki nie oszukujmy się nawet z pierwszej 20 rankingu często prezentują styl tenisowych juniorów, czy tenisistów z dalekich setek rankingu ATP. Obejrzyjcie sobie kiedyś taki juniorski mecz, tudzież takich wyrobników. Ileż razy można zobaczyć jak koleś po czterech asach w swoim gemie serwisowym w kolejnym nagle wali trzy podwójne błędy. I tu moim zdaniem jest pies pogrzebany, acz wolę stawiać na kobiety, gdyż łatwiej ogarnąć fajne niespodzianki.

A, co myślicie o meczyku Azarenka-Zvonareva?
 
wojtek10611 4

wojtek10611

Użytkownik
Petrova N. (Rus) - Kuznetsova S. (Rus) under 21,5 gema - 1.86
Trochę uboga oferta spotkań na dzisiejszą noc ale coś udało się wybrać. Dziś zagramy pojedynek dwóch Rosjanek, a zmierzą się w nim Pietrova oraz Kuznetsova. Dość dziwne, że buki nie faworyzują Kuznetsovej i dają tak wysokie kursy bo aż 1.68 można spotkać (liczyłem na kursy w okolicach 1.30). Obie Panie spotykały się w dość często w ostatnich latach bo w ciągu 5 lat aż 6 razy i górą pięciokrotnie była Kuznetsova. Warto podkreślić, że na wielkich turniejach to właśnie Svetlana była górą nad swoją rodaczką. W 2008r. na Rolland Garros nie dała szans wygrywając 2:6, 1:6 oraz w 2004r na Wimbledonie wygrywając 6:7, 3:6. Obie tenisistki spotkały się dosyć nie dawno na turnieju w Pekinie gdzie również wygrała Kuznetsova 6:3,6:1. Także widzimy, że pojedynki obu zawodniczek nie trwają zbyt długo i także na taki pojedynek liczę tej nocy. Jednak zabezpieczam się liczbą gemów, bo chociaż Svetlana prezentuje się lepiej w &quot;rankingu&quot; to Pietrova mecze na Australian Open rozgrywa bardzo dobrze i może ona wygrać ten pojedynek.
 
F 0

filweb

Forum VIP
W ATP napisałem coś o propozycji ograniczenia krytyki analiz innych userów, ale tutaj nie mogę się powstrzymać. Petrova - Kuzniecowa under? Bez jaj. Nie muszę nigdzie szperać ani nic sprawdzać, zwyczajnie dla mnie obie zawodniczki ce****ą się niezwykłym zamiłowaniem do kończenia setów wynikami 7-5 i 7-6 i chyba tylko Venus Williams z czołówki gra równie często jak one do 7.
Pewnie sugerujesz się dwoma ostatnimi meczami pomiędzy Rosjankami, ale Nadia przez ostatnie 2 lata grała znacznie poniżej swoich oczekiwań, natomiast meczem z Kim chyba pokazuje, że do dawnej formy powoli wraca ( podobnie jak w b. dobrym wg mnie mecze z Justine na początku sezonu, zakończonym notabene 7-5 7-5 ).
 
P 0

paralelizm

Użytkownik
Nie atakowałbym jakoś szczególnie specyfiki kobiecej psychiki.
Niestety muszę potwierdzić tezę MFL co do kobiecego tenisa, sam przez kilka lat pracowałem z zawodniczkami, a do dzisiaj mam kontakt z trenerami prowadzącymi tenisistki na poziomie WTA i ITF, więc trochę się nasłuchałem na ten temat - kobiet nie gubi ręka tylko głowa ;)

Ileż razy można zobaczyć jak koleś po czterech asach w swoim gemie serwisowym w kolejnym nagle wali trzy podwójne błędy
konia z rzędem temu kto zaobserwował takie zjawisko :razz:
 
buktyper 3

buktyper

Użytkownik
To już decydująca faza turnieju kobiet w tegorocznej edycji Australian Open. Już się nie mogę doczekać godziny 1, kiedy to Eurosport zacznie relacjonować walkę o miejsca w ćwierćfinale w tym Wielkim Szlemie. W typach z tych wydarzeń w moim repertuarze systemu 1z3 są:
a) Kuzniecova - Petrova 2@2,20 ✅
Mecz nie powinien być tu jednostronny, ale Petrova bardzo dobrze zagrała z Kim Clijsters i oddała jej zaledwie jednego gema. Kuzniecova również ma dość dobrą formę, ale uważam, że wygra ta druga rodaczka. W najgorszym wypadku szansę moje oko upatruje równe, więc bez wahania zagrałem na Petrovą.
b) Kleybanowa/Schiavone - Mirza/Ruano Pascual Typ:2 @2,05
⛔
Tu uważam, że zdecydowanie większe szanse ma druga, a kurs do grania tego zdarzenia mnie przekonał. Kleybanowa w komediowym meczu z Henin już miała urazy kontuzji i być może jest nadal trochę zmęczona, a Schiavone ma przed sobą występ w singlu i wątpie, aby Włoszka przywiązywała jakąś dużą wagę do deblowej rywalizacji w przeciwiństwie do Hinduski Sani Mirze i Ruano Pascual. Mirza znakomicie czuje się w Melbourne, wygrywał już tutaj bodajże w mikście i powoli chce nawet zakończyć karierę, więc z pewnością da z siebie wszystko, a jej partnerka świetnie radzi sobie w grze podwójnej i ma zdecydowanie największe doświadczenie z tej czwórki. Wiele sukcesów święciła do tej pory z Hiszpanką Mediną Garrigues. Jak dla mnie lokata, ale oczywiście każdy ma prawo do błędu.
c) Safina - Kirilenko 2 @2,80 ✅
No powoli żałuję tego typu, ale jest on w systemie 1z3. Gra Safiny w tym turnieju mnie nie przekonała, a Kirilenko, czego się spodziewałem pokonała Szarapową, która wcale nie grała tak źle i zwyciężyła z Vinci, która naprawdę spisywała się rewelacyjnie. Śledziłem wyniki Włoszki i z ciężkimi przeciwniczkami ładnie sobie poradziła, przebijając się z tego co pamiętam nawet przez eliminacje. Kirilenko ją ograła, ma niewątpliwie talent i pewnego triumfu Safiny tutaj nie upatruję. Dałem to do systemu, choć ten typ wydaje mi się mniej prawdopodobny od tych, które napisałem powyżej.
A teraz dwa tenisowe typy z systemu 3z5 (2 z innych dyscyplin już weszły):
Nadal (0-1,5) Typ:1 @1,27 ✅
Szczęka mi opadła jak zobaczyłem ten kurs. Owszem niespodzianki są, ale ci główni faworyci idą jednak jak burza, w tym oczywiście Rafael Nadal. Druga rakieta świata o 1/4 finału będzie walczyła z tzw. &quot;drewniakiem&quot;, czyli Ivo Karlovicem. Nie wyobrażam sobie, aby Rafa tego pojedynku nie wygrał. Karlovic ugrać jedną partię oczywiście może dzięki temu, że jest najlepszym serwującym na Ziemii, ale poza tym większych szans jego nie widzę. Nadal jak na jednego z dwóch wielkich tenisistów podanie swoje niewątpliwie wygrywać potrafi. Jakiś tie-break pewnie i będzie.
Bondarenko - Zheng Typ: 2-0 @2,45 ⛔
Uważam, że Ukrainka jest po prostu lepsza, choć grałem na Zheng w meczu z Bartoli, z którą wygrała 2-1. Myślę, że osiągnęła Chinka już znacznie więcej niż się spodziewała i z Ukrainką może jedynie powalczyć, ale bez efektu. Bondarenko jest w znakomitej dyspozycji. Wygrała turniej WTA w Hobart i na pewno nie jest jeszcze zmęczona. Jankovic ograła bez problemów i może i Serbka nie spisywała się dobrze, daleko było do zachwytu, to Ukrainka moim zdaniem grała/gra ładny tenis i pewnie przejdzie dalej. Jak dla mnie - Alona wygra to w dwóch partiach, a kurs naprawdę kusi.
PS: Są to moje tutaj pierwsze analizy, więc proszę o wyrozumiałość ;)
 
F 0

filweb

Forum VIP
Akurat wygranie turnieju w Hobart to dla mnie taka argumentacja, że już mnie przekonaliście, gram ostro na Alonę!

A co do samego meczu - nie mam pewności, że Zheng wygra, ale dla Chinka zwyczajnie jest zawodniczką klasę, jak nie dwie lepszą niż Bondarenko razem wzięte. Chinka zeszły sezon miała kiepski, natomiast w poprzednich grała stosunkowo niewiele, ale wg mnie TOP 10 jest w jej zasięgu, natomiast TOP 10 dla Alony Bondarenko oznaczałoby dla mnie zawieszenie interesowania się WTA.
 
P 0

paralelizm

Użytkownik
Zvonereva - Azarenka
typ: over 21.5 gema ✅
obie panie nie zagrały jeszcze w tym turnieju żadnego zaciętego meczu, również H2H bez historii, więc chyba najwyższa pora to zmienić. Prawdę mówiąc nie widziałem żadnej z nich w akcji na AO i gram trochę na statystykę
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Azarenka-Zwonariewa
Może nie jestem ekspertem od tenisa,interesuję się nim tylko przy okazji Grand Slamów i Mistrzostw Masters,ale właśnie zakochałem się w grze Azarenki;)I to nie tylko dlatego,że przy stanie 4-6,0-1 kurs na jej wygraną wynosił 9-1 z czego skorzystałem:cool: Victoria bardzo ambitna zawodniczka,łatwo się nie poddaje,umie się śmiać z samej siebie, nie rozpraszają jej nawet prześmiewcze okrzyki kibiców. Jej &quot;jęki&quot; wielu denerwują,ale mi się podobają, podobnie jak jej super nogi;) Chyba ładniejszych w cyklu WTA nie widziałem:grin: W ćwierćfinale zagra z Sereną i to może być super mecz,kursy na Victorię pewnie będą wysokie bo faworytką nie będzie ale ja na nią postawię i będę podziwiał jak walczy z Sereną:grin:
 
pezio 16,6K

pezio

Użytkownik
Azarenka-Zwonariewa
Może nie jestem ekspertem od tenisa,interesuję się nim tylko przy okazji Grand Slamów i Mistrzostw Masters,ale właśnie zakochałem się w grze Azarenki;)I to nie tylko dlatego,że przy stanie 4-6,0-1 kurs na jej wygraną wynosił 9-1 z czego skorzystałem:cool: Victoria bardzo ambitna zawodniczka,łatwo się nie poddaje,umie się śmiać z samej siebie, nie rozpraszają jej nawet prześmiewcze okrzyki kibiców. Jej &quot;jęki&quot; wielu denerwują,ale mi się podobają, podobnie jak jej super nogi;) Chyba ładniejszych w cyklu WTA nie widziałem:grin: W ćwierćfinale zagra z Sereną i to może być super mecz,kursy na Victorię pewnie będą wysokie bo faworytką nie będzie ale ja na nią postawię i będę podziwiał jak walczy z Sereną:grin:


Fakt, dziś Viki zagrała bardzo dobry mecz. Ale z tym, że umie śmiać się z samej siebie, i nie rozprasza jej atmosfera w około meczu się nie zgodzę. Białorusinka znana jest z gorącej głowy, ulega emocjom, wiele spotkań właśnie przez to przegrała. Syrenka jest w Australii w bardzo wysokiej dyspizycji i raczej nie liczyłbym na zwycięstwo Azarenki.



Henin J. - Petrova N. (+1.5) 2 @1,85



Henin powróciła w wielkim stylu, ale jej zwycięstwa nie są tak przekonujące jak kiedyś. Wiadomo, do pełnej dyspozycji fizycznej musi jeszcze dojść. Zarówno z Kleybanova jak i Wickmayer Justine traciła sety, i miała po prostu chwile słabości. 2 set z Yaniną wręcz fatalny. Nie lubię grać na Petrova, bo jej czasem przeszkodzi sygnał telefonu z trybun i zaczyna psuć :| Ale trzeba przyznać, że w AO prezentuje się na razie świetnie. Mecz życia z Kim , a następnie udany pojedynek ze Svetą, naprawdę pokazała w nim Nadia doświadczenie. Jest mocna fizycznie, niezły jak na nią tajming :grin: Jest okej. Jak wspomniałem, moment słabości Justyny prawdopodobny, a jeśli Rosjanka będzie kończyć tak jak w poprzednich rundach to spokojnie ugra seta.
 
mozi 552

mozi

Użytkownik
Seta pewnie ugra, ale ja biorę nawet 1.40 na Henin. Ma chwile słabości, ale tak było już w Brisbane, a przecież w tamtym turnieju dotarła do finału. Po za tym ograła Petrovą przed sezonem w meczu pokazowym (z tego co pamiętam bardzo łatwo) i dziś też powinna wygrać...

Do tego myślę, że warto grać dziś na Kirilenko. Maria w formie, może i miała szczęście z tym, że Safina skreczowała w ostatnim meczu, ale oglądając jej spotkania od pierwszej rundy widać niesamowitą pewność jaką zyskała dzięki pokonaniu Sharapovej. Pisałem już o jej stylu kilka dni temu. Dużo przebija i to może jej w tym meczu bardzo pomagać... Zheng niby rozgromiła Alone, ale z tego co wiem, to Bondarenko w tym meczu nic nie zagrała ciekawego, dopiero dziś będzie miała przed sobą godną rywalkę...
 
J 0

jason1

Użytkownik
PETROVA wygra AO @ 11.00 bet 365

W Brisbane Henin byla lepsza od Nadii ale przegrala w finale z Clijsters ,ktora w meczu z rosjanka odjechala prawie na rowerku.
Petroava wyglada mocna i prawdopodobnie spotka sie w finale z Serena , a tam to juz wszystko moze sie zdarzyc. Dlatego juz dzis inwestuje troche kasy na triumf Petrovej w AO.
 
M 1,8K

mandragon

Użytkownik
Uważajce Panowie ze stawianiem na Henin ma problemy z mięśniami, trener mówi że chociaz grała jak mistrzyni z Wickmayer to jest bardzo wyczerpana już w Brisbane Petrova stawiła solidny odpór.... może pobiorę Nadię po 2.9
 
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
Seta pewnie ugra, ale ja biorę nawet 1.40 na Henin. Ma chwile słabości, ale tak było już w Brisbane, a przecież w tamtym turnieju dotarła do finału. Po za tym ograła Petrovą przed sezonem w meczu pokazowym (z tego co pamiętam bardzo łatwo) i dziś też powinna wygrać...
Do tego myślę, że warto grać dziś na Kirilenko. Maria w formie, może i miała szczęście z tym, że Safina skreczowała w ostatnim meczu, ale oglądając jej spotkania od pierwszej rundy widać niesamowitą pewność jaką zyskała dzięki pokonaniu Sharapovej. Pisałem już o jej stylu kilka dni temu. Dużo przebija i to może jej w tym meczu bardzo pomagać... Zheng niby rozgromiła Alone, ale z tego co wiem, to Bondarenko w tym meczu nic nie zagrała ciekawego, dopiero dziś będzie miała przed sobą godną rywalkę...
no akurat z tymi typami bym się nie zgodził.
Po takim kursie na pewno nie zagram Enę, tyle meczy w tak krótkim czasie, jakoś nie wierzę by dała radę, na pewno nie będzie to zwycięski powrót, nie ma takiej opcji by turniej wygrała, a właśnie mecz z Nadią to dobry moment by zagrać przeciwko niej, właśnie te 3.25 można próbować. Petrova bilans może i ma bardzo niekorzystny z Belgijką ale jednak zawsze były to wyrównane spotkania, a w tym turnieju Ruska zdecydowanie się rozkręciła po średnim początku.
a typu na Kirilenko to już w ogóle nie rozumiem. Jest w formie to prawda, ale nawet gdy jest w formie ze swoim stylem gry pewnego poziomu nigdy nie osiągnie. Sharapova zagrała słabe spotkanie w pierwszej rundzie a Safina na początku meczu była lepsza, kontuzja przeszkodziła. Jak Alona nie była godną rywalką ale za to Maria jest to ja chyba nic już nie rozumiem...
Zheng gra w tym turnieju dobrze, szczęście Kirilenko powinno tej nocy się skończyć, ile można...
Zheng 1.75 ????
 
maximus88 1K

maximus88

Użytkownik
Typ na Nadię trudno nazwać pewniakiem ale nie widzę możliwości by brać 1,4 na Henin która przecież nie grała tyle czasu i na pewno ciężko jej będzie wytrzymać trudy turnieju, a poza tym gra w kratkę, ma przestoje w grze. Petrowa odprawiła już faworyzowaną Clijsters oraz Kuzniecową i myślę, że podobnie może być i w tym meczu.
 
E 0

elcomendante

Użytkownik
Co do Henin. To ja bym tego meczu nie tykał - za duża loteria. Petrova w dobrej formie, a Henin gra, jak kiedyś - niby już opada z sił, a ciągle do przodu i wygrywa, ale jeśli już to zaryzykowałbym Petrova, bo przeliczniki się opłacają.

A mecz Zheng z Kirlienko. Zheng gra dobrze, ale mim zdaniem, jak zazwyczaj. Żadnego błysku. Z Bondarenko mecz był tak samo wyrównany, jak ten sprzed dwóch tygodni. Tym razem lepsze była Zheng, ale serwis tragedia. W drugim secie przełamanie za przełamaniem. Zheng była o to jedno lepsza. Krilineko z Szarapową - trudny mecz, ale była lepsza i już. Z Safiną, by przegrała gdyby nie krecz. Jednak z Zheng mecz będzie według mnie znów bardzo równy. Jak dla mnie ze wskazaniem na Kirilenko.
 
F 0

filweb

Forum VIP
Po raz kolejny napiszę, że większość użytkowników forum chyba trochę za mało ceni Jie Zheng. Kirilenko to kompletnie nie jest ta liga, ten niezwykle szczęśliwy ćwierćfinał, który &quot;podarowały&quot; jej dwie krajanki - Masha i Dina to największy sukces w jej życiu. W starciu z Chinką jej szanse oceniałbym na max 3.00 w przeliczeniu na kurs. Jie Zheng nie powinna dać większych szans podczas wymian i dzięki temu powtórzy sukces z 2008 roku, kiedy to osiągnęła 1/2 Wimbledonu.

Zheng - Kiri 1 1,709 Pinnacle

Natomiast kurs na drugą Chinkę, Na Li, po 2,73 to już mega, mega promocja, jakiej dawno nie widziałem. Może to efekt zaśnięcia wczoraj podczas meczu V - Schiavone przy wyniku 3-6, 2-2 dla Włoszki. Amerykanka prezentowała się bardzo słabo i zdaję sobie sprawę, że musiała znacznie podnieść level gry, bo mecz się skończył korzystnym dla niej wynikiem. Jednak H2H dla Li, która rozgrywa świetny turniej i pokonała dużo lepszą i równiejszą od Venus ostatnio Caro i to pewnie w 2 setach.

Venus - Li 2 2,73 Pinnacle

Dodatkowo warto zastanowić się nad Petrovą, która rozgrywa świetny turniej i także w tym przypadku kurs jest bardzo korzystny.

Henin - Petrova 2 3,06 Pinnacle

Nie widzę Azarenki wygrywającej z Sereną, 1,37 jest niezwykle ciekawym kursem na Amerykankę, ale jej chroniczne kłopoty ze zdrowiem kategorycznie zakazują mi postawienia większej kwoty przy jej nazwisku.
 
buktyper 3

buktyper

Użytkownik
Moim zdaniem Kirilenko wygra swój pojedynek z Zheng. Jest w świetnej formie, wygrywa w singlu, czy deblu. Dla Chinki dotarcie do tej fazy jest na pewno wielkim zaskoczeniem no i uważam, że wreszcie polegnie, a kurs 2,34 kusi.
 
E 0

elcomendante

Użytkownik
Zauważyłem na tym forum jakąś zasadę bij mistrza. Rozumiem, że warto szukać niespodzianek, ale bez przesady. Tak było, choćby z meczem Fedexa z Hewitem, że Hewitt w mega formie, że Fedex bez, że gra jak ostatni patafian i co. I miazga. Hewitt leżał i kwiczał.

Widziałem mecz Venus z Schiavone. Venus, jak zwykle muchy w nosie, bo włoszka nieźle grała i trzeba się było zmęczyć, a nie odbyć przebieżkę po korcie, acz w pewnym momencie ktoś wrzuca drugi bieg w najważniejszych wymianach i po wspaniałej Schiavone, bo ileż kluczowych zagrań może wejść w całym meczu. Ciągle się tak nie da grać.
Na Li z Wozniacki 34 niewymuszone, więc do Venus szczerze z czym do ludzi. Co najwyżej do momentu, jak jeszcze będą siły na wymianę ze starszą Williams to sobie Li pogra i na tym się skończy.

Zheng, zaś nie doceniam, bo choćby z Bondarenko, aż pięć przełamań za strony Alony. Po prostu Chinka miała o jedno więcej i wygrała, czyli 6. 38 niewymuszonych błędów. 50% raptem wygrywającego pierwszego serwisu.
Nie wiem, czy Kirilenko wygra - niespodzianek i kreczy sporo, acz jest w tym meczu faworytką.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom