>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

ATP World Tour Finals - Londyn, 20-27.11.2011

Status
Zamknięty.
S 378

songo

Użytkownik
Odnośnie stawiania meczu Berdych- Ferrer to ja nie widzę innej opcji iż wygrana Hiszpana, bo
- Ferrer to znacznie dojrzalszy gracz, z dobrą &quot;psychą&quot;, równa, wysoka forma od lat. Czech mentalnie to najmocniejszych delikatnie mówiąc nie należy. Inna sprawa, &quot;PEPIK&quot; ma na koncie nie jeden ustawiony, sprzedany mecz. Tu akurat nie będzie mialo to większego znaczenia. W dużych turniejach &quot;ustawki&quot; również się zdarzają, ale z dużą niższą częstotliwością. Oczywiście doskonale wiem, że tenis jak i caly sport jest nieprzewidywalny, ale ja wiem swoje. Spodziewam się jednak walki, a nie ustawki
- nawierzchnia nie jest szybka. Nie jest też wolna. Serwis oczywiście po stronie Czecha.( gdyby Ferrer mial taki serwis jak Czech to bylby dziś w top3 rankingu ATP). W wymianach będzie lepszy Ferrer, znacznie regularniejszy
- Hiszpan wygra, bo nie będzie chcia spotkać się z Federerem. Kiepski argument, bo Tsonga to rywal również poza zasięgem Ferrera.
Reasumując może kiepska analiza, ale ja stawiam 5 stówek na Dawida.
-
 
bizon91 3,3K

bizon91

Użytkownik
David Ferrer - Tomas Berdych
Typ:
-Over 9,5 gemów w pierwszym secie@1,53
⛔⛔⛔
Podobnie jak Mr.Bet, sądzę że spotkanie obu panów będzie zacięte, jednak o typowanie zwycięzcy tego pojedynku się nie pokuszę. Dobrze wygląda za to typ na over gemowy w pierwszym secie. Berdych wiadomo - świetny serwis, solidny forehand, trochę nieobliczalny mentalnie, ale tanio skóry raczej nie sprzeda, zwłaszcza w pierwszym secie, bo jak wiadomo w drugich często zawodnicy &quot;płyną&quot;, jak choćby Fish z Tsongą 1-6. Ferrer gorszy serwis, ale nie na darmo dziennikarze na wyspach ochrzcili go tu mianem &quot;Iron Will&quot;, czyli żelazna wola. Ten pan przebijać może dłuugo, i zapowiadają się nam naprawdę ciekawe wymiany Hiszpana z Czechem. Jak dotąd bez straty seta na tym turnieju, choć faktem jest, że pokonał na razie &quot;tylko&quot; kontuzjowanego, albo po prostu nieprzygotowanego do turnieju Murraya, a także wypalonego Djoka, który dziś z Tipsą w raczej marnym stylu oddał mecz. O stawce tego meczu już napisali inni wystarczająco długo, wg mnie typ na wszelakie overy w tym meczu jest najpewniejszy.
---
Wszystko zgodnie z planem do 8 gema, 2 albo 3 ue Berdycha i serwis przegrany do 15 niestety.
Jednak trzeba było grać over ogólnie :p
 
lutek 9,3K

lutek

Użytkownik
Bardzo ładny powrót Berdycha do meczu, i choć wydawało mi się ,że po tym pierwszym secie oraz po tych niezliczonych błędach jakie popełniał - nie dźwignie się to jednak udowodnił ,że potrafi wyjść z opresji i całkowicie zdominował Hiszpana. Zatem przed nami ciekawie zapowiadające się półfinały :razz:
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
mozi 552

mozi

Użytkownik
PODSUMOWANIE ZMAGAŃ GRUPOWYCH: W nawiasach dopisałem szanse procentowe jakie moim zdaniem zawodnik/para ma na zwycięstwo w całym turnieju.
Debel Grupa A:
1. Bhupathi/Paes (20%)
Najsolidniejsza para w turnieju, chociaż po pierwszym meczu wydawało się, że mogą mieć problem z wyjściem z grupy. Przegrali z najgorszą parą turnieju, jednak już w tym meczu pokazali klasę, bo po każdym przełamaniu dla rywali potrafili odrobić stratę (nawet przy 5:4, chociaż to świadczy także o słabości rywali). Mają dużą szansę na wygraną turnieju, chociaż w 1/2 czeka ich mecz z Mariuszem i Marcinem.
2. Bryan/Bryan (30%)
Bracia jak zwykle solidni, chociaż pokazali w tym turnieju że są do ogrania. Daje im najwięcej szans na zwycięstwo, bo w 1/2 finału mają teoretycznie łatwych rywali, moim zdaniem łatwiejszych od polskiej pary eksportowej. Klasa i solidność, ale wcale się nie zdziwię jeśli przegrają w finale z naszymi, bądź ponownie z Bhupathim i Paesem.
3. Melzer/Petzschner
Para, która bardzo mi się podobała momentami i po pierwszym meczu myślałem nawet, że będą walczyć tu o końcowy triumf. Jednak główną zasługą ich porażki jest moim zdaniem bardzo słaba postawa Melzera, który za każdym razem gdy serwował dawał rywalom szanse na przełamanie, a dodatkowo popełniał masę błędów stojąc na końcowej linii, zresztą przy siatce również trudno powiedzieć by był pewny. Słaby sezon singlowy, potwierdził że brakuje mu w tym roku błysku także w deblu.
4. Lindstedt/Tecau
Ci panowie zawiedli najbardziej, zdecydowanie to najsłabsza para turnieju. Gładko, kompletnie bez walki przegrali dwa mecze, udało się wygrać pierwszy, lecz i tam nie obyło się bez słabych chwil, o których już wspomniałem. Muszą coś poprawić jeśli chcą walczyć na tym poziomie.
Debel Grupa B:
1. Mirnyi/Nestor (30%)
Nie jestem pewny, czy źle ich nie oceniam, bo nie przegrali żadnego meczu w grupie. Mimo to nie zrobili na mnie specjalnego wrażenia i sądzę, że raczej przegrają z Bryanami. Widać wielkie doświadczenie i solidność, jeśli wygrają półfinał to zapewne wygrają też cały turniej.
2. Fyrstenberg/Matkowski (20%)
Dwa fenomenalne mecze i jeden w którym nie mieli swojego dnia, a w spotkaniu nie mieli kompletnie nic do powiedzenia. Starałem się ocenić szanse dosyć obiektywnie, ale jak dla mnie Polska para jeśli zagra dwa razy jak z Llodrą i Zimonjicem to ma szansę wygrać te zawody.
3. Llodra/Zimonjic
Zawiedli panowie na całej linii. Brakowało im utrzymania podania do końca meczu z Miryiem i Nestorem by być w 1/2. Mimo, że rywale nie walczyli o nic poza pieniędzmi to i tak udało im się upokorzyć rywali, wygrywając po super tie-breaku. Nic nadzwyczajnego w ich grze, dużo błędów, za dużo...
4. Bopanna/Qureshi
Jedyna para, która nie wygrała w turnieju meczu, wygrali zaledwie jednego seta. Mimo to mi się ich tenis podobał, dużo w nim chaosu i tenisowego szczęścia, ale jednak podobała mi się ich wola walki. Pokazali też, że psychikę mają o trzy poziomy za niską, a świadczy o tym choćby przegrana w tie-breaku bodajże z Llodrą i Zimoncjicem mimo prowadzenia 6:2 i posiadania dwóch podań po kolei (wcześniej mieli 5:4 i serwis).

Singiel Grupa A:

1. David Ferrer (2%)
Nie jestem pewny, czy wygrał grupę, bo właśnie kończy się jego mecz z Berdychem i z tego co widzę to raczej zajmie w niej 2 miejsce. Mimo to jak dla mnie Ferrer w turnieju nie pokazał NIC. Oczywiście solidność nad solidnościami, z której wszyscy go kojarzymy była widoczna także tu, ale chyba nikt nie liczy, że da mu to szanse na zwycięstwo w turnieju. W ogóle w tym roku Masters na tragicznym poziomie, przez te wszystkie kontuzje... A David to wykorzystał, ograł kulejącego Murray&#39;a i jeszcze gorzej prezentującego się Djokovica. Czy zagra z Tsongą, czy z Federerem to raczej więcej niż 7 gemów nie ugra, już ta liczba oczek będzie moim zdaniem wielkim sukcesem dla Hiszpana, który w gronie półfinalistów jest prawdziwym tenisowym &quot;ogórem&quot; (oczywiście nie mam zamiaru go obrażać tym stwierdzeniem).
2. Tomas Berdych (8%)
Tomasa moim zdaniem przerosła presja tego turnieju. Djokovic, który grał na 30% możliwości ograł go w trzech setach, następnie pokonał Tipsarevica, chociaż gdyby jeszcze kilka minut spał na korcie to prawdopodobnie w tym miejscu opisywał bym Janko. Ferrerowi pokazał gdzie jest jego miejsce w hierarchii na szybkich kortach. Lubię Czecha, gra efektowny tenis, ale tutaj nie gra najlepiej, wyszedł z grupy, tylko dlatego że trafił w niej na dwóch graczy, którzy byli nie zdolni do gry (obaj z Top4 więc Ci najwyżej notowani). Nie ma żadnych szans ani z Federerem (który ograł go ostatnio gładko, teraz Tomas gra słabiej niż w tamtym meczu) ani z Tsongą.
3. Novak Djokovic
Na całe szczęście już odpadł z turnieju, bo męczyć się i oglądać Djokovica w tej dyspozycji nie jest wcale fajnie. Widać zmęczenie całym sezonem, może doszedł do tego jakiś uraz. Novak pokazał w turnieju kilka fajnych piłek, starał się grać głęboko, ale i tak najwięcej widzieliśmy jego prostych błędów, do których w tym sezonie nas jeszcze nie przyzwyczaił. Kolejny sezon na pewno nie będzie dla niego tak łatwy jak ten.
4. Janko Tipsarevic
Nic szczególnego, zadebiutował w Mastersie, ograł kolegę i na tym zakończył swój udział. Mimo to brawo dla niego za bardzo dobry, najlepszy w karierze sezon.
Singiel Grupa B:
1. Roger Federer (45%)
King Roger powrócił w wielkim stylu. Pokazał tenis, który można oglądać godzinami i zachwycać się jego stylem. Praktycznie żadnych wad nie można wymieć w jego grze. Jestem przekonany, że awansuje do finału, w którym jednak nie będzie miał łatwego zadania, bowiem Tsonga także gra tu świetnie, w dodatku ma patent na Rogera, co udowodnił w pierwszym meczu tego turnieju (mimo porażki).
2. Jo-Wilfried Tsonga (45%)
Także jestem przekonany, że awansuje do finału. Takiego Francuza chce się oglądać, fenomenalne winnersy, kapitalne returny i serwis, który potrafi pilnować jak oka w głowie przez cały mecz. Te ofensywne atuty, razem z solidnością i brakiem popełnianych błędów powinny dać mu awans do finału. Ferrer byłby wymarzonym rywalem, ale z Berdychem także sobie poradzi.
3. Rafael Nadal
Kontuzjowany Rafa pokazał, że jest walczakiem. Mimo urazu, mimo tego, że widać było że coś jest z nim nie tak to nie grał w turnieju źle. Rywale musieli sporo się napocić by go pokonać, Tsonga miał swój serwis i kończące uderzenia, Federerowi w meczu z Hiszpanem wszystko wychodziło, a Fish także wspiął się na wyżyny w ich bezpośrednim pojedynku. Nie był to turniej Rafy, ale zdążył nas do tego przyzwyczaić, że przy jego walecznym stylu gry końcówki sezonu są na ogół stracone. Brawo za ambicję.
4. Mardy Fish
Spodziewałem się o wiele mniej po Amerykaninie. Mimo to pokazał dużo ambicji i zabrakło mu po prostu trochę szczęścia do odniesienia jakiegoś zwycięstwa (potrafił wygrać seta z Federerem, serwować przy 4:3 w 3 secie z Nadalem i przełamać Tsongę przed tie-breakiem w 1 secie ich pojedynku). Jeśli Mardy utrzyma formę i dołoży jeszcze coś od siebie to w przyszłym sezonie może dalej być czołową postacią w Tour.​
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
uzytkownik-15140 306

uzytkownik-15140

Użytkownik
Lutek o czym Ty piszesz, przecież od 4-3 *40-15 Ferru seryjnie zaczął oddawać punkty, niewiem Czy chodziło im o wywalenie Serba z Turnieju, ale jak dla mnie niesportowe oddanie meczu przez ratlerka, trzeci set już bez jakiejkolwiek walki, taki wynik obydwu dawał awans.
 
lutek 9,3K

lutek

Użytkownik
Lutek o czym Ty piszesz, przecież od 4-3 *40-15 Ferru seryjnie zaczął oddawać punkty, niewiem Czy chodziło im o wywalenie Serba z Turnieju, ale jak dla mnie niesportowe oddanie meczu przez ratlerka, trzeci set już bez jakiejkolwiek walki, taki wynik obydwu dawał awans.
Oddawał, czy nie oddawał.. według mnie nie ma to najmniejszego znaczenia. Berdych zaczął mniej psuć a w 3 secie całkowicie zdominował Hiszpana. Z resztą gdyby chcieli wywalić faktycznie Serba z turnieju, to mogli to zrobić w 2 setach wygranych dla Berdycha. A podobnie można powiedzieć o meczu własnie dwóch Serbów, gdzie Novak dość solidnie ugrał pierwszego seta a później jego gra całkowicie się zawaliła i wygrał Tipsarevic.
 
marian78 20

marian78

Użytkownik
Gdyby Berdych wygral 2:0 i wysoko w gemach to byłby 1-szy w grupie, tego nie chciał Ferrer.
Jednak ladnie taktycznie rozegral to Ferrer ogrywając Novaka, bo grał na prawdę na 80% .
Ja osobiście po dość słabym pierwszym secie ustawiłem greenbuka widząc co się święci - BF jest wielki : &gt;
Ogólnie ujmując, sprawdziły się forumowe wielotorowe przepowiednie :&gt;
 
lutek 9,3K

lutek

Użytkownik
Gdyby Berdych wygral 2:0 i wysoko w gemach to byłby 1-szy w grupie, tego nie chciał Ferrer.

Jednak ladnie taktycznie rozegral to Ferrer ogrywając Novaka, bo grał na prawdę na 80% .
Ja osobiście po dość słabym pierwszym secie ustawiłem greenbuka widząc co się święci - BF jest wielki : &gt;

Ogólnie ujmując, sprawdziły się forumowe wielotorowe przepowiednie :&gt;
Tak czy inaczej - Berdych jest 1-wszy w grupie, chociaż wygrał 2:1. Poza tym ogrywając dotychczasowego Djokovica z jego formą to na prawdę nie jest wielki czyn, może jedynie nie udało się to Berdychowi który przepaścił szansę przez swoją własną głupotę. I cieszę się , że Berdych wygrał wczoraj z Davidem ,bo nie wyobrażałbym sobie Nole w półfinale z jego aktualną postawą ..
 
marian78 20

marian78

Użytkownik
Aha, bo liczą się bezpośrednie mecze, więc Ferrer po prostu zagrał słabo ... tzn tak jak gra zazwyczaj, więc w przyszłości nie ma co spodziewać się z jego strony specjalnych wyczynów.
 
lutek 9,3K

lutek

Użytkownik
I znów pozwolę sobie zagrać Berdycha i uważam, że jest to spore value ponieważ w jego &quot;optymalnej&quot; dyspozycji jest dużym zagrożeniem dla graczy z topki. Dla Tsongi będzie to na pewno trudny mecz, ponieważ nie lubi grać przeciwko wysokim grajką pokroju Berdycha (Berdych H2H 2:0, Soderling H2H 5:0, Del Potro H2H 3:1). Oboje dobrze serwują oraz silnie przebijają na dwóch skrzydłach, a także nieźle grają przy siatce, co udowadniają w każdym meczu tego turnieju. Ostatni raz grali w Pekinie, gdzie wygrał Tomas i chociaż oboje dość dobrze serwowali (z małą nawiązką Czecha), to Berdych okazał się lepszy przy returnie i dzięki temu stworzył sobie więcej okazji na przełamania. Stawiam dzisiaj po raz kolejny na Tomasa, którego chcę zobaczyć w finale z Federerem.

Tomas Berdych - Jo-Wilfried Tsonga @2,40 (7/10) / Pinnacle
 
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
3. Melzer/Petzschner

Para, która bardzo mi się podobała momentami i po pierwszym meczu myślałem nawet, że będą walczyć tu o końcowy triumf. Jednak główną zasługą ich porażki jest moim zdaniem bardzo słaba postawa Melzera, który za każdym razem gdy serwował dawał rywalom szanse na przełamanie, a dodatkowo popełniał masę błędów stojąc na końcowej linii, zresztą przy siatce również trudno powiedzieć by był pewny. Słaby sezon singlowy, potwierdził że brakuje mu w tym roku błysku także w deblu.
Tutaj się nie zgodze.Widziałeś ich mecz z Bhupathi/Paes?Rywale przełamali ich 3-krotnie z czego wszystkiego te przełamania były przy serwisie Petzschnera.Dodatkowo Niemiec przy *3-4 i 30-30 w drugim secie popełnił zaraz 2 podwójne i sam w zasadzie się złamał do 30,po czym Bhupathi/Paes zakończyli to spotkanie.Więc ich porażka w tym turniej nie jest tylko zasługą Melzera ;)
 
hellraiser 636

hellraiser

Forum VIP
Bhupathi/Paes - Fyrstenberg/Matkowski @ 1.72 ⛔ 46 64 610
Dwaj najlepsi wirtuozi w świecie debla, choć tytuły o tym nie świadczą i większość sezonu odpuszczali na mniejszych turniejach, jak i po wielu, wielu lata dopiero teraz wrócili do wspólnej gry choć tylko na jeden sezon, wczoraj pokazali Bryanom że potrafią ich pokonać bez straty seta na poważnym turnieju.
Leander po tym sezonie na pewno nie będzie grał z Bhupathim który łączy się z Bopanną by szlifować formę na IO na Londyńskich trawnikach i Paes raczej skończy kariere lub złączy się z inną osobą która nie ma pary i dokona kolejnego rozłamu liczę na kogoś z pary Llodra/Zimonjić.
Ostatni turniej w historii IndoExpress który razem zdobył RG, Wimby i USO nigdy nie zdobyli AO jak i Masters kończący sezon, czas na przełamanie na koniec wspólnej gry tej serii jak i w tamtym sezonie para która kończyła swoją wspólną gre wygrała w Londynie, a byli to Nestor/Zimonjić.
Bhupathi i Paes potrafią świetnie grać przy siatce, a ta firma oddzielnie lub nie na rynku trzyma się już ponad dekadę, najlepszy element to świetne stop woleje, gra pod nogi i inny szereg subtelnych zagrań niż granie siłowo ich każdy mecz ogląda się naprawde świetnie.
Nasi można powiedzieć grają siłowo na pewno serwis to podstawa, ale jednak w grze na małe pola szanse na zwycięstwo spadają parokrotnie tym bardziej z IndoExpress w których widzę zwycięzców tego turnieju.
Jest to jedyna para która przegrywa w H2H z Matkowskimi z całej ósemki, ale to lepiej dla kursów na rynku.
 
4 96

46ckm

Użytkownik
Bhupathi/Paes - Fyrstenberg/Matkowski @1,72 Tobet ⛔
Berdych - Tsonga @1,60 Tobet ✅
Federer - Ferrer 2-0 @1,35 Tobet ✅
Taki tripelek na dzisiejsze półfinały w Londynie wydaje się jak najbardziej możliwy bo jeżeli chodzi o debel to Chindusi wyglądają na ten moment bardzo solidnie i nie bardzo chce mi się wierzyć aby Polacy byli wstanie im przeszkodzić w awansie do finału. Jeżeli chodzi natomiast o single to Federerowi w obecnej dyspozycji nie jest w stanie nikt zagrozić i mecz powinien się zakończyć po dwóch króciutkich setach. Trochę więcej emocji powinno być w drugim wieczornym półfinale ale też raczej fajerwerków ze strony Czecha bym się nie spodziewał gdyż nie widać w jego grze pewności i tak trochę psim swędem się prześlizgnął do tych półfinałów natomiast Francuz gra dobrze i był jedynym który nawiązał równorzędna walkę z Rogerem urywając mu nawet seta.
 
mrbet 9

mrbet

Użytkownik
Federer - Ferrer
Faworyt jest tylko jeden ,,, i to do koncowego zwyciestwa , ale wpierw trzeba sie uporac w polfinale z walczakiem z Hiszpanii . Nie sadze by spotkanie te mialo jakas wieksza historie , przeciez Fedex jest w wysokiej dyspozycji , gra najlepszy tenis w tym roku a na przeciw tej wspanialej formy mozemy przeciwstawic jedynie wielka wole walki . Tak jak wczesniejszych analizach tak teraz powtorze to samo .... Ferrer zawdziecza ten polfinal niedyspozycji Murraya , Djokovicia , a wczorajszy sprawdzian z zawodnikiem w pelni zdrowym obnazyl hurraoptymistow gry Ferrera w Londynie .
Wczorajsze spotkanie ponownie pokazalo iz Ferrer na tych nawierzchniach to dosc pasywny gracz , gracz czekajacy na slabsze zagranie przeciwnika i nastawienie sie na kontre . Wczorajsza taktyka na Berdycha i przezucanie pilek na obureczny backhand zdawala do pewnego czasu egzamin , ale czy dzis mozemy tego sie spodziewac? przeciez jednoreczny backhand Fedexa dzis bedzie sial spustoszenie , zreszta tak samo jak i forhand ... takze bieganina , bieganina i raza jeszcze bieganina czeka walczaka z Hiszpanii .
Wczorajszy 3 set pokazal tez iz Ferrer z pewnoscia jest juz zmeczony ,,, to juz widoczne bylo w 2 secie , kiedy to mial juz Berdycha na widelcu , ale slabszy serwis , mnozace sie bledy z pewnoscia byly skutkiem wyczerpujacej gry Ferrera .
Jesli dodamy imponujacy bilans H2H , range spotkania - wszytko przemawia za przekonujacym spotkaniem Szwajcara
under 20 @ 1,95 Pinnacle
 
mozi 552

mozi

Użytkownik
David Ferrer - Roger Federer 1 set 1 @ 5.5 Bet365
(po pierwszym secie na 99% dopiszę tu drugi typ, który zagram w trakcie meczu na live)

Doskonale pamiętam co pisałem wczoraj o szansach Ferrera na tytuł, ale na tym poziomie bukmacherzy nie mogą wystawiać takich kursów. Zostało 4 tenisistów, którzy okazali się najskuteczniejsi na przełomie całego sezonu i tego turnieju, nawet jeśli teoretycznie Federer ma dużo więcej atutów to wiem, że jeśli przytrafi mu się słabszy moment to tak solidny gracz jak Ferrer będzie potrafił to wykorzystać. A Federer w tym turnieju miał już takie momenty, nie grał jeszcze za to z takim solidniakiem jak David. Oczywiście jeśli zagra tak jak z Nadalem, a Ferrer jak z Berdychem (za poprzednie mecze trudno go oceniać) to zapewne skończy się w dwóch krótkich setach, bez historii. Przy tym kursie warto zaryzykować, że Roger zagra jednak dzisiaj słabiej.
 
lutek 9,3K

lutek

Użytkownik
David Ferrer - Roger Federer 1 set 1 @ 5.5 Bet365
(po pierwszym secie na 99% dopiszę tu drugi typ, który zagram w trakcie meczu na live)

Doskonale pamiętam co pisałem wczoraj o szansach Ferrera na tytuł, ale na tym poziomie bukmacherzy nie mogą wystawiać takich kursów. Zostało 4 tenisistów, którzy okazali się najskuteczniejsi na przełomie całego sezonu i tego turnieju, nawet jeśli teoretycznie Federer ma dużo więcej atutów to wiem, że jeśli przytrafi mu się słabszy moment to tak solidny gracz jak Ferrer będzie potrafił to wykorzystać. A Federer w tym turnieju miał już takie momenty, nie grał jeszcze za to z takim solidniakiem jak David. Oczywiście jeśli zagra tak jak z Nadalem, a Ferrer jak z Berdychem (za poprzednie mecze trudno go oceniać) to zapewne skończy się w dwóch krótkich setach, bez historii. Przy tym kursie warto zaryzykować, że Roger zagra jednak dzisiaj słabiej.
Popieram analize Moziego. Przy tej regularności oraz solidności w wymianach jaką prezentuje Ferrer, ma dzisiaj duże szansę ugrać seta z Federerem. I chociaż w tamtym roku kiedy grali ze sobą Federer wygrał jednostronnie 6-1, 6-4 to przy aktualnej dyspozycji Hiszpana wydaje mi się, że będziemy świadkami całkiem innego spotkania.

Ferrer wygra przynajmniej 1 seta @3,20 (5/10) / Pinnacle ⛔
 
prof 8,8K

prof

Użytkownik
David Ferrer - Roger Federer @ 8.00 Bet365 ⛔

Tak na szybko bo obaj tenisisci przystepuja do rozgrzewki. Szanuje bardzo Rogera Federera za jego dokonania na przelomie calej kariery ktory ostatnio jest w kapitalnej formie (szczegolnie ten mecz z Nadalem) , jednak daje dzisiaj szanse Ferrerowi. Jego solidnosc jest wieksza niz kiedykolwiek , zdarzaja mu sie oczywiscie slabsze mecze ale naprawde pokonal Mareja , Djokovica w dobrym stylu , moze i mu troche pomogli ale sam Hiszpan gral dobrze. Serwis poprawil i determinacja powinna byc naprawde bardzo duza. Typ ryzykowny ale widze realne szanse na pierwsze zwyciestwo Ferrera nad Federerem bo jak narazie bilans prezentuje sie 0-12.

Ferrer gral bardzo dobrze do stanu 5-5 40-40 , przez proste bledy nie wywalczyl sobie okazji na setowa a potem sie posypal. Szkoda bo chyba go nerwy zjadly..
 
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
Tsonga - Berdych 1 1.73
Na dzisiaj wybrałem drugi półfinał Barclays World Tour Finals w Londynie, pomiędzy szóstym w rankingu ATP Francuzem Jo-Wilfridem Tsongą a siódmym Czechem Tomaszem Berdychem. Obaj mają za sobą podobnie dobre sezony, bilans Tsongi to 52:22, ma świetną zwłaszcza drugą część sezonu kiedy to wygrał turnieje w Metz i Wiedniu, bilans Berdycha to 51:21 ma równie dobry sezon jak rywal, wiele świetnych występów na czele z wygraną w Pekinie. Jednak patrząc na formę obu w tym turnieju faworytem dla mnie jest Francuz, który gra tu w moim odczuciu świetny tenis, słabszy miał w sumie tylko początek meczu z Federerem (podobnie zresztą jak ostatnio w Paryżu) kiedy to przegrał pierwszy set do 2, potem pomimo ostatecznie przegranej ze Szwajcarem w trzech setach (2:6 6:2 4:6) wyglądała gra już bardzo dobrze, następnie pokonał w dwóch setach (7:6 6:1) Fisha i w decydującym o wyjściu z grupy pojedynku pokonał Nadala 7:6 4:6 6:3 i ostatecznie z bilansem dwóch zwycięstw i przegranej wyszedł z drugiego miejsca z grupy. Trafia dziś na Berdycha, który rozpoczął od przegranej w trzech setach z Djokovicem (6:3 3:6 6:7) potem trafił na Tipsarevica, który zastąpił Murraya i wygrał dość szczęśliwie (2:6 6:3 7:6), w ostatnim meczu spotkał się z Ferrerem, udało mu się wybronić już prawie z beznadziejnej sytuacji i ostatecznie wygrać w trzech setach (3:6 7:5 6:1) co dało mu zwycięstwo w grupie. Tsonga imponuje mi w tym turnieju, o jego wielkich możliwościach nie trzeba nikomu mówić, ma wspaniałe warunki technikę itd. ale tutaj pokazuje właśnie tą pełnię umiejętności, świetny mecz przeciwko Federerowi w drugiej fazie, no i zwycięstwo z Nadalem, w meczu tym najbardziej mi zaimponował faktem, że błędy sędziego, sporne sytuacje z pierwszym secie w żaden sposób nie wyprowadziły go z równowagi i nie dał wtedy nawet jednej szansy rywalowi na przełamanie. Gra bardzo przyjemny, skuteczny ofensywny tenis
Berdych według mnie spisuję się tutaj dużo słabiej, popełniał w kolejnych meczach dużo więcej błędów od swego dzisiejszego rywala, do tego według mnie poziom tej grupy był słabszy,, nie było Murraya, Djokovic pod formą... Co prawda Nadal też nie był w najlepszej formie, ale poziom jednak w tej grupie był według mnie wyższy. Martwi mnie jedynie fakt ze niedawno obaj spotkali się w bezpośrednim pojedynku i górą był Czech myślę jednak że dzisiaj z kortu jako zwycięzca schodzić będzie Tsonga.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
mrbet 9

mrbet

Użytkownik
Federer - Ferrer ⛔
Faworyt jest tylko jeden ,,, i to do koncowego zwyciestwa , ale wpierw trzeba sie uporac w polfinale z walczakiem z Hiszpanii . Nie sadze by spotkanie te mialo jakas wieksza historie , przeciez Fedex jest w wysokiej dyspozycji , gra najlepszy tenis w tym roku a na przeciw tej wspanialej formy mozemy przeciwstawic jedynie wielka wole walki . Tak jak wczesniejszych analizach tak teraz powtorze to samo .... Ferrer zawdziecza ten polfinal niedyspozycji Murraya , Djokovicia , a wczorajszy sprawdzian z zawodnikiem w pelni zdrowym obnazyl hurraoptymistow gry Ferrera w Londynie .
Wczorajsze spotkanie ponownie pokazalo iz Ferrer na tych nawierzchniach to dosc pasywny gracz , gracz czekajacy na slabsze zagranie przeciwnika i nastawienie sie na kontre . Wczorajsza taktyka na Berdycha i przezucanie pilek na obureczny backhand zdawala do pewnego czasu egzamin , ale czy dzis mozemy tego sie spodziewac? przeciez jednoreczny backhand Fedexa dzis bedzie sial spustoszenie , zreszta tak samo jak i forhand ... takze bieganina , bieganina i raza jeszcze bieganina czeka walczaka z Hiszpanii .
Wczorajszy 3 set pokazal tez iz Ferrer z pewnoscia jest juz zmeczony ,,, to juz widoczne bylo w 2 secie , kiedy to mial juz Berdycha na widelcu , ale slabszy serwis , mnozace sie bledy z pewnoscia byly skutkiem wyczerpujacej gry Ferrera .
Jesli dodamy imponujacy bilans H2H , range spotkania - wszytko przemawia za przekonujacym spotkaniem Szwajcara
under 20 @ 1,95 Pinnacle
Minimalistycznie podszedl do tego spotkania Fedex ...
Oczy bolaly jak patrzylo sie na jego returny przy serwisie Ferrera , jak i bledy ktore popelnial w tych gemach .Przy swym serwisie praktycznie niezagrozony
 
S 378

songo

Użytkownik
Jeśli TSONGA przegra dzisiaj mecz to robię sobie długą przerwę w typowaniu. Wczoraj Berdych wygrał, ale styl zwycięstwa i jakość jego gry (pomijam trzeci set, który Ferrer wyraźnie odpuścił) kompletnie mnie nie przekonują, aby postawić na niego złamanego grosza. Tsonga ma pewniejszy serwis, popelnia mniej niewymuszonych błędów, jego backhandowa strona jest znacznie pewniejsza. Francuz prezentuje się w trakcie tego turnieju lepiej, miał mocniejszych przeciwników i na ich tle zaprezentował się wyśmienicie. Bez wątpienia jest w wysokiej formie. Powinien dać radę. Być może nawet w dwóch setach po kursie 2,62 w BET365.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom