>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Wielki Szlem: Wimbledon 2019 - turniej główny - 01.07.2019-14.07.2019

Status
Zamknięty.
adik1992 404,6K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Federer +1,5 seta @1,79 fortuna  

Jedna z ostatnich szans na Szlema Rogera o ile nie ostatnia. Djokovic mnie specjalnie nie przekonuje. Jest zbyt pasywny. Już Hurkacz przy większym doświadczeniu mógł wygrać dwa sety. Roger lepsza dyspozycja ale to finał. Pamiętamy co się stało w Australii  z Nadalem. Liczę na kolejny triumf Szwajcara i mocno mu kibicuje ale podpieram się handi gdyby jednak Nole okazal się za mocny. Kluczowy będzie pierwszy set dla Federera. Z Djokovicem ciężko się odrabia straty a z biegiem czasu sił będzie używać a nie przybywać. Także do boju Królu po szlema! 
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
isztwan 251,4K

isztwan

Użytkownik

Novak Djokovic - Roger Federer
Poniżej 3.5 seta
2.41

Niby spotkanie powinno być wyrównane... finał, dwóch wirtuozów tenisa, niewiadoma, który wygra, walka o każdą piłkę itd. itp. Ale to jest finał szlema właśnie i tutaj wydarzyć się może wszystko. Po przegraniu pierwszego seta, ten który jest w plecy zazwyczaj dwoi się i troi aby w następnym wygrać bo przy 2:0 to już lekki stres. Wczoraj też Serena była faworyzowana, dużo ludzi grało over 2,5 seta no i Halep się spięła i ciach 2:0. Coś mnie się widzi dzisiaj wygrana 3:0, tylko którego mistrza, hmm ...  
 
R 0

rechozord

Użytkownik
cytat z dnia 14 lipca 2019 14:42 przez isztwan
Novak Djokovic - Roger Federer
Poniżej 3.5 seta
2.41

Niby spotkanie powinno być wyrównane... finał, dwóch wirtuozów tenisa, niewiadoma, który wygra, walka o każdą piłkę itd. itp. Ale to jest finał szlema właśnie i tutaj wydarzyć się może wszystko. Po przegraniu pierwszego seta, ten który jest w plecy zazwyczaj dwoi się i troi aby w następnym wygrać bo przy 2:0 to już lekki stres. Wczoraj też Serena była faworyzowana, dużo ludzi grało over 2,5 seta no i Halep się spięła i ciach 2:0. Coś mnie się widzi dzisiaj wygrana 3:0, tylko którego mistrza, hmm ...  
Porównywanie gów** wartego WTA do finału ATP to totalna pomyłka kolego. 
 
jaroslav_ 348,5K

jaroslav_

Mistrz Typer MLB 2023
Członek Załogi
cytat z dnia 13 lipca 2019 11:11 przez jaroslav_Novak Djokovic vs Roger Federer
over 3.5 set @ 1.54 ETOTO 
  

Myślę, że o formie Serba ma kortach trawiastych nie trzeba się zbytnio rozpisywać. Po drugiej stronie Szwajcar, który z pewnością chce udowodnić, że wciąż potrafi wygrywać z czołówką rankingu ATP, pokazał to w szczególności w meczu z Nadalem. Tenis Federera bardzo mi się podoba, zwłaszcza na trawie i podczas tak dużych turniejów jak Wimbledon. Myślę, że na powyższy typ nie trzeba jakiejś większej analizy, rozpisywania kto z kim i ile wygrał. Spojrzeć na finał należy pod kątem - spotkania dwóch tenisistów z najwyższej półki podczas jednego z najbardziej prestiżowych turniejów. Obaj panowie udowodnili swoją wartość w tym sezonie. Z pewnością będzie to zacięty mecz z setami kończącymi się po TB. Nie jestem w stanie przy formie obu zawodników wyobrazić sobie, że którykolwiek z nich mógłby zakończyć to spotkanie wynikiem 3:0 :) Kurs jest przyjemny, na pewno dobry do zagrania jakiegoś doubla. 

Długo musieliśmy czekać na taki mecz, mecz wart spędzenia 5 godzin przez telewizorem i oglądania tenisa z najwyższej półki, godnego finału Wimbledonu.
Roger mimo swoich lat pokazał, że dalej gra na najwyższym poziomie, a mecze długości 5 godzin nie są mu straszne. Ogromny szacunek dla obu zawodników.
Co do typu to myślę, że nie było tutaj wątpliwości :)
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
G 12,1K

gracz83

Użytkownik
Nie rozumiem dlaczego ktos pisze że nie było watpliwosci, proszę wybaczyc ale może zle zrozumiałem, przeciez Roger mogl po drodze w 5secie wygrać nie raz , przy 11-10 i swoim serwisie 2 meczpointy,  itp, przyznacie ze taki tenis zasługuje na większy szacunek niż bronienie sie, ile to sil trzeba włożyć w atak, po drodze nie wymuszone bledy, uwazam ze należy mu sie większy szacunek ,lata, to byl rzut moneta w 5secie, Novak sety wygrywal w tiebreikach a Roger?do 1, 3, przyznacie mi racje,p przepiękne widowisko, pozdrawiam
 
K 1,7K

kfjatek

Użytkownik
Dzięki za Waszą aktywność i pracę w tym dziale podczas Wimbledonu (szczególnie @adik1992 ).
​​​​
 
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom