>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

ATP World Tour Finals

Status
Zamknięty.
pawoman 3

pawoman

Użytkownik
dokladnie krol jest jeden i przeszkodzic mu moze tylko Nadal ... lecz nie wiadomo kompletnie co z jego forma .. Roger tez grywal ostatnio srednio tyle ze to jest inny turniej inne motywacja .. dobrym przykladem byl pierwszy mecz Sody z Murrayem , wydawac by sie moglo ze soda w genialnej dyspocyji ( ... ) moze to smieszne ale ja gdybym mial doszukiwac sie niespodzianki to licze na Roddicka :&gt; ale to jutro sie okaze z Nadalem ????
 
kamil081308 155

kamil081308

Użytkownik
Ktoś chyba pomylił korty ;) W Londynie nawierzchnia jest dość wolna, a piłki dostają niskiego kozła. Promuje defensywę bardziej, niż ofensywę. Dobrze przyjmuje slajsy, gorzej topspiny.
Dzięki za info. Tak mi się właśnie wydawało, gdy oglądałem mecz Murraya z Sodą. Szkotowi ta nawierzchnia bardzo pasuje, ponieważ on jest mistrzem zmieniania tempa gry. Często zwalnia przez slajsy, by za chwilę niesamowicie przyspieszyć z FH czy BH&gt;
 
kamil081308 155

kamil081308

Użytkownik
Andy Murray – Robin Soderling
Data i godzina: 21.11. | 15:15
Wynik: 2-0 [6-2; 6-4]
Faza turnieju: faza grupowa
Opis meczu:
1 set (28 minut)
Od samego początku lepiej wyglądał Murray, pewnie wygrywał swoje gemy serwisowe i świetnie grał przy podaniu Soderlinga. Już w 3 gemie przełamał rywala pierwszy raz, podłamało to trochę Robina i jakby nie wierzył, że da radę odrobić breaka w tym secie, co skończyło się 2 przełamaniem pod koniec seta. Głównym czynnikiem, który zadecydował w tym secie o przegranej Soderlinga był serwis. Jeśli zawodnik opierający swoją grę głównie na serwisie nie serwuje żadnego asa i jego wygrane punkty przy 2nd serwisie to tylko 11% to nie ma szans na powodzenie.
2 set(52 minuty)
W tym secie Soderling zaczął wreszcie grać na swoim normalnym poziomie, nawet przy prwoadzeniu 3-2 miał BP, ale Murray obronił go dobrym serwisem, był to 6 gem i trwał dość długo, wydaje mi się, że to był kluczowy moment seta. Andemu udało się w końcu wygrać tego gema i zrobiło się 3-3, Szwed się podłamał i już w kolejnym gemie dał się przełamać do 0. Do końca nic szczególnego się nie działo i Murray dociągnął seta co dało zwycięstwo w meczu.
Ogólne spostrzeżenia:
Soderling potrzebował dużo czasu, żeby wejść w rytm meczu. Szczególnie jego serwis na początku zawodził, za to Murray serwował świetnie i w wymianach &quot;rządził&quot;. Moim zdaniem Soderling po po przegraniu zaciętego gema rozpamiętuje go zbyt długo, co skutkuje łatwo przegranymi gemami.
Warto też wspomnieć o bardzo słabej grze Szweda przy siatce, popsuł kilka banalnych piłek.
 
lukaszx 43

lukaszx

Użytkownik
Dzięki za info. Tak mi się właśnie wydawało, gdy oglądałem mecz Murraya z Sodą. Szkotowi ta nawierzchnia bardzo pasuje, ponieważ on jest mistrzem zmieniania tempa gry. Często zwalnia przez slajsy, by za chwilę niesamowicie przyspieszyć z FH czy BH&gt;
Nie ma sprawy ;)
Pisałem o tym parę dni temu

Warto zanotować:
Chociaż jest twardy, to jednak dość wolny. Przed rokiem bardzo dobrze nam się tam grało, no poza ostatnim meczem, niestety - powiedział Matkowski.

Nadmienił, że w Londynie nawierzchnia jest dość wolna, więc osłabi trochę siłę serwisów Moodiego i Normana. (Kubot)

Kort w Londynie jest stosunkowo wolny
No fakt praktycznie nie widoczne, przecież napisałem tylko:
warto zanotować
plus wypowiedzi zawodników
plus jeszcze wyboldowałem tekst,
więc mogłeś nie zauważyć :razz::razz:

A już tak bardziej serio, to strasznie dzisiaj zawiódł Soderling, który kompletnie zgubił rytm z ostatnich turniejów, gdzie wszystko mu wychodziło. Murray nie musiał się za bardzo natrudzić i dopiero mecz z Federerem będzie sprawdzianem dla Anglika. Roger łatwo pokonał Ferrera, a mogło być jeszcze łatwiej, gdyby Szwajcar się za wcześnie nie rozluźnił. Ferrer też poniżej oczekiwań.

Co do jutrzejszych meczy:

Djokovic Novak - 1,5 seta - Berdych Tomas
AKO. 1.85 ✅


Nie widzę innej opcji jak łatwe zwycięstwo Djokovica. Berdych po Wimbledonie zgubił formę i zaczęła się seria porażek, a w ostatnim czasie to jest istna tragedia. Od 8 turniejów Czech nie zaszedł dalej niż 2 runda. 4 razy przegrywał w 1 rundach i 4 razy w 2 i to wcale nie z jakimś wielkim graczami, tylko m.in. Kamke, Nieminen, Berrer, z którymi w pierwszej połowie sezonu poradziłby sobie bez mrugnięcia okiem. Dodatko jest to dla Tomasa debiut w tej imprezie, więc do słabej formy formy dojdzie jeszcze dodatkowy stres. Djokovic w odwrotnej sytuacji do CZecha, im dłużej trwa sezon tym Novak jest w lepszej formie. Po fantastycznym US Open nie spuścił z tonu i ciągle trzyma świetny poziom. W Benjing wygrał turniej bez straty seta, w Shanghajiu był w półfinale, gdzie uległ Federerowi, i w Basel ponownie finał, gdzie też przegrał z Federerem. W ciągu tych 3 turniejów przegrał 4 sety i wszystkie z Federerem, pozostałym rywalom nie dawał żadnych szans. Porażkę z Llodrą w Paryżu traktuję jako chęć odpoczynku przed WTF, żeby nie powtórzyła się sytuacji z przed roku gdzie wygrywał wszystko do mastersa a tam już nie starczyło sił. W tym roku odpuścił sobie ostatni turniej, żeby być w pełni sił w Londynie. Każdy inny wynik niż 2:0 będzie dla mnie niespodzianką.

Co do drugiego meczu to typowanie sobie odpuszczę. Po pierwsze kurs na Nadala nie zachęca do gry, po drugie jego forma to wielka niewiadoma. Powraca po kontuzji barku, długi okres nie grał.Ciekawe jak po kontuzji będzie wyglądał serwis, od którego dużo będzie zależeć, właśnie m.in dzięki któremu wygrał US Open. Roddick ostatnio słabiutko. Jak serwis siedzi to jeszcze to jakoś wygląda, ale w wymianach Amerykanin wygląda bardzo marnie.

W sumie typ: Djokovic wygra grupę po 3.50 wygląda bardzo ciekawie.
 
kamil081308 155

kamil081308

Użytkownik
Soderling nie opiera swej gry na serwisie
A na czym opiera twoim zdaniem ?
Ja uważam, że na serwisie, jeśli nawet nie wygra bezpośrednio punktu z serwisu to kończy przeważnie mocny FH.
Zresztą nie wiem czy oglądałeś jego wczorajszy mecz z Murrayem, 1st set doskonale pokazał co Robin prezentuje jak serwis go zawodzi ;)
 
lukaszx 43

lukaszx

Użytkownik
A na czym opiera twoim zdaniem ?

Ja uważam, że na serwisie, jeśli nawet nie wygra bezpośrednio punktu z serwisu to kończy przeważnie mocny FH.
Zresztą nie wiem czy oglądałeś jego wczorajszy mecz z Murrayem, 1st set doskonale pokazał co Robin prezentuje jak serwis go zawodzi ;)
Rozumując w ten sposób to pod zawodników opierających swoją grę na serwisie można podpiąć nieskończenie wielu graczy, zaczynając od Federera, któremu jak nie siedzi 1 serwis to potrafi się straszliwie męczyć. Nie wspominając już o takich graczach jak Monfils czy Tsonga, którzy według tego toku myślenia byli by zaliczaniu do serwismanow, a tak nie jest bo ci zawodnicy oprócz dobrego serwisu mają masę innych atutów. I raczej trudno ich porównać do Roddicka czy Karlovica, którzy bez serwisu nie istnieją
 
kelebra 4

kelebra

Użytkownik
Witam. Po kursach wystawionych przez bukmacherow 1.25-1.30 na Novaka D. nie zagram tej pozycji. Novak jest favorytem i powinien ten mecz wygrac ale ... Ten mecz to mecz o prestiz i pieniadze. Tomas potrafi grac w tenisa. Generalnie ma dobry serwis i moze byc 6:6 a tb wszytko jest mozliwe-graja na twardej nawierzchni dlatego wspominam o rodzaju nawierzchni. Mam dziwne przeczucie, ze nie bedzie 2:0 dla Novaka. Lukaszx- napisales ze Djokovic odpuscil mecz z Llodra- nie zgadzam sie. Ogladalem, w takiej dyspozycji jakiej byl Llodra ciezko byloby wygrac kazdemu. Outstanding serwis. Rewelacja ze strony Llodry ale nie tylko.
Lukaszx - Murray nie jest anglikiem a szkotem.

Typ na wtorek.
Moj typ to :Bet 365 Roger Federer v Andy Murray 1 1.66 2.10.
uwielbiam Federera. Jesli mozna powiedziec ze ktos odpuscil (nie wyszedl) mu turniej w Paryzu to napewno mogl byc nim Federer. Jak na Rogera duzo 2 serwisu ale tu bedzie inaczej. Federer przejmie kontrole nad meczem od poczatku do konca i wygra ten mecz. Kurs jest calkiem dobry. Andy choc nie jest zlym zawodnikiem to jest przereklamowany-nie kontroluje nerwow a co za tym idzie popelnia bledy. Roger pod tym katem ma nad nim olbrzymia przewage. Fakt H2H ostatnie dwa mecze dla Murraya. mam nadzieje ze kurs na Rogera wzrosnie. A i jeszcze jedno mecz odbedzie sie w Londynie. Presja na Andym jeszcze wieksza. Mysle, ze Federer &quot;zlamie&quot; Murraya w pierwszym jak i w drugim secie. Federer ma &quot;cos&quot; do udowodnienia Murrayowi.
Oczywiscie sa to moje przeczucia i przemyslenia. Powodzenia.
 
V 0

vinz

Użytkownik
Jeszcze kilka słów odnośnie nawierzchni. Jedni twierdzą, że jest szybka inni, że wolna.
Nadal i Soda w wywiadach powiedzieli, że nawierzchnia jest szybka. Mirnyi i Ram na pytanie odnośnie szybkiej nawierzchni w O2 powiedzieli, że są zdziwieni takimi opiniami i dla nich kort jest wolny i piłka odbija się nisko. Według nich może kiedy gra Federer wygląda to szybko, ale widzieli szybsze korty w hali. Zdania są więc podzielone, a to, że Murray wczoraj grał wolno to o niczym nie świadczy bo taki jest po prostu jego styl.

Odnośnie meczu Djokovića. Narzekacie na Federera, że ostatnio nie gra nadzwyczajnie, ale to Novak prawie przegrał seta z Monaco, a następnie przegrał mecz z Llodrą i nie była to kwestia odpuszczenia. Francuz trafił szczęśliwie mega trudny BH przy setbolu i było po secie. W drugim secie Serb nie istniał.
Berdych ostatnio jest kompletnie bez formy. Nie ma pewności uderzenia, popełnia mnóstwo niewymuszonych błędów. Kiedy już stara się skończyć FH nie wychodzi mu to a jest to jego firmowe uderzenie, o BH lepiej nie pisać. Serwis też nie działa i nie przynosi tak czesto łatwych punktów jak powinien.
W tym meczu myślę, że Serb spokojnie grając wypunkuje Czecha i przy takiej ilości błędów ile ostatnio popełniał Tomas nie ma szans na wygranie seta. Monaco który trochę pomęczył Novaka jest innym typem gracza niż Berdych. Myślę, że Djoković będzie bardzo pewnie i mocno przebijał piłkę i liczył głównie na błędy Berdycha. Tomas przy jednym z lepszych defensorów będzie musiał ryzkować i grać mocno co ostatnio bardzo słabo mu wychodziło.

Will N. Djokovic Win 2-0?
Yes @ 1.769 ✅

PS. Kto nie opiera swojej gry na serwisie? Tylko kobiety i to nie wszystkie.
 
wlodar 204

wlodar

Użytkownik
Jeszcze kilka słów odnośnie nawierzchni. Jedni twierdzą, że jest szybka inni, że wolna.
Nadal i Soda w wywiadach powiedzieli, że nawierzchnia jest szybka. Mirnyi i Ram na pytanie odnośnie szybkiej nawierzchni w O2 powiedzieli, że są zdziwieni takimi opiniami i dla nich kort jest wolny i piłka odbija się nisko. Według nich może kiedy gra Federer wygląda to szybko, ale widzieli szybsze korty w hali. Zdania są więc podzielone, a to, że Murray wczoraj grał wolno to o niczym nie świadczy bo taki jest po prostu jego styl.
ale przecież zawsze można użyć swojego rozumu i przede wszystkim wzroku. Mając punkt odniesienie względem innych nawierzchni,znając korty z innych aren- obraz tego londyńskiego jest jeden: to wolny hard.
 
D 8

dyniek89

Użytkownik
Żeby z tym Federerem nie było tak jak w Szanghaju. Będzie atakował Murraya, ale wszystko będzie wracać i to prędzej Rogerowi puszczą nerwy.Dla mnie no bet, a jeśli miałbym grać to bardziej Murray.

No ale oczywiście życzę wygranej tym co będą grać Rogera.

Na dziś Djoko, Nestor/Zimonjic.

Mirnyi/Bhupathi też powinni poradzić sobie ale nie chce grać przeciwko Kubotowi w tym turnieju.
 
macieqleo 5,3K

macieqleo

Użytkownik
A na czym opiera twoim zdaniem ?

Ja uważam, że na serwisie, jeśli nawet nie wygra bezpośrednio punktu z serwisu to kończy przeważnie mocny FH.
Zresztą nie wiem czy oglądałeś jego wczorajszy mecz z Murrayem, 1st set doskonale pokazał co Robin prezentuje jak serwis go zawodzi ;)
Soderling opiera na agresywnej i regularnej grze z linii końcowej. Serwis jest ważnym elementem jego gry, ale bez niego też byłby w TOP 20.
Gracze którzy opierają grę na serwisie to z tych bardziej popularnych np. Karlovic, Isner, Brands, Janowicz. Porównaj wpływ serwisu w ich grze do Soderlinga.



P.S. Kto i po co usunął mojego posta którego kamil081308 cytował :|
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Ludzie to jest dział z ANALIZAMI. Jeśli ktoś chce popisać o wpływie serwisu na gre danego gracza lub o nawierzchni to niech założy temat w odpowiednim miejscu prosze bardzo. Czy to jest aż takie ważne czy wg Ciebie wpływ serwisu na gre jest duży a dla kogoś bardzo duży? Tak właśnie jest, Robin Soderlng jest drewnem, który bez solidnego podania nie istnieje, chcesz podyskutować załóż temat &quot;Robin Sodelirng - analiza gry&quot; i już, czy to jest problem? Tak samo z nawierzchnią. Wiadomo, że jest wolna w Londynie, S.Wonder by to zauważył a ktoś będzie pisać, że szybka i zaczyna się cudowna dyskusja nie na temat. To nie jest potrzebne w dziale z analizami, są od tego inne odpowiednie miejsca na forum. Sama nazwa kortów też nic nie daje póki nie wie się na czym ona leży itd itd itd więc dyskusja na tym poziomie nie ma żadnego sensu w takim dziale. Piszemy tu o konkretnych meczach, kto wygra i dlaczego. Można zwrócić uwagę na oczywisty błąd ale po co się ciągle wszyskiego czepiać innych. Nie zgadzasz się to napisz własna analize, przedstaw w niej argumenty i po kłopocie. Niektórzy mają orgazm jak mogą zanegować rozmówce ale sami nie są chętni do pisania czegoś od siebie, merytorycznego i z korzyścią dla innych użytkowników forum. Ja chyba pobije rekord w ilości PW z obrażliwymi inwektywami, wrzućcie na luz i tak każdy zagra to co chce i za ile chce i tylko dana osoba odpowiada za to co robi.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
stskarol 49

stskarol

Użytkownik
Rafael Nadal - Andy Roddick
Typ: Rafael Nadal wygra 1 seta 6-4
Kurs: 5.00
Buk: Bet365
Analiza:
Mamy finał sezonu Panów w cyklu ATP masters Series tenisa ziemnego. W grupie A mamy najlepszego tenisiste tego sezonu Rafaela Nadala, Andy&#39;ego Roddicka, Novaka Djokovivca i Tomasa Berdycha. W wieczornej sesji dzisiejszej dojdzie do pojedynku lidera cyklu Rafaela z Andym. Mój typ to zwyciestwo Hiszpana w 1 secie 6-4. Rafael Nadal w tym sezonie wygrał 8 turniei zaliczanych do cyklu ATP, ponad to przegrał 1 finał. Andy wygrał 2 turnieje i w 2 finałach uległ. Jak dla Mnie Rafael jest zdecydowanie faworytem, mimo iż ostatnio nie reprezentuje tak wysokiej formy ponieważ tylko 1/8 finału w Shanghaju czy tez półfinał w Bangkoku. Ale ja zauważyłem że w Shanghaju Nadal w 1 meczu wygrał 6-4 6-4 z Wawrinką, w Tokyo w 1 rundzie pokonał Giraldo 6-4 6-4, w Bangkoku Bemelmansa 6-1 6-4. A więc w ostatnich 3 turniejach w 1 rundach aż 5 setów wygrał w stosunku 6-4. Andy Roddick to jest zawodnik o bardzo silnym serwisie i tutaj wielu fachowców widzi jego szansę. Roddick ostatnio odpadł z Soderlingiem 5-7 4-6 i z Federerem 1-6 4-6. A więc znowu pojawiają się wyniki w setach 4-6. Moim zdaniem na początku obydwoje zawodnicy będą wygrywać swoje serwisy w przy stanie 4-4 czy też 5-4 dla Rafy on przełamie serwis Amerykanina aby się nie męczyć bo przed nim kolejne trudne mecze i granie tiebreaków po takim trudnym sezonie na pewno wpłynie na dalszą grę w turnieju i dlatego stawiam na 6-4.
 
midel 189

midel

Użytkownik
Moim zdaniem dzisiejszy mecz Nadala jest nb. Hiszpana dawno nie widzieliśmy na korcie, natomiast Roddick prezentował się jak na niego przyzwoicie. Początek Hiszpan może mieć ciężki, jednak sądzę, że mimo wszystko rozkręci się i wygra.
 
V 0

vinz

Użytkownik
MaciekLeo wyluzuj. Z &quot;Władzą&quot; nie wygrasz ????

Nikt nic nie pisze o meczu Nadala z Roddickiem to ja coś napiszę.

Myślę, że dla tych co lubią sobie czasem zagrać na unerdoga jest to dobra okazja.
Nadal wraca po kontuzji i tak na prawdę nie wiadomo w jakiej jest formie. Niby zapewnia że jest przygotowany i sprawny na 100%, ale już na nawierzchnię narzeka, że jest niski odbicie piłki i mu to nie odpowiada.
Choć nie jestem zwolennikiem Roddicka to muszę mu oddać, że ostatnio gra nieźle. Bardzo ważny w tym meczu będzie serwis i odpowiednie dobieranie go przez Amerykanina. Roddick będzie musiał starać się skracać grę i szukać kończącego FH bo w wymianach raczej nie będzie miał szans. W tym roku w Miami górą był Andy więc zadanie jest do wykonania. Myślę, że kurs ponad 3 do zagrania.

A. Roddick @ 3.480 ⛔

PS. Takie pisanie, że kort jest wolny na podstawie obrazu z wysokiej kamery w telewizji to nie wiem jaki ma sens. Może piłka się odbija nisko, ale to nie jest to samo co szybkość kortu. Jak Nadal mówi, że kort jest szybki to ja mu wierze, a nie modowi z FB. Dzisiaj Nadal powiedział, że kort jest średni więc też zmienia zdanie.
 
wlodar 204

wlodar

Użytkownik
Federer: &quot;Then this now seems really slow. Hardly any aces&quot;.
Murray: &quot;I think it&#39;s slow. But it&#39;s low bouncing, so you can you know, like, yeah, I mean, like today, I was on the defensive quite a lot.&quot;
Ferrer: &quot;I played with this surface in Valencia and I won the tournament, no? I win all that. It&#39;s similar&quot;. Tak, hard w Valencji jest wolny.
Henman w tv mówił to samo,a do tego kilku przywoływanych wcześniej panów.

Jeśli masz zamazany obraz, to może oceń nawierzchnię poprzez tempo gry, ilość winnersów. Wejdź na Mennsa, tam cały świat pisze, że kort jest dość wolny. Po co iść w zaparte, nie lepiej przyznać: &quot;tak, dokonałem złej oceny&quot;?
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
hellraiser 636

hellraiser

Forum VIP
Bryan/Bryan - Fyrstenberg/Matkowski @ 1.33 8/10 ⛔ 62 67(4) 810 saved 3MP
Kolejny bet na deblowy tag team. Osobiście widzę to tak że dzisiaj bliźniacy zapewnią sobie awans, a Polacy będą grać o wyjście z Melzerem i Petzschnerem których powinni pokonać.
H2H 10-5 dla Amerykanów to i tak dosyć dobry bilans dla naszych, ale dzisiaj powinna być kolejna porażka bo Matkowscy jeśli są w formie to są 3-4 parą deblową na świecie i nawet w takiej formie ciężko pokonać Bryanów tym bardziej w turnieju kończącym sezon.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Berdych T. - Roddick A. 1,40 2:0 ⛔ :|
0:2 - 2,00
⛔
Konsekwentnie będę grał na tym turnieju przeciwko Berdychowi. Kursy bukmacherzy wystawiają zachęcające i trzeba korzystać. Myślę, że na tym turnieju Berdych nie urwie nawet seta, bo odpowiedzmy sobie szczerze komu niby ma to zrobić ? Nadalowi ? Roddickowi który wczoraj urwał seta Nadalowi, w drugim secie dopiero przegrał po tiebreku. Berdych tu nie będzie miał dużo do powiedzenia na tym turnieju. Masa błędów i człowiek kompletnie bez formy. 1,40 to dobry kurs, a kurs na 2:0 to już w ogóle bajka.
 
remo91 57

remo91

Użytkownik
Oglądam mecz Ferdka z Murrayem i stwierdzam że Ferdek zwyczajnie deklasuje Andiego w tym spotkaniu, Murray nie ma nic do powiedzenia jest zdecydowanie za słaby, kurs na Rogera był okazjonalny ciekawe czy ktoś skorzystał, a na ten moment bardzo wątpię aby znalazła się jakaś siła która zmieniła by wynik z 2:0.
 
kelebra 4

kelebra

Użytkownik
Witam. Wiec tak jak napisalem wczesniej Federer nie dal zadnych szans Murrayowi. Wzielem ten mecz dzis przy kursie 1.8 Bet365. Mialem grac ze bedzie 2:0 ale gram za duze pieniadze i wole nie ryzykowac az tak. Szacunek dla mojego rowiesnika R Federera.Murray nigdy nie bedzie nr 1 poniewaz krol jest tylko jeden., nawet jesli jest w rankingu 2 to i tak jest fenomenalny. Od kiedy urodzily mu sie bliziaki zaczol wybierac turnieje i tylko te powazne traktuje naprawde powaznie. Zdecydowany faworyt do wygrania tego turnieju.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom