>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

ATP Wielki Szlem: US Open - turniej główny - 31.08.2020-13.09.2020

Status
Zamknięty.
P 67

prz3m4s

Użytkownik
Troszkę za duża wiara w Hiszpana. To są tylko ludzie, Carreno nie jest super doświadczony na tym pułapie wielkich szlemów, mecz był typowo 50/50. Hiszpan przy 2-0 i tak beznadziejnie grającym rywalu pewnie już miał gdzieś z tyłu głowy grę w finale. Niestety chwila dekoncentracji połączona z momentem lepszej gry rywala zupełnie wytrąciła Hiszpana z równowagi do której nie był już w stanie mentalnie wrócić. Od momentu 2-0 Zverev pokazał sporo dobrych momentów, i może to się wydać kontrowersyjne, ale w finale to w niego stronę zainwestuje swoje pieniądze.
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Troszkę za duża wiara w Hiszpana. To są tylko ludzie, Carreno nie jest super doświadczony na tym pułapie wielkich szlemów, mecz był typowo 50/50.
No więc dlatego ludzie próbowali grać na Hiszpana, seta Hiszpana, over setowy. Jeśli Twoim zdaniem szanse były 50/50, to kursy ponad 3,0 to czyste value przecież ;)
 
P 67

prz3m4s

Użytkownik
No więc dlatego ludzie próbowali grać na Hiszpana, seta Hiszpana, over setowy. Jeśli Twoim zdaniem szanse były 50/50, to kursy ponad 3,0 to czyste value przecież ;)
Jestem zdecydowanie zwolennikiem oglądania tego typu spotkań i reagowania na bieżąco, adekwatnie do sytuacji 🙂 co z tego value skoro i tak ostatecznie to pieniądze wyrzucone w błoto 😉 Poczekajmy oczywiście jeszcze do końca bo to tylko jedno przełamanie, ale jak na moje to Zverev to bierze.
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Jestem zdecydowanie zwolennikiem oglądania tego typu spotkań i reagowania na bieżąco, adekwatnie do sytuacji 🙂 co z tego value skoro i tak ostatecznie to pieniądze wyrzucone w błoto 😉.
Tylko takie coś też jest zgubne, zobacz, jak ludzie zaczęli nakłaniać do gry grubo na Hiszpana w trakcie meczu (oczywiście z moim ulubieńcem na czele 🤣), a jak się sytuacja rozwinęła. A co do value - dziś by była wyrzucona, ale granie value typów to esencja bukmacherki przecież 😎
 
Otrzymane punkty reputacji: +82
P 67

prz3m4s

Użytkownik
Tylko takie coś też jest zgubne, zobacz, jak ludzie zaczęli nakłaniać do gry grubo na Hiszpana w trakcie meczu (oczywiście z moim ulubieńcem na czele 🤣), a jak się sytuacja rozwinęła. A co do value - dziś by była wyrzucona, ale granie value typów to esencja bukmacherki przecież 😎
Każdy ma swój sposób na grę, nie krytykuje żadnego 😉 ale takie wypisywanie że to świetny pomysł z graniem na Hiszpana i na pewno musi wygrać bo dobrze grał pierwszego seta z Djoko itp. jest zupełnie ucieciem większego obrazu, przecież Carreno nie jest jakimś hegemonem, ile miał półfinałów w wielkich szlemach, to był pierwszy czy drugi? Tutaj też pierwsze dwa sety pięknie gladziutko, ale jak widać na długim dystansie nie ma już takiego samego rytmu i przy rywalu który śmiało jest w stanie zagrać serie dobrych piłek, wypisywanie tutaj że to będzie gladziutki spacerek Hiszpana było kompletnie bezpodstawne. 😉 Jak dla mnie Zverev zwycięzcą tegorocznego US Open, ale bez mega ciśnienia. 🙂

Pozdro
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
Czarnuckas 744

Czarnuckas

Użytkownik
Coś mam dzikie czucie, że Dominic klepnie Ruska w 3 setach, głównie dzięki miażdżącej przewadze na siatce, ale do tego potrzebny serwis będzie.
 
dx2 221,9K

dx2

Użytkownik
A.Zverev-Thiem 2 @1.3
Thiem (-1,5 seta) @1.57


Tak przeczekalem sobie te polfinaly i chyba slusznie. Jeden z tych tenisistow zostanie triumfatorem szlemai przerwie ten lancuszek powtrarzajacych sie ciagle nazwisk. Wszystko wskazuje, ze bedzie to tenisista z Austrii. Jak ktos napisal kilka stron wczensiej po prostu zwyciezca meczu Thiem-Medvedev bedzie glownym kandydatem do koncowego triumfu i trudno sie z tym nei zgodzic.
Meczu polfinalowego Thiema nie widzialem ze wzledu na pore, ale podejrzewam, zewiele osob go nie widzialo, zwycieswto Thiema w 3 setach rob ijednak ogromne wrazenie.
Zverev z kolei dwa sety gral nawet nie zle z Carreno, tylko tragicznie, po czym w trzech kolejnych setach wygral bardzo pewnie (w 4 i 5 secie Niemiec nie dal chyba Hiszpanowi nawet szans na przelamanie, jesli mnie pamiec nie myli). Jak ktos zerknie w procent skutecznosci podan i wygrane pukty od 3-ego seta to przewaga Zvereva jest bardzo wyrazna, ze az sie zaskoczylem. Nie mozna wiec powiedziec, ze Niemiec nie wygral zasluzenie, ale i tak swoja postawa pozostawil negatywne wrazenie, a przeciwnik w finale jest duzo bardziej wymagajacy jednak.

Nie zgodze sie troche z komentarzami, ze Zverev zawsze do tej pory zawodzil na szlemach, bo dla przykladu w tegorocznym AO zagral bardzo pewnie i tam tez zatrzymal sie na Thiemie po bardzo wyrownanym meczu, wiec to jego drugi turniej, gdzie naprawde stanal na wysokosci zadania, bo inaczej miejsca w finale nazwac nie mozna. Droge jednak mial latwiejsza niz Thiem i to on jest undedogiem w tym starciu.

Thiem zaliczył juz 3 finaly najwazniejszych imprez. No niestety dwukrotnie bylo to na French Open z Nadalem i raz na tegorocznym AO z Djokovicem. Chociaz szczerze to ten final na AO byl nawet w stanie wygrac, bo stoczyl tam rownorzednym pojedynek z Djokoviem, ktory zakonczyl sie w 5 setach. Pora na Austriaka, bo zasluzyl by zapisac sobie na koncie ten tytul szlemowy. Jakies dwa-trzy lata wstecz to wlasnei Thiema obstawialem jako tenisiste, ktory przerwie hegemonie ciagle powtarzajacych sie zwyciezcow szlemowych, wiec taki triumf Thiema tez da mi jakas tam dodatkowa satysfakcje i na to licze.
 
Ostatnia edycja:
nynek92 121,2K

nynek92

Użytkownik
Na live kazał domy stawiać i wspominał coś o lokacie 😂😂😂

Zverev się odrodził niczym feniks z popiołu. I dobrze, finał dzięki temu będzie ciekawszy.
Thiem zasłużył na finał. Jeśli przeciwnik 2 razy serwuje na wygranie seta, gdzie w jednym przypadku ma nawet piłkę setową, a nie potrafi tego wykorzystać mimo imponującego serwisu, to na finał raczej nie zasługuje.

W finale chciałbym wygranej Zvereva, ale Thiem wydaje się być piekielnie mocny i to chyba on zdobędzie Szlema.
 
dudolkusz 91

dudolkusz

Użytkownik
Sasza był do tej pory faworytem w każdym meczu , zagrał je tak jakby z fochem od niechcenia ,teraz sytuacja jest zupelnie inna zobaczycie saszke jutro to będzie całkowicie inny gracz ;) nie odda meczu tak łatwo jak to sugerują kursy
 
G 9,4K

gzjjr

Użytkownik
Dokładnie. Teraz wszyscy rzucą się na Thiema tworząc w głowie kolejną lokatę życia 😀 Jednak tak jak kolega wyżej pisze ten mecz napewno będzie inny, Sasza zagra zupełnie inaczej. Ja osobiście poceluje w over chyba.
 
fazi2007 77

fazi2007

Użytkownik
Tak tylko dla obstawiających na Thiema napiszę, bo oglądałem cały półfinał Med-Thiem.

Uważam że Thiem weźmie finał, ale nie będzie to spacerek, na jaki wskazują kursy, kierowałbym się w stronę handi na Zvereva. Thiem mega sobie pomagał serwisem w meczu(chyba wynikało to z słabych returnów meda), mimo że zrobił trochę DFów i nie miał asów to skutecznie cały czas wyrzucał Daniła z kortu swoim podaniem. Dominic miał przestoje w gemach w których się łamał, potrafił w swoim gemie zrobić kilka prostych błedów by następnie po 5minutach odrodzić się na nowo. Zupełnie jakby inne osoby grały w różnych momentach. Moim zdaniem to nie tyle co Thiem wygrał to spotkanie ale Medvedev je przegrał, oczywiście Thiem wysoki poziom zaprezentował, ale według mnie tutaj spokojnie mogła być 5 setówka.

Mental ruska to jakiś inny poziom według mnie, już w pierwszym secie się zagotował przy pierwszym BP i doszło do kłótni z sędzią. W ważnych momentach (tiebreak, breakpoint, obrona BP) popełniał tak karykaturalne błędy, że w ITFach takich nie robią. Przykład? Tiebreak - ważny punkt, cały kort otwarty, Thiem głęboko wyrzucony poza linię końcową, a rusek gra dropshota który ... no właśnie, zostaje mu na rakiecie. Takich błędów była cała masa.
Podsumowując: Mental ruska jest tak słaby, że to zaważyło według mnie głównie o jego porażce i zwycięstwie Thiema, gdyby tu wyszedł chłop z ogarniętą głową, skoncentrowany, z jasnym celem Thiem mógłby pakować manatki. Ale Thiem to charakter na mistrza, nie oszukujmy się. Według mnie Zverev zaprezentuje się z lepszej strony niż Rusek.

Swojej szansy Zverev powinien szukać podczas przestojów Dominica, a miał takich podczas meczu z Ruskiem około trzech-czterech, gdzie nie potrafił przez kilka punktów przebić piłki.

@@ jeszcze jedna sprawa, uważam że nie ma co się sugerować tym że Thiem przegrał 3 finały GS 2x z Nadalem i 1x z Djoko. Med, czy Thiem, czy Zverev grając z Wielką Trójką wychodzą zawsze do meczu na luzie, nie ma na nich presji, nie są faworytami. Grają ponad swoje siły, i za każdym razem stawiają opór starym weteranom. Tutaj widać było że to nie jest ten Thiem ze starcia z Djokovicem, czy Nadalem. Ani nie był to Medvedev ze starcia z Nadalem.
 
Ostatnia edycja:
PrzeTyper 2,2K

PrzeTyper

Użytkownik
Zverev wczoraj wrócił do żywych z 0-2 z Carreno Bustą. Grał bardzo źle przez połowę meczu, ale jakoś był w stanie przezwyciężyć przede wszystkim własne słabości, (głównie te mentalne). W meczu z Thiemem nie będzie już na nim żadnej presji. Zdaniem niemal wszystkich komentatorów i ekspertów murowanym faworytem do wygrania US Open jest Dominik Thiem i dlatego też myślę, że Zverev w końcu zagra bez obciążeń, mam nadzieję na miarę swojego nieprzeciętnego talentu. Myślę, że ten finał nie będzie jednostronnym widowiskiem, które się skończy w trzech setach. Thiem na pewno ma głowie to, że teoretycznie najtrudniejsza przeszkoda już za nim i teraz pójdzie już wszystko gładko. Często jest jednak tak, że gdzieś tam może ci zabraknąć koncentracji na chwilę i tracisz seta. Nie twierdzę, że Thiem jutro nie wygra, ale jestem dość przekonany, że nie wygra 3-0.

Alexander-Zverev-qualified-for-final-after-defeating-Pablo-Carreno-Busta.jpg Gram w fortunie:
Zverev - Thiem - więcej niż 3.5 seta
kurs 1.66


w dublu z Bayern zdobędzie Superpuchar
kurs 1.2
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +118
mrw2019 1,1K

mrw2019

Użytkownik
Co do finału to mam dwie wizje, albo jednostronne spotkanie dla Thiema 3-0, albo Zverev odpali i będzie pięciosetowka.
Kusi ten over 3,5 ale juz pare razy sie na nim przejechałem tak jak w połfinalne Thiiema z Danilem
 
hazardzista93 353

hazardzista93

Użytkownik
Widze nie tylko mi [CUT] popsuł weekend, tez mialem +3,5 seta. Niby ruski robot a wyglądal jak bezradny chlopczyk bez psychiki. Zaczesywal tylko tą lysine a w najwazniejszych momentach puszczal dropshota ba polowe kortu...
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
adik1992 402,6K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Zverev - Thiem o3,5 seta @1,78 2:3
1xbet

Po takim kursie wydaje się to być najlepsze rozwiązanie na ten mecz dla lepszego oglądania. Buki mocno faworyzują Thiema jednak to finał szlema. Dla Austryjaka będzie to kolejne podejście do wygrania tytułu, dla Zvereva pierwsza okazja, więc jeżeli chodzi o doświadczenie to delikatna przewaga po stronie Thiema, jednak Niemiec wygrywał już duże turnieje jak Masters czy turniej kończący sezon więc wie jak grać w tak ważnych spotkaniach. Osobiście uważam że wyga Dominik o czym pisałem przy meczu z Daniłem jednak nie uważam że będzie to w 3 setach. Wystarczy przypomnieć sobie finał sprzed roku gdzie dysproporcja była jeszcze większa a po mękach Nadal wygrał w 5 secie. Sądzę że Zverev jest w stanie zagrać przynajmniej jeden set na wysokim poziomie i seta ugra. Kurs bardzo przyjemny i pobieram.

najdłuższa wymiana u30,5 uderzeń @1,85

Można to zagrać w dublu z Granollers/Zeballos @1,48
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +36
mrw2019 1,1K

mrw2019

Użytkownik
Myslę, ze dobry i bezpieczny typ na to spotkanie to Thiem wygra 1 seta. Na fortunie kurs 1,42, dobre do ako. Zverev pózno wchodzi w mecz i jesli ma wygrac seta to raczejw pozniejszej fazie meczu.
 
crossmen 8,1K

crossmen

Użytkownik
Witam fanów tenisa.Ostatni mecz został.Skład finału bardzo ciekawy choć nieoczekiwany.Faworytem wg buków i dużej większości typerów jest Dominic Thiem czy słusznie? może i tak,za nim finały Wielkiego Szlema choć w Paryżu będącego w formie Rafę pokonać, zadanie prawie niemożliwe na dziś oczywiście.
Thiem powalczył plamy nie dał powalczył,natomiast na A.O z Djokovicem to można napisać prawie wygrał.Wszystkie atuty ma aby zgarnąć zwycięstwo,ma talent,cały czas się rozwija noi mecze do wygranych 3 setów są dla niego stworzone.
Naprzeciw Aleksander Zverev,zawodnik bardzo utalentowany,bardzo tu niedoceniany i wiele nieprawdziwych opinii napisanych,Co do niego jest 5 rakietą świata,twarda nawierzchnia do gry jest dla niego skrojona,czego mu brakowało do tej pory na Wielkich Szlemach? Moja teoria jest następująca: Sasza zawsze na Szlema przyjeżdżał zajechany,grał i wygrywał przed Szlemami wszystko co było do grania(cóż chyba kasa) , inni potrafili odpuścić,ściemnić kontuzje,ale nie on.Stąd niezliczona ilość pięcio-setówek a i potrafił chyba 3 lub 4 wygrać pod rząd.I tu upatruje dla niego szansy,nigdy nie odpuszcza,teoretycznie czym dłużej mecz będzie trwać tym większe dla niego szanse,chyba ,że Dominic nie da mu się rozkręcić w co akurat nie wierzę.Moje typy:
Dominic Thiem - 3-1 - kurs 2,38 fortuna
Aleksander Zverev - 3-2 - kurs 10,50 - fortuna
Na live od 4 seta (o ile będzie) szukam Wygranego Seta dla Zvereva
Pozdrawiam i życzę wygranych
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom