>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • W sobotę koejna gala Clout MMA, z tej okazji zapraszamy na
    CLOUT MMA 5: AJ Challenge [8.06.2024] w puli nagród 250zł od Fortuny + punkty reputacji!
    Nie masz konta w Fortunie? Założysz je w kilka minut TUTAJ!
    Typy w konkursie oddajemy do 8 czerwca do godz. 18:59.

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

ATP & WTA (14-20.04) Houston, Valencia, Estoril, Charleston

Status
Zamknięty.
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Family Circle Cup
WTA

Charleston, SC, USA
Tier I
Prize Money: $1,340,000
Surface: Green Clay/Outdoors
Official Web Site:
http://www.familycirclecup.com

2007 Singles Final
(2) Jelena Jankovic (SRB) d. (4) Dinara Safina (RUS) 62 62

2007 Doubles Final
(3) Yan/Zheng (CHN/CHN) d. Peng/Sun (CHN/CHN) 75 60

Estoril Open

Estoril, Portugal
Tier IV
Prize Money: $145,000
Surface: Red Clay/Outdoors
Official Web Site:
http://www.estorilopen.net

2007 Singles Final
(Q) Greta Arn (GER) d. Victoria Azarenka (BLR) 26 61 76(3)

2007 Doubles Final
(4) Ehritt-Vanc/Rodionova (ROU/RUS) d. Dom�nguez Lino/Parra Santonja (ESP/ESP) 63 62

ATP

Place: Estoril, Portugal
Surface: Clay
Prize Money: €370,000
Website: http://www.estorilopen.net

Singles Final:
(3)N Djokovic (SRB) d (5) R Gasquet (FRA) 76(7) 06 61

Doubles Final:
Melo/Sa d Garcia/Prieto 36 62 10-6 (Match TB)

Place: Valencia, Spain
Surface: Clay
Prize Money: €370,000
Website: www.open-comunidad-valenciana.com/

Singles Final:
(3)N Almagro (ESP) d P Starace (ITA) 46 62 61

Doubles Final:
(4)Moodie/Perry d (3)Allegro/Prieto 75 75

Place: Houston, Texas
Surface: Clay
Prize Money: $436,000
Website: http://www.riveroaksinternational.com

Singles Final:
I Karlovic (CRO) d [Q]M Zabaleta (ARG) 64 61

Doubles Final:
[1]Bryan/Bryan d [2]Knowles/Nestor 76(3) 64
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Melzer - Davydenko 5.0 ⛔

Niezly kurs na Jurgena, potrafi grac na cegle chociaz woli szybsze korty, Davydenko ma prawo byc zmeczony po wygranej w Miami i boju w Davis Cup. Ponadto wiadomo, ze Davydenko jest umoczony w hazard i troche ciezko mi uwierzyc, ze nie skorzysta z takiego kursu.

Vassallo - I.Minar 2 1.76 ✅

Czech spisuje sie ostatnio rewelacyjnie, jego ulubiona nawierzchnia to red clay, Martin Arguello nie gra nic rewelacyjnego, typowy Argentynski przebijacz bez uderzen konczacych, atakow, wolejow. Sredniak w nie najlepszej formie, moim zdaniem zdecydowanym faworytem tego meczu jest Ivo Minar.

Gil - Mahut 1 1.83 ✅

Mahut slabo gra na kortach ziemnych, preferuje gre serve - wolej,c zeste ataki i gre przy siatce. Gil gra u siebie, na swojej ulubionej naiwerzchni, pomimo, ze nie jest w najwyzszej forme jest w stanie powalczyc z Francuzem, Gil moze w Portugalii zajsc bardzo daleko, kalendarz rozgrywek jest napiety, same Mastersy do RG i wiele bedzie niespodzianek.

Cirstea - King 1 1.45 ✅

Rumunka duzo lepsza na korty wolne red i green clay, Vania King gra tylko na hard i trawie, sukcesow nie wolniejszych kortach nie ma. Atakuje, gra mocno i plasko, duzo ryzykuje, Sorana wrecz przeciwnie, gra spokojniej, czeka na bledy rywalki i sama od czasu do czasu przejmuje inicjatywe. Mysle, ze green bedzie bardziej pasowac utalentowanej Rumunce niz Amerykance.
 
P 0

protech

Użytkownik
Zgadzam sie z typami, w szczegolnosci na Minara, bardzo ladny kurs, warty zagrania.
Ja dodam od siebie, ze bardzo ciekawym meczem jest:
G.Simon vs R.Karanusic [1] 1.25 oraz dla wyzszych kursow -1.5
Simon to o wiele lepszy tenisista niz jego chorwacki przeciwnik, na pewno slabe wystepy w Miami i Indiana Wells o niczym wielkim nie swiadcza.. przegrywal z takimi naziwskami jak Youhzny czy Ancic, wiec mozna go w jakis sposob tlumaczyc. Czas zagrac jakis lepszy turniej, a dzis rywala nie ma wcale wymagajacego, Karanusic to zwykly challangerowiec bez wiekszych sukcesow, sadze ze czyste 2:0 powinno dzisiaj pasc na korzysc Francuza.
 
lukaszpaw 3

lukaszpaw

Użytkownik
Gremelmayr - Nieminen 2 1.45 ⛔
W Estoil spotkają się dwaj 28 latkowie. Zdecydowanie bardziej utytułowanym i znany jest Fin. Obecnie zajmuje 25 miejsce w rankingu ATP, a jego rywal 104. Obydwaj są leworęczni. Jarkko zaliczył w tym roku bardzo dobre występy w Australii i od tamtego czasu nie może się przebić przez 1 rundy w turniejach w których bierze udział. Z kolei Niemiec zazwyczaj gra w Challengerach lub próbuje swoich sił w eliminacjach. Myślę że jest to dobry moment dla Nieminena aby się przełamać i powinien pewnie awansować do kolejnej rundy turnieju.
Edit: Jednak Fin jest w bardzo głębokim dołku, jeżeli przegrywa z takimi zawodnikami...
 
kantona 0

kantona

Użytkownik
tenis:Yung-Jan Chan - Barbora Zahlavova - Strycova????

Dziś w Charleston (USA) rozpoczyna się turniej tenisa ziemnego kobiet WTA Tour 1 kategorii. Turniej rozgrywany jest na kortach ziemnych (mączka gliniana). W 1 rundzie dojdzie do pojedynku zawodniczki z Tajwanu Yung-Jan Chan z Czeszką Zahlavovą -Strycovą. Zawodniczka czeska jest 148 z 251 pkt zawodniczką w rankingu WTA zaś Chinka 71 z 448 punktami rankingowymi . Dla Chinki nawierzchnia gliniasta jest ,,prawie nieznaną,, na której nie odniosła żadnego sukcesu z zawodniczką z pierwszej 200-ki rankingu WTA. Punkty ,które dały jej tak wysoki ranking (pierwsza setka WTA) to w kolosalnej mierze wyniki na hardzie. Gra na nawierzchni z glinianej mączki wymaga dużej cierpliwości w grze ponieważ tu nie ma dużego znaczenia moc uderzeń .Miękka gliniana nawierzchnia tłumi moc uderzeń i zawodniczka może dojść do każdej piłki i jedynie zawodniczkom wysokiej klasy ( obecnie Henin, sostry Williams, Szarapowa) udaje się mocą uderzeń i techniką kończyć piłki .Doświadczenie na tej nawierzchni odgrywa decydującą rolę. Czeszka jest bardzo doświadczoną zawodniczką i gra na kortach ziemnych to jej domena na których rozegrała kiladziesiąt spotkań (ponad 60 % wygranych). Przed tygodniem w 1 rundzie pokonała nie byle kogo bo młodą zawodniczkę (19 lat)ze Szwajcarii Timeę Bacszinsky 2:0 (6 finałów challengerów na glinie z czego 5 wygranych) a w 2 rundzie trafiła na ,,piękną Marię ,, późniejszą zwyciężczynię Amelia Island , z którą przegrała 0:2(1,3) . Można nawet przewidzieć wynik dzisiejszego meczu . Wygra Czeszka i to w dwóch krótkich setach :wynik 2:0.
 
kantona 0

kantona

Użytkownik
cyt: Melzer - Davydenko 5.0

Niezly kurs na Jurgena, potrafi grac na cegle chociaz woli szybsze korty, Davydenko ma prawo byc zmeczony po wygranej w Miami i boju w Davis Cup. Ponadto wiadomo, ze Davydenko jest umoczony w hazard i troche ciezko mi uwierzyc, ze nie skorzysta z takiego kursu.


Dawidience i wielu innym zawodnikom (doping,ustawianie gier) Światowa Federacja Tenisowa przygląda się im i ich grze . Widać to po grze niektórych zawodników . Dawydenko gra teraz poważnie -wygrana w MIAMI, świetna gra w singlu i deblu w P Davisa, Volandri jakby zniknął ale na glinie może się pokaże, Coria -zero gry , Canas - widać gra poważnie, Galimberti-chyba koniec kariery ! To takie moje spostrzeżenia co do niektórych z ,,Listy ...Goligraczy,, W tym meczu z Melzerem Dawidienko może odpuścić ( zmęczenie po finał Miami ,PD) ...ale nie musi .KTOŚ na niego będzie patrzył z góry .Mikołaj chyba to zrozumiał !!
 
maroon 5,4K

maroon

Użytkownik
Jak dla mnie Troche dziwne jest sugerowanie sie tym ze ktos jest umoczony w korupcje i stawianie przeciw niemu,Davydenko to od dawna scisla swiatowa czolówka , jest ciezkim przeciwnikiem a na korcie ziemnym prawie nie do ogrania . Sugerowanie tym ze ktos jest sprzedawczykiem (nie uwazam za takiego Davydenko bo dzieki niemu zarobilem bardzo duzo kasy,i jest to bardzo regularny gracz kiedy jest w formie) . napisales: ,,Ponadto wiadomo, ze Davydenko jest umoczony w hazard i troche ciezko mi uwierzyc, ze nie skorzysta z takiego kursu.&#39;&#39; Sorry ze sie wtracam ale on nie jest drobnym cwaniaczkiem kombinujacym jak tu dorobic na tenisie tylko swiatowej klasy zawodnikiem ktory jest milionerem ktory gdyby chcial,moglby juz przestac grac w tenisa. W Estoril napewno pokaze ze jego forma jest wysoka i moim zdaniem moze pokonac wszystkich graczy lacznie z Federerem w finale(o ile ten sie nie potknie). Licze ze Davydenko pokaze sie z dobrej strony, lubie tego gracza ze wzgledu na jego pracowitosc i zacietosc w grze a wiec cechy niepodobne do sprzedawczyka. :jezora:
 
P 0

protech

Użytkownik
Ale to przeciez nie zmienia faktu, ze i tak jest to dobry mecz za najnizsza stawke. Na dzis/jutro ciezko znalezc cos lepszego w granicach tego kursu. Moze i nie bedzie kombinowal, ale nigdy nie mozemy miec tej pewnosci.
G.Simon vs R.Karanusic [1] 1.25✅ oraz dla wyzszych kursow -1.5✅
Simon to o wiele lepszy tenisista niz jego chorwacki przeciwnik, na pewno slabe wystepy w Miami i Indiana Wells o niczym wielkim nie swiadcza.. przegrywal z takimi naziwskami jak Youhzny czy Ancic, wiec mozna go w jakis sposob tlumaczyc. Czas zagrac jakis lepszy turniej, a dzis rywala nie ma wcale wymagajacego, Karanusic to zwykly challangerowiec bez wiekszych sukcesow, sadze ze czyste 2:0 powinno dzisiaj pasc na korzysc Francuza.
 
P 15

panasik

Użytkownik
Jak dla mnie Troche dziwne jest sugerowanie sie tym ze ktos jest umoczony w korupcje i stawianie przeciw niemu,Davydenko to od dawna scisla swiatowa czolówka , jest ciezkim przeciwnikiem a na korcie ziemnym prawie nie do ogrania . Sugerowanie tym ze ktos jest sprzedawczykiem (nie uwazam za takiego Davydenko bo dzieki niemu zarobilem bardzo duzo kasy,i jest to bardzo regularny gracz kiedy jest w formie) . napisales: ,,Ponadto wiadomo, ze Davydenko jest umoczony w hazard i troche ciezko mi uwierzyc, ze nie skorzysta z takiego kursu.&#39;&#39; Sorry ze sie wtracam ale on nie jest drobnym cwaniaczkiem kombinujacym jak tu dorobic na tenisie tylko swiatowej klasy zawodnikiem ktory jest milionerem ktory gdyby chcial,moglby juz przestac grac w tenisa. W Estoril napewno pokaze ze jego forma jest wysoka i moim zdaniem moze pokonac wszystkich graczy lacznie z Federerem w finale(o ile ten sie nie potknie). Licze ze Davydenko pokaze sie z dobrej strony, lubie tego gracza ze wzgledu na jego pracowitosc i zacietosc w grze a wiec cechy niepodobne do sprzedawczyka. :jezora:
lol z tym prawie nie do ogrania to ja bym byl ostrozny, ja zgaralem na melzera, ale glownie z tego powodu, ze davydenko moze byc zmeoczny final w maiami potem 2 pojedynki 4 i 5 setowy w pucharze devisa.. a jutro koljeny pojedynek, melzer nie stoi na straconej pozycji, a kurs 4.4 wart ryzyka, co do jego zacietosci do gry to ciekawe czy widizales mecz z cilicem czy w sopocie z vasallo czy jak mu tam.. czy davydenko jest takim milinoerem to ja nie wiem, ostatnio slyszalem ze malo firm sponsorsich sie do niego zglasza w ziwazku z podejrzeniem nielegalnego hazardu.. ja nie mowie ze moze sprzedac mecz, ale moze go przegrac, bo melzer nie jest amatorem a przy ew. zmeczeniu davydenki jest to mozliwe.. czesto sie zdarza, ze jak np tenisista dojdzie do finalu, osiagnie szczyt, potem emocje i determinacja do gry mniejsza jest, np przyklad fish.. czy murray, sobie odpoczeli w 1 rundach, dopoki nikt nie stawia wielkich pieniadzy na takie odpuszczanie meczy to jest wszystko ok ????
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Bzdury opowiadasz Maroon.Obejrzyj sobie mecze Davydenki z St.Petersburga i Paryza z 2007 roku, scisla czolowka swiatowac a uderza serwis 4-5 razy z rzedu w POLOWE SIATKI ?! To jest gra fair? Nawet sedzia mu zwrocil uwage w Rosji na turnieju w meczu z Cilicem, ze ma sie bardzije przykaldac do gry, to jest ewenement aby SEDZIA POUCZAL zawodnika, ze sie nie stara. Sedziowie nie ingeruja w gre ale jasno bylo widac, ze Davydenko robi ustawke. Ponadto jak wytlumaczysz, ze Davydekow ygrywa 1 seta a kursy na rywala sa np. 1.50? I to nie rywala z czolowki ale zawodnika kolo 100 miejsca w rankingu? Davydenko jest nieuczciwym zawodnikiem, to sa fakty. Nie wiem dlaczego to robi, moze dla kasy a moze jest zastraszany, na konferencji prasowej wladze ATP TOUR powiedzialy, ze obecnie wspolpracuja a bylym czlonkiem mafii ktora ustawiala tenisowe mecze. Tyle odemnie.

edycja:

oto filmik z st.petersburga

http://www.youtube.com/watch?v=0wLtfNlsoCk
 
g_r_z_e_c_h_0 0

g_r_z_e_c_h_0

Użytkownik
Davydenko musialby byc bardzo glupi probojac kolejnych takich numerow wiedzac jakie zamieszanie jest w tej chwili wokol niego.

Z Austriakiem gral do tej pory 3 razy i 3 razy wygral ale za kazdym razem byly to dla niego ciezkie pojednynki 3 setowe. Melzer jakiegos rewelacyjnego tenisa nie gra i do Davydenki mu troche brakuje, jesli Davydenko zagra swoj tenis nie powinien miec problemow z Melzerem.
 
krzysztof1985 68

krzysztof1985

Użytkownik
No ja podziwiam sędziego :!: Otworzyłem już szeroko oczy na tego zawodnika, on przykłada się tylko do wielkich zawodów gdzie jest masa kasy a tak to daje cielska to tu to tam. Jak wyłączony był ruski komentator słyszeliście.......
I am giving him a set mówi rusek, i pytanie do sędziego What are you doing :?:
Nie chcę nic mówić ale ja na miejscu ATP zdyskwalifikował bym go dożywotnio :!:
 
contera 0

contera

Użytkownik
ROX ma racje moim zdaniem. A do tego jeszcze w bwin jest zaklad:
Nikolay Davydenko (RUS ) 1,13 - Jurgen Melzer (AUT) -,--
nastepnie:
Ile setów zostanie rozegranych w meczu? 2sety @ 1,20 ;; 3sety @ 3,50
i na koniec:
Kto wygra pierwszego seta?
Davydenko @ 1,20 ;; Melzer 3,50

Juz pewnie o tym mowiliscie ze Nikolay wygrywa pierwszego seta zeby kurs na przeciwnika wzrosl, pare razy tak bylo lecz tez kurs spadal:p
 
zbylo04 0

zbylo04

Użytkownik
Co sądzicie o takich dwóch typach:
Elias, G - Berrer, M 2 1,37✅
Naso, G - Serra, F 2 1,3 ✅
Małe kursy ale ako 1,78 jest dla mnie wystarczające.
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Elias to reprezentant gospdoarzy, Berrer sie strasznie spasl i nie latwo sie biega na cegle, dopiero wrocil z Davis, ostatnio gral raczej hard, ma ofesywny styl gry, kiedys suckeys drobne na cegle byly jednak nie wiem czy w tamtym okresie tak duzo wazyl, tak niski kurs nie mam watliwosci ze no bet.
 
kobinho 0

kobinho

Użytkownik
KOBINHO typuje
Roxanne co proponujesz na dzis z tenisa....?? ja myslalem o Fish, Haas T., Blake, Karlovic i Robredo.......jak myslisz?? pozdr
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Nie mam w tej chwili czasu na analizy a zasypujecie mnie na PW wiec podam trzy mecze ktore gram a pozniej cos dopisze: Melzer ⛔, Calleri ✅, Armando/Odesnik ✅.

Melzera juz opisalam, jeszcze tylko dwa slowa o meczu Agustin Calleri - Vince Spadea. Amerykanin nie lubi grac na wolnych kortach, dla Calleriego red clay to ulubiona nawierzchnia. Ostatnie rezultaty Spadei wskazuja na kompletny brak formy. Od turnieju w Delrey Beach nie wygral ani jednego meczu w glownym turnieju ATP. W 4 meczach wygral tylko jedne set 6:4 z Daricem, nastpene mecze przegrywane gladko 0:2 a nie zawsze rywali byli mocni. Rozumiem porazke z Baghdatisem, 8 gemow wygranych w dwoch meczach na swoim terenie z rywalami takimi jak Ginepri i Cuevas to musi byc Ice w bardzo slabej formie.
 
anapolon 88

anapolon

Użytkownik
dzis davydenko wygra , poniewaz za duzo meczy juz sprzedal i obawia sie juz kar finansowych , . takie jest moje zdanie , a gdyby naprawde chcial jakis mecz sprzedac na tym turnieju to napewno nie w pierwszej rundzie



sprawdzily sie moje przypuszczenia Davydenko gladko wygral spotaknie
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom